صفحه 15 از 20 نخستنخست ... 567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 191

موضوع: پذیرش در رشته انیمیشن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته انیمیشن

سلام با تشکر از راهنمایی هاتون
    می خواستم بدونم با این شراطی که من دارم می تونم برای fall 2016 برم آمریکا یا کانادا برای تحصیل در رشته انیمیشن سه بعدی ؟
    دیپلم ریاضیم رو امسال می گیرم از دبیرستان علامه طباطبایی . با maya و vray هم کار کردم اما نه حرفه ای . زبانم هم خوبه فکر کنم تا آخر پاییز بتونم تافل خوب بگیرم و اینکه پشتوانه مالی خوبی ندارم بنابراین اولویت اولم دانشگاه هایی است که فول فاند میدن
    باز هم ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزیز با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم شرایط ادامه تحصیل و بورسیه برای رشته ی تصویر سازی در دانشگاه های امریکا راحت تر میباشد یا برای رشته ی تصویر سازی و اینکه گرایشی که فقط روی طراحی فضا و کانسپت و طراحی کاراکتر باشد برای ادامه تحصیل بعد از کارشناسی ارشد در کدام رشته میباشد ؟ کدام رشته برای این توانایی ها مناسیب تر میباشد

Junior Member

سلام دوستان
    این تاپیک چرا انقدر فعالیتش کمه؟

یه سوالی داشتم خواهش میکنم اگر امکانش هست و میتونید کمک کنید بهم دریغ نکنید ...
    من دیپلم ریاضی دارم معدل 15.9 و ایلتس باکمی تلاش میتونم 7 بگیرم اگه خدابخواد...... متاسفانه یا خوشبختانه اوایل تحصیلم دانشگاه رو ول کردم و مشغول به کار شدم ... در زمینه vfx کار میکنم بیشتر کامپوزیتور و لایت آرتیست هستم و تکنیکال (کارام بدی نیس ولی جنبه آرتیستیکش کمتره چون من آدم مهندسی بودم در ابتدا!) درگذشته خیلی به فکر ادامه تحصیل در ایران نبودم چون به کارم نمی اومد... الان چندوقته به فکر رفتن به امریکا و کار در اونجا افتادم...بعد تحقیق و حرفی که خیلی از دوستان میگن متوجه شدم تقریبا از طریق کاری جذب شدن غیرممکنه! مگر واقعا کارام عالی باشن که (لااقل چندسال باید بگذره تا کارهام به اون کیفیت برسه!) از این رو هست که از طریق تحصیلی میخوام اقدام کنم ... خب مشکل اینه که من دیپلم دارم! اگه لیسانس داشتم برا ارشد میرفتم اما الان برا bs میخوام برم! یعنی تلاشم برا اینه ... اگرنه بمونم یا کاردانی بگیرم یا کارشناسی و بعد برا ارشد برم که خب ایده الم نیس و دیره یکم !

میخوام بدونم دوستان تجربه شون در این مورد چیه...برا گرفتن فاند خوب از scad یا vfs کارام باید در چه حدی باشن؟ به چی دقت میکنن بیشتر؟ و اینکه واقعا چقدر در ماه میتونم به عنوان دانشجو کار کنم ؟ همین 21 ساعت در هفته چقدر هزینه هام رو پوشش میده؟ و اینکه اگر اقدام کنم در آینده چقدر میتونم برا گرفتن اسکالرشیپ امیدوارباشم (خصوصا scad) چن درصد ممکنه اگه i20بگیرم ویزا بهم ندن؟ :| راستی مهارت های دیگه نامربوط به رشته هم میتونه کمکم کنه برا فاند؟مثلا من توی موسیقی هم فعالیت جدی دارم در زمینه vocal (ته صدایی :دی) یا کامپیوتر در زمینه سخت افزار و شبکه ! راه حل کم هزینه تر و بهتری هم هست برا رفتن به رشته های vfx یا سینما (ترجیحا غرب امریکا و کالیفرنیا) ؟ سالی 44 هزارتای scad (باهزینه زندگی) بدون فاند تقریبا نشدنیه برام ! مگر بتونم بورس 20000 تاش رو بگیرم! اینم اضافه کنم که مثلا gnomon برا کسی که مدرک کارشناسی نداره و از اینجا میخواد بره به درد نمیخوره چون بعد که بخواد برا ویزای کار اقدام کنه بدون حداقل مدرک bs (چه از ایران چه اونجا) نمیتونه ویزا کار بگیره ! چون gnomon مدرک bs نمیده !

اضافه کنم من اگه ایشالا برم و این هزینه رو بکنم بیشتر برا ویزا و کار و گرفتن ارتباط در اونجاس تا تحصیل ! اگرنه یادگیریم (حالا یکم کندتر) داره همینجا انجام میشه باهزینه صفر ... اما من راضی نیستم و میخوام زودتر و بهتر پیش برم...

کمک کنید لطفا ...
    ممنون

سلام
    من دنشجویه سال اوله رشته معماری هستم...عاشقه رشته انیمیشن سازیم ولی خیلی دیر متوجه این موضوع شدم....میخوام برم تو این رشته ولی نمیدونم چطوری!!!
    خواهش میکنم یکی کمک کنه
    چیکار کنم...؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    t

سلام، من ارشد معماری در دانشگاه دولتی خوندم ولی 14 ساله که به طور حرفه ای انیمیشن کار میکنم،8 سال سابقه کار تو صبا رو دارم، کارهام از تی وی پخش شده، 6 جلد کتاب کمیک استریپ چاپ کردم، در روزنامه ای هم هر هفته کمیک استریپ می زنم. سه تا هم جایزه جشنواره ای گرفتم از ایران،
    سوال من اینه که میتونم واسه دکترا از آمریکا اقدام کنم؟ یا باید رشته ارشد با دکترا مرتبط باشه؟ آخه ایران اینجوریه،
    دیگه اینکه با گرفتن ویزای تحصیلی خانواده ام رو میتونم ببرم؟ البته خانمم هم ارشد معماری و استاد دانشگاه آزاده و میخاد واسه دکترا اقدام کنه آمریکا ولی در عین حال اگه پذیرش نگرفت
    سطح زبان و وضع مالیم خوبه ولی امکان گرفتن فاند باشه خب بهتره،
    البته ایده آل من کار تو زنینه انیمیشنه ولی طاهرا ویزای تحصیلی راحتره تا کار
    ممنون

Junior Member

سلام
    ببخشید من در حال حاضر دانش اموز رشته تجربی در سال سوم دبیرستانم ولی علاقه زیادی به تحصیل در رشته انیمیشن در امریکا دارم ولی ازلحاظ مالی قادر به پرداخت هزینه های تحصیل در امریکا نیستم<خواهرمم درخال تحصیل در امریکا است>
    حالابرای اپلای وگرفتن فاند از یک دانشگاه خوب امریکایی به چه مدارکی نیاز دارم و باید چه کارهایی انجام بدهم؟؟؟
    ممنون میشم بهم کمک کنید
    توقف فعالیت تا رسیدگی به اعتراض کاربر فرهیخته emeliano !!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Itgirl نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من در حال حاضر دانش اموز رشته تجربی در سال سوم دبیرستانم ولی علاقه زیادی به تحصیل در رشته انیمیشن در امریکا دارم ولی ازلحاظ مالی قادر به پرداخت هزینه های تحصیل در امریکا نیستم<خواهرمم درخال تحصیل در امریکا است>
    حالابرای اپلای وگرفتن فاند از یک دانشگاه خوب امریکایی به چه مدارکی نیاز دارم و باید چه کارهایی انجام بدهم؟؟؟
    ممنون میشم بهم کمک کنید
    سلام

برای مقطع undergraduate هیچ fund ی به international applicant ها تعلق نمی گیره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member nenan آواتار ها

سلام
    تااونجایی که با خوندن تاپیک دستگیرم شد خیلی ازبچه ها با مدرک کارشناسی غیر مرتبط تونستند پذیرش بگیرند.یه سوال اگه کارشناسیت غیرمرتبط باشه بازهم معدلش مهمه؟

Junior Member

ممنون از اطلاعاتتون ..فقط یه سوال با کارشناسی ناپیوسته انیمیشن علمی کاربردی هم میشه پذیرش گرفت ؟؟ نداشتن مدرک پیش دانشگاهی تو پذیرش تاثیری داره ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Arash نمایش پست ها
    سلام ب همگی
    اطلاعات کافی نداشتم، ولی این تاپیک اطلاعات خوبی بهم داد تا حدودی
    یه سوال داشتم که اگه راهنماییم کنید ممنون می شم
    1- recommendation letter که باید دو تا از اساتید برای کارشناسی ارشد بنویسن، حتما لازمه، چون من رشتم مکانیک بوده معدلمم 17.2 ، و اساتید هنر نداشتم که برام بنویسن
    2- با توجه به رشتم و معدلم امکان فاند گرفتن هستش؟
    سلام من هم دقیقا همین سوال رو داشتم. آیا پاسخ سوالتونو پیدا کردین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)