صفحه 24 از 31 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

سلام
    تجربه من از گرفتن گواهی رتبه از سازمان سنجش:
    من صبح ساعت 9 رسیدم سازمان سنجش (آدرس: خیابان کریمخان، بین سپهبد قرنی و نجات الهی، تقریبا روبروی پل کریمخان میشه، البته باید از در پشتی سازمان که مخصوص مراجعه مردمی هست برین)
    اونجا که رسیدم، رفتم باجه 2 و بهم فرم داد. یکی برای کارشناسی و یکی برای ارشد. (اگه برای کس دیگه هم بخواین کافیه که فقط کارت شناسایی از اون فرد رو داشته باشید)
    فرم ها رو پر کردم و به دبیرخونه تحویل دادم (یکی از باجه های همون سالن)، طرف فرم ها رو گرفت و بهم شماره داد و گفت ساعت 12:30 به بعد بیا
    هیچی دیگه ما هم کلی وقت تلف کردیم تا ساعت بشه 12:30، بعدش خودشون صدا زدن که هر کسی که تاییدیه می خواد بیاد
    دوباره رفتم باجه دبیرخونه و تحویل گرفتم
    راستی اینو بگم که یکی از گواهی های من اسم گرایش من رو اشتباه زده بودم که به کارمندشون گفتم و بعدش بهم یه شماره داد که تماس گرفتم و در نهایت با نیم ساعت معطلی بیشتر و البته دوندگی بیشتر تقریبا ساعت های 1:15 کارم تموم شد
    راستی گرفتن تاییدیه شامل هیچ هزینه ای نمی شه!!!!!!!!!
    بعدش تاییدیه ها رو بردم وزارت علوم، میدون فردوسی، پیش آقای مرادی تا مهر وزارت رو هم بزنه اونجا کارم سریع راه افتاد
    تقریبا تا ساعت 2 همه کارا تموم شد
    امیدوارم که بدردتون بخوره

Junior Member

سلام دوستان، با خوندن مطالب انجمن و این پست اطلاعات خیلی خوبی بدست آوردم.

من هم خواستم یه تجربه شخصیم رو به مطالب قبلی اضافه کنم، شاید به درد دوستان بخوره.

طبق چیزهای گفته شده، بعد از مراجعه از درب پشتی سازمان (کوچه امانی، هم از خیابون ویلا یا همون نجات اللهی راه داره و هم از خیابون سپهد قرنی) و گرفتن فرم های مربوطه از باجه ۲، پر کردن و تحویلش به باجه ۱۰ یا همون باجه دبیرخونه، بهم یه قبض داد که ۱۲:۳۰ به بعد برای تحویل بیام. و گفت که تا ساعت ۱۵:۵۰ همون روز برای تحویل حضوری وقت دارم، در غیر این صورت تحویل پست میشه. و بابت این کار هیچ مبلغی نمیگیرن.
    اما اگر گواهی تایید مربوط به یک رشته نیمه متمرکز هست، حتماً موقع گرفتن فرم بهشون تاکید کنید، تا بالای برگه تون ننویسن تحویل روزانه ۱۲:۳۰. چون گواهی مربوط به رشته های نیمه متمرکز از قسمت دیگه ای صادر میشه و به خاطر همین تحویل روزانه نداره و با پست براتون میفرستن.

من توی فرمم نیمه متمرکز رو علامت زده بودم، ولی به خاطر همون یادداشت دستی بالای صفحه (تحویل روزانه ۱۲:۳۰) کارشناسشون هم دقت نکرده بود و برام گواهی تایید رشته متمرکزی که قبول شده بودم (ولی در اون رشته تحصیل نکردم!) رو صادر کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط poorgol نمایش پست ها
    اما اگر گواهی تایید مربوط به یک رشته نیمه متمرکز هست، حتماً موقع گرفتن فرم بهشون تاکید کنید، تا بالای برگه تون ننویسن تحویل روزانه ۱۲:۳۰. چون گواهی مربوط به رشته های نیمه متمرکز از قسمت دیگه ای صادر میشه و به خاطر همین تحویل روزانه نداره و با پست براتون میفرستن.

من توی فرمم نیمه متمرکز رو علامت زده بودم، ولی به خاطر همون یادداشت دستی بالای صفحه (تحویل روزانه ۱۲:۳۰) کارشناسشون هم دقت نکرده بود و برام گواهی تایید رشته متمرکزی که قبول شده بودم (ولی در اون رشته تحصیل نکردم!) رو صادر کرد.
    سلام، ممنون از پستی که گذاشتید ولی من این قسمت آخر رو متوجه نشدم، میشه دوباره توضیح بدید؟
    من گواهی قبولی کنکور ارشد رو میخام که توش رشته و گرایش قبولیم نوشته شده باشه.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    سلام، ممنون از پستی که گذاشتید ولی من این قسمت آخر رو متوجه نشدم، میشه دوباره توضیح بدید؟
    من گواهی قبولی کنکور ارشد رو میخام که توش رشته و گرایش قبولیم نوشته شده باشه.
    ممنون
    خواهش میکنم،
    ببینید دوست عزیز، من هم گواهی برای ارشدم گرفتم و هم برای کارشناسیم، اون قضیه متمرکز و نیمه متمرکز بیشتر مربوط به رشته های هنری میشه که بعد از قبول شدن در آزمون، یک مرحله آزمون عملی هم میدی و بعد نتیجه اصلی مشخص میشه (این میشه نیمه متمرکز) البته نمیدونم توی کارشناسی ارشد هم به همین نام نامیده میشه یا نه؟

کلاً هم فرمت اون گواهی برای همه یکسان هست و شامل این موارد میشه:
    تعداد شرکت کننده در اون آزمون، رتبه کل شما، تعداد پذیرفته شدگان اون رشته، رتبه شما در کد ضریب رشته ای که قبول شدید و دانشگاه محل قبولی.

سلام دوست عزیز
    من در کارشناسی ارشد کنکور شرکت کردم اما با رتبه ی خودم دردوره روزانه ی دانشگاه لیسانسم قبول نمیشدم
    و از طرفی به خاطر معدل بالای کارشناسی دانشگاه کارشناسی منو بدون کنکور دردوره ارشد پذیرفت
    با این حساب من باید برای ارشد از سازمان سنجش نامه بگیرم؟ رتبه ی کنکورم 1016بود

Junior Member

دوستان من از دانشگاه آزاد فارغ الاحصيل شدم و ميخوام يكي از دانشگاهاي اروپا اپلاي كنم
    بايد گواهي رتبه سازمان سنجشي بگيرم يا چيز ديگه اي؟ خواهش ميكنم زودجواب بديد...

دوستان اگه تا ساعت 11 درخواست گواهی قبولی کنکور رو بدین، همون روز ساعت 12/5 میتونین گواهی رو بگیرین و اگه دیرتر از ساعت 11 درخواست بدین میره واسه روز بعد ساعت 12/5 .
    گفتم که مثله من الکی یک روز معطل این نامه نشین.

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط pari5a نمایش پست ها
    دوستان من از دانشگاه آزاد فارغ الاحصيل شدم و ميخوام يكي از دانشگاهاي اروپا اپلاي كنم
    بايد گواهي رتبه سازمان سنجشي بگيرم يا چيز ديگه اي؟ خواهش ميكنم زودجواب بديد...
    شما باید برید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد که توی دانشگاه علوم تحقیقاته. من فرایند کارهایی که کردم رو می نویسم امیدوارم که بدردتون بخوره:

1. اونجا که رسیدید باید سراغ سازمان سنجش و پذیرش رو بگیرین. این سازمان توی طبقه هفتم پارکینگ طبقاتی دانشگاهه.
    2. وارد که میشید همون دم در یک کارت شناسایی ازتون میگیره و برگه ملاقات بهتون میده باید برین قسمت روابط عمومی اول. بیخود مثل من شماره نگیرین و منتظر وایسید چون شما کار زیادی توی روابط عمومی ندارید از همون دم در فرم درخواست گواهی قبولی در کنکور دانشگاه آزاد رو بردارید
    3. اون فرم رو پر می کنید. همونجا یک دستگاه عابر بانک هست 5 هزار تومن به حساب سازمان مرکزی دانشگاه آزاد واریز می کنید و فیشش رو به همراه کپی صفحه اول شناسنامتون می برید دبیرخانه ( من شناسنامه همراهم نبود کارت ملی هم قبول کردند، خودشون هم کپی می گیرند )
    4. درخواستتون توی دبیرخانه ثبت میشه و بهتون کد پیگیری میدن که روش هم نوشته سه روز کاری زمان میبره تا این گواهی آماده شه و گفتند هر موقع که آماده شد خودشون تماس میگیرند.

کلا زمان زیادی از من نگرفت نهایت با رفت و آمادش و این که کلی توی پارکینگ و ساختمون هاش بخاطر راهنمای ضعیفشون گم شدم سه ساعت طول کشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کاردانی سخت افزار - علمی کاربردی

دوستان برای گواهی قبول کنکور, من تو رشته نیمه متمرکز هنر قبول شدم ولی بخش آموزش عملی قبول نشدم, الان برای گواهی به مشکل می خورم, یعنی قبولی دانشگاه حساب نمی شه؟

2 بار کنکور هنر دادم هر دوبار تو بخش آموزش عملی قبول نشدم.
    ویرایش توسط Fairymaid : June 15th, 2016 در ساعت 11:02 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کاردانی سخت افزار - علمی کاربردی

آزمون *

تو پست بالا اشتباه نوشته بودم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)