صفحه 8 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

من گواهی رتبه را از سازمان سنجش گرفتم.
    سوالی که دارم اینه که آیا وزارت علوم این گواهی را تأیید می کنه؟

در پست های قبلی گفته شده که مهر سازمان سنجش برای تأیید دادگستری کافیه ولی برای مهر وزارت خارجه مهر سازمان سنجش لازمه؛ آیا این اطلاعات درسته؟

ممنون می شوم اگر دوستان می دونند، کمک کنند.
    inactive account

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    من گواهی رتبه را از سازمان سنجش گرفتم.
    سوالی که دارم اینه که آیا وزارت علوم این گواهی را تأیید می کنه؟

در پست های قبلی گفته شده که مهر سازمان سنجش برای تأیید دادگستری کافیه ولی برای مهر وزارت خارجه مهر سازمان سنجش لازمه؛ آیا این اطلاعات درسته؟

ممنون می شوم اگر دوستان می دونند، کمک کنند.
    گواهی رو از سازمان سنجش گرفتی ببر طبقه چهارم وزارت علوم مهر برجسته+امضا بشه بعد قابل ترجمه رسمی (با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه) میشه

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    من دو تا گواهی رتبه کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد را از سامزان سنجش گرفتم، ولی ...

برای فوق لیسانس نوشته که در بین چند نفر از گروه آزمایشی فلان، رتبه من چند شده. البته ننوشته در چه رشته ای پذیرفته شدم!

برای لیسانس، نوشته که رتبه من در مجموع و در سهمیه منطقه چند شده و کجا پذیرفته شدم، اما ننوشته که در بین چند نفر این رتبه را آوردم!

خواستم بدونم تجربه شما چیه؟ آیا برای شما هم مثل همین ها صادر شده؟ چون اینجوری هر 2 تاش ناقصه، به خصوص برای لیسانس که اصلا ننوشته رتبه من رد بین چند نفر بوده و ارزشی نداره از این لحاظ!

نظر شما چیه؟
    inactive account

سلام دوستان
    من دو تا گواهی رتبه کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد را از سامزان سنجش گرفتم، ولی ...

برای فوق لیسانس نوشته که در بین چند نفر از گروه آزمایشی فلان، رتبه من چند شده. البته ننوشته در چه رشته ای پذیرفته شدم!

برای لیسانس، نوشته که رتبه من در مجموع و در سهمیه منطقه چند شده و کجا پذیرفته شدم، اما ننوشته که در بین چند نفر این رتبه را آوردم!

خواستم بدونم تجربه شما چیه؟ آیا برای شما هم مثل همین ها صادر شده؟ چون اینجوری هر 2 تاش ناقصه، به خصوص برای لیسانس که اصلا ننوشته رتبه من رد بین چند نفر بوده و ارزشی نداره از این لحاظ!

نظر شما چیه؟
    آقاجون اصلا این گواهیا هیچ جا به دردت نمیخوره.به درد ما که نخورد به درد شمام نمیخوره.وزارت علومم نبر وقتتم تلف نکن با این چیزا.این از ما.حالا باز تصمیم با خودت.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان

نظر شما چیه؟
    سایر دوستان نظری ندارند؟
    inactive account

ApplyAbroad Hero

سایر دوستان نظری ندارند؟
    برای من دقیقا نوشته بین چند نفر چه رتبه ای رو در کل و گرایش اوردم و کجا قبول شدم!

سلام

من برای ویزای دانشجویی آلمان میخواستم اقدام کنم، دو تا سوال داشتم:
    1. من کارشناسی ارشد تموم کردم و فارغ التحصیل شدم و الان دوباره برای یک مستر دیگه تو آلمان اپلای کردم و پذیرش گرفتم، میخواستم ببینم برای ویزا باید گواهی سازمان سنجش برای قبولی تو ارشد رو هم ببرم؟
    2. اینکه آیا سازمان سنجش حضوری هم جواب میدن که خودم دستی گواهی ها رو بگیرم، چند روز فرآیند صدور طول میکشه؟ چون من شهرستان هستم و خاطره خوشی از پست بابت تاخیر، ندارم. ضمن اینکه بعد هم دوباره باید برگردونم تهران برای مهر وزارت علوم.

خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    برای من دقیقا نوشته بین چند نفر چه رتبه ای رو در کل و گرایش اوردم و کجا قبول شدم!
    ممنون دوست عزیز.
    شما برای کنکور کارشناسی گرفتی یا کارشناسی ارشد یا هر دو؟ و در هر دو اطلاعات مشابهی نوشته؟
    به خصوص برای کنکور کارشناسی: برای من اصلا ننوشته در بین چند نفر رتبه من فلان مقدار شده، یعنی رتبه را نوشته ولی تعداد شرکت کنندگان را ننوشته.

شما هم گواهی رتبه درخواست کرده بودید؟

به نظرتون می ارزه دوباره درخواست بدهم یا اینقدر هم این مدرک به درد بخور نیست؟
    رتبه های لیسانس و فوقم، 3 و 2 رقمی بودند.
    inactive account

ApplyAbroad Hero

ممنون دوست عزیز.
    شما برای کنکور کارشناسی گرفتی یا کارشناسی ارشد یا هر دو؟ و در هر دو اطلاعات مشابهی نوشته؟
    به خصوص برای کنکور کارشناسی: برای من اصلا ننوشته در بین چند نفر رتبه من فلان مقدار شده، یعنی رتبه را نوشته ولی تعداد شرکت کنندگان را ننوشته.

شما هم گواهی رتبه درخواست کرده بودید؟

به نظرتون می ارزه دوباره درخواست بدهم یا اینقدر هم این مدرک به درد بخور نیست؟
    رتبه های لیسانس و فوقم، 3 و 2 رقمی بودند.
    من برای کارشناسی ارشد گرفتم. تو فرم درخواستم نوشته بودم تعداد شرکت کننده ها و رتبه هارو بنویسن. حتی ذکر کردم که بنویسن جز تاپ 0.5% اول بودم ولی اونو ننوشتن.
    نظر من اینه که کارشناسی رو نگیری ارشد رو بگیری. چون گواهی کارشناسی زیر 100 رو معمولا میگیرن (البته نظر منه شاید بگیری هم کمک بکنه). ارشدت رو حتما بگیر. به نظر من که خیلی تاثیر داره. چند جا که اپلای کردم این گواهی رو تو مدارکم گذاشتم حتی دوستامم همه این گواهی رو همراه با مدارک دیگه برای دانشگاههای مقصد میفرستن.

دوستان من امروز رفتم سازمان سنجش قیمت هر نسخه گواهی شده 2300 تومان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)