صفحه 76 از 88 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer scince - shahid beheshti

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام دوستان من میخام این مرکز امتحان بدم دقیقا نمیدونم ادرسش کجا هست ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    نکته دیگه ساعت امتجان 4 صبح هست تا 8 باور نمیشه مگهه این ساعت امتحانی برگزار میشه؟!
    درست میگم 4 صبح هست یا باید به ساعت و تاریخ ایرانی برگرده !!! لطفا اگر شماره برگزاری ازمون رابهم بدید و ادرس ممنونتون میشم
    Program: TOEFL iBT
    Date: January 06, 2018
    Day of Week: Saturday
    Session Time: 04:00 AM - 08:30 AM
    Azadi Street
    opposite Avesta Park

TEHRAN

نقل قول نوشته اصلی توسط Ctilda نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام این مرکز امتحان بدم دقیقا نمیدونم ادرسش کجا هست ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    نکته دیگه ساعت امتجان 4 صبح هست تا 8 باور نمیشه مگهه این ساعت امتحانی برگزار میشه؟!
    درست میگم 4 صبح هست یا باید به ساعت و تاریخ ایرانی برگرده !!! لطفا اگر شماره برگزاری ازمون رابهم بدید و ادرس ممنونتون میشم
    Program: TOEFL iBT
    Date: January 06, 2018
    Day of Week: Saturday
    Session Time: 04:00 AM - 08:30 AM
    Azadi Street
    opposite Avesta Park

TEHRAN
    خیلی خنده داره ولی گویا ساعتش همینه واقعا، ساعتهارو به تایم محلی میزنن اگه به تایم آمریکا هم بود میفتاد 4-5 بعد از ظهر بوقت ایران که تا حالا هیچ وقت توی این تایم امتحان تافل برگزار نشده....ممکنه ETS اشتباه کرده باشه چون برای همین تاریخ دو تا امتحان دیگه به ساعت 10 برای دو تا سالن این سنتر ارائه شده بنابرین شما میتونید اونها رو انتخاب کنید و این ساعت4 صبح رو جدی نگیرید چون تا جاییکه من اطلاع دارم توی هر سالن یه سنتر امکان نداره بیشتر از یک بار در روز امتحان برگزار بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer scince - shahid beheshti

Talking پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozita_mz نمایش پست ها
    خیلی خنده داره ولی گویا ساعتش همینه واقعا، ساعتهارو به تایم محلی میزنن اگه به تایم آمریکا هم بود میفتاد 4-5 بعد از ظهر بوقت ایران که تا حالا هیچ وقت توی این تایم امتحان تافل برگزار نشده....ممکنه ETS اشتباه کرده باشه چون برای همین تاریخ دو تا امتحان دیگه به ساعت 10 برای دو تا سالن این سنتر ارائه شده بنابرین شما میتونید اونها رو انتخاب کنید و این ساعت4 صبح رو جدی نگیرید چون تا جاییکه من اطلاع دارم توی هر سالن یه سنتر امکان نداره بیشتر از یک بار در روز امتحان برگزار بشه

سلام تشکر ظاهرا این ها جدید اضافه شده چون صبح چک کردم نبود احتمالا صبح کاریشون شروع شده ازمون را را تازه اعلام کردند .
    به نظر شما این سنتر خوب هست برای آزمون ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ctilda نمایش پست ها
    سلام تشکر ظاهرا این ها جدید اضافه شده چون صبح چک کردم نبود احتمالا صبح کاریشون شروع شده ازمون را را تازه اعلام کردند .
    به نظر شما این سنتر خوب هست برای آزمون ؟
    خواهش میکنم
    من خودم تجربه آزمون توی این سنتر رو ندارم ولی کامنتهایی که در موردش گرفتم سنتر بدی نبوده تنها نکته منفیش سر و صدای خیابونه مثل اینکه بعضیها رو اذیت میکرد

سلام
    دوستان من جدا پیشنهاد میکنم سراغ موسسه امیربهادر نرید. چه اگه باز شد برای آزمون اصلی و چه اگه باز نشد برای آزمون آزمایشی
    بسته شدنش و کنسل شدن آزمونها و ایجاد کلی دردسر برای همه از جمله من به کنار
    آزمونهای آزمایشی این موسسه واقعا به هیچ دردی نمیخوره و حس میکنم 110 تومن ریختم دور
    تو آزمون آزمایشی 91 شدم اسپیکینگ 21 لیسنینگ 24 رایتینگ 23 و ریدینگ 23 و کلی روحیه مو از دست دادم
    تو آزمون واقعی 110 شدم اسپیکینگ 27 لیسنینگ 30 رایتینگ 27 و ریدینگ 26
    آخه 19 نمره تفاوت؟ این چه آزمون آزمایشیه؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

سلام دوستان
    من سنتر GEMU امتحان دادم. چند تا نکته که ممکن باعث مشکل بشه:
    یکی اینگه این سیستم نزدیک خیابان آزادی هستش که به علت عبور و مرور زیاد سر و صدا زیاد اونجا و البته حتی اگر هدست روی گوشتون باشه بازم کی می شنوید سر و صدارو.
    دو اینکه خیلی چک این طول کشید و با یک ساعت تاخیر شروع شد.
    و در اخر اینکه یه سری قوانین سخت گیرانه دارن و فقط اجازه میدن کارت شناسایی با خودتون ببرین.

Junior Member

سلام دوستان.
    واقعا نظرات عالی و خوبی میبینم اینجا که خیلی کمک میکنه.
    من 4 فوریه 2018 سنتر سنجش امتحان دارم. میخوام دوتا سوال از بچه هایی که تجربه آزمون دارن بپرسم.
    وقتی لیسنینگ تموم میشه 10 دقیقه زمان استراحت اجباریه.
    سوال 1: میشه از این 10 دقیقه 5 دقیقه بیرون باشم و زودتر بیام پشت کامپیوتر؟
    سوال 2:وقتی 10 دقیقه سپری شد و دستورالعمل اسپیکینگ تموم شد که حدود2 دقیقه هست، سیستم خود به خود میره مرحله بعد و سوال اول اسپیکینگ رو میپرسه؟؟؟ یا میتونم مثلا 4 دقیقه صبر کنم بعد continue رو بزنم تا بره مرحله بعد؟ آیا رایتینگ هم همینطوره؟
    اینا رو پرسیدم تا بدونم اگر بخوام قبل اسپیکینگ تمپلیت خودمو رو کاغذ پیاده کنم آیا زمان کافی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jaber1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    واقعا نظرات عالی و خوبی میبینم اینجا که خیلی کمک میکنه.
    من 4 فوریه 2018 سنتر سنجش امتحان دارم. میخوام دوتا سوال از بچه هایی که تجربه آزمون دارن بپرسم.
    وقتی لیسنینگ تموم میشه 10 دقیقه زمان استراحت اجباریه.
    سوال 1: میشه از این 10 دقیقه 5 دقیقه بیرون باشم و زودتر بیام پشت کامپیوتر؟
    سوال 2:وقتی 10 دقیقه سپری شد و دستورالعمل اسپیکینگ تموم شد که حدود2 دقیقه هست، سیستم خود به خود میره مرحله بعد و سوال اول اسپیکینگ رو میپرسه؟؟؟ یا میتونم مثلا 4 دقیقه صبر کنم بعد continue رو بزنم تا بره مرحله بعد؟ آیا رایتینگ هم همینطوره؟
    اینا رو پرسیدم تا بدونم اگر بخوام قبل اسپیکینگ تمپلیت خودمو رو کاغذ پیاده کنم آیا زمان کافی هست؟
    سلام

در خصوص سوال اول؛ میتونید زودتر بیاید پشت کامپیوتر ولی 5 دقیقه زودتر فکر میکنم اجازه ندن بهتون چون صدای کسایی که در حال اسپیکینگ هستنو میشنوید و این تقلب محسوب میشه ممکنه بهتون بگن خیلی زود برگشتین مثلا برید دو دقیقه دیگه بیاید...اینا بستگی به اون سنتری که توش امتحان میدید داره که رفتار کارمنداش چقدر سختگیرانه باشه

در خصوص سوال دوم؛ خیر نمیتونید 4 دقیقه صبر کنید وقتی دستورالعمل اسپیکینگ تموم بشه خود به خود میره روی سوالات...میتونید continue رو بزنید زودتر برید روی سوالات ولی دیرتر رفتن امکانپذیر نیست در تمامی اسکیلها همینطوره
    تمپلیت هاتون رو لازم نیست رو کاغذ بنویسید چون شما وقتی که تمپلیت رو حفظ هستید روی کاغذ بنویسید طبیعتا موقع آزمون هم یادتون میاد بیخودی استرس به خودتون ندید برای تمپلیت نوشتن...اما برای اینکه خیالتون راحت باشه میتونید شروع هر تمپلیت رو روی کاغذ بنویسید تا با دیدنش کل تمپلیت یادتون بیاد برای این کار زمان کافی وجود داره حتی بین هر سوال اسپیکینگ یه تایم کوتاهی وجود داره که میشه ازش برای این کار استفاده کرد...توی رایتینگ هم زمان دستورالعمل خیلی طولانیه میتونید تو اون زمان قسمت زیادی از تمپلیت رو بنویسید البته حیفه اون تایمو برای نوشتن تمپلیت هدر داد من خودم از اون تایم برای نوشتن phrase های بدردبخور استفاده کردم که توی رایتینگام خیلی بکارم اومد

منم توی سنتر خاتم امتحان دادم تجربیاتمو میگم

خاتم نقطه ای از شهر قرار گرفته که برای رفتن به اونجا حتما باید ترافیک شدید صبحگاهی رو در نظر داشته باشید من در حالت عادی 45 دقیقه ای میرسیدم به اونجا واسه همین روز آزمون ساعت7 راه افتادم گفتم 8نشده اونجام دیگه... ولی 2-3 دقیقه مونده بود به 9 رسیدم! ساعت آزمون9 بود و زمان چک-این 8:30 بود پس تقریبا ناامید بودم از اینکه بهم اجازه بدن آزمون بدن! ولی وقتی وارد شدم یه آقایی در کمال آرامش بهم گفت بشینید صداتون میکنم سه چهار نفر دیگه هم نشسته بودن یه نفس راحتی کشیدم...یکی دو دقیقه بعدش صدام کرد و چک کردن کارت شناساییم 10ثانیه بیشتر طول نکشید! موردی که توی سنترهای دیگه یکی از آزاردهنده ترین قسمتای قبل از شروع آزمونه! بعدش رفتم یه لاکر بهم دادن وسایلمو گذاشتم توش و مراحل بعدی چک-این هم به همین ترتیب در کمال آرامش و احترام از طرف کارکنان خاتم انجام شد. اما بازم باید تاکید کنم که ترافیک صبحگاهی رو در نظر داشته باشید استرسی که اون اتفاق بهم وارد کرد باعث شد تا وسطای ریدینگ تمرکز کافی روی تکست ها نداشته باشم.

اجازه ی بردن آب به سالن رو نداشتیم، دستمال کاغذی شخصی هم نمیتونستیم ببریم ولی جلوی سالن ورودی یه جعبه دستمال کاغذی بود که هرتعداد میخواستیم میتونستیم از اون برداریم و ببریم داخل سالن.
    آزمون حدود 9:10 فکر میکنم شروع شد. فاصله ی کابین ها کاملا مناسب بود، بخوبی از هم جدا شده بودن تازه آزمون دهنده ها هم یکی در میون نشته بودن تا نفرات کناری هیچ مزاحمتی برای همدیگه نداشته باشن. میزها فضای مناسبی داشتن برای قراردادن چک نویسها و نت برداری هیچ مشکلی نبود. سه برگه چک نویس با یه مداد و یه خودکار روی هر میز بود و در صورت درخواست برای چک نویس اضافی با بلند کردن دست تون یکی از مراقب ها میومد و بهتون 1-2 برگه (با توجه به درخواست خودتون) در اختیارتون میذاشت و چک نویس های قبلی رو هم تحویل میگرفت.
    تعداد مراقبین نسبتا زیاده ، 4-5 تا خانم و یه آقا که همگی مودب و مهربون و خوش برخورد بودن و برخلاف امیربهادر مدام پشت سر آدم قدم نمیزنن که برن رو اعصاب.
    توی برک از در که میاید بیرون اون آقای مسن و شوخ معروف راهنمایی تون میکنه که کجا بشینید (البته با خانمها بیشتر حال میکنه: ))) ) و فضای دوستانه ای رو ایجاد میکنه، روی میز تعداد زیادی رانی و کیک هست هر چندتا که بخواید میتونید بردارید آبسردکن هم روبروی همون میز هست. در صورت لزوم توی برک به لاکر هم میتونید دسترسی داشته باشید در حضور همون آقای مسن. دستشویی مردونه و زنونه هم همون کناره و لازم نیست برید طبقات دیگه. (امیربهادر 5طبقه از پله میومدیم پایین تازه میرسیدیم به یه صف طولانی!!!)
    زمان برگشتن به سالن اون فردی که مدارک شناسایی رو اول آزمون چک میکرد اسمتونو علامت میزنه و میرید داخل سالن.

خاتم واقعا از همه لحاظ سنتر ایده آلیه برای امتحان دادن، اگه بخوام یه ایراد بگیرم اینه که هدست هاشون به خوبی امیربهادر نیست، تجهیزات امیربهادر انصافا نو و عالی بود. اونجا زمان تست میکروفون من یه جمله کوتاه گفتم سریع تایید شد ولی توی خاتم یکم میکروفونش اذیتم کرد دو بار failed شد به مراقب گفتم مطمئنید مشکل نداره؟ گفت اینارو چک کردیم انقد به حرف زدن ادامه بده تا تایید کنه منم نزدیک یکی دو دقیقه باهاش کلنجار رفتم تا بالاخره اوکی شد. این اتفاق هم توی چک کردن ابتدای آزمون افتاد هم توی چک کردن بعد از برک. خیلی نگران بودم که نمره اسپیکینگم خراب بشه ولی خداروشکر درست رکورد شده بود جوابام و نمره ای که انتظار داشتمو گرفتم. البته باید بگم تجهیزات خاتم هم کاملا در حد استاندارد و رضایتبخشه این مشکل میکروفون رو منو یکی دو نفر دیگه از بچه ها داشتیم بقیه کابین ها راحت این مرحله رو طی کردن اما در مقایسه با امیربهادر، بنظرم اونجا هم مانیتورها و کیبوردهاش کیفیت بهتری داشتن هم هدستش بهتر روی گوش مچ میشد و میکروفونشم بهتر بود.

Junior Member

واقعا از راهنمایی خوبت ممنونم.
    راستش من الان شاید 20 روزه تو استفاده کردن یا نکردن از تمپلیت موندم.
    خیلی راحت با نیتیو ها صحبت می کنم. اما الکی الکی اسپیکینگ و بزرگ کردم. حتی سوال های 1 و 2 رو
    شاید زیادی ایداه آلیسم نگاه میکنم.
    آخرش به این نتیجه رسیدم از تمپلیت استفاده کنم. مخصوصا تسک های 3 تا 6
    اولین تجربه تافل یکم عجیبه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)