صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 191

موضوع: پذیرش در رشته انیمیشن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته انیمیشن

نقل قول نوشته اصلی توسط bilal نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بابت پاسخ هاتون.
    نه متاسفانه نمیتونم اپلود کنم. دارم اماده ش میکمنم بفرستم برای یه جشنواره.حداقل الان نمیشه لود کنم امیدوارم درک کنین شرمنده
    ولی دوستان من توی گفته هام گفتم مهمترین مسئله برام دریافت بورسیه هستش که نفرمودین نظراتتونو در این مورد.
    میشه توضیح بدین می تونم با این شرایط بورسیه بگیرم؟
    باید نمونه کار هاتون خوب باشه برای بورس البته فقط نمونه کار ملاک نیست فاکتور های دیگه مثل نمره زبان (Toefl, SAT or GRE) تاثییر داره ولی نمونه کار نقش مهم تری داره. سعی کن کاره دوبعدی هم اماده کنی که خیلی تاثییر داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

من یک انیمیشن ۳بعدی ساختم تا در جشنواره ها شرکت کنم. اما چون لایسنس آهنگاشو نداشتم فقط تو یک جشنواره تونستم شرکت کنم. با این حال از Academy of art university واسم ایمیل اومد که یکم از خودم براشون بگم و سابقه هنری و تحصیلیم. که منم گفتم بهشون. بعد از چندتا ایمیل بهم گفتن که ما فاند نداریم واست و تنها کاری که میتونیم واست بکنیم اینه که هزینه هر ترم رو به ۴قسط تقسیم کنیم. که بازم هزینش زیاد می شد. بعد خودم از Full sail university در مورد معدل سوال کردم. بهم گفتن معدل دانشگاهت حداقل باید ۲.۵ باشه. بعد از چندتا ایمیل کارمو که دیدن یک روز Admisione شون ایمیل داد که 40.000$ فاند داریم اگر میخای راجبش بدونی تا ۵PM با من تماس بگیر. که از اونجا که هزینه کل دانشگاه ۸۰.۰۰۰ دلار بود من گفتم که کمه برای من. الانم دارم رو انیمیشن جدیدم کار می کنم. از دوستان فروم کسی هست که دانشگاهی رو بشناسه که Full Fund بده؟البته من هنوز کارشناسیمو تموم نکردم.یک سال مونده.

Junior Member

سلام University of southern California یکی از بهترین دانشگاه ها در رشته انیمیشن در US هست و اگر در سطحی بالا باشید بهتون fund میدن. حتی امکان گرفتن فول فاند هم هست.
    به خاطر داشته باشید که دانشگاه های خوب فول فاند در نظر میگرن پس شما هم باید تمام فاکتور هارو داشته باشی از GPA بالا گرفته تا رزومه خوب و ....
    اگر امکانش هست انیمیشن که ساختید را upload کنیم تا ما هم لذت ببریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

ممنون از راهنماییتون.
    ظاهرا که دانشگاه قوی هستش. ولی انیمیشن رو به صورت توری کار میکنه بیشتر نه عملی مثل اونهایی که گفتم. اینم همون نمونه کاره قدیم که این جواب هارو بابتش گرفته بودم.
    vimeo.com/71011911
    امیدوارم لذت ببرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir989 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    ظاهرا که دانشگاه قوی هستش. ولی انیمیشن رو به صورت توری کار میکنه بیشتر نه عملی مثل اونهایی که گفتم. اینم همون نمونه کاره قدیم که این جواب هارو بابتش گرفته بودم.
    vimeo.com/71011911
    امیدوارم لذت ببرید.
    سلام اگه بخوای انیمیشن رو به صورت عملی و حرفه ای پیش ببری قطعا gnomon school میتونه یکی از بهترین گزینه هات باشه. ولی بعید میدونم فاند بده. سایت رو check کن.
    www.gnomonschool.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

ممنون. نه فاند نداره
    While there are many financial options to assist you at Gnomon, we do not currently offer scholarships. However, Gnomon will accept scholarship funds provided from other sources. Please contact your scholarship provider for more information.

ولی اینم خوبه
    artinstitutes.edu

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی نرم افزار از فردوسی مشهد دارم. ولی دوست دارم برای ارشد رشته انیمیشن رو دنبال کنم، اما شرایط بیشتر دانشگاههایی که دیدم اینه که باید کارشناسی انیمیشن یا مرتبط به اون یعنی هنر و... رو داشته باشی. شما دانشگاهی سراغ دارین که مدرک نرم افزار رو قبول داشته باشه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط G1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی نرم افزار از فردوسی مشهد دارم. ولی دوست دارم برای ارشد رشته انیمیشن رو دنبال کنم، اما شرایط بیشتر دانشگاههایی که دیدم اینه که باید کارشناسی انیمیشن یا مرتبط به اون یعنی هنر و... رو داشته باشی. شما دانشگاهی سراغ دارین که مدرک نرم افزار رو قبول داشته باشه؟
    ممنون
    اکثر دانشگاه های آمریکا برای انیمیشن،هر رشته ای که باشین مشکلی ندارن. فقط معدلتون بالای 14باشه. چون اکثرا GPA 3 رو می خوان. نکته ای که براشون مهمه، نمونه کار هنری تونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir989 نمایش پست ها
    اکثر دانشگاه های آمریکا برای انیمیشن،هر رشته ای که باشین مشکلی ندارن. فقط معدلتون بالای 14باشه. چون اکثرا GPA 3 رو می خوان. نکته ای که براشون مهمه، نمونه کار هنری تونه.
    ممنون، معدلم به 14 نمی رسه متاسفانه برای اروپا شانسی دارم؟ کلا با معدل بالای 13 عاقلانه ست به فکر اپلای باشم؟

Junior Member

دوست عزیز همه چیز که معدل نیست فاکتور های دیگه ای هم هست مثل نمونه کار ها و نمره های TOEFL , SAT or GRE و... با معدل 13 به بالا هم میشه اپلای کرد منتها دیگه نه برای دانشگاه های تاپ.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)