صفحه 1 از 71 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

بچه هایی که دیروز تافل سنجش بودین ، با توجه به مساله ماه رمضان تفاوتی در برگزاری آزمون ندیدین؟
    اجازه بردن خوراکی و آب داشتین؟
    10 دقیقه استراحت بهتون داده شد؟
    میشه یکم توضیح بدین ، من هفته دیگه امتحان دارم برای اولین بار
    امیدوارم همتون موفق باشین و نمره دلخواهتون رو بگیرین

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امتحانت (TOEFL ibt) رو چطور دادی ؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    بچه هایی که دیروز تافل سنجش بودین ، با توجه به مساله ماه رمضان تفاوتی در برگزاری آزمون ندیدین؟
    اجازه بردن خوراکی و آب داشتین؟
    10 دقیقه استراحت بهتون داده شد؟
    میشه یکم توضیح بدین ، من هفته دیگه امتحان دارم برای اولین بار
    امیدوارم همتون موفق باشین و نمره دلخواهتون رو بگیرین

تو مركزي امير بهادر برخي روزه بودن و اكثرا آب و شكلات مجاز بودن ببرن فقط بدون مشما. ضمنا 10 دقيقه اجباريه و قانون ETS نه مراكز برگزار كننده. هيچ فرقي با روزهاي ديگه نداريد نگران نباشيد. بچه هاي سنجش هم پاسخ اين دوستمون رو بدن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Hi
    Zanjan
    This center is interesting for test due to located to in center of city and small city which has not heavily traffic similar to Tehran. rent of hotel motel home is cheap.
    staffs in center are very pilot and atmosphere is very respectful for academic relationship.
    hard ware is good, headset monitor, chair and room for testing. only their keyboard was very difficult to type (maybe my keyboard is very organismic) .k
    atmosphere was good and calm.
    national cards in Iran are expire therfore they don't approve it.

my score from 20 for Zanjan is 17.75.

good luck

Junior Member arash00 آواتار ها

امروز ۱۸ اکتبر درسنتر تبریز امنحان دادم.امتحان یک ساعت دیر شروع شد کهظاهرا روال عادی در این سنتره.از ایرادات این سنتر باید بگمکه صندلی هاشخیلی راحت نیست. صدای بغل دستی ها یه کم اذیت میکنه(البته نه به اندازه سنتر دیباگران تهران). از مزایاش اینه کهمسوولاش برخورد خوبی دارن و همچنین تعداد شرکت کننده ها کمه.

سلام به همه دوستان. من یکبار 4 اکتبر توی کرمان و یکبار هم 18 اکتبر توی اصفهان iBT دادم. سنتر کرمان فوق العاده سخت گیره مثلا حتما حتما باید دو تا کارت شناسایی داشته باشی، چک بدنی میشین با دستگاه، جاش در حدود 40 متر مربعه، پارتیشن ها به هم چسبیده هستند و اگر کنار دستیتون سیستمش خراب شه بیچاره خواهید شد چون اونقد این مسئولای آزمون میرن و میان که بدجوری تمرکز آدم رو بهم میریزن، اتفاقی که برای خودم افتاد و لیستنینگ از دستم رفت! دیگه اینکه خیلی مقرراتی هستن و توی وقت استراحت هیچ کسی حق نداره حرف بزنه مگه اینکه بخاد آزمونش کنسل شه ;-)، و اینکه حتمن کارتتو باید پشت شیشه میزت بذاری، جفت خیابون هست و حتی اگه هدست رو تا ته گوشت هم فشار بدی بازم صدای بیرون میاد.
    در مقایسه، سنتر صنعتی اصفهان اصلن چک بدنی نداشت، فقط یه کارت شناسایی لازمه، فوق العاده جادار که فکر کنم حدود 200 متر مربعه، پارتیشن ها کاملن از هم مجزان و هر نوع رفت و آمدی به هیچ وجه تمرکزتون رو بهم نمیریزه، فوق العاده ساکته چون محل آزمون توی کتابخونه مرکزی دانشگاه صنعتی هست و گوشه ترین جای کتابخونه هم محل برگزاری آزمونه، طوریکه حتی میتونید جاهایی که نیاز به هدست نیست کاملا اون رو کنار بزارید و بدون اینکه صدایی آزارتون بده به کارتون ادامه بدین، و زمان استراحت برخلاف سنتر کرمان اون سخت گیریها رو نداشتن و بچه ها آزاد هستن تقریبن.
    تنها مورد مشترکشون برخورد خیلی خوب و محترمانه مسئولین هر دو سنتر با بچه ها بود.
    امیدوارم این اطلاعات بتونه کمکی بهتون کرده باشه.

فراموش کردم یه نکته مشترک دیگشون رو هم بگم، که سیستمهای هردوشون، اعم از کیبورد و هدست و ال سی دی، توی هردوشون عالی بود.
    ویرایش توسط Souri_RS : October 20th, 2014 در ساعت 10:09 PM

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط navaee نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی از سنتر کرمان اطلاعاتی داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یه مقدار توضیحات رو تو این پست نوشتم.
    به توضیحاتم این مطالب هم اضافه میکنم که دیگه کامل بشه:
    سنترش خیلی با نظم و عالی بود من راضی بودم البته من اولین بارم بود امتحان میدادم و نمیتونم این سنتر رو با سنتر دیگه ای مقایسه کنم (شاید بقیه سنترها از این بهتر باشن). حدودا 15 نفر بودیم. اتاقی که توش امتحان دادیم بزرگ نبود اما به نظر من پوئن منفی براش محسوب نمیشد. پارتیشن بندی بود اما نه که تصور کنید کاملا از بغل دستیتون سوا میشید به حدی هست که کناریتون مانیتور شما رو نمیبینه و شما حریم شخصی خودتون رو دارید وگرنه جفت هم جفت هم بچه ها میشینن. هدفون خیلی کمک میکنه حتما در کل مدت امتحان ازش استفاده کنید چون به صورتی هست که صدای خودتون رو میشنوید حتی اگر به صورت زمزمه باشه. برای ریدینگ مثلا اگر آهسته از روی متن بخونید هم گوشتون متن رو میشنوه هم مزاحمتی برای کناریتون نیست. همه با هم امتحان رو شروع میکنن و اینطور نیست که هر کسی رو زودتر صدا کردن زودتر شروع کنه. 10 دقیقه زمان استراحت هم از موقعی در نظر گرفته میشه که آخرین نفر از جلسه بیاد بیرون یعنی اگر شما سوالا رو زود تموم کنید و مثلا 5 دقیقه از آخرین نفر زودتر بیاید بیرون به جای 10 دقیقه، 15 دقیقه استراحت میکنید. بهتون کمد میدن اما اگر چیزی رو توی کمد گذاشتین تا آخر اتمام کلی امتحان حق رفتن سر کمد رو ندارید.آب و هرگونه خوراکی رو حق ندارید با خودتون ببرید سر جلسه پس صبحانه رو سبک ولی مقوی بخورید تا مثل من بنزین کم نیارید سر جلسه.تو زمان استراحت با کلمپه و چای از ما پذیرایی شد. برخی دوستان تو قسمت اسپیکینگ متاسفانه عربده میزننخودتون رو آماده کنید و به اعصابتون مسلط باشید و فقط به کلام خودتون که از طریق هدست به گوشتون برمیگرده توجه کنید البته آرزو میکنم از این قسم افراد به پست شما نخورن اما متاسفانه کناری من اینطوری بود و جمع کردن تمرکزم به قیمت از دست رفتن نسبی سوال اول تمام شد (البته خدا رو شکر در کل 26 شدم). من کارت ملی و پاسپورت برده بودم و از پاسپورتم استفاده کردم. در صورت داشتن اعتبار، یکیش کافیه اما با خودتون داشته باشید چون کار از محکم کاری عیب نمیکنه. پرینت ثبت نام هم همراه ببرید. خودکار هم نمیذارن ببرید. مداد و پاکن و تراش بهتون میدن و کاملا هم مناسب هستن. کاغذ سه تا روی میزتون هست و در صورتی بهتون کاغذ جدید میدن که سه تاش پر شده باشه (منظورم در حین امتحان هست) بعد از وقت استراحت باز هم سه تا کاغذ تمیز روی میزتون خواهید یافت. کیبورد کامپیوتر به نرمی لپ تاپ نیست برای این قضیه آماده باشید.

Junior Member

من 17 اکتبر علامه سخن تهران امتحان دادم
    مرکز خوبی بود برخورد هم خوب بود اگر 40 دقیقه زود تر هم می رسیدید خوب بود
    فاصله کامپیوتر ها کم بود اما چون هدست های خوبی داشت خیلی صدا اذیت نمی کرد
    کسایی که ترجیح میدن خلوت باشه بیان اینجا اما حتی ساعت مچی رو از آدم می گیرن اما صندلی ها خوب بود و برخورد زننده ای هم من ندیدم
    فقط مثلا شوکولات و دستمال کاغذی هم نذلشتن ببریم تو پس اگر خیلی رو این چیزا حساسید بهتره جای شلوغ تری برید کلا 20 نفر جا داره این مرکز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنچه در روز آزمون تافل iBT بايد بدانيم!!!

روز امتحان توی علامه سخن فقط میزارن با مداد بنویسی
    کاغذ رو خیلی سخت میدن پس الکی گنده گنده ننویسید
    شکلات ممنوع بود اما من بردم تو و خوردم کسی چیزی نگفت
    اگر جای اروم می خواید بد نیست

26 اکتبر صنعتی اصفهان

خیلی خیلی برخورد خوبی داشتن. آب و خوراکی نمیذارن توی اتاق اصلی ببری. توی راهروی مجاور سالن امتحان یه میز بود که آب و خوراکیو گذاشتیم اونجا توی وقت استراحت ده دقیقه ای رفتیم سریع برداشتیم. خیلی تمرکز خوبی داشتم اونجا پارتیشن ها جدا...تعداد حدودا 20 نفر کاااملا مجزا. کیفیت هدست و کی بورد ها هم خوب بود من که مشکلی نداشتم. چک نویس هم دو تای اولیو که تموم کنین دست رو بلند کنین 3 تای دیگه بهتون میدن.

26 اکتبر سازمان سنجش
    من امیر بهادر ازمون ازمایشی داده بودم خیلی ترسناک و استرس زا بود فضا ، ولی سنجش خیلی خوب بود و بین بچه ها هم فاصله بود
    موقع ده دقیقه هم پذیرایی کردن
    اول راتینگ هم من برگه هام تموم شد دستمو با برگه ها بلند کردم سریع 3 تا برگه بهم دادن.
    مانیتور هم جاش عوض میشد من اوردم جلو
    مراقبینشم مثل امیربهادر مزاحم تمرکز نبودن البته شاید واسه همه پیش نیاد ولی من توی امیربهادر وسط سوال 6 اسپیکینگ بهم تذکر دادن که صدات بلنده درحالیکه من صدای خیلی یواشی دارم که همه بهم میگن بلندتر صحبت کن ولی خب اون موقع چون بقیه توی رایتینگ بودن و من سوال 6 اسپیکینگ بودم بهم تذکر دادن و منم نتونستم حرف بزنم.

صفحه 1 از 71 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)