صفحه 28 از 31 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    سلام چه طوری برای گرفتن گواهی ها باید اقدام کرد ؟ حضوری (ب کجا) یا نتی( چه سایتی ) ؟
    مرسی
    دو صفحه قبل بچه ها روند پستی گرفتنش رو کاملا" توضیح دادن. برای گرفتن گواهی قبولی در کنکور باید برین به سازمان سنجش (آدرس: خیابان کریمخان، بین سپهبد قرنی و نجات الهی، تقریبا روبروی پل کریمخان میشه، البته باید از در پشتی سازمان که مخصوص مراجعه مردمی هست برین) باید برین باجه 2 و فرم درخواست بگیرین. برای هر مقطع دانشگاهی که خوندین جدا فرم بگیرین

Junior Member

سلام بعد از مراجعه به امور دانشجویی گفتن ما دیگه روی برگه سازمان سنجش مهر نمیزنیم! اونجا هم یه سری دانشجو بودن مهر میخواستن که نمیزد. تو روند ترجمه به مشکلی نمیخوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

سلام

نه به مشکلی بر نمیخوره. من که قبل از عید گرفتم تازه انگار چند روز بود این قانون اومده بود. برای همین دارالترجمه ها خبر نداشتن و میگفتن قوه قضاییه تایید نمیکنه. ولی من اصرار کردم که بفرستن. در نهایت بدون اینکه مهر امور دانشجویی بخوره، تایید امورخارجه رو هم گرفتن.

پس برای گواهی رتبه سنجش دیگه نیازی به گرفتن تاییدیه از امور دانشجویی وزارت علوم (فردوسی) نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رتبه از سازمان سنجش؟ - مدرك براي اثبات هر مسئله در رزومه؟

دوستان سلام. باتوجه به اینکه اینجا مبلغ ارایه این گواهی 1000 تومان اعلام شده خواستم ببینم الان این مبلغ چقدره و اینکه آیا شماره حساب عوض شده یا خیر...بسیار ممنون میشم اگه کسی زودتر منو راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط SJ نمایش پست ها
    سلام

در ارتباط با رتبه‌ی کنکور باید بگم تمامی دوستان من که در سه سال اخیر از روند apply اونا باخبر هستم و همشون از بهترین دانشگاه‌های آمریکا و کانادا (با fund کامل) پذیرش گرفتند، هیچکدوم چنین مدارکی رو نفرستادند و فقط در رزومه‌ی خودشون نوشته بودند. البته در اکثر دانشگاه‌های خوب آمریکا و کانادا دانشگاه‌های خوب ایران شناخته شده است و خود استادای اونجا می‌دونن که مثلاً رتبه‌ی یک شریفی در چه حدودیه و یک تهرانی چه طور. (چون استادها و دانشجوهای خوب ایرانی تو این دانشگاهها کم نیستند، بنابراین آمار دستشونه.)
    اما اگه اصرار داری تو سايت سازمان سنجش مطلب زیر نوشته شده که می‌تونی با گرفتن این گواهی بدی دارالترجمه برات ترجمه کنه.

صدور تأييديه گواهي، رتبه گواهي قبولي، كارنامه و مجاز به انتخاب رشته بودن داوطلبان آزمون‎هاي ورودي دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي
    سازمان سنجش آموزش کشور - 23/08/86
    سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‎هاي ورودي دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي كه درخواست صدور تأييديه گواهي رتبه، گواهي قبولي در آزمون، صدور كارنامه، گواهي اعلام مجاز بودن به انتخاب رشته در آزمون را دارند، مي‎رساند كه به منظور دريافت هر يك از گواهي‎هاي مورد نظر، لازم است از ابتداي آذرماه سال 1386 مبلغ 000/10 ريال به حساب 748 (هفتصدو چهل و هشت) خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) واريز و رسيد آن را همراه با درخواست كتبي به نشاني: تهران - صندوق پستي 1314-15875 ارسال و يا به واحد ارتباط مردمي اين سازمان واقع در تهران ‌‌ خيابان سپهبد قرني - كوچه شهيد اماني - پلاك 10 تحويل نمايند. بديهي است كه پس از وصول درخواست به اين سازمان، طي مدت 10 روز گواهي مورد درخواست متقاضي صادر و به نشاني وي ارسال خواهد شد.

http://82.99.202.130/Other/1386/860823_02.php

در مورد مقالات هم کافیه عنوان مقاله‌هاتونو در رزومه بنویسید و اگه اونا بخوان صحتشو چک کنند به استادی که باهاش این مقاله رو نوشتی (که حتماً ازش توصیه‌نامه هم گرفتی) میل می‌زنند. (خودت هم می‌تونی مقاله‌هاتو به استادی که مخشو زدی میل بزنی)

موفق باشید

Junior Member

سلام. من دو بار در کنکور شرکت کردم.
    ۱) گواهی کنکور بار اول رو بهم میدن یا بار دوم؟ یا اینکه دو تا گواهی صادر میکنن؟!
    بار اول کنکور ریاضی نشد. سال بعد بار دوم ، هم ریاضی شرکت کردم هم زبان انگلیسی ولی ریاضی چیزی انتخاب نکردم و ادبیات انگلیسی رفتم.
    ۲) حدس میزنید با این وضعیت اصلا چی صادر میکنن؟
    ۳) آیا میشه یک بار دیگه کنکور شرکت کرد فقط برای اینکه وقتی گواهی صادر میکنن اطلاعات جدید باشه؟
    ویرایش توسط tahmoores : July 14th, 2018 در ساعت 06:16 PM

Junior Member

سلام
    من امسال کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه بیرجند سراسری روزانه قبول شدم ولی چون قصدم گرفتن پذیرش تو مقطع ارشد هست و نمیخوام تو دانشگاه بیرجند ارشدم رو بخونم و فقط گواهی قبولی تو کنکور ارشد رو لازم دارم برای رزومه، این موضوع خیلی منو نگران کرده که چون دانشگاه بیرجند تا بیست و سوم شهریور وقت داده برای ثبت نام، آیا اصلاً باید ثبت نام کنم یا نه و ثبت نام تو دانشگاه سراسری تاثیری رو رزومه داره یا اینکه ارائه گواهی قبولی تو کنکور ارشد کفایت میکنه؟ ممنون

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_ho نمایش پست ها
    سلام
    من امسال کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه بیرجند سراسری روزانه قبول شدم ولی چون قصدم گرفتن پذیرش تو مقطع ارشد هست و نمیخوام تو دانشگاه بیرجند ارشدم رو بخونم و فقط گواهی قبولی تو کنکور ارشد رو لازم دارم برای رزومه، این موضوع خیلی منو نگران کرده که چون دانشگاه بیرجند تا بیست و سوم شهریور وقت داده برای ثبت نام، آیا اصلاً باید ثبت نام کنم یا نه و ثبت نام تو دانشگاه سراسری تاثیری رو رزومه داره یا اینکه ارائه گواهی قبولی تو کنکور ارشد کفایت میکنه؟ ممنون
    سلام
    منم شرایطم مثل شما هست. توی تاپیک رزومه همین ها رو تقریبا نوشتم گفتن که گواهی نمیخاد. بر مبنی اعتماد هستش. یه سری به این تاپیک بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    سلام
    منم شرایطم مثل شما هست. توی تاپیک رزومه همین ها رو تقریبا نوشتم گفتن که گواهی نمیخاد. بر مبنی اعتماد هستش. یه سری به این تاپیک بزنید.
    یک دنیا ممنونم از راهنماییتون، بنابراین با توضیحاتی که شما فرمودید نیازی به ثبت نام من در دانشگاه بیرجند نیست و فقط داشتن گواهی قبولی در کنکور ارشد برای رزومه کفایت میکنه، درسته؟ شما خودتون تو اون دانشگاهی که ارشد قبول شدین ثبت نام کردید؟

Junior Member

جهت اطلاع دوستان:
    من پنج شنبه رفتم سازمان سنجش. محل مراجعه نرسیده به پل کریمخان. ما بین خیابان قرنی و نجات الهی. خیابانی هست به نام شهید امانی. اواسطش تابلوی سازمان را می بینید. اول فکر می کردم پنج شنبه تعطیل باشن اما باز بود. موقع ورود شماره گرفتم نفر چهاردهم بودم. داخل که رفتم پرنده پر نمی زد. همین طوری رفتم پیش یکی از کارمندا، گفتم گواهی رتبه می خوام. اون هم مقطع و سال آزمون رو پرسید و یک فرم بهم داد که بالاش نوشته بود شنبه 11:30. بعد از پر کردن فرم رو بردم باجه دبیرخانه اون هم رو برگه را نگاه کرد گفت شنبه 11:30 بیا. از پول چیزی نگفتن. منم یادم نبود بپرسم. حالا نمی دونم موقع تحویل گرفتن نامه باید فیش ببرم یا نه.

Junior Member

دوستان تعداد شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد رو چجوری میشه پیدا کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)