صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 154

موضوع: مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

دوستان من 14 ژانویه امتحان تافل در سنتر دانشگاه خاتم دادم ، محشر بود . از دوست عزیز که در این فروم این سنتر رو معرفی کردن خیلی ممنونم .برای همین وظیفه خودم دونستم با تجربه عالی که از این سنتر داشتم تایید پست ایشون رو داشته باشم .
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ا

سلام دوستان.من اکثر تاپیک ها رو خوندم و یه مقدار گیچ شدم.من شیراز هستم و برای ازمون ترجیحا یا باید برم تهران یا اصفهان.حالا از دوستانی که امتحان دادن نظر میخوام که به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم و چه سنتری؟امتحان هم میخوام توی تیر یا نهایتا مرداد بدم.
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

حتما اگه تهران تشریف میارید سنتر خاتم امتحان بدید. عالیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط doosdashtani نمایش پست ها
    سلام دوستان.من اکثر تاپیک ها رو خوندم و یه مقدار گیچ شدم.من شیراز هستم و برای ازمون ترجیحا یا باید برم تهران یا اصفهان.حالا از دوستانی که امتحان دادن نظر میخوام که به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم و چه سنتری؟امتحان هم میخوام توی تیر یا نهایتا مرداد بدم.
    پیشاپیش ممنون
    در تهران، من هم سنتر خاتم رو توصیه میکنم. محیط عالی، برخورد مناسب پرسنل، و تجهیزات با کیفیت
    موفق باشید

ممنون از دوستان عزیز.فقط این سنتر خاتم اسم خاصی داره موقع ثبت نام؟اسم کامل موسسه واسه ثبت نام چیه؟اخه من ets رو که نگا میکنم واسه دو سه ماه آینده فقط امیر بهادر و علامه و خود سنجش و Ministry of Health and Medical Education رو میاره. و سوال دیگه این که سیستم های موسسه در چه وضعی هستن،کیبرد خصوصا؟
    ویرایش توسط doosdashtani : April 30th, 2017 در ساعت 09:40 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط doosdashtani نمایش پست ها
    ممنون از دوستان عزیز.فقط این سنتر خاتم اسم خاصی داره موقع ثبت نام؟اسم کامل موسسه واسه ثبت نام چیه؟اخه من ets رو که نگا میکنم واسه دو سه ماه آینده فقط امیر بهادر و علامه و خود سنجش و Ministry of Health and Medical Education رو میاره. و سوال دیگه این که سیستم های موسسه در چه وضعی هستن،کیبرد خصوصا؟
    مرکز خاتم تاجایی که من میدونم اصلا GRE برگزار نمیکنه متاسفانه.
    من خودم تافل رو خاتم دادم و خیلی راضی بودم از این مرکز.

Junior Member

دوستان عزیز من دیروز در سنتر علامه سخن امتحان دادم. خیلی خیلی راضی بودم از سنترش. برخورد مسئولان عالی بود و حتی یه آقایی که مسئول اصلی بود فبل از امتحان یه سری توضیحات بسیار خوب در مورد امتحان داد. سیستماشم راضی کننده بود. در کل من از جوش راضی بودم بسیار. دستشون درد نکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing,ATU

سلام دوستان من میخام برای اواسط شهریور ماه امتحان gre general شرکت کنم و ترجیحا میخام امیربهادر باشم بخاطر راحتی مسیرم و اینکه قبلا اونجا امتحان دادم اما در حال حاضر امتحانی که در شهریور ماه برگزار میکنه فقط 1 lab باز هست که اونم پره، از طرفی هم یک تاریخ عقبت تر هست واسه اواخر شهریور برای علامه سخن که فعلا جای خالی داره به نظر شما نزدیک امتحان سایر lab های امیربهادر رو هم باز میکنه ets و یا نه؟ به نظرتون منتظر باشم یا نه ریسک نکنم همون علامه رو رزرو کنم؟؟!!
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

Junior Member

دوست عزیز من هم شنیده بودم امیر بهادر منظم هستش لذا میخواستم اونجا امتحان بدم. ماه آگست پر بود و چند روز پیش جا باز شد. نگران نباشید هر چه نزدیکتر میشی به تاریخ، جاهاس خالی باز میشه.
    منظور شما از lab1 چیه؟
    از موسسه راضی بودید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. من کلاً 1 هفته س دارم میخونم و دو هفته دیگه امتحان دارم البته یه ماک توی علامه سخن نوشتم برای پسفردا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing,ATU

نقل قول نوشته اصلی توسط Alism64 نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم شنیده بودم امیر بهادر منظم هستش لذا میخواستم اونجا امتحان بدم. ماه آگست پر بود و چند روز پیش جا باز شد. نگران نباشید هر چه نزدیکتر میشی به تاریخ، جاهاس خالی باز میشه.
    منظور شما از lab1 چیه؟
    از موسسه راضی بودید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. من کلاً 1 هفته س دارم میخونم و دو هفته دیگه امتحان دارم البته یه ماک توی علامه سخن نوشتم برای پسفردا.
    من برای اینکه ریسک نکنم و راحت تر هم باشم همون علامه سخن ثبت نام کردم- درمورد امیربهادر هم من اونجا تافل دادم و بله در کل راضی بودم فقط یکم همونطور که دوستان اشاره کردن قبلا سخت گیری میکنن در تعیین هویت و برگزاری آزمون که خب این نکته از دید بعضی ها میتونه منفی باشه از دید بعضی ها برعکس مثبت به خودتون بستگی داره
    موفق باشین
    لطفا در مورد علامه سخن هم اگر مطلبی بود بعد از اینکه اونجا آزمون آزمایشی دادین بفرمایید ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)