صفحه 2 از 28 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو : Pick Up ویزا آمریکا از باکو 2014-2009

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم برای pick up ویزا از باکو

نقل قول نوشته اصلی توسط aarabim
    اگه کسی بخواد برای 10-20 نفر ویزا پیک آپ کنه، موقع خروج از مرز ( در فرودگاه) بهش گیر می دن یا نه؟
    خود سفارت چه برخوردی می کنه با یک آدم و این حجم زیاد پاسپورت؟
    کسی تجربه ای داره از این مساله؟
    تا جایی که شنیدم برای تعداد زیاد در هنگام عبور از مرز در صورتی که متوجه بشند می تونه براتون دردسر ساز باشه
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aarabim
    اگه کسی بخواد برای 10-20 نفر ویزا پیک آپ کنه، موقع خروج از مرز ( در فرودگاه) بهش گیر می دن یا نه؟
    خود سفارت چه برخوردی می کنه با یک آدم و این حجم زیاد پاسپورت؟
    کسی تجربه ای داره از این مساله؟
    سلام
    به نظر من برای بالای 10تا پاسپورت، اصلاً به فکر مرز زمینی نباشید. یعنی اصلاً از طریق زمینی برای پیک آپ اقدام نشه اما برای مرز هوایی (فرودگاه و هواپیما) فکرکنم بچه هایی بودند که با 10-11تا پاسپورت رفتند و کسی بهشون گیرنداده. به نظر من اگه هرکدام از کسانی که دارن پاسپورت میدهند، یک ورق دستی نوشته و امضاء کنند که پاسپورت هایشان را برای پیک آپ ویزای آمریکا دست آقا/خانم X میدهند، دیگه منع قانونی برای گیردادن در فرودگاه هم برطرف میشه. اگه من اشتباه میکنم یا راه حل بهتر دیگری به نظر میرسه، لطفاً دوستان دیگر هم نظر بدهند تا این ایده را پخته ترش کنیم!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    سلام
    به نظر من برای بالای 10تا پاسپورت، اصلاً به فکر مرز زمینی نباشید. یعنی اصلاً از طریق زمینی برای پیک آپ اقدام نشه اما برای مرز هوایی (فرودگاه و هواپیما) فکرکنم بچه هایی بودند که با 10-11تا پاسپورت رفتند و کسی بهشون گیرنداده. به نظر من اگه هرکدام از کسانی که دارن پاسپورت میدهند، یک ورق دستی نوشته و امضاء کنند که پاسپورت هایشان را برای پیک آپ ویزای آمریکا دست آقا/خانم X میدهند، دیگه منع قانونی برای گیردادن در فرودگاه هم برطرف میشه. اگه من اشتباه میکنم یا راه حل بهتر دیگری به نظر میرسه، لطفاً دوستان دیگر هم نظر بدهند تا این ایده را پخته ترش کنیم!
    حامد جان،

دلیل خاصی داره که روی مرز زمینی تاکید کردی؟ من دارم زمینی می رم و برای چند نفر هم دارم پیک آپ می کنم (البته کمتر از 10 نفرند )
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    حامد جان،

دلیل خاصی داره که روی مرز زمینی تاکید کردی؟ من دارم زمینی می رم و برای چند نفر هم دارم پیک آپ می کنم (البته کمتر از 10 نفرند )
    با توجه به اینکه طبق نقل قول بچه هایی که زمینی رفته اند، توی مرز زمینی ایران و آذربایجان مامورهای آذربایجان اخاذی می کنن، حدسم بر اینه اگه ببینن بیش از 2-3تا پاسپورت همراهتان است، ممکنه گیر بدن و اگه ترکی بلد نباشید تا جوابشان را بدهید، ممکنه بخوان با اخاذی بیخیال بشن که درهر حالتی دردسره به نظر من! البته برای یکی دوتا از دوستان من در مرز زمینی ایران و ترکیه قبل و بعد از انتخابات اتفاقاتی افتاد که اگه بگم، جز جو منفی چیزی نیست و خصوصاً بعد این اتفاقات بود که برای پیک آپ گروهی، کلاً گزینه زمینی رفتن را بیخیال شدم. حالا دیگه بقیش با خودتان!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    حامد جان،

آقا داری میری، یه چک کن ببین برای پیک آپ آیا نیازی به رسید 131دلار که سفارت بهمون داد هست یا نه؟ ممنون!

Junior Member

سلام به همهٔ دوستان عزیز!!!
    پذیرشی که من گرفته بودم واسه summer بود و با ای۲۰ اون رفتم باکو مصاحبه اما به دلیل طولانی‌ شدن پرسهٔ کلارنس مجبور شدم دیفر کنم، دانشگاه گفت که ای۲۰ جدید رو واسم پست کرده اما تا حالا نرسیده، از اونجا که من ۳ آگوست می‌خوام برم باکو واسه پیک آپ آیا حتما باید اصل ای۲۰ رو ببرم یا print اسکنش هم مورد قبول؟؟؟ اگه جوابمو بدید خیلی‌ ممنون میشم چون حسابی‌ استرس دارم!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas123
    سلام به همهٔ دوستان عزیز!!!
    پذیرشی که من گرفته بودم واسه summer بود و با ای۲۰ اون رفتم باکو مصاحبه اما به دلیل طولانی‌ شدن پرسهٔ کلارنس مجبور شدم دیفر کنم، دانشگاه گفت که ای۲۰ جدید رو واسم پست کرده اما تا حالا نرسیده، از اونجا که من ۳ آگوست می‌خوام برم باکو واسه پیک آپ آیا حتما باید اصل ای۲۰ رو ببرم یا print اسکنش هم مورد قبول؟؟؟ اگه جوابمو بدید خیلی‌ ممنون میشم چون حسابی‌ استرس دارم!!!
    سلام دوستم

تبریک میگم برای کلیر شدنت...منو حتما یادته!
    نیاز به اصلش نیست و پرینتش رو ببری کافیه...

Junior Member

دوستان کسی نیست فردا بره باکو برای pick up ویزا برای ما رو هم زحمتش رو بکشه؟
    Luck is the residue of hard work

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط best
    دوستان کسی نیست فردا بره باکو برای pick up ویزا برای ما رو هم زحمتش رو بکشه؟
    بچه هایی که هوایی میرن باکو، معمولاً دوشنبه میرن که پنج شنبه برگردند. یکی دو تا از بچه ها همین جا و تو http://www.applyabroad.org/forum/ind...?topic=24980.0 گفته اند که این هفته میرن. باهاشون تماس بگیرید.

Junior Member

من دیروز ویزام رو پیک آپ کردم. روزی که قرار بود پاسم رو تحویل بگیرم، منشی کنسول به من گفت که آفیسر دوباره باید از من انگشت نگاری کنه. بعد از نیم ساعت آفیسر اومد و انگشت نگاری کرد و فرداش پاسم رو گرفتم ... خلاصه به خیر گذشت!