صفحه 1 از 88 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

بچه هایی که دیروز تافل سنجش بودین ، با توجه به مساله ماه رمضان تفاوتی در برگزاری آزمون ندیدین؟
    اجازه بردن خوراکی و آب داشتین؟
    10 دقیقه استراحت بهتون داده شد؟
    میشه یکم توضیح بدین ، من هفته دیگه امتحان دارم برای اولین بار
    امیدوارم همتون موفق باشین و نمره دلخواهتون رو بگیرین

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امتحانت (TOEFL ibt) رو چطور دادی ؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    بچه هایی که دیروز تافل سنجش بودین ، با توجه به مساله ماه رمضان تفاوتی در برگزاری آزمون ندیدین؟
    اجازه بردن خوراکی و آب داشتین؟
    10 دقیقه استراحت بهتون داده شد؟
    میشه یکم توضیح بدین ، من هفته دیگه امتحان دارم برای اولین بار
    امیدوارم همتون موفق باشین و نمره دلخواهتون رو بگیرین

تو مركزي امير بهادر برخي روزه بودن و اكثرا آب و شكلات مجاز بودن ببرن فقط بدون مشما. ضمنا 10 دقيقه اجباريه و قانون ETS نه مراكز برگزار كننده. هيچ فرقي با روزهاي ديگه نداريد نگران نباشيد. بچه هاي سنجش هم پاسخ اين دوستمون رو بدن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

پیش فرض تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

کاربران گرامی

با سلام

این تایپک به منظور دسترسی راحت تر به تجارب شرکت کنندگان آزمون TOEFL iBT طرح و ایجاد شده است. پست های موجود در این تایپک از تجارب بیان شده در صفحات تایپک سوالات و تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT
    استخراج شده است. به منظور جلوگیری از دوباره خوانی این تایپک و تایپک نامبرده، در صورت نیاز به بررسی تجارب قبلی کاربران، به این تایپک مراجعه بفرمایید.
    کاربران عزیز توجه داشته باشند که پس از گشایش این تایپک، هر ارسالی به جز بیان تجربه، خلاف به حساب خواهد آمد و سوالات مربوط به مراکز مثل گذشته در تایپک مربوطه پرسیده خواهند شد.
    با تشکر

تیم مدیریت AA
    ویرایش توسط Matinking : July 26th, 2014 در ساعت 09:35 AM

Thumbs up تجربیات طلائی من از آزمون تافل IBT

سلام دوستان خوبم.
    من تا حالا سه بار امتحان تافل دادم (آخرین بار یکی دو روز قبل از تعطیلات عید نوروز بود) و این چیز هایی که الان می نویسم از تجربیاتی هست که از این سه امتحان و مطالب مختلف دیگه به دست آوردم. امیدوارم این تجربیات کمکتون کنه چون می دونم الان خیلی هاتون دارید برای تافل آماده می شید و یا می خواهید ثبت نام کنید. این تجربیات طلائی اند چون من با سه بار امتحان دادن تونستم بعضی هاشون رو کشف کنم.

1- در مورد مراکز برگزاری آزمون تافل: من در سه مرکز سازمان سنجش، موسسه ی امیربهادر و مرکز زنجان آزمون دادم و همه ی شرایط این مراکز رو خیلی خوب می دونم. به ترتیب ویژگی های این سه تا مرکز رو می نویسم؛ البته این ها تجربیات من در سال گذشته هست و ممکن هست تا الان تغییرات زیادی انجام داده باشند.
    سازمان سنجش: جایی که آزمون برگزار می شه در زیر زمین سازمان سنجش هست. فضا بسیار تاریک هست و هیچ پنجره ای وجود نداره و با نور چند تا مهتابی فضا روشن شده و این باعث می شه احساس خفگی به شما القا بشه ولی از طرف دیگه باعث می شه چشم شما فقط بر روی کامپیوتر ها متمرکز بشه. کامپیوتر ها در کابین هایی قرار دارند و هرکس به یکی از این کابین ها هدایت می شه. کابین ها تقریبا 2 متر از هم فاصله دارن و این باعث می شه صحبت کردن کسی در حین امتحان مزاحم شما نشه و یا کمتر مزاحم شما بشه. از این جهت سازمان سنجش بهترین مرکز هست. در کل سالن دوربین های مدار بسته کار گذاشته شده و به جای اینکه مراقب بالای سر شما باشه با کمک دوربین شما رو کنترل می کنند و اگر هم سوالی داشته باشید دستتان را بالا می برید و از طریق دوربین شما رو می ببینن و کارمندشون میاد پیش شما. همچنین در کل سالن بلندگو گذاشته شده و بعد از اینکه وارد سالن شدید و در داخل کابین هاتون قرار گرفتید یک نفر از طریق بلندگو مواردی رو به شما توضیح می ده و بعد به شما می گه که برگه ای که روی میز وجود داره رو متنش رو کپی کنید و امضا کنید. کارمند های سازمان سنجش خوش اخلاق هستن و اصلا به شما استرس وارد نمی کنن و از این جهت به نظرم بهترین هستن مثلن از شما بلیت نمی خوان و یا فقط یک کارت شناسایی براشون کافی هست و یا تاخیر خیلی مهم نیست و ... سازمان سنجش در وسط آزمون موقع استراحت به شما کیک و ساندیس هم می ده! که این هم از مزیت های سازمان سنجش هست. سازمان سنجش در سالن A,B,C ثبت نام می کنه هر سه اینها در یک سالن برگزار میشن ولی کابین های هر کدوم در یک قسمت از سالن هستن. تا اونجایی که من متوجه شدم کابین های A,C در دو کناره های سالن هستن و کابین های B در وسط قرار دارن. موقع استراحت بین آزمون شما رو به اتاقی هدایت می کنن که در وسط سالن قرار داره و روبروی کابین های B هست.(کیک و ساندیس رو همون جا بهتون میدن!) همچنین شما از دری وارد سالن می شید که روبروی کابین های A هست. برای همین معمولا جلوی کابین های A,B محل رفت و آمد هست و حواس شما پرت می شه (البته اگه کابین جلویی نشسته باشید). و من به شما توصیه می کنم اگر می خواهید در اینجا آزمون بدید اولویت اول ثبت نام رو به کابین های C بدید.
    امیربهادر: امیربهادر سخت گیر ترین مرکز برگزاری آزمون تافل هست. محیط اونجا شبیه پادگان هست و کارمنداش بداخلاق ترین کارمندا هستن حتی یک لبخند نمی زنن تا شما احساس بهتری داشته باشید. مثلا اولن از شما می خوان که دو تا کارت شناسایی معتبر بیارید و اگه برید اونجا و به هر دلیلی فقط یک کارت شناسایی معتبر داشته باشید کلی مشکل برای شما به وجود میارن اون موقع که من آزمون داشتم به دلیلی فقط کارت ملی همراهم بود و اونجا به من گفتن نمی تونم آزمون بدم و باید کمیسیون تشکیل بشه و تایید کنه!!! (شما همین جوری موقع امتحان استرس دارید چه برسه وقتی یه نفر به شما همچین حرفی بزنه) البته من اون موقع کلی التماس کردم و کارت دانشجویی من رو به عنوان کارت دوم قبول کردن و اجازه دادن امتحان بدم (ضمنا این رو هم بگم که من دو روز قبل آزمون با خودشون هماهنگ کرده بودم و مشکلم رو باهاشون در میون گذاشته بودم!). همچنین امیربهادر از شما تیکت آزمون هم می خواد که شما باید از سایت پرینت بگیرید. خیلی ها هستن که این رو نمی دونن و بدون تیکت میان و وقتی هم متوجه میشن کاری نمی تونن بکنن چون ساعت 7 صبح هیچ مغازه ای باز نیست. رفتار کارمند های اونجا این طوری بود که اگر کسی بلیت نداشت اجازه نمی دادن آزمون بده و من یادم میاد که دو تا دختر بودن که نمی دونستن وقتی اینو بهشون گفتن، شروع کردن به گریه کردن!!! و بعد از کلی گریه کردن قبول کردن که تا دو ساعت بعد از آزمون تیکت رو براشون ببرن! (خُب آخه این چه رفتاریه!). امیربهادر از شما می خواد یک ساعت و نیم قبل از آزمون اونجا باشید که نیم ساعت بیشتر از بقیه ی جاها هست. حتمن سعی کنید بدون تاخیر اونجا باشید اخلاقشون رو که میدونید!. بعد از وارد شدن به ساختمان شما رو به زیرزمین هدایت می کنن و اونجا یک بوفه هست که وسایلتون رو تحویل می گیره. بعد توی سالن همونجا توی صف می ایستید و منتظر می مونید تا به شما همون برگه ای رو که باید امضا کنید بهتون تحویل بدن. به شما برگه رو تحویل می دن ولی می گن که نباید الان امضا کنید و فقط متنش رو کپی کنید تا ما به شما بگیم. ما هم اونجا اشتباه کردیم و بر حسب عادت امضا کردیم و این هم کلی دردسر شد گفتن دوباره برگه نمی دیم و ونمی شه و ... آخرش هم قبول کردن یه امضای دیگه زیر برگه بزنم مثل قبلی تا شاید ETS قبول کنه! شما فقط سطح استرس رو ببین! در حالی که سنجش برگه گذاشته بودن توی کابین و من با آرامش خوندم و امضا کردم) بعد از اینکه برگه ها رو گرفتید از طریق بلندگو صداتون می کنن و به یکی از اتاق ها در طبقه های بالایی هدایتتون می کنن و اونجا به شما یه سری توضیحات می دن و یکی یکی صداتون می کنن و می گن که برگه ها رو امضا کنید و بعد مدارک شناسایی تون چک می کنن و می فرستنتون به یه اتاق دیگه تا ازتون عکس بگیرن اونجا دوباره مدارکتون رو چک می کنن و بعد می فرستنتون به یکی از کلاس های دیگه و شما را به کامپیوترتون هدایت می کنن. در امیربهادر کامپیوتر ها بهم چسبیده است و شبیه کافی نت های قدیمه! فضیای کلاس ها پر نور هست و کامپیوتر ها دورتادور کلاس ها گذاشته شدن و داخل هر کلاسی مراقب وجود داره. به خاطر به هم چسبیده بودن کامپیوتر ها صدای صحبت کردن کناری های شما تا حدودی آزار دهنده هست ولی از طرفی شما می تونید از این به عنوان یک ویژگی مثبت استفاده کنید و قبل از اینکه به بخش سپیکینگ برید از طریق حرف های کناری هاتون متوجه سوالات سپیکینگ بشید. مشکل دیگه ای که برای من موقع آزمون اتفاق افتاد این بود که آخرای یک لیسنینگ صدا قطع شد و من مجبور شدم به سوالات شانسی پاسخ بدم که تجربه ی بدی بود( ولی با این وجود لیسنینگ اون آزمون رو 28 گرفتم! -اسمایلی خدای لیسنینگ بودن ) نکته ی دیگه اینکه حتمن قبل از آزمون و البته در منزل به دستشویی بروید چون مرکز امیربهادر فقط دو دستشویی یکی برای خانوم ها و یکی برای آقایان دارد که این دو همیشه ی خدا پر هستند! ضمنا شما در زمان استراحت فقط 10 دقیقه فرصت دارید! :دی
    زنجان: مرکز زنجان یک مرکز کوچیکی هست و فکر می کنم ظرفیتی در حدود 20 نفر داره و جای خلوتی هست. مشکل اول این مرکز محلی هست که این مرکز قرار گرفته! در واقع این مرکز نزدیک چهارراه سعدی هست که تقریبا مرکز شهر محسوب می شه وخیابان های اونجا بسیار باریک هستن و همگی یک طرفه ان. مطمئنن برای رفتن به اونجا با ماشین به خاطر ترافیک و پیچیدگی مسیر دچار مشکل میشید. کارمند های خوش برخورد و خوبی داره. به اندازه ی مرکز امیربهادر سخت گیری نمی کنن و به اندازه ی سنجش هم بیخیال نیستن. کامپیوتر ها بهم چسبیده هستن ولی توی اتاقی که ما بودیم 5 یا 6 کامپیوتر بود و خیلی بعید بود که صحبت کردن بقیه مزاحم شما بشه. مشکلی که برای من در این مرکز اتفاق افتاد این بود که میکروفن من مشکل داشت ولی مسئول اونجا قبول نمی کرد و اصرار داشت که با همون میکروفن صحبت کنم. قضیه از این قرار بود که موقع تست میکروفن، پیام تایید توسط سیستم نمیومد و من مجبور بودم بلند صحبت کنم تا این پیام بیاد. موقع سپیکینگ هم بلند صحبت کردم و بعد یک دفعه کارمند اونجا وسط پخش سوال اومد به من گیر داد که چرا بلند صحبت می کنی! و من سعی کردم که خیلی سریع براش توضیح بدم ولی قبول نمی کرد و سوال دوم سپیکینگ شروع شده بود! و من دیدم اگه اصرار کنم این سوال رو از دست می دم و گفتم باشه و اون رفت! (برادر من وسط سوال سپیکینگ که بحث نمی کنن!). البته این طور که من متوجه شدم سیستم این ها طوری هست که صدای شما برای اون ها می ره و در صورتی که شدت صدای ضبط شده از یه حدی بیشتر و یا از یه حدی کمتر باشه سیستم به اون ها می گه که به من تذکر بدن!. برای همین هم بعد از سوال 2 یا 3 بود که دوباره اومد به من گفت که بلندتر صحبت کن.(یکی نبود اونجا بگه بالاخره با کدوم ساز شما برقصیم ). نکته ی خیلی مهم اینه که مرکز زنجان موقع استراحت بین آزمون به شما چایی و کیک می دن! و این قدر این چایی به شما انرژی می ده وصداتون رو صاف می کنه که مطمئنن سپیکینگ نمره ی کامل می گیرید!
    نتیجه گیری 1: اگر مهمترین چیز در آزمون تافل آرامش باشه به نظر من مرکز سنجش از نظر اینکه محیطی رو فراهم کنه تا شما آرامش داشته باشید رتبه ی یک رو داره. و شخصا این مرکز رو به هموطنان تهرانی توصیه می کنم. هموطنانی هم که به زنجان دسترسی دارن بد نیست که از این مرکز استفاده کنن به نظرم مرکز خوب و با کیفیتی هست و مطمئنن بهتر از امیربهادر است!
    2-چگونه بفهیم کدام قسمت ها جز قسمت های آزمایشی و long format بوده اند ؟
    برای پاسخ به این سوال تنها یک راه وجود دارد! موقع استراحت بین دو آزمون زمانی که شما را به اتاقی دیگر برای استراحت هدایت می کنن، شما باید از دوستانتان و کسانی که آنجا هستن موضوعات و مباحث سوال ها را بپرسید، سوالاتی که برای شما و دوستانتان مشترک هستند سوالات اصلی هستن و باقی سوالات آزمایشی اند. در واقع سوالاتی که برای استاندارد سازی به شما می دهند برای اشخاص مختلف متفاوت هست. مثلا اگر در لیسنینگ شما یک لکچر در مورد تاریخ ادبیات داشته اید و اطرافیانتان نداشته اند این بدان معنی است که این قسمت جزو قسمت های آزمایشی بوده و خیالتان بابت نمره ی آن قسمت راحت باشد و با آرامش امتحان دهید.
    3-چگونه آرامش خود را موقع آزمون حفظ کنیم؟
    استرس زا ترین قسمت آزمون، قسمت سپیکینگ هست. متاسفانه اگر دچار استرس بشید به دلیل وقت کم در این قسمت و لرزش صدایتان، کلی نمره از دست می دهید. به نظر من حتمن در یک آزمون آزمایشی شرکت کنید تا کمی استرستان کمتر شود چون قسمتی از استرس به خاطر نا آشنا بودن با محیط به وجود می آید. اگر مشکلتان خیلی زیاد هست من به شما قرص پروپرانولول 10 میلی گرمی را توصیه می کنم که البته با مشورت یک روانپرشک تهیه کنید. (بدون نسخه هم می فروشن! :دی ضمنا قبل آزمون دو تا بندازید بالا!)

4و5و6و .... در قسمت های بعدی برایتان می نویسم چون الان خسته شدم و می خوام برم گودر! :دی) در قسمت های بعد در مورد اینکه چگونه نمره ی بالا بگیریم و چه بخوانیم و چه تمریناتی انجام دهیم با شما صحبت می کنم و راه حل های مختلف و تجربیات دیگری را با شما در میان خواهم گذاشت. پس با ما همراه باشید( :-اسمایلی مجری شبکه 2)
    ضمنا دوستان این ها تجربیات من هست و شاید بقیه تحربیات دیگه ای داشته باشن که به من ربطی نداره! پس لطفن از اینکه من تجربیات خودم رو می نویسم ناراحت نشید و الخ

خطاب به مدیر عزیز لطفن این تاپیک رو به حال خودش رها کن. من کلی حرف دیگه دارم که به بچه ها بگم. بیام ببینم تاپیک حذف شده یا منتقل شده یا ... قهر می کنم میرما!!!
    بگسل از خویش و به هر خار که خواهی پیوند /// که در این ره ز تو ناسازتری نیست تو را
    ================================================== ===

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی مهندسی

پیش فرض پاسخ : تجربیات طلائی من از آزمون تافل IBT

من توی سنجش امتحان ندادم ولی از از آزمونم توی امیربهادر راضی بودم و اونقدر که دوستان گفتند استرس زا نبود! تمام موارد ضروری برای روز امتحان رو هم علاوه بر اینکه توی سایتشون عنوان کردند، از طریق ایمیل هم چند روز قبل از امتحان یادآوری می کنند.

Member ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SFU

من هم با نظر آقای "dr" موافق نیستم. من در امیربهادر امتحان دادم، سخت گیری جدی در مورد سکوت جلسه امتحان دارند که خیلی خوبه (البته بماند در هر صورت یه سری آدم بی ملاحظه موقع اسپیکینگ هوار میزنند و حواس شما رو پرت میکنند!). در ضمن با من با احترام برخورد شد و من روز امتحان ندیدم کسی اونجا گریه کنه!

Junior Member

من با نظر ایشون در مورد امیر بهادر موافقم. تو این مرکز به من وسط صحبت کردن برای یکی از سوالات 1 دقیقه ای در بخش اسپیکینگ یه نفر اومد و تذکر داد که اروم صحبت کنم. یهو کلا یادم رفت که چی می خواستم بگم و چی داشتم میگفتم. تا اومدم حواسم و جمع کنم دوباره یه مقدار طول کشید و من زمان از دست دادم، یعنی یه 8و 9 ثانیه از یه سوال کاملا ساکت شدم د رحالیکه قبلش داشتم صحبت می کردم و این به ضررم شد. می دونین که سکوت اونم 10 ثانیه! و فراموشی مطالبی که تو ذهن اماده کردی باعث کم شدن نمره میشه. حداقل نذاشت اون چند ثانیه بگذره و تو فاصله ای که تا سوال بعدی بود بهم بگه که ارومتر حرف بزنم!

دوستان! دوستان! تا چند ساعت دیگه با قسمت دیگری از «تجربیات طلائی من از آزمون تافل» در خدمت شما خواهم بود!
    اما قبل از اینکه تجربیات دیگر خودم رو بگم چند نکته رو عرض کنم
    1- آقای محمدرضا شما از کجای صحبت های من فهمیدید که من با صدای بلند مشغول بحث کردن با مسئول سایت بودم؟! ) اتفاقن من رابطه ی خیلی خوبی با قانون دارم اما قانون مداری با استرس دادن و بد رفتاری فرق می کنه به علاوه ی اینکه قانون درست قانونی هست که برای الترنتیو ها هم تصمیم درست گرفت باشه.

2- دوست خوب جناب ciel، سخت گیری در مورد سکوت و آرام صحبت کردن در همه ی مراکز برگزاری آزمون وجود داره.

3- دوستان خوبم توجه کنید در مورد امیربهادر مشکل اینجاست که بیخودی به بقیه استرس وارد می کنن مثلا در مورد همون دو تا دختر می تونستن از همون اولش به اونها بگن که تا دو ساعت بعد از امتحان تیکت خودتون رو بیارید چرا باید اولش به اونها بگن که شما نمی تونید امتحان بدید و کلی استرس به اونها وارد کنن. دیدن گریه کردن اون دخترها نه تنها حال اون ها رو بد کرد بلکه ما ها هم که اونجا بودیم و صحنه رو دیدیم کلی حالمون گرفته شد. و یا مثلا همون طور که گفتم من دو روز قبل از آزمون با اونها هماهنگ کرده بودم که فقط کارت ملی رو می تونم بیارم ولی اونها باز هم روز امتحان کلی استرس به من وارد کردن. این ها و موارد دیگه باعث شده که من تجربه ی خوبی از امیربهادر نداشته باشم. البته این ها به این معنی نیست که این مشکلات برای همه پیش میاد. خیلی ها هم هستن که اونجا بدون هیچ مشکلی آزمون رو شرکت می کنن و از این تجربیات تلخ ندارن. من این قسمت از تجربیاتم رو برای این نوشتم که اگر هنوز برای تافل ثبت نام نکرده اید و قصد ثبت نام دارید اولویت اول رو به مرکز سنجش بدید. (اگر هم ثبت نام کردید چه سنجش چه امیربهادر چه زنجان چه ... من برای شما آرزوی نمره ی 120 دارم)
    بگسل از خویش و به هر خار که خواهی پیوند /// که در این ره ز تو ناسازتری نیست تو را
    ================================================== ===

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_dr نمایش پست ها
    دوستان! دوستان! تا چند ساعت دیگه با قسمت دیگری از «تجربیات طلائی من از آزمون تافل» در خدمت شما خواهم بود!
    اما قبل از اینکه تجربیات دیگر خودم رو بگم چند نکته رو عرض کنم
    1- آقای محمدرضا شما از کجای صحبت های من فهمیدید که من با صدای بلند مشغول بحث کردن با مسئول سایت بودم؟! ) اتفاقن من رابطه ی خیلی خوبی با قانون دارم اما قانون مداری با استرس دادن و بد رفتاری فرق می کنه به علاوه ی اینکه قانون درست قانونی هست که برای الترنتیو ها هم تصمیم درست گرفت باشه.

2- دوست خوب جناب ciel، سخت گیری در مورد سکوت و آرام صحبت کردن در همه ی مراکز برگزاری آزمون وجود داره.

3- دوستان خوبم توجه کنید در مورد امیربهادر مشکل اینجاست که بیخودی به بقیه استرس وارد می کنن مثلا در مورد همون دو تا دختر می تونستن از همون اولش به اونها بگن که تا دو ساعت بعد از امتحان تیکت خودتون رو بیارید چرا باید اولش به اونها بگن که شما نمی تونید امتحان بدید و کلی استرس به اونها وارد کنن. دیدن گریه کردن اون دخترها نه تنها حال اون ها رو بد کرد بلکه ما ها هم که اونجا بودیم و صحنه رو دیدیم کلی حالمون گرفته شد. و یا مثلا همون طور که گفتم من دو روز قبل از آزمون با اونها هماهنگ کرده بودم که فقط کارت ملی رو می تونم بیارم ولی اونها باز هم روز امتحان کلی استرس به من وارد کردن. این ها و موارد دیگه باعث شده که من تجربه ی خوبی از امیربهادر نداشته باشم. البته این ها به این معنی نیست که این مشکلات برای همه پیش میاد. خیلی ها هم هستن که اونجا بدون هیچ مشکلی آزمون رو شرکت می کنن و از این تجربیات تلخ ندارن. من این قسمت از تجربیاتم رو برای این نوشتم که اگر هنوز برای تافل ثبت نام نکرده اید و قصد ثبت نام دارید اولویت اول رو به مرکز سنجش بدید. (اگر هم ثبت نام کردید چه سنجش چه امیربهادر چه زنجان چه ... من برای شما آرزوی نمره ی 120 دارم)
    از اینجا فهمیدم:
    قسمتی از فرمایشات طلائی شما " (برادر من وسط سئوال سپیکینگ که بحث نمیکنن") البته معلو مه که شما مشغول نجوا کردن بودی و بقیه صدای شما را نمیشنیدند.
    شما حکم کردی که من فقط یه کارت دارم و اونا هم باید اجابت میکردن که کردن . اینم یه دهن کچی به قانون.
    دفعه قبل که من تو سنجش امتحان دادم هر کی دستش یه کارت ملی بود میرفت تو و عکسش گرفته میشد و امتحان میداد. ولی تو امیربهادر دو بار تایید هویت میکنن. حالا فرق ادماهایی که این دو رو تایید و یا رد میکنن معلوم میشه.
    در زمان Check-in سیستم میپرسه " Have you read filled and signed the confidentiality statement" سوپر وایزر باید بزنه "Yes" تا امکان عکس گرفن مهیا شه. شما از این قسمت سنجش خوشتون میاد که بعد از عکس گرفتن به صورت سلف سرویس برکه گداشتن که هر کی دلش میخواد پر گنه وامضا کنه. در صورتیکه امضا باید در حضور سوپر وایزر باشه که مشا هم از این قسمت خوشت نماید.
    خدایا اگر قشر فرهیخته ما اینقدر قانون کریز باشه از بقیه چه انتظاری میشه داشت.
    شما وقتی Licence Agreement رو امضا میکنی به منزله اینه که کلیه مقررات و قوانین رو خوندی و امضا کردی. دیگه معنی نداره که بگید حالا یکی نمیدونسته و نیاورده. تازه من هم از همون ادمهایی بودم که بی توجه به مقررات دفعه اول بلیط ثبت نام را نبرده بودم بهم کفتن که تا شب به موسسه ئی میل کنم. این داستانها که مگید نمیدونم از کجا اومده. من به عنوان شاگرد سه ماه در این موسسه درس خوندم و با همه ارتباط داشتم و مطالبی رو که مینویسم از روی یه تجربه تقریبا زیاده و نه گذری.
    نکته دیگه این گه در هر نوبت 100 نفر در این موسسه امتحان میدن و وقتی اینها تجریبات طلائی حضرتعالی رو میخونن ار قبل دچار استرس شده و حالت تدافعی بخود میگیرند. در صورتیکه هدف از این فروم فراهم نمودن تجربه های مفید و کمک به داوطلبان میباشد.
    ویرایش توسط Mohamad_Reza : August 26th, 2012 در ساعت 05:09 PM

Junior Member

دقیقا منم با شما هم عقیده هستم به نظر من مجتمع فنی از همشون بهتره من هر سه تا را امتحان کردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_891 نمایش پست ها
    ولی من با نظر ایشون تا حد زیادی موافقم.
    به علاوه اینکه بزرگترین مشکل امیر بهادر اینه که تو 10 دقیقه وقت استراحت فقط میرسی از طبقه 3 تا زیرزمین سک سک کنی. مخصوصا اون آقای مسنی که دم ورودی میشینه جوری به آدم نگاه میکنه که تنت میلرزه.
    کلن همه کارمندهای امیر بهادر انرژی منفی می دن قانون مداریش مشکلی نداره اما قیافه عبوس کارمنداش استرس میاره
    ویرایش توسط pApAr : August 26th, 2012 در ساعت 11:02 PM دلیل: مرتبط

صفحه 1 از 88 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)