صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 154

موضوع: مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    من 17 خرداد سنتر معرفت امتحان دادم. دسترسی به محل آزمون با اتوبوس بی آر تی بسیار آسان است نحوه برخورد و پاسخگویی و احترام بسیار عالی.فقط نمی گذارند بجز آب و دستمال چیز دیگری با خود سر جلسه ببرید یه مقدارم زیادی می گردند انگار حمله تروریستی قراره بشه!ولی در کل از نظر من نمره بالای قبولی میگیرند.
    موفق باشید.
    ممنون میشم بگین از چه نظر خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    ممنون میشم بگین از چه نظر خوبه؟
    علاوه بر آیتم هایی که گفتم امتحان در کمال سکوت و آرامش انجام میشه و اصلا کارکنان استرس نمی دهند حتی در عکس گرفتن هم کاملا همچی با نظم و انظباط بود اگر سوال هم داشته باشید مودبانه جواب می دهند و اگر نیاز به استفاده از سایر خدمات دیگه هم باشید کاملا همکاری می کنند.ضمنا قبل آزمون تمام سیستمها و صندلی ها را از همه نظر چک می کنند.

Senior Member

بچه ها من تافل سنجش دادم ولی سرو صدا اذیتم میکرد ولی خب بالاخره یبار رفتم دیدم...ولی امتحانش 9 صبحه امیربهادر 10 منم از کرج میام
    الان میگم امیر بهادر بهتر نیست بنویسم؟ چون شنیدم تعداد افراد دور و بر خیلی کمتره حالا پیشنهاد دوستان چیه؟ ممنون میشم زودتر بگین من امروز فردا باید ثبتنام کنم

سلام.
    من میخواستم برای اول نوامبر اصفهان، و اگه نشد تهران بنویسم و هر روز سایت رو از هفته ها پیش چک می کردم ولی چهارشنبه (یا سه شنبه شاید) که باز شد، اصفهان باز نبود و امیربهادر هم پر بود. سنجش خالی بود. از دیروز که می خوام سنجش بنویسم هم میگه باز جا نیست. یعنی توی صفحه اول نوشته جا هست، وقتی اطلاعاتو پر می کنم و میرم برای تائید سنتر و ...، میگه جا نیست.
    فقط کرمان باز هست. چطور سنتریه برای جی آر ای؟ برای تافل که تا الان از دو نفر شنیده ام اصلا خوب نیست چون سر و صدا زیاد شده و برای لیسنینگ و اسپیکشون بد شده. برای جی آر ای چطوره؟
    صبر کنم بهتر نیست تا یا تاریخ جدید باز بشه یا مشکل سیستمی اگه دارند حل بشه؟
    ممنون

Member

من ميخواستم اوايل آذر امتحان بدم و هر روز هم سايت رو چك ميكردم. امروز با كمال تعجب تو سايت اي تي اس ديدم كه تاريخ مورد نطرم تو سنجش باز شده و سريع هم پر شده، يعني در فاصله كمتر از يك روز! الان تاريخ مورد نظرم امير بهادر جا داره و سنجش هم 4 روز قبل از تاريخي كه من ميخوام جا ميده. با توجه به اينكه روزهاي آخر خيلي مهم هست و يك روز هم يك روزه نميدونم سنجش رو انتخاب كنم كه زودتر امتحان بدم يا اميربهادر رو. اينجا خيلي از اميربهادر بد گفتن

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    من ميخواستم اوايل آذر امتحان بدم و هر روز هم سايت رو چك ميكردم. امروز با كمال تعجب تو سايت اي تي اس ديدم كه تاريخ مورد نطرم تو سنجش باز شده و سريع هم پر شده، يعني در فاصله كمتر از يك روز! الان تاريخ مورد نظرم امير بهادر جا داره و سنجش هم 4 روز قبل از تاريخي كه من ميخوام جا ميده. با توجه به اينكه روزهاي آخر خيلي مهم هست و يك روز هم يك روزه نميدونم سنجش رو انتخاب كنم كه زودتر امتحان بدم يا اميربهادر رو. اينجا خيلي از اميربهادر بد گفتن
    اگر در 4 روز قراره اتفاق خاصی براتون رخ بده برید امیربهادر (منظورم درسیه).
    همین الان هم شاید پر شده باشه سنجش.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    تفاوت ویژه ای بین این دو تاریخ نیست و شما از حالا فرصت دارید که مدیریت زمان کنید تا این 4 روز، اثر خاصی روی راندمان شما نداشته باشه.

من با تجربۀ آزمون در هر دو مورد، به شما عرض میکنم که خیلی نباید نگران باشید. نزدیک بودن سکشن های امیربهادر، در اسپیکینگ تافل کمی اذیت کننده هست و در GRE، فقط صدای تایپ همزمان 20 نفر در یک سالن هست که ممکنه باعث اثرگذاری منفی بشه. البته من در این مورد، اطلاع جدیدی از سنجش ندارم و آزمون من در سنجش، به زمانی بر میگرده که کاغذی بود.

امیربهادر کمی در رعایت قوانین، خشک و جدی هست که اگر قبل از آزمون روی ذهن خودتون کار کنید و در مدیریت زمان به مشکلی نخورید، بعیده که جای نگرانی باشه.

در کل، بهتره زودتر ثبت نام کنید تا بتونید با آرامش خاطر به مطالعۀ آیتم ها برسید.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام به همه دوستان

اگه لطفا به سوالاتم پاسخ بدید ممنون میشم:

1- من شیراز هستم و قصد دارم برای امتحان ثبت نام کنم. راهنمایی کنید که کدوم سنتر ثبت نام کنم؟

با سپاس

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny654 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

اگه لطفا به سوالاتم پاسخ بدید ممنون میشم:

1- من شیراز هستم و قصد دارم برای امتحان ثبت نام کنم. راهنمایی کنید که کدوم سنتر ثبت نام کنم؟

با سپاس
    سلام.
    در درجه اول تو شهر خودتون اگه برگزار می شه.
    در درجه ی بعدی سنجش!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

لطفا در مورد تفاوت تست سنترهاي ABCكه داخل سايت ets براي سنتر سنجش زده ميگيد چه تفاوتي با هم دارند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)