صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 154

موضوع: مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

با سلام خدمت دوستان
    من در همین سایت خوندم که تست سنتر امیر بهادر وربالش اکستندد هست ولی سنجش کوانتش ! میخواستم ببینم درسته همچین حرفی؟؟؟؟ چون اگه کوانت اکستندد باشه بهتره !!
    لطفا اونهایی که تجربه GRE دارن راهنمایی کنن . ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_physic نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من در همین سایت خوندم که تست سنتر امیر بهادر وربالش اکستندد هست ولی سنجش کوانتش ! میخواستم ببینم درسته همچین حرفی؟؟؟؟ چون اگه کوانت اکستندد باشه بهتره !!
    لطفا اونهایی که تجربه GRE دارن راهنمایی کنن . ممنون
    سلام من سنجش بودم و وربالم اکستند شد. دنبال این تقارن ها نگردید )
    دوستمم تو سنجش کوانتش اکستند بود البته.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

یه توصیه به دوستان دارم، به هیچ وجه امیربهادر امتحان ندید!
    اونجا به شعور ماها توهین میشه واقعا!
    من امروز امتحان دادم، بجای 4 تا اسم دانشگاه 6 تا بردم که مثلا تحت شرایط بجای اسم یه دانشگاه یک دانشگاه دیگه رو بفرستم!
    باورتون نمیشه نزاشتن!!!!!!!
    موقعه گشتن لباس هم مثل زندانیا با آدم برخورد میکنن!!!
    یه مورد دیگه، من امروز یه نفرو دیدم دستشویی داشت، از طبقه همکف که اومد بالا نزاشتن بره دستشویی تا 5 دقیقه قبل امتحان!!! از بچه های فروم هم بودش! حالا نمیدونم شاید بیاد بگه تجربشو!
    کلا فکر میکنن چه خبره!
    واقعا به شخصه راحت نبودم اونجا!!!!

Junior Member

دانشگاه صننعتی اصفهان از همه لحاظی عالیه.

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

من هم سنجش و هم امیربهادر امتحان دادم. اول یک نکته عرض کنم واقعا نظرات متفاوت هستش و هر کسی تجربه خاصی از هر سنتر داره که به نظرش اونجا خوب یا بد اومده. به شخصه محیط هر دو سنتر رو خیلی مناسب دیدم تنها نکته مثبتی که امیربهادر داشت که سنجش نداشت این بود که در امیربهادر میتونستیم آب با خودمون ببریم و در سنجش نه شاید این نکته اصلا به چشم نیاد اما من با اینکه از لحاظ جسمی مشکلی ندارم اما وسط امتحان اول واقعا انگار خون به مغزم نمی رسید اما توی امیر بهادر با خودم به جای آب شربت گلاب بردم که خیلی موثر بود. به لحاظ صندلی و فضا هر دو مکان بسیار مناسب بودن امیدوارم مفید بوده باشه و همگی دوستان موفق باشند.

Junior Member

من سشنبه علامه سخن امتحان دارم. ساعت 10آزمونه. تا چند طول ميكشه. سنترش چجوريه با خودم چي بايد ببرم. مرسي

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FRESHMEH نمایش پست ها
    من سشنبه علامه سخن امتحان دارم. ساعت 10آزمونه. تا چند طول ميكشه. سنترش چجوريه با خودم چي بايد ببرم. مرسي
    مدت خود آزمون کمی بیشتر از 4 ساعت طول میکشه، ولی خوب با یه ساعت قبل آزمون بودن و ریپورت نمرات بعد ازمون، زمانش بیشتر میشه.
    خوب در مورد سنترها، هر کی یه نظری داره، ولی به شخصه معتقدم اگه سیستم ها مشکلی نداشته باشن (که این ممکنه تو هر سنتری به وجود بیاد) واسه GRE زیاد سنتر اهمیت نداره، اونطور که واسه تاف(بخش اسپیکینگش) سنتر مهمه!
    براتون ارزوی موفقیت میکنم.

سلام
    من امیربهادر 26 ژانویه امتحان دادم. از لحاظ برگزاری اصلا مشکلی نداشت. یکم سخت گیر بودن که بنظرم ایرادی نداشت. وسایلی رو هم که ازتون می گیرن اگه مسئله ای نداشته باشه بهتون پس میدن که سر جلسه همراهتون باشه. آب هم می تونید ببرید. درسته که سرویس بهداشتی طبقه همکفه اما به موقع من و کسایی که بودن تونستیم استفاده کنیم. مسئولین هم مهربون بودن.سیستمام مشکلی نداشتن و تو اتاقی که من بودم سیستم کسی هنگ نکرد.

Junior Member

من سنجش امتحان دادم، 28 دسامبر 2015. چیزایی که برای من مهم بود رو براتون می گم:
    یکی نوع کیبورد. نمی دونم چرا هیچ کس راجیبه این سوالی نمی پرسه چون به نظر من خیلی خیلی توی سرعت تایپ و خستگی دست مهمه. من کیبوردی دوست دارم که کلیداش کمی از baseش ارتفاع داشته باشند. یعنی وقتی تایپ می کنی یه مختصری پایین برند و برگردند بالا. توی دانشگاهمون هم از این نوع و هم از نوع کیبوردای تخت آشغال داریم که تفاوت تایپ و کار باهاش واسه من که کاملا مشخصه. خوشبختانه سنجش این طوری بود (دقیقتر بگم جای من که این طوری بود، احتمالا همش همینه دیگه).
    دوم: فاصله جنابعالی با آدمایی که اطرافت امتحان می دن. برای من خیلی مهمه که به هم نچسبیده باشیم چون بعضیا (شاید تحت استرس، خیلیا) بلند بلند شروع به خوندن یا حساب کردن می کنند یا چه می دونم صدای پا یا هر کوفت دیگه ای در می یارن. من دو ماه قبل از جنرالم تو همون سنجش سابجکت ریاضی دادم. چسبیده بودیم به هم و نفر سمت راستم کل امتحان همین غلطو کرد. ولی توی جنرال علاوه بر این که هر کی تو یه کابینه، کابینها هم به هم نچسبیده اند که به نظر من خیلی خوبه. فکر می کنم امیربهادر این طوری نیست چون دوستم که تافلو اونجا داده بود این دوتا رو با هم مقایسه کرد برام. مطمئن نیستم.

کلا به نظر من سنجش خوب بود. آدماش خوش برخورد بودن. البته یه سری محدودیتایی وجود داشت که موقعی که اینارو به آدمای توی صف ورود می گفتند بعضیا نچ و وای شون در می اومد ولی به نظر من اوکی بود. اینو در نظر داشته باشید که کرم ندارند که این قوانین رو enforce کنند بلکه موظفند. مثلا این که جامدادی حق نداری ببری و باید محتویات جامدادیتو توی دستت بگیری. یا مثلا این که جیبت باید خالی باشه (البته فکر کنم من دستمال داشتم).
    فقط من یه مشکلی توی سنجش دیدم که خیلی تاثیر نذاشت خوشبختانه: وقتی استراحت 10 دقیقه ای می شه، باید از سالن برین بیرون تا کیک و ساندیس بخورین و حق ندارین اونا رو برگردونین تو. تا این جاش که هیچی. ولی وقتی می خواین برگردین تو همه با هم بر نمی گردن. یعنی می دونین، بر خلاف PowerPrep این طوری نیست که یه تایمر 10 دقیقه ای شروع شده باشه. وقتی من رفتم بیرون سریع رفتم تا به دستشویی برسم و وقتی برگشتم طبق ساعتم حدود 3 دقیقه تا پایان 10 دقیقه وقت بود. سریع یه ذره کیک و ساندیس چپوندم تو دهنم و برگشتم تو سالن. ولی ملت بیرون نشسته بودن داشتن راحت با هم حرف می زدن. وقتی شما بر می گردین و سر کابینتون می شینین یه نفر می یاد و یه کد رو وارد می کنه تا بقیه امتحان شروع شه. بنابراین من می تونستم یه 4، 5 دقیقه دیگه هم استراحت کنم و کیک بخورم! خلاصه تا همه برگشتن من یه 2، 3 دقیقه ای بود که شروع کرده بودم و یه کمی سر و صدا شد ولی خیلی بد نبود.
    نمی دونم جاهای دیگه هم این جوری هست یا نه.

Junior Member

دوستان سنتر شیراز هم مدت دو ماهی هست که GRE رو برگزار میکنه، اگر جنوب کشور هستید انتخاب بهتری هست تا شهرهای مرکزی یا شمالی.
    من سنتر شیراز تافل دادم. بهترین مزیتش برخورد خوب مسئولین هست. اصلا سختگیر نیستن و همه جوره باهاتون راه میان. سیستم ها هم خوبه فقط به نظرم پارتیشن بندیش یکم ضعیفه که اونم خیلی مشکلی نیست.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)