صفحه 71 از 88 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط leoneed نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم و خودم تجربه کردم در امیربهادر بعلت پذیرش حدود 100 نفر آزموندهنده از ساعت 8:30 هر سالنی که پر بشه درشو میبندین و آزمون اون سالن رو شروع میکنن. گروه آخر ساعت شروعش حدودا ساعت 9:15 تا 9:30 میشه. ولی شما نباید دیر تر از 8:30 اونجا باشید چون مراحل اولیه برگزاری تست زمان بر است و در برگه ای که از طرف ئی تی اس فرستاده شده ساعت Check-in رو 8:30 اعلام کرده. تجهیزات هم خوبه. کامپیوتر خراب معنی نداره. کامپیوتر های تمام مراکز از توان فنی برابر برخوردار هستند. چیزی که فرق میکنه سرعت اینترنت، کی بورد و صفحه مانیتور است که اینها هم در این سنتر خوب هستند. سنتر از نظم بالائی که در حد استاندارد ئی تی اس است برخورداره. امیداوارم این اطلاعات براتون مفید باشه.

خیلی ممنون
    فقط جسارتا ۲ تا سوال دیگه هم داشتم
    ۱. خاتم چطوره؟ نسبت به انیر بهادر
    ۲. اون کسایی که ۱۲.۳۰ ه امتحانشون چجوریه؟
    ممنون

Junior Member

من دو هفته پیش دانشگاه علوم پزشکی ساری امتحان دادم. این سنتر گنجایش 68 نفر رو داره ولی روزی که من امتحان داشتم کلا 12 نفر بودیم. از نظر سکوت و یا سرمایش عالی بود اتاقمون. بنظر من اگر کسی میتونه بره ساری امتحان بده گزینه خیلی خوبیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سنتر اصفهان
    بسیار عالی
    مسئولین بسیار محترم و پاسخگو و اصلا استرس نمی دن. خیلی روی کارت شناسایی هم گیر نمیدن هرچند دقت کافی رو دارن
    10 ردیف چهار تایی کامبیوتر هس که یکی در میون میشینیم و فاصله ها با بغل دو متر و با جلو بیش از یک متر هس. دو سه طرف میز شیشه به ارتفاع سه وجب هس ک صدا رو تا حدودی دمپ می کنه
    کیفیت سیستم ها خوبه و هدفونای خوب داره-کیبوردش هم خیلی خوب و راحت هس
    -------
    اول همه چیز ب جز خوراکی رو میذارید تو کمد و میرید داخل یک میز هس که خوراکی ها رو میذارید روش برای زمان استراحت
    با اینکه همه خیلی راحت صحبت می کردن و مسئولش گف ب من گف یکم بلندتر صحبت کن-با این وجود اصلا مزاحمتی نبود ینی از لحاظ صوتی خوب بود
    ------
    روی میز هرچی مداد بخواد هس با تراش و چهار برگ رنگی چک نویس

موفق باشید

سلام دوستان
    سنتر خاتم آزمون آزمایشی هم برگزار میکنه؟ من توی سایتش هیچ قسمتی پیدا نکردم برای ماک تست...با شماره شونم تماس گرفتم تمام روزای هفته ولی هیچ وقت کسی جوابمو نداد

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozita_mz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سنتر خاتم آزمون آزمایشی هم برگزار میکنه؟ من توی سایتش هیچ قسمتی پیدا نکردم برای ماک تست...با شماره شونم تماس گرفتم تمام روزای هفته ولی هیچ وقت کسی جوابمو نداد
    خب هیچکس به من جواب نداد! ولی خودم جوابشو فهمیدم اینجا میگم که اگه یه وقت کسی مثل من براش سوال بود وقتش هدر نره
    سنتر خاتم آزمون آزمایشی برای تافل نداره بهتره برای ماک تست به سنتر امیربهادر یا عالیان مراجعه کنید

سلام
    ببخشید این ادرس به فارسی میشه برام بگید کجا میشه؟ به آژانس کجا رو باید بگم؟
    ministry of health assessment organization azadi street opposite avesta park tehran

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید این ادرس به فارسی میشه برام بگید کجا میشه؟ به آژانس کجا رو باید بگم؟
    ministry of health assessment organization azadi street opposite avesta park tehran
    تهران خيابان آزادي روبروي پارك اوستا اداره تحقيقات وزارت بهداشت

Junior Member

سلام دوستان. من 13 آبان می خواستم امتحان تافل بدم. تنها مرکزایی که باز شدن اینها هستن. هیچ اطلاعاتی در باره شون ندارم. از بین اینا بنظرتون کدوم مرکز مناسبه؟ و اینکه امکان باز شدن سایر مراکز در این تاریخ هست یا خیر؟ مراکزی مثل سازمان سنجش،وزارت بهداشت یا خاتم.

سلام دوستان
    من ۲۶ آگوست تافل خودم رو توی استانبول، سنتر Test Hizmetleri
    دادم. شرایط سنتر خوب بود، طبقه ۱۰ام بود، برخوردشون خیلی خوب بود و زیاد اذیت نمیکردن. ساختمانش نسبت به جاهایی مثل معرفت یا آواتاک ارومیهبزرگتر بود ولی ک حدود ۱۰ نفر برای امتحان حضور داشتن و خیلی زود فرم ها رو پر کردیم و چک این شدیم واص معطلی نداشت. فضای سالن هم ساکت و خنک بود. بین کامپیوترها فاصله کافی بود، پارتیشن ضد صدا وجودداشت و برای قسمت ریدینگ هم یه گوشی اضافه برای حذف صداهای اطراف موجود بود که استفاده کردم و تاثیر مثبتی توی تمرکزم داشت. کاغذ زرد رنگ هم داده بودن بهمراه خودکار (خدا خدا میکردم یه وقت مداد بهم ندن!). اجازه ورودهیچ چیزی رو هم بهمون ندادن. موقع استراحت وسط آزمون هم از هرکسی که برای استراحت میومد بیرون امضا میگرفتن و دوباره با دستگاه بدنش رو چک میکردن. اینم بگم که اصو متقاضی برای ثبت نام تافل توی مراکز ترکیه کمتر از ایرانه و سنترها دیرتر تکمیل میشن. واسه همین اگر شرایطش رو داشته باشین، میتونین خیلی راحت توی یکیسنترهای باکیفیت اینجا ثبت نام کنین.
    ریدینگ من لانگ بود، متن ها بسیار ساده بودن و نه تنها لغت جدیدی داخلشون وجود نداشت بلکه سوا ت لغت ماکزیمم در حد اسنشیال و ۵۰۴ بود! برای اونهایی که هاردورکرز رو خوندن و مرور کردن، این ریدینگ ها خیلی ساده بود.مث یکی از سوا ت معنی لغت Established رو پرسیده بود یا مث سخت ترین سوالش معنی لغت Ambiguousرو خواسته بود! تنها مشکل من این بود که ریدینگ اول هنوز یه ذره گیج بودم و گرم نشده بودم و حس میکنم شاید خیلیخوب نزدم ولی بقیه ریدینگ ها واسم ساده بود. اینم بگم که من تی پی او ها رو حدودا بین ۲۵ تا ۲۷ میزدم و برایلغت، لیست لغات ۲۰۰ و هاردورکرز رو خونده بودم. موضوع ریدینگ اول درمورد یه سری پرنده فنچ بود که سایز نوک و دهانشون متفاوت بود و این باعث میشد که بعضیاشون نتونن توی شرایط سخت و خشکسالی زنده بمونن.ریدینگ های بعدی هم درمورد گسترش پست در قرن ۱۸ امریکا، تاثیر صدا در فیلم ها و نقشی که صدا و موسیقی درتفسیر بیننده از فیلم ایفا میکنه، و موضوع آخر هم درمورد عوامل بحران در اقتصاد اروپا در قرن ۱۳ بعد از سقوطامپراطوری بیزانس بود که همونطور که گفتم متن و لغاتش واقعا ساده و متوسط بود. سطح سختی سوا ت هم مثل تی پی او های ۴۰ تا ۴۸ بود و ساختار سوا ت تغییری نداشت.
    قسمت لیسنینگ هم دقیقا مثل تی پی او های ۳۰ تا ۳۴ و ۴۰ تا ۴۸ بود. تنها مشکلی که من داشتم این بود که توی لکچرآخر بقیه شروع کردن به ترک سالن برای استراحت و باز و بسته شدن درب سالن تمرکز منو بهم ریخت. البته سریع بهشون اشاره کردم و اونا هم زود درب رو بستن ولی بهرحال باعث شد لکچر آخر رو خوب دنبال نکنم. من تی پی اوها رو بین ۲۶ تا ۲۹ میزدم و امروز هم بجز لکچر آخر تقریبا همه سوالات رو دانسته و نسبتا مطمئن جواب دادم. ولی خب قسمت آخر کار رو خراب کرد. اگر بعضی اوقات حوصله تی پی او زدن ندارید توصیه میکنم یوتیوب رو باز کنیدو بصورت زنده شبکه های خبر خارجی رو ببینید. بذارید گوشتون هرروز انگلیسی بشنوید. همچنین به شدت گوش دادن به رادیو روتوصیه میکنم.میتونین از اپلیکیشن TuneinRadio استفاده کنید و ونواعایستگاه ها ی رادیویی رو بشنوید.بصورت منظم هم سریال نگاه کنید، مخصوصا س های کمدی که دیالوگ های روزمره زیاد دارن، نه سریال های جنایی و معمایی و تاریخی که لغات عجیب غریب توش استفاده میکنن!
    اسپیکینگ خب سخت ترین بخش برای من بود. نسبتا زیاد تمرین کردم و البته اینکه مدتی خارج از ایران زندگی کردمکمکم کرد تا راحتتر صحبت کنم. سوال اول این بود که وقتی به یه محل جدید برای زندگی میرید، با آدمهای جدید روبرومیشین که ارتباط برقرار کردن باهاشون سخته. اول توضیح بدید که چرا سخته و دوم راهکاری برای حل این مشکلبگید. سوال دوم هم این بود که شما ترجیح میدین استادی داشته باشید که همیشه روی شما نظارت کنه و کنارتون باشه،یا اینکه فقط بعضی اوقات کنارتون باشه و شما هروقت خودتون خواستید باهاش م قات کنید. چندتا نفس عمیق قبل ازشروع اسپیکینگ استرسم رو کم کرد و باعث شد با حداقل تپق ممکن صحبت کنم. تقریبا هم تمام جزییات ممکن رو تویحرفهام گفتم. فقط توجه داشته باشید که اگر احساس ضعف میکنید باید تقریبا هرروز یه نمونه اسپیکینگ کار کنید تازبونتون عادت کنه. سعی کنید با خودتون ذهنی انگلیسی حرف بزنین و تمام اتفاقات اطرافتون رو به انگلیسی برای خودتون بگید تا یواش یواش بتونین انگلیسی «فکر» کنین.
    رایتینگ هم قسمت اول یه موضوع متوسط راجع به یه شهر تاریخی بود که جمعیتش ناگهان افت میکنه و د یل اون روبررسی میکرد. قسمت دوم یه مقدار موضوعش واسم جدید بود ولی برای جواب دادن از اصط حات و د یلی که برایموضوعات دیگه استفاده میکردم، کمک گرفتم. موضوع این بود که بعضی روش های کشاورزی و آبیاری به محیطزیست آسیب میزنن. آیا شما موافقید که این روش ها ممنوع بشه برای اینکه محیط زیست آسیب نبینه یا اینکه تولید غذامهم تر از محیط زیسته؟! که من هم جواب دوم رو انتخاب کردم و ۴۹۰ کلمه نوشتم. اصو توی تمرین هام حدود ۵۲۰تا مینوشتم ولی خب بازم باتوجه به شرایط امتحان، قابل قبول بود. به شدت توصیه میکنم نمونه های خودتون رو بدید واستون تصحیح کنن. برای کمک گرفتن، نمونه رایتینگ های یه نفر که نمره با گرفته رو بخونید تا فرم کلی دستتونبیاد.

سلام دوستان.
    من میخوام تو خاتم امتحان بدم اما متاسفانه جا نیست. کسی از این دو مرکز اطلاعی داره؟ آیا به اندازه خاتم خوب هستن؟
    و
    Alian Institute, sience and technology university
    ممنون دوستای گلم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)