صفحه 14 از 20 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 191

موضوع: پذیرش در رشته انیمیشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته انیمیشن

بله عاقلانه هستش که اقدام کنید.
    نمیگم GPA همه چیز هستش، ولی تعداد دانشگاه هایی که به دانشجو خارجی فاند بدن خیلی کمه. اکثرا به معدل اشاره کردن ولی نگفتن که استثنایی نداره(من یادم نمیاد). بنابر این با نمونه کار عالی و همون طور که دوستمون گفت زبان خوب، شما همیشه شانس خواهید داشت. درضمن اکثرا GRE نمی خوان و IELTS رو هم قبول دارن.
    موفق باشین

Junior Member rahahz آواتار ها

من تازه عضو شدم و شرایطم تقریبا مشابهه. نتونستم پیدا کنم کجا سوالاتمو بپرسم اما من هم دلم میخواد برای امریکا اقدام کنم ولی الان مدرک کارشناسیم طراحی فرشه و میخوام برای ارشد انیمیشن بخونم . چند درصد احتمال پذیرش گرفتن توو امریکا رو دارم ؟؟ ممنون که کمکم می کنید

Junior Member rahahz آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leprechaun نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی مهندسی پزشکی دارم از آزاد مشهد با معدل 17.3 و اما میخوام ارشدمو انیمیشن بخونم
    می خواستم بدونم که میشه این کار رو کرد با توجه به اینکه مدرکم بی ربطه ولی زبانم بد نیست
    دانشگاهها اینطوری پذیرش میدن؟ و کمکت میکنن ؟ یا باید حتما هنر خونده باشم و مدرکم مرتبط باشه
    ممنون

ببین انیمیشن شناور هستش یا نه . اگه شناور بود چون زبانت خوبه میتونی مرحله اول قبول شی . واسه مرحله دو فک می کنم مشهد داشته باشه اموزشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط rahahz نمایش پست ها
    من تازه عضو شدم و شرایطم تقریبا مشابهه. نتونستم پیدا کنم کجا سوالاتمو بپرسم اما من هم دلم میخواد برای امریکا اقدام کنم ولی الان مدرک کارشناسیم طراحی فرشه و میخوام برای ارشد انیمیشن بخونم . چند درصد احتمال پذیرش گرفتن توو امریکا رو دارم ؟؟ ممنون که کمکم می کنید
    اگر portfolio قوی در انیمیشن داشته باشید مدرک کارشناسیتون خیلی میتونه کمکتون کنه.

Junior Member

سلام
    کسی می دونه دانشگاه هایی که تو کانادا(ترجیحا منترال) ارشد انیمیشن دارن چی هستند . دانشجوی سال آخر مهندسی نرم افزار هستم و میخوام برای ارشد انیمیشن بخونم (میخوام انیمیتور باشم)
    ولی هر چی یافت میشه کالجه و دانشگاه های مک گیل و کنکوردیا هم همچین رشته ای پیدا نکردم
    مثلا تو انگلیس nournmouth و pourtmouth رشته های MSc(ارشد فنی)و MA(مستر هنری) دارند ... ولی برای کانادا دانشگاهی با این ویژگی ها پیدا نمی کنم کم کم دارم از کانادا نا امید می شم

می شه راهنماییم کنید؟

دانشگاهی که postgraduate برای رشته ی انیمیشن داشته باشه تو مونتراله کانادا و اطرافش میشناسید بهم معرفی کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bach of multimedia:art university of tabriz///Master of Animation :art university of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shin9070 نمایش پست ها
    سلام
    کسی می دونه دانشگاه هایی که تو کانادا(ترجیحا منترال) ارشد انیمیشن دارن چی هستند . دانشجوی سال آخر مهندسی نرم افزار هستم و میخوام برای ارشد انیمیشن بخونم (میخوام انیمیتور باشم)
    ولی هر چی یافت میشه کالجه و دانشگاه های مک گیل و کنکوردیا هم همچین رشته ای پیدا نکردم
    مثلا تو انگلیس nournmouth و pourtmouth رشته های MSc(ارشد فنی)و MA(مستر هنری) دارند ... ولی برای کانادا دانشگاهی با این ویژگی ها پیدا نمی کنم کم کم دارم از کانادا نا امید می شم

می شه راهنماییم کنید؟

دانشگاهی که postgraduate برای رشته ی انیمیشن داشته باشه تو مونتراله کانادا و اطرافش میشناسید بهم معرفی کنید؟
    شما sheridan , SCAD , NSCAD رو چک کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bach of multimedia:art university of tabriz///Master of Animation :art university of tehran

سلام دوستان. من فارغ التحصیل کارشناسی مولتی مدیا از دانشگاه هنر تبریزم و الان دارم تهران ارشد انیمیشن میخونم... یه انیمیشن هم دارم و نمونه کار نرمال و معمولی.. رتبه اول ورودی خودمون تو لیسانس هم هستم .یه TOEFL 80دارم ولی دارم میخونم برای IELTS نهایتا 14هزارتا میتونم جور کنم .
    برای آمریکا یا کانادا جایی رو میتونین معرفی کنین که با فوند یا اسکالرشیپ یا هر کار دانشجویی با این بودجه بتونم الان برای ارشد انیمیشن (انیماتوری و نه طراحی با کانسپت) اپلای کنم ؟
    یا احیانا کسی رو میشناسید که تو آمریکا یا کانادا انیمیشن بخونه؟

Junior Member

سلام دوستان ، من میخوام برای رشته جلوه های ویژه و انیمیشن اقدام کنم. امریکا و کانادا که خیلی گرونه ، دارم به هند و مالزی فکر میکنم که کارشناسی بخونم و برای ارشد با پرتفولیوی خوب برم امریکا، اگه دانشگاه خوب و معتبری با هزینه کم سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنین.
    از اونجایی که هزینه های موسساتی که دیپلم یا certificate میدن کمتره و بعضیاشون کیفیت خوبی دارن به نظرتون بعد از گذروندن این دوره ها میتونم از جایی فاند بگیرم ؟
    قصد من آمادگی برای استخدام توی استودیوهای امریکا هست و به صورت تخصصی میخوام جلوه های ویژه رو دنبال کنم و تازه میخوام شروع کنم ولی استعداد و علاقه خیلی زیاد تو این زمینه دارم.
    پیشاپیش ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PaparRad نمایش پست ها
    سلام دوستان. من فارغ التحصیل کارشناسی مولتی مدیا از دانشگاه هنر تبریزم و الان دارم تهران ارشد انیمیشن میخونم... یه انیمیشن هم دارم و نمونه کار نرمال و معمولی.. رتبه اول ورودی خودمون تو لیسانس هم هستم .یه TOEFL 80دارم ولی دارم میخونم برای IELTS نهایتا 14هزارتا میتونم جور کنم .
    برای آمریکا یا کانادا جایی رو میتونین معرفی کنین که با فوند یا اسکالرشیپ یا هر کار دانشجویی با این بودجه بتونم الان برای ارشد انیمیشن (انیماتوری و نه طراحی با کانسپت) اپلای کنم ؟
    یا احیانا کسی رو میشناسید که تو آمریکا یا کانادا انیمیشن بخونه؟
    سلام شما باید فعالیت های بیشتری در زمینه ی رشته ای که میخوای بخونی داشته باشی بعد برای مقطع شما باید GRE امتحان بدی البته بستگی به دانشگاهی داره که میخوای بری داره و بیشتر از هزینه که گفتی نیاز داری معمولا دانشگاه ها 30 تا 50 هزار تا سالیانه میگیرن حالا هزینه جا و خورد و خوراک هم هست. ولی باز میتونی بگردی دنبال دانشگاه نزدیک به شرایط خودت پیدا کنی. اگه معدلت بالا باشه نمره تافل 100 به بالا و GRE بالا و فعالیت هم داشته باشی میتونی بری به دانشگاه های خویه امریکا با کمک مالی.یکی از دانشگاه های خوبم تو california امریکا university of southern california هست که با معدل بالا میتونی وارد شی

Junior Member

سلام ب همگی
    اطلاعات کافی نداشتم، ولی این تاپیک اطلاعات خوبی بهم داد تا حدودی
    یه سوال داشتم که اگه راهنماییم کنید ممنون می شم
    1- recommendation letter که باید دو تا از اساتید برای کارشناسی ارشد بنویسن، حتما لازمه، چون من رشتم مکانیک بوده معدلمم 17.2 ، و اساتید هنر نداشتم که برام بنویسن
    2- با توجه به رشتم و معدلم امکان فاند گرفتن هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)