صفحه 74 از 88 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadshafiei نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من دیروز مرکز عالیان امتحان داشتم. همه چیز داشت به خوبی پیش می رفت که همون اول سئوالات شنیداری فیوض پرید! حدود یک ساعتی وقفه ایجاد شد!
    اون طبقه ای که ما امتحان می دادیم حدود 20-30 نفر این طوری به مشکل برخوردن.
    البته شاید بشه گذاشت پای حساب اتفاق و حادثه ولی ازمون برای ما دچار بی نظمی شد.
    بعدشم که شروع کردیم اوضاع زیاد خوب نبود. مثلا من توی قسمت راتینگ برای خوندن متن حواسم به خاطر اسپیک کناری به پرت می شد.
    حالا موندم چکار کنم!؟ می خوام یه جوری بهشون ایمیل بزنم و شرایط رو توضیح بدم که فرصت امتحان مجدد داشته باشم از طرفی احتمالش هست که نمرم رضایت بخش باشه و به خاطر امتحان مجدد وقتم رو از دست ندم.
    ممنون می شم دوستان نظر بدن
    ببینید امیدوارم سوالتون بدچا نباشه
    بنا به تجربه من (توی سنتر صنعتی اصفهان بود و همین مشکلا پیش اومد میل زدم وچر دیگه ای داده شد و نمره قبلی لغو نشد و من دوتا نمره دارم)
    میل رو بذارید تو لحظه طلایی بزنید شروع ویکندهای اونا در واقع هم تو زمانی زدید که نمره نیومده هم تا هفته بعد شروع شه ودست به دست کنن میل رو نمره اومده
    هرچند لطمه ای نخواهید خورد از این اعتراض اما این دیگه اخر احتیاطه
    شما اعتراض هم بزنید و و چر بهتون بدن قید میکنن که اگه وچر رو زدی نمرت باطل میشه یا نمیشه پس هنوز هم راه برای بازگشت هس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    اشتباه متوجه شدین
    همون موقع کنسل نکردم
    برای همین میخوام ببینم تا کی وقت دارم برای اعتراض؟
    اگر شرایط امتحان نا مطلوب است باید در پایان از گزینه کنسل استفاده بشه.مطالبی رو که من بهش اشاره کردم برای اون شرایط هست. باز شما نامه تونو به آدرسی که گفتم ارسال کنید شاید مورد قبول قرار بگیره. موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

دوستان کسی که سنتر دانشکده علوم پزشکی تبریز امتحان داده میشه پیام خصوصی بده چندتا سوال دارم
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تجربیاتم رو راجع به این مرکز میگم و در آخر یه سوال دارم
    من امروز 17 سپتامبر مرکز Ministry of health and assessment organization امتحان دادم
    شما که تجربه خیلی بدی داشتید. در عجبم قبلا خیلی از این سنتر تعریف میکردن توی همین فروم. ولی قبلا شنیدم که دفعه قبل از شما دو ساعت تاخیر داشته سنتر GEMS. ایا برای شما هم تاخیر داشت ازمون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط civilicar نمایش پست ها
    شما که تجربه خیلی بدی داشتید. در عجبم قبلا خیلی از این سنتر تعریف میکردن توی همین فروم. ولی قبلا شنیدم که دفعه قبل از شما دو ساعت تاخیر داشته سنتر GEMS. ایا برای شما هم تاخیر داشت ازمون؟
    شاید تشابه اسمی باشه! چون بعضیا تو همین فروم گفته بودن نزدیک دانشگاه ایرانه در حالی که این سنتر تو خیابان آزادی هست
    تاخیر برای شروع نداشت و به موقع شروع شد ولی چون هدست ما مشکل داشت، مجبور شدیم دیرتر شروع کنیم

سلام دوستان
    كسي در مورد اين مركز
    marefat cultural and educational institute
    اطلاعاتي داره؟
    در 12 توانبر فقط اينجا بازه. جاي مناسبي هست براي امتحان دادن؟ چقدر احتمال هست در مراكز ديگه تو اين تاريخ جا باز بشه؟
    بهترين مركز از نظر شما كدومه؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

الان من چک کردم 12 نوامبر فقط امیر بهادر داره. به نظرم بهترین سنترها خاتم، سنجش و GEMS هستن که کابین جداگانه دارن. بقیه همه به هم چسبیدن. هرچه به تاریخ مورد نظرتون نزدیکتر بشید احتمالش خیلی زیاده که سنترهای بیشتری باز بشن. مثلا برای اکتبر تا همین چند روز پیش نه خاتم بود نه سنجش. صبح نگاه کردم اسم خاتم توی لیست بود ولی الان دیدم انگار پر شده فقط سنجش جا داره. پس احتمال تغییرات خیلی زیاده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

من هم مثل ahmadshafiei هفده سپتامبر توی مرکز عالیان امتحان دادم. امتحان توی طبقات چهار و پنج برگزار شد. در واقع دو تا سالن توی ETS باز شده بود برای این تاریخ.
    تقریباً قبل از ساعت هفت و نیم گفتن به نوبت وسایلتون رو تحویل بدید و برید بالا برای مراحل اولیه. دوتا آقای جدی (ولی نه عصبی) مدارک شناسایی رو چک میکردن، متنی رو میخوندیم برای تست، و عکس از میگرفتن. (چون دوربین یکم پایین بود (حداقل برای من) توصیه میکنم یکم سر بدید خودتونو پایین جوری که هم سطح دوربین بشید تا عکستون مثل خلافکارا نیوفته )
    من از اولین نفرایی بودم که رفتم تو کابین خودم نشستم. عکسم و اطلاعاتم روی صفحه بود و من هم خرم و خوشحال منتظر شدم تا همه بیان و شروع کنیم دور هم امتحان رو. تقریباً یک ربع بیست دقیقه ای که گذشت و ساعت هشت شد، برنامه آزمون من و یکی از دوستان توی همون سالن پرید. یعنی اومد تو ویندوز !!!! این اتفاق در شرایطی افتاد که راس ساعت هشت امتحان رو بقیه بچه ها شروع کردن. یک خانم محترمی اونجا مسئول لاگین کردن بود که به ایشون گفتم گفتن اجازه بدید همه بشینن سرجاشون بعد کار شما رو راه میندازیم. چند دقیقه صبر کردم ولی دیدن اینکه بقیه شروع کردن یکم میتونست استرس بده که خدا رو شکر زیاد نبود استرسش. در ضمن این نکته منفی که یک عده شروع کردن ولی هنوز یک عده دیگه دارن وارد سالن میشن تا تازه میکروفن ها شونو تست کنن، برای من نکته مثبت شد. پیش خودم گفتم فرض میکنم منم مثل اونها دیرتر وارد سالن شدم. بعد حدود ده دقیقه، دیدم عکس یک نفر دیگه اومد روی کامپیوتر میز من. اینجوری که شد رفتم طبقه 5 و توضیح دادم چی شده. همونجا یه میز دیگه بهم اختصاص دادن (که خدا رو شکر کنار میز قبلی بود) و حدود هشت و بیست دقیقه امتحانم رو شروع کردم.
    اتفاق هیجان انگیز دیگه ای که افتاد این بود که وقتی دو تا سوال از ریدینگ سومم رو شروع کردم بزنم برقا رفت!!! این دیگه عالی بود. خانم مسئول سالن ما اومد و همه رو به آرامش دعوت کرد. گفتن خود ETS هم مشکل داره الان چون سالن بالا برق داره ولی سیستمش قطعه (البته یکم به نظرم این حرفشون برای کم کردن تنش بود). خدا رو شکر کسی رو ندیدم که بخواد داد و بیداد بکنه. اکثراً یا استرسشون زیاد شد و یکم خزیدن تو خودشون یا شروع کردن به موقعیت هولناکمون خندیدن که کار خوبی هم بود شاید. بعد از فکر میکنم پنجاه دقیقه دوباره برق اومد و حالا بدوبدوی لاگین و تست میکروفن شروع شد. همین اتفاق باعث شد من خودم دو سه دقیقه طول بکشه تا یادم بیاد چی به چی بود و من کجا بودم قبل از رفتن برقا.
    با این اوصاف، من که مرکز دیگه ای امتحان ندادم میتونم نکات مثبت و منفی عالیان رو بر مبنای همین تجربه و نظر شخصی ام بگم:

نکات مثبت:
    + موقعیت مرکز از لحاظ دسترسی خوبه (حداقل برای غرب تهرانی ها)
    + برخورد مراقبین و پرسنل خوب بود. اون آقای مسن رو هم که همه میگن (فکر میکنم از مدیرای مرکز باشه) رفتاری شوخ طبعانه داشت که اگر فایده ای نداشت بی ضرر هم بود.
    + من یکسری شکلات اولش تحویل دادم که توی وقت استراحت دیدم همه خوراکی ها رو توی یه سینی ریختن آوردن بالا.
    + توالت هاش خوب بودن . یه دونه طبقه ششم بود که خانمها و آقایون مشترک بودن. ولی من رفتم طبقه منفی یک فکر کنم که 4-5 تا برای آقایون بود.
    + از نظر چرک نویس و حتی بردن خودکار اصلاً سخت گیری نکردن. یعنی من که ندیدم.
    + با جای ماوس، کیبورد، و کاعذ مشکلی نداشتم. میتونستم هرچیزی رو که نمیخوام بزارم کنار و دوباره وقتی لازمش داشتم برش دارم. دستمال کاغذی هم بود برای کسایی مثل من که شاید یوهو آب ریزش بینیشون بگیره.

نکات منفی:
    - اینکه فیوز بپره برای یه مرکز برگزاری تافل یکم جالب نیست. بهتره یه UPS ای چیزی داشته باشن برای اینجور مواقع.
    - کابین ها خیلی نزدیک هستن به هم. البته من افراد سمت راست و چپم صداشونو میشنیدم ولی حواسمو پرت نمیکردن. برعکس یک نفر با فاصله حدود یک و نیم متر پشت سرم بود که بلند حرف میزد. رو این حساب اگر کسی پیدا بشه که اهل مراعات نباشه (امیدوارم خودم بوده باشم) فرقی نمیکنه فاصله کابین ها چقدر باشه
    - کولرهاش اونجایی که من نشسته بودم رو خنک نمیکرد ولی خیلی جاهای دیگه سالن ظاهراً خنک بودن. در واقع پره هاش خیلی خوب تنظیم نشده بودن چون من از اسپیکینگ دیگه شروع کردم به شرشر عرق ریختن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

راستی یادم رفت بگم. اگر شما هم مثل من زودتر از بقیه رفتید پشت کامپیوتر، برای اینکه کامپیوتر نره تو حالت استندبای و از برنامه ETS بپره بیرون، هر چند دقیقه یه بار یکم ماوس رو تکون بدید تا این اتفاق نیوفته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

سلام دوستان. من بین خاتم و سنجش و GEMS موندم. میشه کمکم کنید توی انتخاب؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)