صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 191

موضوع: پذیرش در رشته انیمیشن

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته انیمیشن

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها
    ممنون آقا مازیار
    فقط چند سوال دیگه:
    اینکه من تخصصم جلوه های ویژه است یا ویژیال افکت
    این زیر بخش فیلم حساب میشه یا انیمیشن؟
    همچین رشته ای تو فیلیپین هست؟میتونید یه سرچی کنید من زیاد بلد نیستم
    رشته مالتی مدیا تخصص چی هست؟
    با سپاس
    خواهش میکنم،
    در حقیقت جلوه های ویژه مربوط به انیمیشن هست که در فیلم سازی هم در اون استفاده میشه ولی در اصل نام رشته Bachelor of Art, Animation and Visual Effects
    بله همچین رشته ای برای لیسانس موجود هست حالا اینکه دانشگاه خوب هست یا بد رو میتونید در انجمن سایر کشورها تحصیل در فیلیپین از بچه ها سوال کنید خیلی خوب راهنمایی میکنند.
    مالتی مدیا هم که میشه چند رسانه ای من گرایش یادگیری از راه دور رو دارم میخونم. به عبارتی تکنولوژی هایی که از راه دور به یک فرد چیزی رو یاد بده، حالا مالتی مدیا این وسط یعنی از همه رسانه ها باید استفاده بشه از نرم افزار گرفته یا حتی طراحی یک دستگاه برای این کار

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    خواهش میکنم،
    در حقیقت جلوه های ویژه مربوط به انیمیشن هست که در فیلم سازی هم در اون استفاده میشه ولی در اصل نام رشته Bachelor of Art, Animation and Visual Effects
    بله همچین رشته ای برای لیسانس موجود هست حالا اینکه دانشگاه خوب هست یا بد رو میتونید در انجمن سایر کشورها تحصیل در فیلیپین از بچه ها سوال کنید خیلی خوب راهنمایی میکنند.
    مالتی مدیا هم که میشه چند رسانه ای من گرایش یادگیری از راه دور رو دارم میخونم. به عبارتی تکنولوژی هایی که از راه دور به یک فرد چیزی رو یاد بده، حالا مالتی مدیا این وسط یعنی از همه رسانه ها باید استفاده بشه از نرم افزار گرفته یا حتی طراحی یک دستگاه برای این کار
    چه جالب
    من فکر میکردم مالتی مدیا هم مثل انمیشن حساب میشه.
    حالا فیلیپین یه انمیشن داره با این وضع و شرایطم بهترین گزینه فیلیپین هست مجبورم همون بخونم تا ارشد به امید خدا بتونم جایی بهتر و گرایش اصلیم رو ادامه بدم.
    با سپاس ار شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک-دانشکده شریعتی-تهران

سلام
    من 29 سال دارم .لیسانس گرافیک از دانشکده شریعتی تهران دارم(دانشکده سراسری) ....معدل 18.80.....در حال حاضر بعنوان طراح در یک دفتر گرافیکی مشغول به کار هستم ..
    برای فوق ،رشته انیمیشن رو در نظر دارم .. مقدار هزینه ای که می تونم برای اقامت و تحصیل داشته باشم 20 میلیون میشه....
    زبان هم در سطح متوسط میدونم..
    از دوستان راهنمایی می خواستم برای انتخاب کشور و دانشگاهی دراین زمینه ....

Junior Member

http://grad-schools.usnews.rankingsa...hools/rankings

اینجا رو ببین. ببین کدوم دانشگاه ها این رشته رو دارن. digital arts هم معمولا انیمیشن رو شامل میشه
    غیر از این ucla ، osu و scad تا جایی که می دونم خوبن واسه انیمیشن. ایده آل calarts ئه که به دانشجوهای خارجی بورس نمیده و باید با هزینه ی خودت بری

سلام
    من دانشجوي رشته گرافيكم..21 سالمه...همين شهريور پايان نامو ميگرم...مي خوام حتما واسه فوق تو رشته انيميشن به كشور هاي انگليسي زبان برم....
    تا چه حد براي امريكا ميتونم اميدوار باشم...حتي براي فاند هم با كار خوب باز هم اميدي هست؟؟....كدوم دانشگاه تو امريكا مطرح تره؟؟و همچين تو انگليس؟اگه سايتي هست كه درجه اين دانشگاه ها كه اين رشته رو دارن...خواهشا لينك بزارين!!!
    ممنون چون واقعا مدتي ميگردم دنبال اين دانشگاها براي اما پيدا نكردم هنوز....اگر هم تجربه هاي شخصي دارين خواهشا بزارين.خيلي خيلي ممنونم

Junior Member animations آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک عجیب کاردانی!

بذارین منم تجربه م رو بگم... من توی ایران کاردانی گرافیک خونده بودم، ولی چند ساله که کارم انیمیشنه. توی بریستل انگلیس، رفتم دانشگاه دوستم. استاد ارشدش کارهای منو دید و بهم گفت که می تونم مستقیم بشینم سر کلاسهای مستر و اصلا لازم نیست BA بخونم...

البته من به خاطر هزینه دانشگاهش، نرفتم. فقط خواستم بهتون بگم اگه کارهاتون مورد قبول باشه، استاد می تونه شما رو برای مدرک بالاتر معرفی کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک عجیب کاردانی!

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    بذارین منم تجربه م رو بگم... من توی ایران کاردانی گرافیک خونده بودم، ولی چند ساله که کارم انیمیشنه. توی بریستل انگلیس، رفتم دانشگاه دوستم. استاد ارشدش کارهای منو دید و بهم گفت که می تونم مستقیم بشینم سر کلاسهای مستر و اصلا لازم نیست BA بخونم...

البته من به خاطر هزینه دانشگاهش، نرفتم. فقط خواستم بهتون بگم اگه کارهاتون مورد قبول باشه، استاد می تونه شما رو برای مدرک بالاتر معرفی کنه.
    در اکثر رشته ها مخصوصاً رشته های هنری، ادمیشنی برای افرادی که مدرک تحصیلی مناسب ندارند و از صنعت وارد دانشگاه می شن یا بسیار حرفه ای و با تجربه هستند، وجود داره که میشه از اون راه برای گرفتن پذیرش اقدام کرد. این دانشجوها، mature student محسوب می شوند.

Junior Member

سلام به همه
    من تخصص انیماتوری هست و لی الان دیگه کارگردانی چند تا انیمیشن تلوزیونی و تیزرها رو هم میکنم
    کاردانی مکانیک خودرو دارم .
    بهترین راه برای رفتن به یه کشور خوب و پیشرفته و کار کردن در اونجا چیه . حتی حاضرم به بهونه تحصیل در رشته های راحتی مثل زبان انگلیسی هم برم.
    یا اینکه هر راه حل دیگه ....
    لطفا کمک کنید

Junior Member

سلام من کارشناسی ارشد رشته نقاشی هستم. معدلم هم 17 دفاع کرذم و مقاله هم دارم مینویسم.حدود 1 سالی هست که انیمیشن کار میکنم. نمیدونم چطور ؟وبرای کدام دانشگاه تو کانادا یا امریکا بهتر که اپلای بدم.رزومه کاری چی نیاز دارم؟ فاند چی هست؟اگر ازدواج بکنیم شرایط رفتن سخت نمیشه؟با حساب هزینه ها؟

با سلام به همگي
    رشته انيميشن در مقطع ليسانس تو دانشگاه هاي ايتاليا تدريس مي شه؟
    چه دانشگاهي؟
    به زبان انگليسي يا ايتاليايي؟
    در مورد school ها هم اگه اطلاع داريد مارو بي بهره نذاريد.منتظر جوابتون مي مونم.با تشكر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)