صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 154

موضوع: مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

سلام.
    دوستان کسی تازگی امیر بهادر جی ار ای جنرال امتحان داده؟
    راضی بودید؟
    من میخوام مطمین شم کیبورداش واسه تایپ راحته؟ دورو برتون زیاد شلوغ نیست، فاصله تون با بقیه خوبه؟
    و تو میگویی دستت را به من بده ... حرفت را به من بگو ... زیرا که من ریشه های تو را آفریده ام...

Junior Member

دوستان به تازگی کسی جی آر ای کامپیوتری در اصفهان داده؟ کیفیت سیستماش چه طوره؟

Junior Member

با سلام
    من دیروز یعنی ۱۸ می مرکز علامه سخن جی آر ای جنرال دادم. برخوردشون عالی بود و دوستانه. خیلی خوب راهنمایی میکردن. سیستم هاشون به صورت کابین بود ولی به هم چسبیده بودن. تو یه اتاق مثلا سی متری، بیست نفر بودیم... یعنی فضا تنگ بود. کولر اینها خوب کار میکرد و هوا خنک بود اونجا. قبل امتحان اینترنتشون قطع شد و یه پنجاه دقیقه ای دیر شروع شد امتحان. وسط امتحان هم چون فضا کوچیک بود هرکسی حتی اگه آروم هم که حرف میزد قشنگ میشنیدی و حواستو به هم میزد. مطمئنم هرجای دیگه امتحان میدادم نمره خیلی بهتری میگرفتم. اون تاخیر در شروع امتحان استرس همه رو برد بالا و همه بد زدن. تنگی فضاش هم خیلی مشکلساز بود.
    همین!
    موفق باشید.
    GONE FOREVER!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان کسی سنتر آمل اخیرا امتحان داده؟یکم از تجربیاتتون در آمل بگید که سنترش چطور بود!؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان کسی تازگی امیر بهادر جی ار ای جنرال امتحان داده؟
    راضی بودید؟
    من میخوام مطمین شم کیبورداش واسه تایپ راحته؟ دورو برتون زیاد شلوغ نیست، فاصله تون با بقیه خوبه؟
    سلام
    من دو بار امیر بهادر تافل و یک بار GRE دارم، اگر سخت گیری های انضباطی سنتر که گاهی تو ذوق میزنه رو کنار بزاریم، سنتر فوق العاده خوبی بخصوص به لحاظ سخت افزاری است. محیط خوب، سیستم های مناسب، میزهای (cubicle) بزرگ و .... . کیبوردهاشم که مورد سوال شماست برای من خوب و راحت بود.

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام دوستان
    من میخوام برای 6 سپتامبر ثبت نام کنم سوالی که دارم کدوم مرکز از نظر نظم و ارامش در برگزاری امتحان و کیفیت سیستم ها بهتره ؟ روی هیچ کدوم شناختی ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید . با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای 6 سپتامبر ثبت نام کنم سوالی که دارم کدوم مرکز از نظر نظم و ارامش در برگزاری امتحان و کیفیت سیستم ها بهتره ؟ روی هیچ کدوم شناختی ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید . با تشکر
    سلام
    سنتر سنجش خوبه، سیستم هاش هم بد نیست ولی یه کمکی کهنه هست مثلا صندلی هاش و همینطور کیبوردش که شما در طول امتحان باهاش در گیر هستید، محل ازمون یه سالن خیلی بزرگه که همه کسانی که ازمون میدن یک جا هستند. به لحاظ نظم و برخورد خوب هست. در کل سنتر معقولی برای ازمون دادن هست. من یک بار ازمون دادم و مشکلی نداشتم. به طور کلی انتخاب خودم امیر بهادر است، دلایلم رو تو پست قبلی گفتم. به طور کلی این دو تا سنتر خوب هستند.

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط tahami نمایش پست ها
    سلام
    سنتر سنجش خوبه، سیستم هاش هم بد نیست ولی یه کمکی کهنه هست مثلا صندلی هاش و همینطور کیبوردش که شما در طول امتحان باهاش در گیر هستید، محل ازمون یه سالن خیلی بزرگه که همه کسانی که ازمون میدن یک جا هستند. به لحاظ نظم و برخورد خوب هست. در کل سنتر معقولی برای ازمون دادن هست. من یک بار ازمون دادم و مشکلی نداشتم. به طور کلی انتخاب خودم امیر بهادر است، دلایلم رو تو پست قبلی گفتم. به طور کلی این دو تا سنتر خوب هستند.
    خیلی ممنونم , تاریخ ازمون ها رو چک کردم همه شون 6 سپتامبر یا 16 شهریور ازمون دارن , به احتمال خیلی زیاد امیر بهادر ثبت نام میکنم . بازم ممنون

Junior Member

سلام. از دوستان کسی هست که اخیرا سنتر معرفت امتحان داده باشه؟ راضی بود از سنتر؟

Junior Member

پیش فرض مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

من تو علامه سخن ازمون دادم واقعا عالي بود خيلي خوش برخورد و محترم بودن همچنين امكاناتشون خوب بود چون تعدادمون كم بود خيلي الروم و بدون استرس بود بعد إز امتحان هم من نمره ي مورد نظرم و نياوردم ولي كلي اطلاعات و راهنمايي بهم دادن كه واقعا ازشون بي اطلاع بودم
    خيلي عاليه
    ویرایش توسط Fairymaid : July 30th, 2016 در ساعت 07:29 PM دلیل: مرتبط

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)