صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 154

موضوع: مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

سلام دوستان
    من در سنترهای امیربهادر، سازمان سنجش و زنجان امتحان دادم، بصورت آزمایشی و اصلی. در بین این سنترها، زنجان بسیار بسیار عالی. کسایی که محل اقامتشون نزدیک به زنجانه حتما از این سنتر استفاده کنند. البته بنظر من برای امتحان جی آر ای سنتر زیاد ملاک نیست چون اون استرسهای امتحان تافل را نداره. ولی بهرحال من یک توضیح کلی در مورد این سنترها میدم. اولین سنتر، امیربهادره: در این سنتر کمی سختگیریهای حین آزمون زیاده، مهمترین معایب این سنتر هنگام بریکه که باید چند طبقه را بیاید پائین، البته آسانسور داره ولی بدلیل ازدحام زیاد عملا بیشتر بچه ها نمیتونند ازش استفاده کنند. دومین سنتر سازمان سنجشه: این سنتر را اصلا برای امتحان تافل پیشنهاد نمیکنم بدلیل اینکه 70- 80 نفر در یک سالن امتحان میدند و خیلی شلوغ میشه.
    نکته مهم: اینها همه نظرات شخصی بنده بود

Junior Member

سلام دوستان
    میخوام اذرماه gre ازمون بدم.
    موندم بین NOET،علامه سخن و GEMS-VUMS - Ministry of Health and Medical Education
    کدوم رو انتخاب کنم؟؟
    NOET همون سنجشه؟؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khataee نمایش پست ها
    سلام. من دانشگاه ایران، کتابخونه مرکزی امتحان دادم.GEMS-VUMS - Ministry of Health and Medical Education
    برخوردشون خوب بود و سیستما هم خوب بودن. سکوتشم خوب بود. فقط 5 دقیقه اخر بعضی ها زودتر کارشون تموم میشه و میرن وسایلشون از داخل کمد بردارن و کمد ها هم کنار سیستمهاست و این یکمی در اون دقایق آخر که معمولا سوالای سختی هم داره اذیت میکنه. البته در حد 5 دقیقه است و خیلی هم شدید نیست. در کل خوب بود.
    سلام
    من همونجا امتحان دارم. آدرسش همونیه که تو ETS گفته؟
    ینی خیابون آزادی؟
    یا تو همت؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

سلام دوستان
    از بین سنترهای مختلف برای امتحان جی آر ای کدوم ها بعد از رایتینگ وقت استراحت میدن و کدوم ها پشت سر همه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط momo66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخوام اذرماه gre ازمون بدم.
    موندم بین NOET،علامه سخن و GEMS-VUMS - Ministry of Health and Medical Education
    کدوم رو انتخاب کنم؟؟
    NOET همون سنجشه؟؟
    ممنون
    سلام
    بله NOET همان سنجش هستش، این موضوع سلیقه است و برخی سنجش را می‌پسندند و برخی آن را شلوغ و پر سر و صدا می‌دانند، مراکز کوچکتر معمولا ساکت‌تر هستند، البته اگر سر و صدا برای شما مساله ساز هستش.

سلام
    آقایون و خانم ها ممنون میشم راجع به مرکز زبان نگار نظرتون رو بفرمائید؟ کسی تجربه یا اطلاعی از شرایط کیفی این مرکز داره ؟
    من میخوام تاریخ 14 مارس 2018 امتحان بدم فعلا تنها مرکزی که تو ETS نشون میده همین و یک مرکز دیگه
    از طرفی ظاهرا مرکز امیر بهادر آزمون هاش مکررا کنسل داره میشه
    ممنون میشم راهنمائی بفرمائید

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz63 نمایش پست ها
    سلام
    آقایون و خانم ها ممنون میشم راجع به مرکز زبان نگار نظرتون رو بفرمائید؟ کسی تجربه یا اطلاعی از شرایط کیفی این مرکز داره ؟
    من میخوام تاریخ 14 مارس 2018 امتحان بدم فعلا تنها مرکزی که تو ETS نشون میده همین و یک مرکز دیگه
    از طرفی ظاهرا مرکز امیر بهادر آزمون هاش مکررا کنسل داره میشه
    ممنون میشم راهنمائی بفرمائید
    سلام
    من اگر جای شما باشم فعلا دست نگه می دارم و ثبت نام نمی کنم چون مسلما در ماه مارس سایر سنترها هم فعال می شوند و آنوقت شما باید یک 50 دلاری بابت تغییر سنتر متحمل شوید. در مورد این مرکز زبان نگار هم گویا مرکز جدیدی است چون تا به حال اسمش را هم نشنیده بودم و در این فروم هم تجربه ای از آن را نخوانده ام!
    اما در مورد امیربهادر که اگر سخت گیری هایش در مورد مسائل امنیتی! را کنار بگذاریم بهترین سنتر از لحاظ سکوت و آرامش و نور و فضا ..هست به احتمال زیاد تا ماه مارس فعال شود ! البته امیدوارم که در ماه دسامبر این سنتر دوباره فعال شود تا کسانی چون من که امتحانشان با کنسلی روبرو شده بتوانند در این سنتر آزمونشان را برگزار کنند چرا که یکی از بهترین سنترها هست.

ممنون - یک کلیپ تبلیغاتی هم در آپارات گذاشته که کیفیت فضا رو نشون میده - تماس گرفتم و گفت بله ما مرکز جدید هستیم
    چون مرکز جدید هستند یا خیلی خوب سعی می کنن برگزار کنند ... یا اینکه ممکنه خراب کاری کنن
    ولی صبر می کنم

آزمون های ماه مارچ چه مدتی قبل از آزمون باز میشن؟

کلا آزمونهای هر ماهی معمولا از یکماه قبلش سنترهایش مشخص می شوند و خب از همین الان برای ثبت نام ماه مارچ خیلی زود است کمی دست نگه دارید دست کم دو ماه! بعد می بینید چقدر سنتر باز می شود. من که خودم معمولا یک ماه قبل از دادن آزمونم می روم و ثبت نام می کنم یعنی اگر بخواهم اکتبر آزمون دهم دست نگه می دارم و در سپتامبر زمان آزمونم را برای ماه اکتبر قطعی می کنم چون اینجوری شانس انتخاب سننترهای محبوب و معروف را از دست نمی دهم.
    اما در مورد امیربهادر دوباره یک ایمیل از ای تی اس دریافت کردم و بهم ووچر آزمون را داده بود و تاکید هم کرده بود که امیربهادر بسته شده است! خود امیربهادر هم وقتی علت را جویا می شویم ابراز بی اطلاعی می کند و می گوید با ای تی اس تماس بگیرید. حالا خود منم برای آزمون جی ار ای مانده ام کدام سنتر بروم! سنتر سنجش را بعلت تجربه های بدی که داشتم و اینکه خیلی هم شلوغ است اصلا نمی پسندم علامه سخن هم بر طبق تجربه های دوستان فضای کوچکی دارد و کیبوردش جالب نیست!
    واقعا سنتر امیربهادر خوب بود چون داوطلبان تنها از دو طرف همسایه دارند و در مقابلشان دیوار است که این یک مورد خیلی خوب است و میزش هم بسیار بزرگ است و برای همه بویژه چپ دستان خیلی مناسب است. و فضای سالن امتحانش بزرگ است و شلوغ نیست!

به هر حالی تا حدود زیادی ممکنه قدرت انتخاب نداشته باشیم - من امیر بهادر رو شنیدم که دیگه آزمون برگزار نمی کنه - ترجیح هم میدم اونجا امتحان ندم و استرس بیخود به خودم وارد نکنم - از سنترهای موجود دیگه خوب سنجش اگه جا بده بهتره از سایر مراکز - واگرنه همین زبان نگار هم میتونه خوب باشه - مرکز آزمون میتونه تاثیر گذار باشه - ولی در نتیجه امتحان با فرض اتفاق نیوفتادن مورد غیر عادی - خیلی نمی تونه نتیجه رو تغییر بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)