صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو : Pick Up ویزا آمریکا از باکو 2014-2009

پیش فرض آرشیو : Pick Up ویزا آمریکا از باکو 2014-2009

می‌شه لطفا یکی‌ راجع به کیفیت پروازهای ایران ایر به باکو توضیح بده.

Banned

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم برای pick up ویزا از باکو

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    پروازهاي آزال اصلا كيفيت نداره. باكو - لندن اذيت مي شيد.
    ممنون sysbiosys!! اتفاقاً لوفتانزا تا لندن و بعدشم لس آنجلس خیلی گرونتر از همین مسیر از سمت دبی هستش. هردوتا فعلاً جا دارن و من باید برای پیدا کردن همسفر، زودتر وضعم را بدانم. بچه ها please hurry up!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    می‌شه لطفا یکی‌ راجع به کیفیت پروازهای ایران ایر به باکو توضیح بده.
    راستش برای من که اولین پرواز خارجی ام را تجربه می کردم، بد نبود. درسته هواپیماش کوچک بود و این برای من خیلی سخت بود چون جام تنگ بود اما در مجموع جز تیکه نشستن هواپیما روی باند فرودگاه، تو بقیه قسمت ها مشکلی وجود نداشت. تو قسمت قبل نشستن هواپیما روی باند فرودگاه هم چرا مخفی کنم؟ هم تو رفت هم برگشت، اینقده این هواپیما بندری زد و خلبان دستی می کشید که یکی از بچه ها گوش درد گرفت و فکرکنم یه نفرم حالت تهوع گرفت اما درکل خوش گذشت چون معلوم بود هواپیما سقوط نمیکنه و اون تکون های رفت و برگشت، روتین پروازی این مسیره و خلبان به عنوان آپشن اضافه روی بلیط مسافرها اون نمایش را هردفعه اجرا می کنه!
    حالا بی شوخی، درباره اون تکون هایی که دربالا گفتم، از یکی-دوتا از کسانی که آن پرواز براشون پرواز کاری محسوب میشد سوال کردم، مثل اینکه به خاطر مسایل جوی و شرایط خاص مسیر بوده که با توصیفاتی که بچه های آذال سوار توی همین تاپیک مطرح کردند، من شدیداً همین ایران ایر را توصیه می کنم!

دوستان من تصمیم گرفتم اگه یه تعدادی بشیم این ۲شنبه(۲۷ ژولای) برای پیک آپ برم،در ضمن چون با ایران ایر میرم همون ۲شنبه هم پاسپورتهارو تحویل میدم و ۵ شنبه برمیگردم.اگه کسی‌ می‌خواد پیغام خصوصی بده.

من پاسپورتم رو داده بودم یکی از دوستان برام pick up کنه ولی برای ویزام یک مشکلی به وجود اومده که قراره سفارت درستش کنه و گفته دوشنبه آماده می شه. :-[ کسی از دوستانی که هفته آینده برای pick up میرن، می تونه کمکم کنه و پاسپورت من رو از سفارت بگیره؟؟ اگه کسی هست که بتونه کمکم کنه ممنون می شم برام پیغام خصوصی بذاره.

Junior Member

دوستان واسه دوشنبه هفتهٔ دیگه (۳آگوست) کسی‌ نمیخواد بره باکو، من بلیط هوا پیما رزرو کردم، اگه کسی‌ میاد پیام خصوصی بده!

سلام دوستان

کسی تو این هفته نمی خواد بره باکو؟

Junior Member

پروازهاي ايران اير به باكو با فوكر 100 هستش. هواپيمايي كوچك با 100 نفر گنجايش، ولي به نظرم از توپولف ايمن تر باشه، هر چند كه زياد تكون ميخوره

در ضمن پروازهاي آزال از باكو تا لندن عاليه، هواپيماي ايرباس A330 و بسيار نو... كيفيت پذيرايي هم كاملاً مناسبه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    راستی کسی برای پیک آپ از باکو به مقصد آمریکا ایده ای نداره؟ من برای مقصد خودم (هونولولو)، دو مسیر باکو-لندن و باکو-دبی را پیداکردم که اولی با لوفتانزا و دومی با امارات هستش! بچه ها اگه کسی کارش داره به پیک آپ اینجوری میکشه و تاریخ ورودش به آمریکا حول و حوش همون 13 آگوست من هست یا تاریخ I20 اش حدود 24 آگوست، ممنون میشم باهم هماهنگ باشیم که اگه کار به چنین جاهای باریکی کشیده شد، بتونیم از اونور پیک آپ کنیم! پیغام خصوصی بدهید اگر کسی پایه هست!
    سلام،
    وضعیت من مثل خودته. من هنوز تمیز نشدم وچون می ترسیدم بلیط گیرم نیاد یه بلیط گرفتم به مقصد شیکاگو. ولی در صورتی که به دقیقه 90 برسیم یعنی مجبور باشیم بعد از 12-13 اگوست بریم برای گرفتن ویزا (البته به شرط تمیز شدن) چاره ای نداریم که مستقیم از باکو بریم. البته به نظر من میشه از turkish یا bmi برای این مسیر استفاده نمود.

فقط بگید چطور با هم هماهنگ کنیم.

من باید 20 اگوست اونجا باشم. و بلیط برای 15 اگوست گرفتم

Junior Member

اگه کسی بخواد برای 10-20 نفر ویزا پیک آپ کنه، موقع خروج از مرز ( در فرودگاه) بهش گیر می دن یا نه؟
    خود سفارت چه برخوردی می کنه با یک آدم و این حجم زیاد پاسپورت؟
    کسی تجربه ای داره از این مساله؟

صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین