صفحه 23 از 31 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    دوستان من بین دو راهی واسه دریافت گواهی رتبه ارشد موندم که کدوم راه بهتره.

1. درخواست پستی بدم، که با توجه به صحبتهای دوستان خیلی طول میکشه. من اواسط آبان میام تهران، و اگه بشه در این یک ماه تا آبان این گواهی با پست بیاد منزل بعدش در اواسط آبان که تهران میام گواهی رو ببرم وزارت علوم واسه مهر.

2. حضوری بگیرم، یعنی همون اواسط آبان برم سازمان سنجش و بگم من از شهر دیگه ای میام و نمیتونم مجدد بیام تهران همین امروز بهم گواهی رو بدن که ببرم وزارت علوم.

3. کار از محکم کاری عیب نمیکنه، یعنی هم درخواست پستی بدم، و اگه اومد با پست که چه بهتر، و اگه نیومد اواسط آبان درخواست حضوری بدم. البته در اینصورت نگرانیم اینه که شاید چون یک بلر درخواست دادم دیگه صادر نکنن و بگن باید صبر کنی تا همون گواهی برات برسه.

نمیدونم چیکار کنم. از طرفی من مریضم و واقعا اومدن تهران برای چندین بار برام عذابه، و اگه بشه همون آبان همه کارامو یه دفعه انجام بدم خیلی راحت ترم.

من برای گواهی صبح درخواست دادم و بعد از ظهر گرفتم.
    تنها چیزی که مهمه اینه که سازمان سنجش بعضی وقتا مثلا بعد از اعلام نتایج کنکور خیلی شلوغ میشه، به خاطر اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی یا ارشد.
    اگه زمان شلوغی نری میتونی یه صبح تا ظهر گواهی رو بگیری.
    واسه تایید وزارت علوم هم نمیدونم چقدر طول بکشه.
    البته یه راه دیگه هم هست. دوست من این مدرک رو از طریق دارالترجمه گرفت. 70 تومن مزد داد و رابط دارالترجمه تو تهران گواهی رو براش گرفت و به تایید وزارت علوم رسوند. کلا هم یه هفته طول نکشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamkeivan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من شهرستان زندگی می کنم و میخوام از راه پست گواهی قبولی رو دریافت کنم.حالا سوالم اینه که بعد از اومدن گواهی باید حضوری ببرم وزارت علوم تایید کنم یا مثل مدارک دیگه(ریزنمرات و دانشنامه و...) میتونم براشون پست کنم تا تایید بشه؟ خیلی ممنون
    برو توی این سایت، توی قسمت درخواست تایید مدارک.
    مشخصات خودت رو ثبت کن. بعد وارد یه صفحه میشی که اسم مدارکی که میتونن تایید بشن رو نوشته.
    http://mad.saorg.ir/EDUS/Default.Aspx

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omidaskari69 نمایش پست ها
    من برای گواهی صبح درخواست دادم و بعد از ظهر گرفتم.
    تنها چیزی که مهمه اینه که سازمان سنجش بعضی وقتا مثلا بعد از اعلام نتایج کنکور خیلی شلوغ میشه، به خاطر اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی یا ارشد.
    اگه زمان شلوغی نری میتونی یه صبح تا ظهر گواهی رو بگیری.
    واسه تایید وزارت علوم هم نمیدونم چقدر طول بکشه.
    البته یه راه دیگه هم هست. دوست من این مدرک رو از طریق دارالترجمه گرفت. 70 تومن مزد داد و رابط دارالترجمه تو تهران گواهی رو براش گرفت و به تایید وزارت علوم رسوند. کلا هم یه هفته طول نکشید.
    خیلی ممنونم واسه وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین. دیگه از دریافت پاسخ واسه این پستم ناامید شده بودم.
    من شنیده بودم گواهی رو به ندرت دستی میدن و میگن که پست میکنن منزل، پس با این حساب که شما فرمودین خیلی امیدوار شدم که همونجا ازشون بگیرم.
    بازم ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    خیلی ممنونم واسه وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین. دیگه از دریافت پاسخ واسه این پستم ناامید شده بودم.
    من شنیده بودم گواهی رو به ندرت دستی میدن و میگن که پست میکنن منزل، پس با این حساب که شما فرمودین خیلی امیدوار شدم که همونجا ازشون بگیرم.
    بازم ممنون.
    خواهش میکنم. گواهی رو حتی اگه خودتون نرید و یه نفر دیگه با کپی کارت ملی شما بره هم صادر میکنن.

Junior Member

بعد از سنجش، تاییدیه رو باید ببریم وزارت علوم یا سازمان امور دانشجویان واسه تایید بعدی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_naz نمایش پست ها
    بعد از سنجش، تاییدیه رو باید ببریم وزارت علوم یا سازمان امور دانشجویان واسه تایید بعدی؟
    سلام
    من نامه رو با مدارک تحصیلی فرستادم و مهر شدند. یعنی همون از طریق سایت و پست کردن به وزارت

Junior Member

سلام
    من پستهارو خوندم ولی کاملا متوجه نشدم
    لطفا یکی توضیح بده. من الان مدارکمو فرستادم وزارت علوم و میخام خودم دستی ببرم تایید کنن و مهر بزنن. بعدش باید برم سنجش اونو بگیرم یا چجوریه کلا؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    سلام
    من نامه رو با مدارک تحصیلی فرستادم و مهر شدند. یعنی همون از طریق سایت و پست کردن به وزارت
    سلام
    نامه رو حضوری گرفته بودید یا اینترنتی؟ لطفا راهنمایی بفرمایید
    ممنون

سلام دوستان. کسی نمیدونه واسه گواهی رتبه کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی کجا باید مراجعه کرد ؟! فرآیندش رو کسی میدونه ؟ تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Jcopl نمایش پست ها
    سلام
    نامه رو حضوری گرفته بودید یا اینترنتی؟ لطفا راهنمایی بفرمایید
    ممنون
    گواهی به صورت حضوری هست . درخواست میدید و بعد ساعت ۳ ۴ اصلش رو بهتون میدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)