صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 154

موضوع: مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

دوستان من 7jun در سنتر امیر بهادر امتحان دادم کسی اگر سوالی داشت در خدمتم.

بچه ها یعنی یک نفرم نیست از سنتر علامه سخن تجربه بد نداشته باشه؟
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

31
    سلام دوستان، من 12 ژوئن علامه سخن امتحان دادم و فرداش هم تافل رو در مرکز سنجش. یکی از دوستان که قبلا علامه سخن امتحان دادن تجربه خیلی تروماتیکی از این مرکز داشتن جوری که توصیه می کردن اگه شده برین خارج امتحان بدین ولی تو این سنتر نه. منم تجربم ام رو میگم حالا انتخاب با خودتون.
    اولا امتحان با تاخیر خیلی زیاد شروع شد حدود نیم ساعت یا بیشتر. و نکته ای که جالب بود مثل سنتر های دیگه همه با هم شروع نمی کنند (پروسه عکس و ... 2 3 دقیقه برا هر نفر طول میکشه و این باعث میشد افراد تو زمان های مختلفی پا میشدن برا استراحت و ... و خیلی بی نظمی میشد.)
    امتحان من به موقع شروع شد البته ساعتو نگاه نکردم دقیقا ولی حدودی می دونم تأخیر قابل توجهی نبود و امتحان هم برای همه با هم شروع شد. این که افراد در زمان های مختلفی واسه استراحت پا می شدن درسته اما نه به دلیلی که ایشون گفتن، به این دلیل که سرعت افراد در پاسخگویی به سکشن های مختلف امتحان متفاوته بعضیا یک سکشن رو سریع یا شانسی می زنن یا کلا رد می کنن. من بابت این موضوع اذیت نشدم.
    کلا هیچ چیز نمیزاشتن داخل حتی آب !!!!!!
    دقیقا همین طوره.
    فاصله ها به شدت کمه و در یک اتاق تقریبا کوچیکی همرو جمع می کنن و بینشون با یه چیز مقوایی جدا کردن که اصلا جالب نیس. مانیتور هم crt هست ولی اوکیه.
    باز هم کاملا موافقم، علاوه بر این با این که کولر روشن بود به نظرم فضا یه مقداری گرم بود، البته من آدم گرمایی هستم.
    نکته ای که منو اذیت کرد این بود که وسط امتحان چرک نویسم پر شد و بعد اینکه دستم 3 4 دقیقه بالا بود مسئولش دید و اومد چرک نویس و گرفت و رفت بعد چند دقیقه اومد گفت نمی تونم عوضش کنم کامل پرش کن ( انصافا هم خوب و ریز نوشته بودم و پر بود) کلا این قضیه ذهنمو به هم ریخت تا آخر امتحان و برا 1 سوال کوانت تو ست اول وقت نرسید و نتونستم 170 بشم متاسفانه.
    من چرک نویسم تموم نشد که هیچ، یه برگ هم اضافی آوردم به همین دلیل نمی تونم در این مورد نظر بدم.
    ظاهرا سیستم هاشون یا حداقل سیستمی که من پشتش بودم خیلی ضعیف بودن از لحاظ سخت افزاری چون تو تمامی بخش ها می خواستی بزنی سوال بعدی 4 5 ثانیه فریز می کرد و بعد می رفت سوال بعدی... حین امتحان هم 2 نفر سیستمشون ریست شد و ریخن سر نفر کناری من و سر و صدا و ....
    سیستم من مشکل خاصی نداشت یه فریز خیلی کوتاه برای رفتن به تو سؤال بعدی هست، حتی تو سنتر سنجش. سیستم کسی هم تو آزمون ما مشکلی پیدا نکرد که بتونم در موردش نظر بدم.
    15 دقیقه آخر امتحان هم با توجه به اینکه همه با هم شروع نکرده بودن هرکی تموم میشد امتحانش میومدن پیشش و با صدای بلند در مورد ریپورت نمرات و اینا حرف می زدن که واقعا اذیت میکرد.
    این اتفاق می افته باز هم به همون دلیلی که گفتم یعنی سرعت افراد در به پایان رسوندن آزمون متفاوته. اما سر و صدایی که حواسمو پرت کنه واسه من فقط وقتی بود که خانم دست راستیم امتحانش تموم شد و اومدن سراغش واسه همین داستان ریپورت و نسبتا بلند صحبت می کردن. من انگشتمو گذاشتم روی گوش راستمو و مشکل تا حدودی حل شد .
    توصیه اکید من اینه که به هیچ وجه تو ایم سنتر امتحان ندین چون فقط اعصابتون خرد میشه به خاطر موارد بیشمار... ( حتی برید ترکیه و کشور های همسایه اگه مجبورید ولی اینجا امتحان ندید که دقیقا فاجعهست ) موقعی که من ثبت نام میکردم برا این تاریخ فقط این سنتر خالی بود
    من این قدر فجاعت حس نکردم ولی خوب اگه مثلا سنتر سنجش خالی بود حتما اونجا ثبت نام می کردم.
    تنها نقطه مثبت : کیبورد بهتر نسبت به سنتر های دیگر
    کیبورد نو و تر و تمیز بود ولی خوب من با کیبورد سنجش هم مشکلی نداشتم.
    نمرم هم خدا رو شکر بد نشده که بخوام نمرمو با این مسائل توجیه کنم
    من وربالم شد 165 و کوانتم 160، پایین بودن کوانتم اما تقصیر عوامل بیرونی نبود، جدا از این که رشته من مدیریته و نسبت به دوستان مهندس از نظر ریاضی ضعیف ترم، سه تا سکشن کوانت هم به من خورد که دوتای اولی که یکیش آزمایشی بود ساده بود و سومیش که از همه سخت تر بود آخرین سکشن امتحان بود و من دیگه واقعا کم آوردم حتی این قدر خسته بودم که به فکرم نرسید لحظات آخر سه تا سؤال باقیمونده رو شانسی بزنم سه تا خالی گذاشتم چون تا ثانیه آخر داشتم حل می کردم. باور کنید آی کیوم در حالت نرمال این قدر پایین نیست واقعا دیگه مغزم درست کار نمی کرد.

Junior Member

سلام دوستان، من همه پاسخ ها رو خوندم. اما کسی در مورد GRE تو موسسه معرفت توضیحی نداده بود. میشه لطفا تجربتون از این موسسه رو بگید.
    چون سنجش تا 30 شهریور الان بازه. اما معرفت وسط مهر هم داره.

Junior Member setarehhhh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام دوستان من خیلی عجله دارم لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم الان فقط معرفت تو 30 سپتامبر باز داره ...جای خوبیه واسه امتحان ؟؟؟سیستم و .....میشه لطفا کمک کنید تا پر نشده اگه خوبه سریع برم ثبت نام مرسی

یعنی یه نفر پیدا نمیشه که راجع به سنتر معرفت توضیح بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    نکته ای که هست با توجه به اینکه زمان استراحت ده دقیقه ای رو معمولا بچه ها باید برن یک آبی به سر رو صورتشون بزنن ، سنجش در تهران فکر کنم بهتر باشه، یعنی حداقل لازم نیست 4و5 طبقه بالا پایین برید.
    در ضمن، در حالت کلی به نظر من دوستان بهتر هست در مواقعی امتحان بدند که جمعیت کمی داوطلب هستند برای آزمون! من در ژانویه امتحان دادم در سازمان سنجش فقط 6و7 نفر بودیم، و در آرامش کامل و بدون سر و صدا بود. ولی مطمئنا هر چقدر که تعداد بیشتر میشه سر و صدا بیشتر شده و تمرکز بهم میخوره، برای مثال وسط آزمون آزمون گیرنده برای رفع مشکلات که با بغل دستی داره پچ پچ میکنه! یا اینکه افراد زیادی دارن با کاغذ بازی میکنند! یا صدای کیبورد! صدای حرکت صندلی ها! نفرات آزمون دهنده کمتر، آزمونی بهتر

این مواردی که تو این پست بهشون اشاره شده هر جایی ممکنه اتفاق بیوفته. من فکر می کنم این کاملا به خود شخص بستگی داره که بتونه تمرکزش رو مدیریت کنه و مانع بهم ریختگی حواسش با این مسایل بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehhhh نمایش پست ها
    سلام دوستان من خیلی عجله دارم لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم الان فقط معرفت تو 30 سپتامبر باز داره ...جای خوبیه واسه امتحان ؟؟؟سیستم و .....میشه لطفا کمک کنید تا پر نشده اگه خوبه سریع برم ثبت نام مرسی

من فکر می کنم اگر شما شخصا برید و موسسه رو از نزدیک ببینید، بهتر باشه. از طرفی، اگر این موسسه امتحان آزمایشی هم برگزار کنه، شما می تونید با دادن یک آزمون آزمایشی، بسنجید که آیا با شرایط این موسسه راحت هستید یا خیر.

بچه ها لطفا یکی به من بگه موسسه معرفت تهران کیفیتش چطوره؟؟ میخوام ثبت نام کنم ولی نمیدونم این سنتر خوبه یا بده... خواهشا یکی جواب بده. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    بچه ها لطفا یکی به من بگه موسسه معرفت تهران کیفیتش چطوره؟؟ میخوام ثبت نام کنم ولی نمیدونم این سنتر خوبه یا بده... خواهشا یکی جواب بده. ممنون
    من 17 خرداد سنتر معرفت امتحان دادم. دسترسی به محل آزمون با اتوبوس بی آر تی بسیار آسان است نحوه برخورد و پاسخگویی و احترام بسیار عالی.فقط نمی گذارند بجز آب و دستمال چیز دیگری با خود سر جلسه ببرید یه مقدارم زیادی می گردند انگار حمله تروریستی قراره بشه!ولی در کل از نظر من نمره بالای قبولی میگیرند.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)