نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دانشگاه دولتی استانبول Istanbul University

Junior Member

Question دانشگاه دولتی استانبول Istanbul University

سلام دوستان
    با توجه به اینکه هیچ تاپیکی در رابطه با دانشگاه دولتی استانبول در انجمن پیدا نکردم لازم دونستم این تاپیک رو ایجاد کنم تا دوستانی که هر نوع اطلاعاتی در مورد این دانشگاه دارند با بقیه دوستان به اشتراک بذارن، لطفا اگر نیاز هست تاپیک به شیوه تاپیک های دیگه ادیت بشه، حتما اینکار توسط ادمین ها انجام بگیره، ممنون.

بعد از گشت و گذار طولانی در سایت دانشگاه بنده اصلا نتونستم ددلاین این دانشگاه برای ترم پاییز (2017-2016) و مقطع کارشناسی ارشد رشته مارکتینگ و مدیریت بازرگانی رو پیدا کنم، حتی اطلاعاتی در مورد مدارک مورد نیاز برای اپلای و اینکه آیا برای ورود و ادامه تحصیل در این مقطع نیاز به دادن امتحان ورودی هست یا نه رو هم نتونستم پیدا کنم، لازم به ذکره که با زبان ترکی آشنایی ندارم و قسمت انگلیسی سایت دانشگاه هم خیلی ناقصه. به خود دپارتمان مربوطه و کارکنانش میل فرستادم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم، ممنون میشم از دوستان اگر اطلاعاتی در مورد این دانشگاه دارن در همین تاپیک به اشتراک بذارن.
    سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Painting art

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی استانبول Istanbul University

http://www.turkiyeburslari.gov.tr
    در این سایت اطلاعات خیلی خوبی وجود دارد .ایمیل خودتون رو به ترکی ترجمه کنید .دانشگاههای انگلیسی زبان اکثرا خصوصی هستند .چند نفر از دوستان من از دانشگاه ITU بورس گرفتند . اگر ترکی استانبولی یاد بگیرید خیلی به نفع شما خواهد بود . Istanbul university زبانش ترکی هست .بنابراین شما باید یوز و تومر داشته باشید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soltani58 نمایش پست ها
    در این سایت اطلاعات خیلی خوبی وجود دارد .ایمیل خودتون رو به ترکی ترجمه کنید .دانشگاههای انگلیسی زبان اکثرا خصوصی هستند .چند نفر از دوستان من از دانشگاه ITU بورس گرفتند . اگر ترکی استانبولی یاد بگیرید خیلی به نفع شما خواهد بود . Istanbul university زبانش ترکی هست .بنابراین شما باید یوز و تومر داشته باشید .
    سپاس از شما دوست عزیز
    تا اونجایی که من اطلاع دارم و میدونم در همین دانشگاه رشته هایی که در بالا گفتم به انگلیسی هم ارائه میشن، خوشبختانه همین چند روز پیش بالاخره یکی از مشاوران همین رشته ها به میل ارسالی من جواب داد و راهنمایی های خوبی کرد و تا حدی نگرانیم از بابت ددلاین اپلای بر طرف شد.
    تشکر میکنم از شما به خاطر اطلاعاتی که ارائه دادید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici University IE

میشه بگید این دوستانتون چطوری از دانشگاه ITU فاند گرفتن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soltani58 نمایش پست ها

Junior Member

سلام من میخواستم برای ترم پاییز برای این دانشگاه اقدام کنم
    لیسانس عمران از دانشگاه آزاد
    و مدرک تومر هم دارم و میخوام با زبان ترکی بخونم
    آیا کسی از شرایط این دانشگاه برای ارشد رشته MBA یا ( عمران - نظارت )اطلاعی داره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)