صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 120

موضوع: دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    چرا اگه موندن باشه ارزش نداره؟ مثلا metu معروفتره به خاطر اون ممکنه کار پیدا کردن و رقابت سختتر باشه؟
    بعدش من یه بار سایتش دیده بودم 1800 بود واسه مستر فاندش الان زیاد شده؟
    ممنون
    شاید بخاطر اینکه خارجی باشی یکم سخت باشه ولی از نظر اسم دانشگاه حداقل تو آنکارا شناخته شده است . ضمن اینکه فراموش نکنید بزرگترین دانشگاه تجاری(اتحادیه اتاق های بازرگانی) ترکیه هست و حداقل 1500 شرکت و کارخانجات بزرگ رو تو زیرمجموعه خودش داره و علاوه بر این با Havelsan, Aselsan, TAI, STM, SSM قرار داد مستقیم برای استخدام داره که اینها بزرگترین ادارات و شرکتهای تولیدی، صنعتی دولتی ترکیه هستند که کار کردن تو این شرکتها آرزوی هر شهروند ترک هست.
    افزایش بورس تازه هست و از مهر ماه امسال اعمال میشه.
    The greater the challenge, The greater the gain

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مرتبط

دوستان کسی می دونه اپلای ترم بعد کی شروع میشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مر

سلام به همه. من ميخواستم بدونم كه پروسه ي اپلاي اين دانشگاه چجوريه؟ من تو سايتش هيچ لينكي پيدا نميكنم براي اپليكيشن آنلاين. آيا اپلاي كردن به صورت حضوريه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مر

من نميدونم واقعا. هيچي پيدا نميكنم تو سايتش. شما چه رشته اي قصد دارين اپلاي كنين؟ ميشه لينك اپليكيشن رو بفرستين برا من؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

نقل قول نوشته اصلی توسط Solidsolid نمایش پست ها
    سلام به همه. من ميخواستم بدونم كه پروسه ي اپلاي اين دانشگاه چجوريه؟ من تو سايتش هيچ لينكي پيدا نميكنم براي اپليكيشن آنلاين. آيا اپلاي كردن به صورت حضوريه؟
    من هم میخواستم برا این دانشگاه اپلای کنم ولی دوست عزیز بهتون توصیه دارم اگر ترکی نمیدانید برا این دانشگاه اقدام نکنید.
    اپلای آنلاینه

Junior Member

من تركي مسلط هستم. چون توي تبريز بزرگ شديم و فكر كنم اگه امتحان بدم c1 بشه سطحم. ميشه برا من لينك اپليكيشن رو بفرستين؟ خيلي ممنونتون ميشم

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

من تركي مسلط هستم. چون توي تبريز بزرگ شديم و فكر كنم اگه امتحان بدم c1 بشه سطحم. ميشه برا من لينك اپليكيشن رو بفرستين؟ خيلي ممنونتون ميشم
    لینکش رو پیدا کنم میفرستم هر چند شما ترکی تون که خوب هست فکر کنم بهتر از من پیدا کنید!
    مدارک رو میفرستید پستی بعد پر کردن فرم فکر کنم 60 لیر هم هزینه دارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    لینکش رو پیدا کنم میفرستم هر چند شما ترکی تون که خوب هست فکر کنم بهتر از من پیدا کنید!
    مدارک رو میفرستید پستی بعد پر کردن فرم فکر کنم 60 لیر هم هزینه دارد.
    والا دارم ميگردم با اين سايت مسخرشون.اصن هيچي پيدا نميتونم بكنم. ولي دانشگاه خوبيه واقعا گويا. دپارتمان اقتصادش استادهاي خيلي خوبي داره. براي فاند گرفتن بايد با استاد مكاتبه كنيم يا اون رو هم كميته ي پذيرش تصميم ميگيره؟ چون مثل اينكه اوزيقين بدون مكاتبه با استاد حتي امكان پذيرش هم ميست. ولي از اون طرف دانشگاههايي مثل ميدل ايست كميته كاملا تصميم گيرندست چون من هر اي ميلي زدم جوابشون اين بود كه اپلاي كنين دانشگاه تا كميته تصميم بگيره.

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

والا دارم ميگردم با اين سايت مسخرشون.اصن هيچي پيدا نميتونم بكنم. ولي دانشگاه خوبيه واقعا گويا. دپارتمان اقتصادش استادهاي خيلي خوبي داره. براي فاند گرفتن بايد با استاد مكاتبه كنيم يا اون رو هم كميته ي پذيرش تصميم ميگيره؟ چون مثل اينكه اوزيقين بدون مكاتبه با استاد حتي امكان پذيرش هم ميست. ولي از اون طرف دانشگاههايي مثل ميدل ايست كميته كاملا تصميم گيرندست چون من هر اي ميلي زدم جوابشون اين بود كه اپلاي كنين دانشگاه تا كميته تصميم بگيره.
    شناخته شده است ولی در ترکیه
    نمیخواد بین المللی بشه نمیدانم چرا. سایتش انگلیسی نداره. احتمالا بیشتر ترک محور میخوان بمونن که خب شاید سیاست گزاریش باشه.
    میدل ایست که اصلا استاد ربطی نداره مثاحبه هم نداره.

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

اینم لینک قسمت پایین رو بخونید هزینه هم 60 لیر هست
    https://www.etu.edu.tr/tr/enstitu/so...vuru-bilgileri

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)