صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 191

موضوع: پذیرش در رشته انیمیشن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته انیمیشن

سلام من میخواستم بدونم که تحصیل در مدرسه فیلم ونکور هزینش چقدی هست و شرایط پذیرش این مدرسه چیه؟با تشکر

Banned

درود
    کسی جوابه منو بده سپاسگذارم

من یکی از اقوامه نزدیکم تو آلمانن
    الانم من سوم دبیرستانم رشته انیمیشن
    الان تو آلمان مدرسه و دانشگاه هایی رو کسی می دونه معرفی کنه که من فیلمنامه و کارامو بفرستم ببینم قبول می کنند یا نه!.
    کالج می تونم برم؟ البته باید کنکور هم بدم ولی یال دیگه تازه دارم کنکور
    بدون کنکور و جوره دیگه!
    ممنون میشم ج بدید

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

سلام دوستان هنرمند!یکی از دوستام من ارشد کارگردانی انیمیشن داره از تربیت مدرس و کلا آدم معروفیه و کلی جایزه بین المللی داره و داوری جشنواره ها و ... همه ی هنری ها میشناسنش.از من کمک خواسته برای اپلای دکترا اطلاعات کسب کنم. من خودم رشته ام ریاضیه و برای آمریکا پذیرش دارم. اما انگار سیستم هنر یه مقدار متفاوته. یعنی من نمیتونم به راحتی دانشگاهی پیدا کنم که این رشته رو داشته باشه و نمیدونم کدوم دانشگاه ها واسه دکترا فول فاند میدن و ... خواستم بپرسم شانس فول فاند گرفتن واسه کسی که همچین رزومه ای داره چقدره؟ و شما پیشنهاد میکنید رو کدوم کشور ها زوم کنه؟یه سوال دیگه این MFA چیه؟
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

Smile پاسخ : پذیرش در رشته انیمیشن

نقل قول نوشته اصلی توسط solin3d نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان .

من حدود 8 سال کار سه بعدی و انیمیشن انجام میدم و نزدیک 2 ساله که برای رشته انیمیشن توی کشور های مختلف تحقیق میکنم. اطلاعات به نسبت خوبی به دست آوردم. که دوست دارم برای دوستان علاقمند به انیمیشن بگم.
    1- اینکه یکی از دوستان در مورد ونکوور فیلم اسکول در کانادا پرسید دانشگاهها و مدارسی از این دست توی کشورها نزدیک ایران شعبه دارند مثل امارات (دبی).
    2-سایتی است به اسم http://schools.awn.com که میتوانید رشته انیمیشن را بر اساس کشور ،درجه تحصیل ،تخصصهای انیمیشن و ... پیدا کنه.
    من خودم یک آکادمی رو توی ایتالیا پیدا کردم و یکسال و نیم ایتالیایی می خوندم و امتحان دادم ولی متاسفانه کنسولگری این آکادمی رو تایید نکرد چون خصوصی یا نیمه خصوص هست. دوستان باید به این نکته هم توجه کنند که مشکل اینگونه نداشته باشند . دوست دارم نظرات شما رو بدونم. مرسی
    ببخشید من لیسانس زبان انگلیسی دارم و تا یه ماه دیگه پروازم به امریکا اوکی می شه و برای همیشه لس انجلس مقیم خواهم بود لیکن شدیدا دوست دارم در رشته انیمیشن ادامه تحصیل بدم ایا من از چه مقطعی باید شروع کنم با توجه به اینکه هیچ گونه تجربه ای در کارهای کامپیوتری ندارم به جز فوتوشاپ که البته اونم در سطح متوسط کار کردم چون قبلا کانون تبلیغات کار طراحی نیازمندیها و از این قبیل کارها رو انجام می دادم. ممنون می شم یه شمه ای از این کار در اختیارم بگذارید چون هم شخصا علاقه شدید به این حرفه دارم و هم بازار کارش در امریکا جواب می ده!!! منتظر راهنماییتون هستم

Junior Member

با سلام.من قصد دارم در مدرسه gnomon school تحصیل کنم.میخواستم بدونم چون این اموزشگاه خصوصی هست تو دادن ویزا به مشکل میخورم.به نظر شما مدرسه یا دانشگاه های بهتر از این هم در امریکا هست(از لحاظ پولی هم مشکلی خاصی ندارم).بعد من قصد برگشتم ندارم میشه با گرفتن مدرک در این مدرسه ها و دانشگاه های بزرگ در شرکت های بزرگ کار کرد و اونها بهت اقامت(گرین کارت) بدن.(از لحاظ نمونه کار هم مشکل ندارم الان 4 سالی هست تو ضمینه طراحی 3 بعدی با نرم افزار های بزرگ کار میکنم) اگه کمکم کنین ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    انیمیشن دانشگاه هنر

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

سلام بچه ها
    کسی می دونه کدوم دانشگاه ها توی رشته انیمیشن و یا جلوه های ویژه فاند می دن؟
    مرسی

Banned

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک کاردانی!

سلام
    دوستان میشه جواب منو بدید؟
    ممنون میشم

ببینید من الان رشته انیمیشنم تا10 روز دیگه دیپلمم رو می گیرم
    گیر کردم برم پیش هم بخونم و کنکور هنر بدم یا برم یه رشته ی دانشگاه آزاد و به صورت کاردانی پیوسته بشم
    ورشته هایی مثل تئاتر یا فیلمبرداری وعکاسی بخونم

خواهشا سریع جوابمو بدید
    من میشه برم آزاد و با مدرک کاردانیم برای آلمان اقدام کنم؟
    فقط آلمان چون فامیل نزدیک داریم که40 ساله مقیم اونجاست

سپاس

Junior Member

سلام به همه ی دوستان. من دانشجوی ترم آخر لیسانس گرافیک هستم. و میخوام برای ادامه تحصیل در رشته انیمیشن از ایران برم. و مهمترین نکته در درجه اول اینه که پول ندارم. بنابراین میخواستم ازتون بپرسم که آیا به طور کلی دانشگاهاییو میشناسید که بدون خرج زیاد، فعالیتشون در زمینه ی انیمیشن باشه و بشه ازشون پذیرش گرفت؟ و بعد مثلن یک ترم یا یک سال همونجا مشغول به کار بشی و خرجتو تامین کنی؟ (ضمن اینکه از نظر رزومه یه سری کارای گرافیکی و انیمیشنی دارم برای ارائه دادن به دانشگاه مورد نظر.) معروف و یا خیلی معتبر بودن دانشگاه برام مهم نیست.
    و یک سوال دیگه اینکه اهمیت اینکه اسم دانشگاه مورد نظر تو لیست وزارت علوم باشه چقدره اصولن؟ ممنون از شما.

Junior Member

دوستان سلام. من لیسانس گرافیک دارم و برای ادامه تحصیل در رشته انیمیشن مبخوام از ایران برم. و مهمترین نکته در درجه اول اینه که پول ندارم. بنابراین میخواستم ازتون بپرسم که آیا دانشگاهیو میشناسید که انیمیشن داشته باشه و پول نخواد؟ یا کم بخواد؟ و بشه مثلن بعد یک سال همونجا کار کرد و خرج زندگیو در آورد؟ معتبر بودن دانشگاه زیاد برام مهم نیست. ممنون از شما.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عکاسی

سلام ممنون میشم راهنمایی م کنید

راستش من اول یه تعریفی از بورسیه می خوام. چه دانشگاه هایی بورسیه می دن با چه شرایطی . اصلاً چه طوری باید بورسیه رو پی گیری کرد؟ شرط معدله؟ چیه؟
    1. اول که همین قضیه بورسیه برام روشن شه . برای خارج ایران
    2 . من دانشجوی کارشناسی عکاسی هستم. کاردانی هم نرم افزار کامپیوتر خوندم و رشته ام هنر نبوده. علاقه ی زیادی به انیمیشن دارم. یعنی خیلی . مهم ترین هدفمه و به هر طریقی باید بهش برسم.
    ولی تجربه انیمیتوری نداشتم. می خوام از تابستون شده کلاس هاشو برم و خلاصه هر کاری که از دستم بربیاد.
    3. من سه سال از تحصیلم مونده در مقطع کارشناسی. یعنی اگر کمبودی از لحاظ زبان یا کارهای عملی باشه تو رزومه ام، تو این سه سال می تونم خودم رو بالا بکشم
    4. زبانم هم بد نیست اما تسلط ندارم
    5. به نظرتون چه کارهایی رو پیشنهاد می کنید طی این سه سال بیشتر دنبال کنم؟ زبان؟ کار عملی؟ معدل کارشناسی؟ آمادگی برای ارشد؟
    6. زیاد سرتون رو درد نمیارم. کل قضیه اینه که برای ارشد می خوام بورسیه بگیرم (بیشتر مایلم به کانادا و امریکا و بعد ژاپن) سه سال هم وقت تقویت زبان و انیمه دارم. باید چی کار کنم؟
    بهترین راهی که برای رسیدن به هدفم پیشنهاد می کنید چیه؟
    پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)