صفحه 13 از 88 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض مرکز مشهد

درود به همگی

دوستان همونطور که میدونید مرکز مشهد چند ماهی هست که شروع به کار کرده و کسی هم در موردش چیزی نگفته. واسه همین گفتم این تاپیکو بسازم که دوستان با آگاهی بیشتر این سنتر رو انتخاب کنن. اگه ایجاد این تاپیک با قوانین مشکل داره لطفا مدیران محترم حذفش کنن. خب حالا بریم سر اصل مطلب

اسم این مرکز موسسه آموزش عالی آزاد جهان علم و پژوهش هستش که تا الان 5تا آزمون برگزار کرده. آزمون 30 آگوست رو من تو این مرکز امتحان دادم. اول از همه آدرس این مرکز هستش که دسترسیش سادس و با میدون احمد آباد دو دقیقه فاصله داره. ( مشهد- میدان احمد آباد- بلوار شهید کلاه دوز- کلاه دوز 2- پلاک 14)

با این که امتحان 9 بود من ساعت 8 اونجا بودم تو سالن چند تا صندلی واسه نشستن هستش که منتظر بمونین تا صداتون بزنن 2 نفر 2نفر برین پایین. البته با اسم صدا نمیزنن! همینطوری 2 نفری میرن پایین واسه احراز هویت. البته از ساعت 8:30 شروع کردن و چون تعداد داوطلبین زیاد نبود سریع همه پشت سیستمشون قرار گرفتن. یه اشکال کوچیک اینجا وجود داشت اونم این که وقتی بچه ها تازه میرسیدن به مرکز، فکر میکردن دیر شده و میخواستن سریع برن پایین و وقتی ما میگفتیم که صدا میزنن واسه پایین رفتن، میگفتم شاید اسم مارو اول صدا زدن و ما نبودیم. کسی نبود بهشون توضیح بده و ما بهشون اطلاع میدادیم. البته این موضوع مهمی نیس و با یه اطلاعیه داخل سالن حل میشه که من پیشنهادشو دادم به مسولین این مرکز.

برخورد مسولین خوب بود و با احترام و صمیمیت برخورد میکردن و هیچ موردی نداشت. خوراکی هم اجازه میدن البته زیاد نه، در حد شکلات و این چیزا. اگه زیاد چیزی ببرین جلو گیری میشه و باید تو کمد بذارین. رو میزتون یه آب معدنی گذاشتن خودشون و تو زمان بریک یه کیک و یه ساندیس میدن.

3تا برگه رنگی رو میزتون هس اما اگه برگه اضافی خواستین کافیه دستتون رو بالا ببرین و میتونین برگه هایی که استفاده کردین تحویل بدین بجاش برگه جدید بگیرین. خودکار و مداد هم رو میز هست اما خودکارش با یه فنر به یا پایه ثابت شده! که من قبل آزمون به مسولش گفتم من با این فنر مشکل دارم حواسمو پرت میکنه، اونم سریع رفت یه خودکار دیگه واسم آورد. البته از خودکار خودتونم میتونین استفاده کنین. مانیتورا هم ال سی دی معمولیه که از نظر من اکی بود. من امیر بهادر آزمون آزمایشی دادم تجهیزاتشون شبیه هم هستش. فقط مرکز امیر بهادر پارتیشن ها دور تا دور اتاق چیده شده اینجا وسط اتاق هم یه ردیف هست. تاجایی که میدونم سنجش هم همینطور هستش. عکساشو همین پایین میذارم خودتون ببینید یا میتونین برین سایت خودشون و ببینین. در ضمن تو هر پارتیشن یه مهتابی کوچیک نصب کردن که کلیدش روش هس و میتونین اونم روشن کنین اگه نور کم بود. هدفون ها هم نو هستش کیفیتشم خوبه نگران نباشین.

دوستان حتما 2تا کارت شناسایی همراه خودشون ببرن. کارت ملی به تنهایی کفایت نمیکنه. پاسپورت رو هم ببرین با خودتون. من خودم چون چهره ام با عکس کارت ملیم تفاوت داشت مجبور شدم پاسپورتم رو نشون بدم که عکسش جدیدتر بود!!

امیدوارم این توضیحات مفید واقع بشه.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان تافلی...
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    اگر تنها ترین تنها شوم باز هم خدا هست...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام، 27 سپتامبر 2014 سنتر دیباگران (خ ابن سینا)
    -مسئولان سنتر خوبن و اگه کمکی نیاز داشته باشی سریع رسیدگی میکنن.
    -محیط امتحانش خوبه
    -صدای افراد حین Speaking اذیت میکنه . باید حتما قبلش تمرین کنید (توی محیطی که بقیه صداشون میاد و تو مجبوری تمرکز کنی)
    - اول آزمون چون افراد بعد از عکس یکی یکی وارد میشن و تست رو شروع میکنن (مسولان باید برا هرنفر بیان و کد وارد کنن تا شروع بشه) یک مقداری سروصدا زیاده و ممکنه ریدینگت رو تحت تاثیر قرار بده
    -باخودت خودکار و مداد میتونی ببری و این خوبه
    در حین آزمون هم برق رفت و بعد از 10 تا 15 دقیقه محددا برق اومد. اطلاعات ذخیره شده بود ولی استرس ایجاد کرد.
    - محیط بیرون مرکز هم آرامش بخشه
    درکل سنتر خوبیه ولی باید به موضوع سروصداش توجه کنید.

Senior Member

lمن 27 سپتامبر سنجش امتحان دادم
    با تاخیر شروع شد
    تعداد داوطلبا خیلی زیاد بود من ریدینگ رو شروع کرده بودم ولی بقیه داشتن میکروفن تست میکردن و سروصدا خیلی زیاد بود
    یه چیز خنده دار اینه که چون من از بقیه زودتر شروع کرده بودم موقعی که داشتم اسپیک می کردم بقیه وقت استراحتشون بود و تو سالن رژه می رفتن و خیلی راحت می تونستن بفهمن که موضوعای اسپیکینگ چیه ....چون سالن ساکت بود و فقط من و یه نفر دیگه داشتیم حرف می زدیم لول...
    رفتار مراقبا معمولی بود ولی تعداد مراقب کم بود و داوطلب زیاد... من وسط لیسنینگ برگه هام تموم شد دستم 3 دقیقه بالا بود تا مراقب اومد بعدش بهم برگه نداد!!! بعد تو وقت استراحت گفتم چرا به من برگه ندادی؟ گفتش مگه نگفتم اگه برگه می خوای باید برگه چکنویستو ببری بالا نه دستتو؟( من بهش گفتم برگه می خوام)...خلاصه که خیلی آدمهای نازنینی هستن مواظب باشید
    خوراکی هم اصلا نمیزارن ببرین فقط آب میشه برد
    بهترین تمرین برای تافل اینه که توی شلوغی تمرین کنید اصلا روی سکوت و آرامش موقع امتحان حساب نکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hankle نمایش پست ها
    سلام، 27 سپتامبر 2014 سنتر دیباگران (خ ابن سینا)
    -مسئولان سنتر خوبن و اگه کمکی نیاز داشته باشی سریع رسیدگی میکنن.
    -محیط امتحانش خوبه
    -صدای افراد حین Speaking اذیت میکنه . باید حتما قبلش تمرین کنید (توی محیطی که بقیه صداشون میاد و تو مجبوری تمرکز کنی)
    - اول آزمون چون افراد بعد از عکس یکی یکی وارد میشن و تست رو شروع میکنن (مسولان باید برا هرنفر بیان و کد وارد کنن تا شروع بشه) یک مقداری سروصدا زیاده و ممکنه ریدینگت رو تحت تاثیر قرار بده
    -باخودت خودکار و مداد میتونی ببری و این خوبه
    در حین آزمون هم برق رفت و بعد از 10 تا 15 دقیقه محددا برق اومد. اطلاعات ذخیره شده بود ولی استرس ایجاد کرد.
    - محیط بیرون مرکز هم آرامش بخشه
    درکل سنتر خوبیه ولی باید به موضوع سروصداش توجه کنید.

من هم ديروز سنتر ديباگران بودم.
    تمام چيزهايي كه دوستمون گفتند درسته.
    واقعا نكته ي مثبت اين مركز اينه كه برگزار كنندگان در همه ي موارد همكاري خوبي دارند و در هيچ نگراني از بابت سخت گيري بي مورد وجود نداره.
    البته چون ازمون رو بدو تاخير برگزار ميكنند سعي كنيد دير نرسيد.

Junior Member

سلام دوستان منم 5 مهر تو سنتر دیباگران بودم .خیلی بد بود که نذاشتن خوراکی ببریم چون من سر لیسنینگ فشارم افتاد.خوب شد خودکار بردم داخل چون خودکاراش افتضاح بود.د وستان برای من توی پروفایلم زده که نمرم کنسل شده.برای شما هم همینطوره؟ برا قطع شدن برق بوده حتما!
    خیلی حیف شد تاپیکای خوبی افتاده بود بهم
    الان ووچر باید از کجا بگیریم تکلیف چیه؟ کسی میدونه؟
    ما که فرمون رو دادیم دست خدا، حالا فقط گاز میدیم.

Junior Member

سلام دوستان
    من سنتر امیربهادر امتحان دادم 27 سپتامبر
    واقعا افتضاحن (کارکنانش+فضاش+برخوردشون+.... ) ...بینهایت سخت گیری های بی مورد انجام می دن....کمد وسایل هم در دسترس داوطلبین نیست بلکه مسئولی داره که باید یه صف طویل بایستی تا کلید رو بهش بدی و وسایل یا خوراکی هاتو بگیری ....و بعد از خوردن خوراکی ها تو زمان استراحت دوباره باید یه صف طویل بایستی تا بهش تحویل بدی....تازه کمدها و سرویس بهداشتی اش تو پارکینگشه (طبقه -1) و مثلا برای من که محل امتحانم طبقه 3 بود مجبور شدم 4 طبقه بدو بدو بیام پایین و 4 طبقه هول هول برم بالا ....یعنی وقتی رسیدم طبقه 3 چنان نفس نفس می زدم که نگو.....آسانسورهاشونم به درد عمه شون می خوره....همه اش پره و ظرفیت نداره....یعنی اصلا رو آسانسورهاش حساب باز نکنید.....کلی هم تهدیدمون کردن که اگه بیشتر از 10 دقیقه زمان استراحتمون بشه حذفمون می کنن...اصلا هم شوخی ندارن....خلاصه که همین عوامل موجب شد که من سر اسپیکینگ که بلافاصله بعد از زمان استراحت بود نفسم در نمی آمد + گلوم خشک شده بود(با وجودیکه در طبقه -1 آب خورده بودم ولی چون 4 طبقه با پله آمده بودم بالا گلوم خشک شده بود) + حتی یک شکولاتم نمی ذارن ببری که در مواقع ضروری استفاده کنی...
    دوستانه و دلسوزانه می گم اگه می خواهید حداقل به میزان دانسته هاتون توی امتحان خودتون رو نشون بدید (ونه بیشتر!!!!) اصلا تو این سنتر امتحان ندید....

سلام.
    من سنتر زنجان امتحان دادم. واقعا همه چی عالی بود. کارکنان و مسئولین کاملا حرفه ای و خوش برخورد بودن. امتحان سر وقت ساعت 9 شروع شد. من ساعت 8 و نیم اونجا بودم و مشکلی نبود. چند نفر بعد من هم اومدن.
    فضاش خیلی خوبه و آدم کاملا احساس آرامش می کنه. 2 تا سالن بزرگ A و B داره که تو هر کدوم 10 نفر امتحان میدن. یه موضوعی که خیلی ازش می ترسیدم این بود که فاصله کم بین سیستم ها مشکل ساز بشه که اونم فاصله افراد از هم خیلی زیاده ( 3 4 متر) . مانیتور هم 24 اینچ LED بود و ماوس و کیبورد و هدست هم کیفیتشون خیلی خوب بود. کاغذ هم 3 برگ میدن ولی هر وقت خودتون بخواید راحت در اختیارتون میزارن( من 7 برگ نوشتم در مجموع)
    در کل مرکز خیلی خوب و منظم و آرومی بود و خودبه خود استرس آدم میریزه. و به نظرم کاملا ارزش داره کسی بخواد بیاد شب و زنجان بمونه و صبح بره امتحان بده ( خودم این کارو کردم)

Member imansalafian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS of Mechanical Engineering at the University of Nebraska-Lincoln

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin92 نمایش پست ها
    سلام.
    من سنتر زنجان امتحان دادم. واقعا همه چی عالی بود. کارکنان و مسئولین کاملا حرفه ای و خوش برخورد بودن. امتحان سر وقت ساعت 9 شروع شد. من ساعت 8 و نیم اونجا بودم و مشکلی نبود. چند نفر بعد من هم اومدن.
    فضاش خیلی خوبه و آدم کاملا احساس آرامش می کنه. 2 تا سالن بزرگ A و B داره که تو هر کدوم 10 نفر امتحان میدن. یه موضوعی که خیلی ازش می ترسیدم این بود که فاصله کم بین سیستم ها مشکل ساز بشه که اونم فاصله افراد از هم خیلی زیاده ( 3 4 متر) . مانیتور هم 24 اینچ LED بود و ماوس و کیبورد و هدست هم کیفیتشون خیلی خوب بود. کاغذ هم 3 برگ میدن ولی هر وقت خودتون بخواید راحت در اختیارتون میزارن( من 7 برگ نوشتم در مجموع)
    در کل مرکز خیلی خوب و منظم و آرومی بود و خودبه خود استرس آدم میریزه. و به نظرم کاملا ارزش داره کسی بخواد بیاد شب و زنجان بمونه و صبح بره امتحان بده ( خودم این کارو کردم)
    من هم حرفای این دوستمون را تایید میکنم. به نظرم بهترین سنتر ایرانه من 14 سپتامبر اونجا امتحان دادم. از روی تجربه آزمون های آزمایشی به نظرم امیربهادر بدترین سنتر هستش. جز سختگیری بی مورد کاری بلد نیستن.

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

سلام دوستان.من امروز سنتر کرمان امتحان دادم.سنترش فوق العاده مرتبه و برخورد مسئولاشم عالیه.پارتیشن بندی هست و لوازمش اعم از کامپیوترها و صندلی ها نو و راحت هستن.همه افراد با هم امتحان رو شروع میکنن و کسی مزاحم کسی نیست البته بعضی دوستان موقع اسپیکینگ با تمام قدرت داد میزنن. کمد هم بهتون میدن اما تا آخر امتحان حق ندارید سراغ وسایلتون برید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics, University of Tehran

سلام دوستان، من 4 اکتبر 2014 تو مرکز امیربهادر شرکت کردم. پس از طی کردن تمام مراحل اولیه لازم با پنج دقیقه تاخیر اومدن سیستم ها رو پسوردشو وارد کردن، اما سیستم 29 نفر از 90 نفر، مشکل پروکسی داشت و جلسه آزمون براشون از نظر ETS تموم شده در نظر گرفته شد.
    مسئولاش گفتن تو امتحانای بعدی سعی می کنن از این 29 نفر امتحان بگیرن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)