صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 120

موضوع: دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مرتبط

Junior Member hamed2357 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    دوست من کلیه دانشگاه های ترکیه (زیرنظر yok) مورد تایید وزارت علوم هستن
    اگه پذیرش بشویم معافیت سربازی صادر میشه برامون؟
    کلاس ها به زبان ترکی هست یا انگلیسی؟ (هرچند من ترکی هم میفهمم)
    امکان کارکردن در ترکیه چطور هست بعد از اتمام تحصیلات در این دانشگاه ؟(با اقامت های یک ساله و دوساله و...)

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی TOBB University of Economics and Technology و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
    اگه پذیرش بشویم معافیت سربازی صادر میشه برامون؟
    کلاس ها به زبان ترکی هست یا انگلیسی؟ (هرچند من ترکی هم میفهمم)
    امکان کارکردن در ترکیه چطور هست بعد از اتمام تحصیلات در این دانشگاه ؟(با اقامت های یک ساله و دوساله و...)
    بله هم معافیت سربازی می دن هم ارز دولتی
    اغلب ترکی، بعضی درسها هم انگلیسی تدریس میشه.
    ولی احتمال داره بعضی دپارتمان ها کاملا انگلیسی بشه
    The greater the challenge, The greater the gain

Junior Member

من یه سوال راجع به این دانشگاه داشتم تو قسمت مهندسی کامپیوتر به یکی از اساتید ایمیل زدم و علاقمو نسبت به کار کردن بهش نوشتم ولی هیچ جوابی نداده خیلی هم ناراحتم !! نمیدونم چی کار باید بکنم! اینم بگم تقریبا دو روزی میشه که ایمیل دادم.. دلیل ناراحتیمم اینه چون من سطح علیم کمتر از این دانشگاه نیست و خود استادم تو سایت ابراز کرده که دانشجو میخواست

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninj72 نمایش پست ها
    من یه سوال راجع به این دانشگاه داشتم تو قسمت مهندسی کامپیوتر به یکی از اساتید ایمیل زدم و علاقمو نسبت به کار کردن بهش نوشتم ولی هیچ جوابی نداده خیلی هم ناراحتم !! نمیدونم چی کار باید بکنم! اینم بگم تقریبا دو روزی میشه که ایمیل دادم.. دلیل ناراحتیمم اینه چون من سطح علیم کمتر از این دانشگاه نیست و خود استادم تو سایت ابراز کرده که دانشجو میخواست
    اساتید اینجا یکم دیرتر جواب می دن
    رزومه تونو برا استاد فرستادین؟

Junior Member

اساتید اینجا یکم دیرتر جواب می دن
    رزومه تونو برا استاد فرستادین؟
    بله توی ایمیلم فرستاده بودم

Junior Member

یه سوال داشتم .. من کل این صفحات رو خوندم و یه نگاه به رنکینگ این دانشگاه و دانشگاه خودم (دانشگاه تبریز) کردم
    دانشگاه تبریز 1300 هست تو رنک ها و دانشگاه توب 2000!! یعنی خیلی از داشگاه کارشناسیم فاصله داره!! درسته رنکینگ خیلی مهم نیست ولی از اونجایی که هدف من ادامه تحصیل تو دانشگاه های بهتر آمریکا و یا اروپاست میخواستم بدونم این دانشگاه با این رنکش چقدر میتونه تو رزومه ی فارغ التحصیلاش تاثیر داشته باشه؟؟ مثلا اکثر فارغ التحصیلای بیلکنت دانشگاه های خیلی عالی آمریکا میرن!! ولی این دانشگاه رو نمیدونم
    ممنون به خاطر پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

یه سوال داشتم .. من کل این صفحات رو خوندم و یه نگاه به رنکینگ این دانشگاه و دانشگاه خودم (دانشگاه تبریز) کردم
    دانشگاه تبریز 1300 هست تو رنک ها و دانشگاه توب 2000!! یعنی خیلی از داشگاه کارشناسیم فاصله داره!! درسته رنکینگ خیلی مهم نیست ولی از اونجایی که هدف من ادامه تحصیل تو دانشگاه های بهتر آمریکا و یا اروپاست میخواستم بدونم این دانشگاه با این رنکش چقدر میتونه تو رزومه ی فارغ التحصیلاش تاثیر داشته باشه؟؟ مثلا اکثر فارغ التحصیلای بیلکنت دانشگاه های خیلی عالی آمریکا میرن!! ولی این دانشگاه رو نمیدونم
    ممنون به خاطر پاسختون
    دانشگاه بیلکنت به استثنا چند رشته مثل اقتصاد، تاریخ، مکانیک در بقیه رشته ها از این دانشگاه برتری داره، درکل بیلکنت در حال حاضر قابل مقایسه با دانشگاه توب نیست ولی خب توب هم با وجود جوان بودن دربین 8-9 دانشگاه برتر ترکیه قرار گرفته برای مثال، در رشته شما همون کامپیوتر در زمینه امنیت قوی ترین اساتید رو داره که فکر نکنم در بیلکنت یا دانشگاههای دیگه این چنین باشه.
    از نظر دانشجو هم اگه به صفحه دپارتمان کامپیوترخوب نگاه می کردید بعضی از اساتید مشخصات دانشجوهاشون رو قرار دادن که از دانشگاههای خوب مثل
    CMU,Northwestern,John Hopkins,Brown,Manchester,EPFL ,Georgia Tech تونستن پذیرش بگیرن.
    در ضمن بنظر من در مقطع ارشد، معیارتون رو استادی که می خواین باهاش کار کنین قرار بدین نه خود دانشگاه.
    در مورد این نظرتون"دانشگاه تبریز 1300 هست تو رنک ها و دانشگاه توب 2000!! یعنی خیلی از داشگاه کارشناسیم فاصله داره" در مورد رنکینگ جهانی اطلاع دقیقی ندارم(آخرین بارکه نگاه کردم بین 1000-1200 بود) ولی در مورد سطح علمی از دانشگاه تبریز حتی شریف هم هستن اینجا و نظرشون کاملا با نظر شما متفاوته!!
    موفق باشید
    ویرایش توسط arazwolf : October 30th, 2015 در ساعت 03:29 PM

Junior Member

در مورد این نظرتون"دانشگاه تبریز 1300 هست تو رنک ها و دانشگاه توب 2000!! یعنی خیلی از داشگاه کارشناسیم فاصله داره" در مورد رنکینگ جهانی اطلاع دقیقی ندارم(آخرین بارکه نگاه کردم بین 1000-1200 بود) ولی در مورد سطح علمی از دانشگاه تبریز حتی شریف هم هستن اینجا و نظرشون کاملا با نظر شما متفاوته!!
    موفق باشید
    ممنون از جوابتون
    منم آخرین باری که دیدم رنکینگش 2000 بود .
    شما میدونید کی اپلی برا ترم بهار شروع میشه؟

Junior Member

سلام من برای ترم بهار این دانشگاه اپلی کردم و بنابه صحبتای استادم امکانش زیاد هست که به مصاحبه دعوت بشم من از مصاحبه خیلی میترسم تجربه ای نداشتم تاحالا کسی میتونه کمکم کنه؟؟ رشته ام مهندسی کامپیوتر هست
    چه سوالایی میپرسن؟؟ تو مدت یکی دو هفته چجوری آماده بشم؟ سوال درسی میپرسن؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

سلام من برای ترم بهار این دانشگاه اپلی کردم و بنابه صحبتای استادم امکانش زیاد هست که به مصاحبه دعوت بشم من از مصاحبه خیلی میترسم تجربه ای نداشتم تاحالا کسی میتونه کمکم کنه؟؟ رشته ام مهندسی کامپیوتر هست
    چه سوالایی میپرسن؟؟ تو مدت یکی دو هفته چجوری آماده بشم؟ سوال درسی میپرسن؟
    ممنون
    بیشتر سوال عمومی می پرسن( هدفت از انتخاب این دانشگاه، کارهایی که در کارشناسی انجام دادی، پروژه ...)، احتمالش هست سوال تخصصی هم بپرسن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)