صفحه 88 از 88 نخستنخست ... 387879808182838485868788
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 874 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام.
    امتحانات بین المللی از جمله تافل و جی آر ای و ... فعلا تا 20 دسامبر لغو شده. اینکه آیا تاریخهای بعد از اون هم کنسل بشه یا نه هنوز مشخص نیست.
    من هم 9 ژانویه امتحان دارم و هنوز سردرگم هستم و این انگیزه ام رو کم کرده.
    لطفا اگر کسی اطلاعات موثقی داره راهنمایی کنه

سلام
    کسی از دوستان سعی کرده امتحان نسخه خانگی تافل (Home Edition) رو ثبت نام کنه؟ اگر آره، و یا اینکه امتحان داده، لطفاً راهنمایی کنید، ممنون.

سلام دوستان.
    من جمعه 20 Feb در سنتر یزد امتحان دادم. برخورد برگزار کننده ها خیلی دوستانه و با شوخی بود و سعی میکردند که از استرس بچه ها کم کنند. برای بررسی مدارک هم هیچ سخت گیری ای ندیدم.
    لاکر های بزرگ برای کیف و وسایل تون هست. ضمن اینکه خوراکی ها جزئی (مثلا من کمی کشمش بردم داخل!) هم گیر نمیدادن.
    یک سالن نسبتا بزرگ بود که 15 تا کابین بزرگ با پارتیشنهای شیشه ای بلند داشت و فاصله میزها هم خیلی زیاد بود (میتونید با سرچ کردن سنتر تافل یزد، عکس سالن امتحان و کابینهاشون رو ببینین). روز امتحان 7 نفر شرکت کننده بودیم. محیط خیلی ساکت بود.
    هدستها استاندارد ETS بودند که خوب صدا رو بلاک میکردند. مانیتورها هم جدید بودند. فقط کیبورد من کمی حروفش کمرنگ شده بود که البته مشکل خاصی نبود.
    برخلاف سایر سنترها، در سنتر یزد خودکار هم برای نوت برداری میدن که واقعا کمک بزرگی بود برای من. هر چند من تمام تمرینات نوت برداری ام رو در ماههای گذشته با مداد تمرین کرده بودم.
    یک مزیت خیلی خوب سنتر یزد این بود که برگزارکننده ها سعی کردند که در قسمت اسپیکینگ، تمام شرکت کننده ها همزمان با هم شروع کنن. در نتیجه موقع اسپیکینگ و در تایمی که در حال preparation هستید، دیگران هم در حال preparation هستند و صدای صحبت دیگران نمیاد. ضمنا موقع رایتینگ هم اصلا صدای کیبورد دیگران نمیاد. چون کیبوردها بی صدا هستند و فاصله کابینها زیاد و هدستها هم کیپ هستند.
    البته چون من اولین باری بود که تافل میدادم، وقتی یکدفعه همه با هم شروع کردند به صحبت کردن کمی هول شدم. اما فکر میکنم این مساله توی همه سنترها هست. حداقلش توی سنتر یزد موقع preparation سکوت بود.
    در کل اکثر شرکت کننده ها راضی بودند از آزمونشون. من هم ریدینگ 28 و لیسنینگ 27 شدم (نتایج unofficial ).

ضمنا یک هتل در فاصله 10 دقیقه پیاده روی از سنتر وجود داره که با سنتر یزد قرارداد داره و هتل خوبی هست و قیمتش هم با تخفیف خیلی پایینه. اگر قصد دارید سنتر یزد امتحان بدید میتونید برید اونجا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical laboratory Sciences

سلام وقت بخیر.
    تجربه من در مورد سنتر گسترش انفورماتیک زنجان هست. gostareshinfo.com که مرداد 1400 آزمون تافل داشتم.
    محل برگزاری آزمون خوب بود. تجهیزات مناسب بود. کیفیت صدای هدفون ها خوب بود و وقتی روی گوشتون میذاشتید تا حد زیادی صدای محیط رو بلاک میکرد. کمد میدن به اندازه ای که میتونید یک کوله داخلش قرار بدید. ولی داخل اتاق آزمون هیچ چیز نمیذارن ببرید (نه بطری آب، نه خوراکی، نه قلم و کاغذ... هیچی). حین آزمون هم که کلا خوردن و آشامیدن ممنوع هست. حین آزمون هم باید ماسک باشه روی صورتتون. طبق ایمیلی که خود ETS هم به من داده بود نوشته بودن که استفاده از ماسک های ف-ی-ل-ت-ر دار ممنوع هست.
    توی اون 10 دقیقه وسط که تایم استراحت هست از اتاق آزمون باید خارج بشید و میتونید برید از میز پذیرایی اب و خوراکی بردارید. در این تایم استراحت هم حق ندارید برید سراغ کمدتون و مثلا از کوله تون چیزی بردارید.
    بعد از اتمام 10 دقیقه مجددا به اتاق آزمون برمیگردید و ادامه آزمون رو میدید.
    خود سنتر کاغذ چرک نویس و خودکار و مداد در اختیارتون میذازه.. کاغذ هم تموم شد بازم براتون تامین میکنن و مشکلی نیست.
    برخورد مسئولین سنتر خوب و محترمانه هست و تا جایی که امکان داشته باشه همکاری میکنن
    فقط حتما حواستون باشه طبق اون ساعتی که در پنل تون توی سایت خود ETS زده برید سر جلسه. اگه 8 صبح زده حتما نیم ساعت زودتر اونجا باشید. وگرنه با درب بسته سنتر مواجه میشید و ممکنه دیگه نتونید آزمون بدید.
    ضمنا چون مرکز برگزاری آزمون در جاده گاوازنگ زنجان هست، بهتر هست اگه میتونید یک روز زودتر برید سنتر رو پیدا کنید که صبح روز آزمون استرس پیدا کردنش رو نداشته باشید. پاسپورت، کارت ملی و شناسنامه هم خاطرتون نره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)