صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: امكان وجود مشخصات بيشتر براي اعضا در مورد تحصيلات

پیش فرض امكان وجود مشخصات بيشتر براي اعضا در مورد تحصيلات

سلام...

يه پيشنهاد داشتم ...

اگر امكانش هست امكان وارد كردن مشخصات بيشتري در مورد تحصيلات براي اعضا بگذاريد فكر ميكنم خيلي كمك بكنه به افراد ديگه ... مثلا رشته ليسانس، دانشگاه ليسانس، رشته فوق، دانشگاه فوق ، مرحله پذيرش ( دانشجو در كشور خارجي، در حال apply ‌و ... ) ، دانشگاهي كه پذيرش گرفته ايد و ...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Senior Member

پیش فرض پاسخ : امكان وجود مشخصات بيشتر براي اعضا در مورد تحصيلات

این مورد به مراتب در سایت مورد بحث قرار گرفته و بعد از مذاکرات طولانی، به اتفاق آرا چنین تاپیکی در این راستا ایجاد شده. می تونید از این تاپیک و اطلاعات اون استفاده کنید.

موفق باشید
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

بله ديدم ...اتفاقا بعد از ديدن همون تاپيك اين پيشنهاد به نظرم رسيد كه اين جوري روش كارايي براي معرفي افراد نيست يعني وقتي ميخواي اعتبار جواب يا توصيه يه نفر رو بررسي كني نميشه كه پاشي بري توي اين تاپيك بگردي ببيني كه آيا تحصيلاتشو گفته يا نه و يا خيلي موارد ديگه... ولي تحصيلات افراد هويت مستقلي از اونها نداره كه فقط در يك تاپيك خاص بهش پرداخته بشه... ميشه موقع عضو شدن به همراه پرسيدن ايميل و ساير مشخصات، اين امكان رو هم بصورت اختياري قرار داد كه افرادي كه خواستن پر كنند ...منظورم بيشتر اين بود كه به فيلدهايي مشخصات اين موارد در باره تحصيلات هم اضافه بشه... به نظر بنده حقير كه اين روش خيلي بهتره حالا هر كه خودتون صلاح مي دونيد...ميخوايد هم نظر سنجي كنيد..
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

قبلا هم یک همچین پیشنهادی مطرح شد و حتی پیشنهاد شد قابل سرچ کردن هم بشه ولی خودتون میبینید که اکثر بچه ها به دلایل مختلف علاقه ای به معرفی خودشون و نوشتن مشخصات خودشون ندارن. اون تاپیک هم واسه این هست که معدود بچه هایی که به این کار علاقه دارن برن و خودشون رو معرفی کنن. من فکر میکنم اجرای پیشنهاد شما چندان سخت نباشه ولی مطمئن هستم شاید از هر 20 نفر 1 نفر استقبال کنه (شایدم کمتر)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

قبول دارم كه ايرانيها به دلايل مختلف توي اينترنت سعي ميكنند حداقل اطلاعاتي رو كه ممكنه از خودشون ارائه بدن... تا حدود زيادي هم حق داريم... ولي خوب اين مسئله فرق داره ...چون ديتاي خاص و محرمانه اي نيست كه مثلا يكي رشته اش كامپيوتر بوده يا برق يا هرچيز ديگه... يا دانشگاهش كجا بوده چون هزار نفر ممكنه همچين شرايطي رو داشته باشند...

نكته مهم اينه كه همه افرادي كه اينجا هستند يك ويژگي مشترك دارند... اينه كه تحصيلات آكادميك دارند و ميخواند اون رو در دانشگاههاي خوب دنيا ادامه بدند... و اين خيلي بده كه در مورد اين ويژگي مشترك هيچ ديتايي در سايت نباشه...

اگه مشكلش سر استقبال افراد هست ميشه روي راهكاراش فكر كرد ( مثلا روش پر كردنش بصورت drop down menu باشه يا امتيازاتي به افرادي كه تحصيلاتشون رو پر كردند داد يا ... ) بعد هم زمين به آسمون نميرسه كه استقبال نشه... مگه همه شهر محل سكونتشون رو نوشتن يا آي دي AOL يا ICQ ‌رو پر كردن؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

البته من حرفهای شما رو قبول دارم و حرفی رو که زدم نظر شخصی خودم بود ولی شما گفتی مگه همه شهر محل سکونتشون رو نوشتن؟ در جواب باید بگم که شما 5 نفر از 3000 تا عضو رو پیدا کن که نوشته باشن (مطمئنم که نمیتونید پیدا کنید)
    یا اینکه اصلا چرا خود شما هیچ مشخصاتی رو توی پروفایلتون ننوشتید؟ البته حتما دلایلی که داشتید منطقی بوده و حق هم با شما هست که هر مطلبی رو میخواید بنویسید.این یک موضوع کاملا شخصی هست. منم موافق همچین بخشی هستم ولی خوب همونطور که گفتم بعید هست استقبال بشه (خیلی ها رو میشناسم که حاضر نیستن حتی رشته و دانشگاهشون رو بنویسن)
    شوپنهاور

Dear vahid,
    I agree that Unfortunately some times these biographies are misused by members; for eaxmple, One who recently was chatting with me on the messenger for dating with me!!!But , we should feel free and we need to be confident to express ourselves,I agree that the personal details as a whole is somebody's credit, and why not we know who really vahid is on his profile?!
    we are supposed to rely on vahid and then his profile would explain his actual credit .
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امكان وجود مشخصات بيشتر براي اعضا در &#

شروین جان
    من خودم همونطور که گفتم با ایجاد چنین چیزی موافق هستم ولی خوب امیدوارم واقعا هم اگه ایجاد بشه استقبال بشه.
    شوپنهاور

wow.oops
    Guest

به نظر من اینکه بدونین که چه کسی با چه شرایطی admission یا Fund گرفته بهتون کمک زیادی نمی کنه. چون گرفتن پذیرش به خیلی چیزا بستگی داره و این مساله که یه نفر با شرایط نزدیک شما قبلا از یه دانشگاه پذیرش گرفته دلیل نمیشه که شما هم بگیرین. بعد من یه جاشو نفهمیدم. تو یه Topic که در این باره ایجاد شده تقریبا همه چیزو از بچه ها سوال کرده پس الان بحث سر چیه؟

To شروین: شروین جان این dating از اون حرفا بودا. باز می گفتی یه نفر شما رو Hack کرد یه چیزی.

yes.you have a point! we should make a topic for dating in this forum!!! ;D
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)