صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: امكان وجود مشخصات بيشتر براي اعضا در مورد تحصيلات

پیش فرض پاسخ : امكان وجود مشخصات بيشتر براي اعضا در مورد تحصيلات

مشخصات در مورد تحصيلات رو گفتم به نظرم بهتره در قسمت " خلاصه مشخصات" هر فرد باشه نه يه تاپيك جداگانه...يعني قسمتي كه

نام اصلی:
    نام مستعار :
    تعداد ارسال :
    درجه کاربری :
    آخرین زمان فعالیت :

و ... هست

يه دو سه تا فيلد ديگه هم باشه براي تحصيلات (رشته و دانشگاه) كه هر كسي خواست پر كنه...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

به نظر من هم چند فیلد اضافه مشکلی ایجاد نمیکنه. مثلاً رشته تحصیلی و یا حتی نمره TOEFL و GRE و... هر کسی خواست پر میکنه. زیاد پیش میاد مثلاً در مورد preapplication پیشنهاد داده میشه اونم برای کسی که دانشکدشون این option رو نداره. اگه کنار اسمش رشتش هم باشه خیلی کمک میکنه. کسی هم پر نکرد، نکرد. پر کردن این فیلدهای میتونه خیلی به خود شخص کمک کنه که پیشنهادهای مفیدتری بهش داده بشه، اگه پر بشه به نفع خودشه. برای امتحان اضافه کنید ببینید چقدر استقبال میشه.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

اگه این فیلدها اضافه بشه خیلی میتونه کمک کنه!
    به نظر من اگه «مقطع» هم اضافه بشه بد نیست!
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)