صفحه 27 از 31 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

با سلام
    من می خواستم گواهی رتبه کنکور را از سنجش بگیرم و بعد به صورت پستی بفرستم وزارت علوم که تایید کنه.
    توی سامانه تایید مدارک وزارت علوم اینو نوشته :

تاييدیه موارد زیر توسط این سامانه قابل انجام است :

1 - دانشنامه
    2 -گواهینامه موقت پایان تحصیلات
    3- ریزنمرات دانشگاهی
    4- گواهی اشتغال به تحصیل
    5- گواهی انصراف از تحصیل
    6- گواهی رتبه تحصیلی(فارغ التحصیلی) از آموزش کل دانشگاه

ظاهرا گواهی قبولی کنکور نیست. چیکار باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gidlio نمایش پست ها
    با سلام
    من می خواستم گواهی رتبه کنکور را از سنجش بگیرم و بعد به صورت پستی بفرستم وزارت علوم که تایید کنه.
    توی سامانه تایید مدارک وزارت علوم اینو نوشته :

تاييدیه موارد زیر توسط این سامانه قابل انجام است :

1 - دانشنامه
    2 -گواهینامه موقت پایان تحصیلات
    3- ریزنمرات دانشگاهی
    4- گواهی اشتغال به تحصیل
    5- گواهی انصراف از تحصیل
    6- گواهی رتبه تحصیلی(فارغ التحصیلی) از آموزش کل دانشگاه

ظاهرا گواهی قبولی کنکور نیست. چیکار باید کرد؟

همراه سایر مدارکتون بفرستید مهر میکنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidaskari69 نمایش پست ها
    من برای گواهی صبح درخواست دادم و بعد از ظهر گرفتم.
    تنها چیزی که مهمه اینه که سازمان سنجش بعضی وقتا مثلا بعد از اعلام نتایج کنکور خیلی شلوغ میشه، به خاطر اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی یا ارشد.
    اگه زمان شلوغی نری میتونی یه صبح تا ظهر گواهی رو بگیری.
    واسه تایید وزارت علوم هم نمیدونم چقدر طول بکشه.
    البته یه راه دیگه هم هست. دوست من این مدرک رو از طریق دارالترجمه گرفت. 70 تومن مزد داد و رابط دارالترجمه تو تهران گواهی رو براش گرفت و به تایید وزارت علوم رسوند. کلا هم یه هفته طول نکشید.

کدوم دارالترجمه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hishtan81 نمایش پست ها
    من هم خیلی سال پیش کنکور دادم..طبق صحبت دوستان فکر میکردم یک روزه میتونم بگیرم اما وقتی رفتم گفت چون قدیمیه یک ماه طول میکشه و با پست برات میفرستیم...اطالاعاتی که ازتون میخوان چیزی نیست که ندونید..مشخصان و ادرس و سال ورود و نام دانشگاهه ...شماره دانشجویی و اینا رو خودشون خط میرنن میگن یادتون نیست!
    یک مااااااه واقعا" اینقد طول کشید؟

Junior Member

بچه ها یه سوال، من کاردانی و کارشناسی ناپیوسته خوندم ، برای هر دوش باید از سازمان سنجش جداگانه گواهی قبولی در کنکور بگیرم؟ برای من که سال 86 فارغ التحصیل شدم هم گواهی یه روزه صادر میشه؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید. چون من تهران نیستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

دوست عزیز میتونید برای هر دو بگیرید. من که برای کارشناسی و کارشناسی ارشدم دو تا فرم پر کردم و دو تا نامه جداگانه گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sedi1984 نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال، من کاردانی و کارشناسی ناپیوسته خوندم ، برای هر دوش باید از سازمان سنجش جداگانه گواهی قبولی در کنکور بگیرم؟ برای من که سال 86 فارغ التحصیل شدم هم گواهی یه روزه صادر میشه؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید. چون من تهران نیستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

من دی ماه (1396) برای گواهی رتبه لیسانس و فوقم اقدام کردم. چون کنکورم ازش خیلی گذشته بود گفتن 10 روز طول میکشه تا برن بگردن ببینن موش خورده مدارکمو یا سالمه.
    حالا بگذریم که پستچی گواهی لیسانسم رو آورده دم خونه و چون نبودم برگشت خورده (من فکر میکردم چون شماره تلفن رو نوشتم، سنجش روی پاکت مینویسه و پستچی تماس میگیره باهام. معمولاً سفارشی ها رو تماس میگیره). از اینم بگذریم که گواهی ارشدم رو شماره کوچمون رو روی پاکت ننوشته و کلاً به دم خونه نرسیده از پست منطقه برگشت زدن.

بالاخره مجبوز شدم دیروز (25 بهمن 96) برم سنجش و بصورت حضوری بگیرمشون. البته روی پاکت برگشت خورده رو که دیدم، همون ده روزه فرستاده بودن واقعاً.

بعدش رفتم امور دانشجویی وزارت علوم توی فردوسی (خیابان موسوی). بعد از انتظار برای اتمام ساعت ناهار، خانمی که توی اتاق 342 بودن گفتن دیگه برای ترجمه کردن گواهی رتبه نیازی به تایید وزارت علوم نیست. اصرار کردم که یه مهری بزنید تا دارالترجمه ها بازی نر نیارن. ولی ایشون گفتن هر دارالترجمه ای که نه آورد و گفت نمیشه بگید با دادگستری هماهنگ شده

یعنی بعد از گرفتن گواهی رتبه از سازمان سنجش، بطور مستقیم میشه برد دارالترجمه و اونها هم در صورت نیاز شما مهرهای لازم (دادگستری و وزارت خارجه) رو بگیرن.

اینو گفتم که بقیه مثل من معطل نشن.

پ.ن.: البته از امور دانشجویی که اومدم بیرون رفتم نزدیکترین دارالترجمه و ایشون گفتن نه امکان نداره. باید وزارت علوم تایید کنه. گفتم الان اونجا بودم تایید نمیکنن. خلاصه کلی اصرار کردم تا گفت باید با دادگستری تماس بگیرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman40 نمایش پست ها
    من دی ماه (1396) برای گواهی رتبه لیسانس و فوقم اقدام کردم. چون کنکورم ازش خیلی گذشته بود گفتن 10 روز طول میکشه تا برن بگردن ببینن موش خورده مدارکمو یا سالمه.
    حالا بگذریم که پستچی گواهی لیسانسم رو آورده دم خونه و چون نبودم برگشت خورده (من فکر میکردم چون شماره تلفن رو نوشتم، سنجش روی پاکت مینویسه و پستچی تماس میگیره باهام. معمولاً سفارشی ها رو تماس میگیره). از اینم بگذریم که گواهی ارشدم رو شماره کوچمون رو روی پاکت ننوشته و کلاً به دم خونه نرسیده از پست منطقه برگشت زدن.

بالاخره مجبوز شدم دیروز (25 بهمن 96) برم سنجش و بصورت حضوری بگیرمشون. البته روی پاکت برگشت خورده رو که دیدم، همون ده روزه فرستاده بودن واقعاً.

بعدش رفتم امور دانشجویی وزارت علوم توی فردوسی (خیابان موسوی). بعد از انتظار برای اتمام ساعت ناهار، خانمی که توی اتاق 342 بودن گفتن دیگه برای ترجمه کردن گواهی رتبه نیازی به تایید وزارت علوم نیست. اصرار کردم که یه مهری بزنید تا دارالترجمه ها بازی نر نیارن. ولی ایشون گفتن هر دارالترجمه ای که نه آورد و گفت نمیشه بگید با دادگستری هماهنگ شده

یعنی بعد از گرفتن گواهی رتبه از سازمان سنجش، بطور مستقیم میشه برد دارالترجمه و اونها هم در صورت نیاز شما مهرهای لازم (دادگستری و وزارت خارجه) رو بگیرن.

اینو گفتم که بقیه مثل من معطل نشن.

پ.ن.: البته از امور دانشجویی که اومدم بیرون رفتم نزدیکترین دارالترجمه و ایشون گفتن نه امکان نداره. باید وزارت علوم تایید کنه. گفتم الان اونجا بودم تایید نمیکنن. خلاصه کلی اصرار کردم تا گفت باید با دادگستری تماس بگیرم.

مرسی از راهنمایی تون. شما برای درخواست اولیه چجوری اقدام کردین؟ حضوری یا پستی؟

Junior Member

یه چیزی می پرسم بهم نخندین. این گواهی قبولی در کنکور باید ترجمه بشه یا اینکه دارالترجمه فقط باید تائیدش کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hishtan81 نمایش پست ها
    من هم خیلی سال پیش کنکور دادم..طبق صحبت دوستان فکر میکردم یک روزه میتونم بگیرم اما وقتی رفتم گفت چون قدیمیه یک ماه طول میکشه و با پست برات میفرستیم...اطالاعاتی که ازتون میخوان چیزی نیست که ندونید..مشخصان و ادرس و سال ورود و نام دانشگاهه ...شماره دانشجویی و اینا رو خودشون خط میرنن میگن یادتون نیست!
    سلام چه طوری برای گرفتن گواهی ها باید اقدام کرد ؟ حضوری (ب کجا) یا نتی( چه سایتی ) ؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)