صفحه 5 از 28 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 280

موضوع: آرشیو : Pick Up ویزا آمریکا از باکو 2014-2009

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم برای pick up ویزا از باکو

سلام دوستان کسی‌ هست که ۳شنبه(۲۷مرداد) بخواد بره باکو، من می‌خوام پاسمو بهش بدم که اگه توی این هفته کلیر شدم ویزا رو پیک آپ کنه، ممنون میشم اطلاع بده،
    "What do we live for if not to make life less difficult for each other?"

Junior Member

سلام
    تو ايميلي كه سفارت براي من زده گفته براي تحويل گرفتن ويزا 3-5 بيايد ولي نگفته براي تحويل دادن مدارك چه ساعتي بايد اونجا باشيم. تو صفحات قبلي فقط يكي از بچه ها گفته كه تحويل دادن هم 3 - 5 بعد از ظهره. بچه هاي ديگه اي كه رفتن براي pick up لطف كنند تاييد يا تكذيب كنند. ممنون.

Junior Member

بچه ها من 5 شنبه دارم می رم باکو واس پیک آپ کسی هست که همسفر شیم؟ احتمالا تا دوشنبه می مونم چون با ایران ایر دارم میرم. فکر کنم تنهایی حوصلم سر بره. اگه کسی هست خبر بده. من می رم Guest house

sahar12
    Guest

سلام
    من یه سوالی داشتم در مورد پیک آپ
    اینکه می گن برای دادن مدارک باید ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر به سفارت مراجعه کنیم، یعنی هر موقعی بین ساعت 3 تا 5 که برسیم کارمون راه می افته؟ یا اینکه باید دقیقا سر 3 یا شاید هم زودتر اونجا باشیم؟
    آخه من فکر کنم ساعت 3:30 می رسم باکو و یه سره می خوام برم سفارت تا پاسپورتم رو تحویل بدم. نمی خوام 1 شب اضافه تر بمونم. خواهش می کنم تا بلیط نگرفتم جوابم رو بدین.

راستی فاصله فرودگاه تا سفارت چقدره؟ تاکسی راحت گیر میاد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar12 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی داشتم در مورد پیک آپ
    اینکه می گن برای دادن مدارک باید ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر به سفارت مراجعه کنیم، یعنی هر موقعی بین ساعت 3 تا 5 که برسیم کارمون راه می افته؟ یا اینکه باید دقیقا سر 3 یا شاید هم زودتر اونجا باشیم؟
    آخه من فکر کنم ساعت 3:30 می رسم باکو و یه سره می خوام برم سفارت تا پاسپورتم رو تحویل بدم. نمی خوام 1 شب اضافه تر بمونم. خواهش می کنم تا بلیط نگرفتم جوابم رو بدین.

راستی فاصله فرودگاه تا سفارت چقدره؟ تاکسی راحت گیر میاد؟
    سلام

برای تحویل مدارک به کنسولگری محدودیت زمانی وجود نداره و فقط برای تحویل پاسپورت ویزا خورده از منشی سفارته که باید بین 3-5 به آنجا مراجعه کرد.

sahar12
    Guest

ممنون که بعضی سوالامو جواب دادید.

کسی می دونه ساعت کار سفارت تا ساعت چنده؟ یعنی تا ساعت چند می تونم مدارکم رو برای پیک آپ تحویل بدم؟

فاصله فرودگاه تا سفارت چند دقیقه است؟
    از زمان نشستن هواپیما تو فرودگاه تا نشستن تو تاکسی چند دقیقه وقت می بره؟

Junior Member

اگر كسي مي خاد همسفرم بشه هم تماس بگيره.

سلام دوستان،

من ایشالا برای پیک آپ 5 اکتبر (13 مهر) عازم باکو هستم. از دوستان اگه کسی می خواد براش پیک آپ کنم، پیام خصوصی بذاره تا با هم هماهنگ کنیم...

موید باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mmrrss2003 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من ایشالا برای پیک آپ 5 اکتبر (13 مهر) عازم باکو هستم. از دوستان اگه کسی می خواد براش پیک آپ کنم، پیام خصوصی بذاره تا با هم هماهنگ کنیم...

موید باشید
    سلام

یکی از دوستان من برای 5 مهر بلیط خریده و قراره برای خودش و یکی دیگر از دوستانم پیکاپ کنه. البته ممکنه سفرش بیافته 25 مهر اما چون بلیط را خریده، چون مشکل خروج نداره، حتماً تا انتهای مهرماه برای پیکاپ ویزای دونفرشان به باکو میره. شما اگر هنوز بلیط یا ویزا نگرفتید، بهتره به ایشان بگید برای شما هم پیکاپ کنه تا خرجتان کمتر بشه و ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mmrrss2003 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

موید باشید
    سلام

یکی از دوستان من برای 5 مهر بلیط خریده و قراره برای خودش و یکی دیگر از دوستانم پیکاپ کنه. البته ممکنه سفرش بیافته 25 مهر اما چون بلیط را خریده، چون مشکل خروج نداره، حتماً تا انتهای مهرماه برای پیکاپ ویزای دونفرشان به باکو میره. شما اگر هنوز بلیط یا ویزا نگرفتید، بهتره به ایشان بگید برای شما هم پیکاپ کنه تا خرجتان کمتر بشه و ...