صفحه 17 از 31 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

من باید اصل وترجمه گواهی در قبولی کنکور سراسری رو برای اپلیکیشن یکی از انشگاهها پست کنم خواستم بدونم اگه میشه اصل فارسیشو نفرستاد و کپیشو فرستاد؟ من اصلا نمیدونم برای سفارت هم نشون دادن اصلش لازمه یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sagh نمایش پست ها
    من باید اصل وترجمه گواهی در قبولی کنکور سراسری رو برای اپلیکیشن یکی از انشگاهها پست کنم خواستم بدونم اگه میشه اصل فارسیشو نفرستاد و کپیشو فرستاد؟ من اصلا نمیدونم برای سفارت هم نشون دادن اصلش لازمه یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام

رویه معمول این هست که اصل هیچ مدرکی رو نباید by default ارائه کرد... مگر اینکه در صریحا درخواست و در قبال برگردوندن اون اطلاع رسانی بشه...
    در مورد سوال دوم باید case مورد نظرتون رو جزئی و با مکاتبه با سفارت مورد نظر دقیق بررسی بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

رویه معمول این هست که اصل هیچ مدرکی رو نباید by default ارائه کرد... مگر اینکه در صریحا درخواست و در قبال برگردوندن اون اطلاع رسانی بشه...
    در مورد سوال دوم باید case مورد نظرتون رو جزئی و با مکاتبه با سفارت مورد نظر دقیق بررسی بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    بر فرض اینکه سفارت خواست امکانش هست که این گواهی رو دوباره درخواست داد؟ یا فقط یه بارمیدن؟

Junior Member

من سال 82 کنکور کارشناسی قبول شدم، آیا الان می تونم براش گواهی قبولی و کارنامه بگیرم؟

من ارشد و دکترا هم قبول شدم آیا بجای کارشناسی اونا رو بگیرم قبول نمی کنن؟

(برای آلمان کارشناسی می خوام ثبت نام کنم)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mmjavad نمایش پست ها
    من سال 82 کنکور کارشناسی قبول شدم، آیا الان می تونم براش گواهی قبولی و کارنامه بگیرم؟

من ارشد و دکترا هم قبول شدم آیا بجای کارشناسی اونا رو بگیرم قبول نمی کنن؟

(برای آلمان کارشناسی می خوام ثبت نام کنم)
    سلام

1- بله.. دلیلی نداره که نتونید...
    2- خیر... اگر تاییدیه قبولی کارشناسی رو خواسته ان، باید همون رو ارائه بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

دوستان من الان از شهرستان بخوام درخواست بدم که واسم گواهی رتبه ارشدم رو از تهران پست کنن، حتما باید پاشم بیام خود تهران و سازمان سنجش ؟ سایتی یا فرمی چیزی نداره بشه درخواستمون رو واسشون پست کرد ؟
    الان اصلا برام مقدور نیست بیام تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    دوستان من الان از شهرستان بخوام درخواست بدم که واسم گواهی رتبه ارشدم رو از تهران پست کنن، حتما باید پاشم بیام خود تهران و سازمان سنجش ؟ سایتی یا فرمی چیزی نداره بشه درخواستمون رو واسشون پست کرد ؟
    الان اصلا برام مقدور نیست بیام تهران
    دوست عزیز همانطوری که در قسمت تماس با مای سایت سازمان سنجش ذکر شده، برای دریافت گواهی رتبه می تونید درخواست خودتون رو به همراه مشخصات دقيق شناسنامه اي و اطلاعات آزموني, كه اطلاعات تماس تلفني و پستي شما نيز در آن ذكر شده باشد، را به نشاني پستي: "تهران - صندوق پستي 1314-15875" ارسال نماييد. لازم به ذکر که این درخواست در حال حاضر رایگانه و احتیاجی به واریز وجه نمیباشد. تنها دقت نمایید که بر روي پاکت نامه حتما عنوان آزمون را ذکر نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    دوست عزیز همانطوری که در قسمت تماس با مای سایت سازمان سنجش ذکر شده، برای دریافت گواهی رتبه می تونید درخواست خودتون رو به همراه مشخصات دقيق شناسنامه اي و اطلاعات آزموني, كه اطلاعات تماس تلفني و پستي شما نيز در آن ذكر شده باشد، را به نشاني پستي: "تهران - صندوق پستي 1314-15875" ارسال نماييد. لازم به ذکر که این درخواست در حال حاضر رایگانه و احتیاجی به واریز وجه نمیباشد. تنها دقت نمایید که بر روي پاکت نامه حتما عنوان آزمون را ذکر نمایید.
    جهت اطلاع رسانی برای سایر دوستان:
    من با روشی که این دوست عزیزمون گفتن درخواست گواهی دادم به سنجش و اونا هم بدون هیچ هزینه ای برام گواهی رو صادر کردن و امروز تقریبا بعد از دو هفته از زمانی که من نامه ام رو پست کرده بودم، گواهی اونا به دستم رسید

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام

1.
    البته این تاپیک برای آزمون سراسری است...اما آیا برای آزمون کارشناسی ارشد دانشکاه آزد هم میتونم درخواست بدم..من رتبم یک شد تو اون شهر و رشته دانشگاه آزد ولی خوب ارشد سراسری رفتم
    سال 91
    نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها

2.
    ببخشید من سال 91 رتبم شده در آزمون سراسری ارشد حدود 600 ... بازم گواهی میدن ؟؟؟ یا فقط مثلا رتبه های برتر زیر 100 مجاز هستند درخواست بدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عتراضات، پيشنهادات، درخواست هاي گواهي يا کارنامه
    - بر روي پاکت حتما عنوان آزمون را ذکر کنيد
    روابط عمومي تهران؛ ص.پ: 1314-15875
    سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام

1.
    البته این تاپیک برای آزمون سراسری است...اما آیا برای آزمون کارشناسی ارشد دانشکاه آزد هم میتونم درخواست بدم..من رتبم یک شد تو اون شهر و رشته دانشگاه آزد ولی خوب ارشد سراسری رفتم
    سال 91

2.
    ببخشید من سال 91 رتبم شده در آزمون سراسری ارشد حدود 600 ... بازم گواهی میدن ؟؟؟ یا فقط مثلا رتبه های برتر زیر 100 مجاز هستند درخواست بدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عتراضات، پيشنهادات، درخواست هاي گواهي يا کارنامه
    - بر روي پاکت حتما عنوان آزمون را ذکر کنيد
    روابط عمومي تهران؛ ص.پ: 1314-15875
    سپاس
    سلام

1- احتمالا بشه... دوستان دانشگاه آزادی نظر صائب تری دارند...

2- گواهی رتبه ربطی به رتبه نداره... چه 1 چه 1000000 صادر خواهد شد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)