صفحه 8 از 20 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 191

موضوع: پذیرش در رشته انیمیشن

Junior Member sarada آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته انیمیشن

نقل قول نوشته اصلی توسط honarz نمایش پست ها
    سلام به همگی؛ لطفا هر کی میتونه راهنمایی کنه:
    من لیسانس نقاشی دانشگاه تهرانم با معدل 16، میخواهم توی زمینه انیمیشن در آمریکا یا کانادا ادامه تحصیل بدهم و قصدم اینه که حتما برای کار برمیگردم. 1- به نظر شما توی مقطع لیسانس یا برای فوق بروم دنبال پذیرش؟ 2- برای انیمیشن دو بعدی کدوم دانشگاه مناسب تره؟ 3- برای پذیرش گرفتن باید شروع کنم به ایمیل زدن به استاد و یا دانشگاه؟؟! 4- برای بورس کامل گرفتن معدل مهمه یا نمونه کار یا نمرات زبان؟ راستی نمره ایلتس کافیه یا تافل؟ 5- در ضمن در زمینه نقاشی و گرافیک نمونه کار زیاد و خوبی دارم ، ولی در زمینه انیمیشن خیلی ابتدایی هستند کارهام و نرم افزار سه بعدی هم که اصلا بلد نیستم! با این وصف باید در زمینه نمونه کار چه اقدامی انجام بدهم؟
    »»»لطفا زود جواب بدهید ممنون میشم
    سلام دوست عزیز از اونجایی که این تاپیک فعالیت زیادی نداره شما سریع نتیجه نمیگیرین .بهترین کمکی که میتونم بهتون بکنم اینه که برای جواب اکثر سوالاتون باید برین تاپیکای کانادا و امریکا رو بخونین یا سوالتون رو اونجا مطرح کنین که البته چون انجمن های فعالی هستن سریعم پاسختون رو میگیرین .

Junior Member

سلام به همه دوستان .

من حدود 8 سال کار سه بعدی و انیمیشن انجام میدم و نزدیک 2 ساله که برای رشته انیمیشن توی کشور های مختلف تحقیق میکنم. اطلاعات به نسبت خوبی به دست آوردم. که دوست دارم برای دوستان علاقمند به انیمیشن بگم.
    1- اینکه یکی از دوستان در مورد ونکوور فیلم اسکول در کانادا پرسید دانشگاهها و مدارسی از این دست توی کشورها نزدیک ایران شعبه دارند مثل امارات (دبی).
    2-سایتی است به اسم http://schools.awn.com که میتوانید رشته انیمیشن را بر اساس کشور ،درجه تحصیل ،تخصصهای انیمیشن و ... پیدا کنه.
    من خودم یک آکادمی رو توی ایتالیا پیدا کردم و یکسال و نیم ایتالیایی می خوندم و امتحان دادم ولی متاسفانه کنسولگری این آکادمی رو تایید نکرد چون خصوصی یا نیمه خصوص هست. دوستان باید به این نکته هم توجه کنند که مشکل اینگونه نداشته باشند . دوست دارم نظرات شما رو بدونم. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط solin3d نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان .

من حدود 8 سال کار سه بعدی و انیمیشن انجام میدم و نزدیک 2 ساله که برای رشته انیمیشن توی کشور های مختلف تحقیق میکنم. اطلاعات به نسبت خوبی به دست آوردم. که دوست دارم برای دوستان علاقمند به انیمیشن بگم.
    1- اینکه یکی از دوستان در مورد ونکوور فیلم اسکول در کانادا پرسید دانشگاهها و مدارسی از این دست توی کشورها نزدیک ایران شعبه دارند مثل امارات (دبی).
    2-سایتی است به اسم http://schools.awn.com که میتوانید رشته انیمیشن را بر اساس کشور ،درجه تحصیل ،تخصصهای انیمیشن و ... پیدا کنه.
    من خودم یک آکادمی رو توی ایتالیا پیدا کردم و یکسال و نیم ایتالیایی می خوندم و امتحان دادم ولی متاسفانه کنسولگری این آکادمی رو تایید نکرد چون خصوصی یا نیمه خصوص هست. دوستان باید به این نکته هم توجه کنند که مشکل اینگونه نداشته باشند . دوست دارم نظرات شما رو بدونم. مرسی
    ممنون از اینکه اطلاعاتتون رو در اختیار میذارین
    یه سوال .. شما تو تحقیقاتی که کردید دانشگاهی پیدا کردید که انیمیشن درس بده و لیسانس داشته باشه؟
    چون من معمولا مدرسه های عالی رو دیدم که این رشته رو درس میدن و مدرک مدرسه عالی رو هم فکر میکنم دانشگاه ها قبول نمیکنن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarada نمایش پست ها
    ممنون از اینکه اطلاعاتتون رو در اختیار میذارین
    یه سوال .. شما تو تحقیقاتی که کردید دانشگاهی پیدا کردید که انیمیشن درس بده و لیسانس داشته باشه؟
    چون من معمولا مدرسه های عالی رو دیدم که این رشته رو درس میدن و مدرک مدرسه عالی رو هم فکر میکنم دانشگاه ها قبول نمیکنن...
    بله،
    اگه شما به همین سایتی که دادم برید میتونید دانشگاههایی رو پیدا کنید که مدرک لیسانس میدند. ولی فرای این موضوع چندتا نکته هست. اگه نیتتون تحصیل و کار کردن در انیمیشن هست ،نمونه کار قوی داشتن حرف اول رو میزنه حالا هر جای دنیا_ اگه نیت رفتن خارج از کشور ،تحصیل و کار کردن در رشته انیمیشن هست تا اونجا که من از چندتا از دوستان خارج از کشور (ایتالیا پرسیدم) بعضی از مدارس عالی که گواهی نامه میدند،این گواهی نامه توی خود اون کشور و کل اروپا معتبره. بازم میگم اول هنری که به چشم ببینن و بعد مدرک .
    چون متاسفانه یا خوشبختانه رشته های هنری مثله پزشکی نیست که مدرک لازم 100 درصدی باشه. توان و استعداد و نمونه کار مهمه .

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط solin3d نمایش پست ها
    بله،
    اگه شما به همین سایتی که دادم برید میتونید دانشگاههایی رو پیدا کنید که مدرک لیسانس میدند. ولی فرای این موضوع چندتا نکته هست. اگه نیتتون تحصیل و کار کردن در انیمیشن هست ،نمونه کار قوی داشتن حرف اول رو میزنه حالا هر جای دنیا_ اگه نیت رفتن خارج از کشور ،تحصیل و کار کردن در رشته انیمیشن هست تا اونجا که من از چندتا از دوستان خارج از کشور (ایتالیا پرسیدم) بعضی از مدارس عالی که گواهی نامه میدند،این گواهی نامه توی خود اون کشور و کل اروپا معتبره. بازم میگم اول هنری که به چشم ببینن و بعد مدرک .
    چون متاسفانه یا خوشبختانه رشته های هنری مثله پزشکی نیست که مدرک لازم 100 درصدی باشه. توان و استعداد و نمونه کار مهمه .

موفق باشی
    خيلي ممنون
    بله اينطور كه منم شنيدم رشته هاي هنري كه معمولا يه چيزي بايد خلق كنن بيشتر در مدارس عالي تدريس ميشه و بيشتر روي استعداد و قدرت تخيل و توانايي طرف كار ميكنن و كمتر درسهاي تئوري وجود داره...
    نمونه كارم بله خيلي مهمه

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

سلام خسته نباشید
    دوستان من در رشته فرش دانشگاه آزاد فارغ التحصیل می شم. می خوام برای گرفتن پذیرش اقدام کنم ترجیحا ایتالیا یا فرانسه و انگلیس. در رشته پژوهش هنر یا جواهرات. ولی خب تجربه و اطلاعات کافی در این مورد ندارم. چند تا از تاپیک ها رو مطالعه کردم و دانشگاه ها رو دیدم. سوالایی که برام پیش اومده ایناست
    1- دانشگاه هایی که در زمینه هنر به صورت کامل بورسیه می کنن آیا وجود دارند؟ منظورم هزینه های تحصیلی و اقامت هستش.
    2- مراحلی که نیازه برای پذیرش چقدر طول می کشه؟
    3- میانگین هزینه دانشگاه هایی که بورسیه کامل ندارن چجوریه؟
    4- آیا نیاز هست برای دانشگاه ها نمونه کار های عملی ارسال کنیم؟
    ممنون

Junior Member agsaba آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MiLaD_Ghothic نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من کارشناسی نقاشی دارم از دانشگاه ازاد تبریز با معدل 17
    میخواستم بدونم اگه بخوام تو یه کشور خوب طراحی بخونم که مدرکشم معتبر باشه کجا خوبه؟؟
    لطفا اگه میشه لینک سایتشم بهم بدید ممنون میشم از همتون..
    سلام
    شما خیلی کلی پرسشتون رو مطرح کردی.چون دانشگاههای هنر زیادی فقط در اروپا و آمریکای شمالی هست که معتبرن و انتخاب شما بستگی به شرایط خودتون داره.
    اینکه چقدر قصد دارید هزینه کنید؟
    زبان تدریس در دانشگاه چی باشه؟
    کارها و استعداد هنریتون در چه حدودیه؟و ...

حالا من اینجا یه لینکی میذارم برای دانشگاههای هنر در اروپا: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ools_in_Europe

اینم برای ایالات متحده: http://grad-schools.usnews.rankingsa...-arts-rankings

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقاشی دانشگاه ازاد تبریز

سلام

من در حد معمولی طراحی کار کردم سابقه کاریم تویه شرکت انیمیشن طراحی شخصیت کردم . زبان تدریسم تو دانشگاه زبان انگلیسی باشه بهتره .
    اول میخواستم بدونم من با این شرایط میتونم بورس بگیرم؟ تو کدوم دانشگاه؟ بعدش اگه نمیشه من ات ماهی حدودا 3 میلیون میتونم هزینه کنم کجاها میتونم برم؟؟

ممنون میشم ازتون لطفا راهنمایم کنید...

Junior Member agsaba آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MiLaD_Ghothic نمایش پست ها
    سلام

من در حد معمولی طراحی کار کردم سابقه کاریم تویه شرکت انیمیشن طراحی شخصیت کردم . زبان تدریسم تو دانشگاه زبان انگلیسی باشه بهتره .
    اول میخواستم بدونم من با این شرایط میتونم بورس بگیرم؟ تو کدوم دانشگاه؟ بعدش اگه نمیشه من ات ماهی حدودا 3 میلیون میتونم هزینه کنم کجاها میتونم برم؟؟

ممنون میشم ازتون لطفا راهنمایم کنید...
    اگه برای لیسانسه که حتما باید آمریکا,انگلیس ,کانادا یا کشورهای انگلیسی زبان رو انتخاب کنید اما برای فوق در اکثر کشورها و اروپا هم به انگلیسی تدریس مشه.
    در مورد بورس نمیدونم ولی با ماهی 3 میلیون تو اوضاع کنونی ایتالیا و اتریش و آلمان گزینه های خوبین بدون درنظر گرفتن مسئله زبان. امریکا و انگلیس که قطعا هزینش بیشتر از ایناس.

البته من خيلي اطلاعاتم كمه ولي انتخاب با خودتونبه نظر من دانشگاه digipen سنگاپور خيلي خوبه به طوري كه خودش اينده ي دانشجو هاش رو شركت Ubisoft اگر درست نوشته باشم ميدونهفقط هزينه هاش بالاست براي هر سه سال حدود ٢٠٠ هزار دلارموفق باشيند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)