صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 191

موضوع: پذیرش در رشته انیمیشن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته انیمیشن

سلام
    بنظر من باید بری رشته هایی مث گرافیک ک از این طریق برای کارشناسی ارشد بتونی اقدام کنی. دانشگاه الزهرا تهران انیمیشن داره. ولی انیمیشن خیلی گسترده هستش و باید ببینی کدوم شاخه میخای فعالیت داشته باشی. مثلا کارگردانی انیمیشن یا قسمت کانسپت و طراحی یا انیمیت و ....
    دانشگاه گوبلن فرانسه واسه انیمیشن عالی و بیشتر کسایی ک اونجا فارق التحصیل میشن توی خیلی از کمپانی های بزرگ میتونن کار کنن.

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

سلام. یادش بخیر! اون زمان که این تاپیک رو ایجاد کردم، تازه دیپلم گرفته بودم و رشته انیمیشن فقط در دانشکده صداسیما تدریس میشد...
    الان خدارو شکر این رشته در دانشگاه علمی کاربردی وجود داره و من خودم لیسانس کارگردانی انیمیشنم رو از دانشگاه علمی کاربردی گرفتم. (بماند که تقریباً هیچ چیزی به داشته هام اضافه نشد! و فقط 2 سال عمرم تلف شد)

خوشحال میشم بقیه دوستان هم نظرات و تجربیاتی که در طی این 8 سال کسب کردن، اینجا به اشتراک بزارن.

Junior Member

سلام
    من 32 سالمه و فوق لیسانس معماری دارم اما علاقه دارم در عرصه انیمیشن کار و فعالیت کنم و برم یه کشور خارجی رشته انیمیشن بخونم. هیچی هم بلد نیستم از انیمیشن فقط علاقه دارم.
    اولاً آیا مدرک دانشگاهی گرفتن در رشته انیمیشن ارزشی برای فعالیت در این زمینه داره؟ آیا تو دانشگاه های خارج از کشور به صورت کاربردی انیمیشن یاد میدن؟
    ثانیاً چه کشور و دانشگاه هایی در این زمینه با حداقل هزینه مناسب ترند؟
    ممنون از راهنمایی هاتون

یه دانشگاه خیلی خوب در زمینه انیمیشن در فرانسه Gobelins, l'École de l'image هستش.../https://www.gobelins-school.com

Junior Member

سلام.ببخشید من سال یازدهم(سوم دبیرستان) رشته تجربی هستم.میخوستم بعد کنکور تغییر رشته بدم.کارمم خوبه.با پرسپکتیو و آناتومی و تقریبا هر چیزی که به قوه بصری مربوط باشه مشکلی ندارم.یک مدرس رشته انیمیشن بهم گفتند که اگه بخوام حتما یه قسمتی از تحصیلاتم خارج باشه بهتره از همون اول برم خارج تا از دانشجوهای اونجا عقب نمونم چون تو دانشگاههای ما تدریس قابل توجه و قابل قبولی در رشته انیمیشن نمیشه و آدم رو سرخورده میکنه.اما از طرفی من آدم مستقلی نیستم که بتونم از 18 سالگی رو پای خودم تو یه کشور خارجی زندگی کنم و بر اساس پیشبینی یکی از کسانی که منو خیلی خوب میشناسه و خودش 7 ساله اونجاست 100% افسردگی میگیرم(خودمم موافقم چون تا حالا مجبور نشدم از پدر و مادرم دور باشم)از طرفی نمیخوام از رشته انیمیشن بیشتر از این عقب بیفتم.با وجود قانون منع ورود مهاجر از ایران و این شرایط و پیوسته نبودن انیمیشن تو ایران و...بهتره که من چی کار کنم؟

سلام دوستان . من لیسانس کارگردانی انیمیشن دارم . با معدل حدودا 18
    برای دانشگاههای آمریکا میتونید اطلاعاتی به من بدید تا ببینم چطور و از کجا میتونم اقدام کنم و بتونم فاند بگیرم . ؟
    من لیسانس انیمیشن دارم / اما 19 سال هست که گرافیست هستم .
    مهم اینه بتونم برای ارشد "فاند" بگیرم حالا چه در رشته ی انیمیشن و چه در رشته گرافیک .
    مهم گرففتن پذیرش به همراه فاند هست برام اون هم از آمریکا .
    دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
    ممنون

Junior Member

ببخشید سوال من اینه که آیا برای رشته ی انیمیشن ( فوق لیسانس) دانشگاهی هست که نیاز به شهریه نداشته باشه؟ اگه هست کجا.و اینکه فوند چیه دقیقن؟ فرقش با شهریه چیه. من خیلی سعی کردم تو گوگل سرچ کنم ولی متاسفانه درین مورد به نتیجه نرسیدم. ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.

Junior Member

فرق فاند با شهریه:
    شهریه که معلوم است چیه! پولی که بابت تحصیل در دانشگاه باید بدهید تا تحصیل کنید.
    فاند پولی هست که دانشگاه به شما می دهد برای تحصیل این پول می تواند بعضی مواقع خرج کامل شما یعنی شهریه و خرج زندگی تان را پوشش دهد و بعضی مواقع فقط شهریه را تان را. بستگی به مبلغ پولی است که به شما می دهند.

Junior Member

سلام.من کل تاپیک رو خوندم و خیلی اطلاعات ب دست آوردم.ممنون از همه ی دوستانی که راهنمایی کردند.
    من فوق لیسانس دارم توو روشته ی غیر مرتبط(زیست)...ولی به انیمیشن علاقه دارم.(از ۴ سالگی کلاس نقاشی و طراحی میرفتم ب خاطر همین پیش زمینه ی نقاشی و طراحی دارم)
    نرم افزار ایلوستریتور رو بلدم و الان میخوام افترافکت رو یاد بگیرم و یک سری نمونه کار آماده کنم(2d)...زبانم هم خوبه و میتونمم آیلتس یا تافل نمره ی خوبی بگیرم...
    ب نظرتون میتونم شانسی برای فاند داشته باشم(نه ب این زودی مثلا یک سال دیگه)

Junior Member

سلام خدمت دوستان کسی واسه انیمیشن برای استرالیا اقدام کرده؟یا اطلاعاتی در این باره داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)