صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 120

موضوع: دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط aliraz2005 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان،
    من اسم دانشگاه رو در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ندیدم، آیا واقعا وزارت علوم همچین دانشگاهی رو تایید نمیکنه (اساتید مکانیکشون میتونم بگم فوق العاده هستن) و یا اینکه لیست به روز نیست؟
    دوستانی که در این دانشگاه تحصیل میکنن ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر
    دوست من طبق بند 11 گروه متوسط ،وزارت علوم کلیه دانشگاههای ترکیه روقبول داره.
    اکثر رشته های این دانشگاه مخصوصاً رشته های فنی مهندسی ائم از صنایع،مکانیک، الکترونیک،کامپیوتر و ... اساتید قویی دارند.

موفق باشید
    The greater the challenge, The greater the gain

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مرتبط

دوستان اطلاعی در مورد نحوه و زمان اپلای این دانشگاه دارین ؟ من رو سایت نتونستم توضیحاتی پیدا کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط aliraz2005 نمایش پست ها
    دوستان اطلاعی در مورد نحوه و زمان اپلای این دانشگاه دارین ؟ من رو سایت نتونستم توضیحاتی پیدا کنم ؟
    زمان اپلای ( تابستان) تازه تموم شد. واسه ترم پائیز هم اواسط تابستان شروع میشه

Junior Member

mnmnjk:
    سلام
    من تو پست های چندتا دانشگاه دیدم که اقدام کرده بودین ولی مثله اینکه الان تو TOBB مشغول هستین درسته؟
    با هزینه خودتون رفتین یا تونستین فاند بگیرین؟ اگه تونستین فاند بگیرین میتونم بپرسم چه طوری؟
    مرسی
    arazwolf:

بله ، با فاند.

لطفا این چنین سوالات رو تو تاپیک مربوطه بپرسید.

mnmnjk:
    میشه بگین چه طوری موفق شدین فاند بگیرین؟ و چقدر و کدوم هزینه هارو پوشش میده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط mnmnjk نمایش پست ها
    mnmnjk:
    سلام
    من تو پست های چندتا دانشگاه دیدم که اقدام کرده بودین ولی مثله اینکه الان تو TOBB مشغول هستین درسته؟
    با هزینه خودتون رفتین یا تونستین فاند بگیرین؟ اگه تونستین فاند بگیرین میتونم بپرسم چه طوری؟
    مرسی
    arazwolf:

بله ، با فاند.

لطفا این چنین سوالات رو تو تاپیک مربوطه بپرسید.

mnmnjk:
    میشه بگین چه طوری موفق شدین فاند بگیرین؟ و چقدر و کدوم هزینه هارو پوشش میده؟
    پروسه اپلای مثل بقیه دانشگاههاست یعنی با داشتن نمرات جی آر ای و زبان( جی آر ای 160+ ، تافل 72+) در زمان اپلیکیشن اپلای می کنید. قبل اپلای هم تماس با اساتید می تونه کمک تون کنه.
    فاند هم شامل حذف شهریه + 1500tl ماهیانه+ لب تاب+ بیمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    پروسه اپلای مثل بقیه دانشگاههاست یعنی با داشتن نمرات جی آر ای و زبان( جی آر ای 160+ ، تافل 72+) در زمان اپلیکیشن اپلای می کنید. قبل اپلای هم تماس با اساتید می تونه کمک تون کنه.
    فاند هم شامل حذف شهریه + 1500tl ماهیانه+ لب تاب+ بیمه
    مرسی
    فقط یه سئوال دیگه
    تو اینجا هم میشه مثل دانشگاهای ایران واسه رشته های دیگه اقدام کرد و یه سری واحد اصافی پاس کرد یا اگه رشته خودتو نداشته باشه دیگه باید بیخیال شی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

مرسی
    فقط یه سئوال دیگه
    تو اینجا هم میشه مثل دانشگاهای ایران واسه رشته های دیگه اقدام کرد و یه سری واحد اصافی پاس کرد یا اگه رشته خودتو نداشته باشه دیگه باید بیخیال شی؟
    بله میشه و چند درس اضافی بعنوان hazirlik بهتون می دن.

Junior Member

بله میشه و چند درس اضافی بعنوان hazirlik بهتون می دن.
    این دانشگاه هم مثله کوچ دکترا مستقیم داره؟
    البته فک نکنم به یکی که مهندسی شیمی (16.14) تموم کرده دکترا مستقیم به یه رشته دیگه بدن درسته؟ البته دانشگام خوب بوده (پلی تکنیک) آخه یکی از بچه ها میگفت که این دانشگاه به سطح دانشگاه لیسانست اهمیت میده مثلاً معدل 19 دانشگاه آزاد رو با 19 شریف یکی نمیبینه.
    راستش من ارشد هم علم و صنعت خوندم ولی معدلم از کارشناسی کمتره. ولی میدونم که اگه ارشد این دانشگاه بخونم میتونم دکترا هم همین دانشگاه پذیرش بگیرم
    حس کردم این دانشگاه هم مثله کوچ قراره دانشگاه خوبی بشه، اصلاً راهی میبینین که این دانشگاه ادامه بدم؟ دکترا با ارشد، دکترا مستقیم با لیسانس، ارشد مجدد، ...
    البته منظورم با کمک هزینه هستش وگرنه اونجوری که من دانشگاه استانبول تکنیک رو دیدم همه کسی با همه جور رزومه ای قبول میشن.
    همه اینایی که گفتم واسه یه رشته دیگه مثله صنایع و مکانیک هستش وگرنه میدونم متاسفانه مهندسی شیمی نداره
    والله من مثله بقیه قصد ندارم از ترکیه برم جایی دیگه، من فقط میخام یه جوری برم ترکیه همین ولی خوب از پس هزینه ها برنمیام
    لطفاً هرچی میتونین بگین رو بگین
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

این دانشگاه هم مثله کوچ دکترا مستقیم داره؟
    البته فک نکنم به یکی که مهندسی شیمی (16.14) تموم کرده دکترا مستقیم به یه رشته دیگه بدن درسته؟ البته دانشگام خوب بوده (پلی تکنیک) آخه یکی از بچه ها میگفت که این دانشگاه به سطح دانشگاه لیسانست اهمیت میده مثلاً معدل 19 دانشگاه آزاد رو با 19 شریف یکی نمیبینه.
    راستش من ارشد هم علم و صنعت خوندم ولی معدلم از کارشناسی کمتره. ولی میدونم که اگه ارشد این دانشگاه بخونم میتونم دکترا هم همین دانشگاه پذیرش بگیرم
    حس کردم این دانشگاه هم مثله کوچ قراره دانشگاه خوبی بشه، اصلاً راهی میبینین که این دانشگاه ادامه بدم؟ دکترا با ارشد، دکترا مستقیم با لیسانس، ارشد مجدد، ...
    البته منظورم با کمک هزینه هستش وگرنه اونجوری که من دانشگاه استانبول تکنیک رو دیدم همه کسی با همه جور رزومه ای قبول میشن.
    همه اینایی که گفتم واسه یه رشته دیگه مثله صنایع و مکانیک هستش وگرنه میدونم متاسفانه مهندسی شیمی نداره
    والله من مثله بقیه قصد ندارم از ترکیه برم جایی دیگه، من فقط میخام یه جوری برم ترکیه همین ولی خوب از پس هزینه ها برنمیام
    لطفاً هرچی میتونین بگین رو بگین
    مرسی
    بله دکترای مستقیم داره.
    دقیق نمی دونم ولی رشته های نزدیک به شیمی مثل Biomedical و Material Science هم می تونید اپلای کنید.
    اگه پذیرش بدن با فاند خواهد بود.
    می تونین با اساتید در تماس باشین و نظرشونو بخواین.

موفق باشین

Junior Member

بله دکترای مستقیم داره.
    دقیق نمی دونم ولی رشته های نزدیک به شیمی مثل Biomedical و Material Science هم می تونید اپلای کنید.
    اگه پذیرش بدن با فاند خواهد بود.
    می تونین با اساتید در تماس باشین و نظرشونو بخواین
    موفق باشین
    خیلی ممنون
    فقط نگفتین اینکه یکی تو پستای قبل گفته بود که دانشگاهای خوب رو تو اولویت قرار میدن حقیقت داره یا نه؟
    اگه هم اشکالی نداره رزومتونو بگین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)