صفحه 61 از 88 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

من 15 اکتبر سنتر زنجان بودم فقط در یه کلمه بگم، عالی بود!!! عالیه عالی عالی
    همه چی از برخورد کارکنان و کیفیت هدست و کیبورد. کیبوردش شبیه کیبورد لپتاپ بود (ارتفاع دکمه هاش کم بود، فقط برا منی که با کیبورد دکمه برجسته قدیمیا کار کرده بودم سخت شده یکم).

کی تو سنتر تبریز تا حالا امتحان داده؟کیف اینا میذارن ببریم یعنی میخوام ببینم کمد میدن بهمون وسایل بذاریم؟یکم توضیح ریز میخواستم
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    کی تو سنتر تبریز تا حالا امتحان داده؟کیف اینا میذارن ببریم یعنی میخوام ببینم کمد میدن بهمون وسایل بذاریم؟یکم توضیح ریز میخواستم
    آره، میشه کیف آورد، تو کمد قرارش میدی، شماره میدن و موقع برگشت وسایل رو بر میداری.

توضیح خاصی نداره به جز اینکه سر جلسه هیچ چی نمی تونی با خودت داشته باشی به جز کلید کمد و کارت شناسایی(کارت ملی/پاسپورت)

کاغذ مداد و ... رو خودشون میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_krg نمایش پست ها
    من 15 اکتبر سنتر زنجان بودم فقط در یه کلمه بگم، عالی بود!!! عالیه عالی عالی
    همه چی از برخورد کارکنان و کیفیت هدست و کیبورد. کیبوردش شبیه کیبورد لپتاپ بود (ارتفاع دکمه هاش کم بود، فقط برا منی که با کیبورد دکمه برجسته قدیمیا کار کرده بودم سخت شده یکم).
    سلام. چند تا سوال درباره مرکز آزمون زنجان داشتم که اگر جواب بدید بسیار ممنون میشم:

1) آیا سر و صدای خیابون در محل آزمون شنیده می شد؟
    2) تعداد کسانی که امتحان می دادن چند نفر بودن؟
    3) با توجه به اینکه امتحان روزهای جمعه و شنبه برگزار میشه، شما کدوم روز رو برای دادن امتحان پیشنهاد می کنید که خلوت تر باشه؟
    4) آیا میزها کیوسک بندی شده بود؟ و به قدر کافی بزرگ بود که بشه به راحتی کاغذ گذاشت؟
    5) من میخام یک روز زودتر از آزمون برم زنجان. آیا جایی نزدیک محل آزمون هست که بشه شب قبل رو اونجا موند؟

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه مرکز عالیان ازمون ازمایشی میذاره یانه. ممنون

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atashrasin نمایش پست ها
    سلام. چند تا سوال درباره مرکز آزمون زنجان داشتم که اگر جواب بدید بسیار ممنون میشم:

1) آیا سر و صدای خیابون در محل آزمون شنیده می شد؟
    2) تعداد کسانی که امتحان می دادن چند نفر بودن؟
    3) با توجه به اینکه امتحان روزهای جمعه و شنبه برگزار میشه، شما کدوم روز رو برای دادن امتحان پیشنهاد می کنید که خلوت تر باشه؟
    4) آیا میزها کیوسک بندی شده بود؟ و به قدر کافی بزرگ بود که بشه به راحتی کاغذ گذاشت؟
    5) من میخام یک روز زودتر از آزمون برم زنجان. آیا جایی نزدیک محل آزمون هست که بشه شب قبل رو اونجا موند؟
    1- نه به هیچ وجه
    2- دو طبقه ازمون برگزار مشود هر اتاق در حدود 10 نفر حداکثر 12 نفر.
    3- از نظر من روز زیاد مشکل ساز یا عامل پیشرونده نیست. هر روزی که شما راحتتر هستید.
    4- فاصله ها واقعا خوب هستند و رو به دیوار چیده شده اند یعنی مشکلی از بابت تداخل یکی با یکی یگه نیست. بله جا به اندازه تو تا سیتم دیگه رو هر میز است.
    5- نزدیکترین جا هتل جهانگردی است. جی خوبیه. اگر اونجا نتونستید بگیرید یه هتل دیگه بود یاردم نمیار که طرفهای یه محلی بود به اسم گاوازنگ...
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام دوستان
    صحبت های دوستان در مورد مرکز عالیان با هم ضد و نقیض داشتند و من نمی تونم تصمیم قطعی بگیرم. دوستانی که در این مرکز امتحان دادند، ممکنه موارد زیر رو تأیید یا رد کنید؟ کیفیت این آیتم‌ها خیلی برام مهمه و خیلی ممنون می‌شم اگه دقیق پاسخ بدید:

1. آیا صحت داره که روی میز فضای کافی برای نوت‌برداری وجود نداشت و با سختی روی کاغد می‌تونستید نوت بردارید؟ من برای لیسنینگ خیلی به نوت برداری وابسته‌ام و برام مهمه که بتونم که کاغذ درست جلوی دستم باشه تا راحت و با سرعت بتونم بنویسم.
    2. آیا صحت داره که هدفون‌ها گشاد بودند، قابلیت تنظیم نداشتند و از روی سر لیز می‌خوردند؟
    3. این درسته که فاصلۀ کابین‌ها از هم کم بود و صدای بقیه اذیت‌کننده بود؟

ممنون می‌شم اگه معایب دیگری هم هست که لازمه قبل از انتخاب این مرکز بدونم، لطف کنید بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at IAUCTB

نقل قول نوشته اصلی توسط mancy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    صحبت های دوستان در مورد مرکز عالیان با هم ضد و نقیض داشتند و من نمی تونم تصمیم قطعی بگیرم. دوستانی که در این مرکز امتحان دادند، ممکنه موارد زیر رو تأیید یا رد کنید؟ کیفیت این آیتم‌ها خیلی برام مهمه و خیلی ممنون می‌شم اگه دقیق پاسخ بدید:

1. آیا صحت داره که روی میز فضای کافی برای نوت‌برداری وجود نداشت و با سختی روی کاغد می‌تونستید نوت بردارید؟ من برای لیسنینگ خیلی به نوت برداری وابسته‌ام و برام مهمه که بتونم که کاغذ درست جلوی دستم باشه تا راحت و با سرعت بتونم بنویسم.
    2. آیا صحت داره که هدفون‌ها گشاد بودند، قابلیت تنظیم نداشتند و از روی سر لیز می‌خوردند؟
    3. این درسته که فاصلۀ کابین‌ها از هم کم بود و صدای بقیه اذیت‌کننده بود؟

ممنون می‌شم اگه معایب دیگری هم هست که لازمه قبل از انتخاب این مرکز بدونم، لطف کنید بفرمایید.
    سلام
    1- فضا کافی بود، من سر امتحانم مشکلی نداشتم، مسلما در حد میز مطالعه فضا نخواهید داشت! من مشکلی نداشتم موقع نوت برداری
    2- هدفون هاشون خوب بودن، کنارش ریل تنظیم داره، می تونید طوری تنظیم کنید که کاملا ثابت بشه
    3- فضا بین کابین ها کمی کم هست، بستگی به تعداد نفراتی داره که دارن امتحان میدن، امتحان من 7 نفر بودیم و کلا یکی در میون نشسته بودیم، بنابراین مشکلی نبود

در کل من دو بار در این سنتر امتحان دادم و هر دوبار راضی هستم، در طول امتحان هم در این دو بار به مشکل خاصی نخوردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineering

سلام. دوستان کسی راجع به تافل دانشکده علوم پزشکی ایران اطلاع داره؟ من امروز دیدم به لیست ETS اضافه شده

Junior Member

سلام، من امروز تو مرکز عالیان آزمون دادم.
    چند تا نکته به نظرم اومد که توضیح بدم تا دوستانی که در مورد این مرکز اطلاعاتی می خوان کمکشون کنه.
    من ازمونم ساعت 12:30 بود من 12 رسیدم و اول وارد اتاقی شدیم که میزهای اداری کارمندای موسسه هم اونجا بود و ما وسایل رو تحویل دادیم همه وسایل رو در یک کمد میذاشتن و شماره روی کیف می چسبوندن و یه شماره هم به خودمون می دادن. تو همون اتاق یکی از کارمندا بازرسی بدنی رو انجام داد و بعد داخل سالن طبقه همکف یه آقا کارت شناسایی رو چک می کرد و با عکس تطبیق میداد و من هم کارت ملیم همراهم بود و هم پاسپورتم.
    یک نفر جلو درب آسانسور بود و خودش دکمه طبقه پنج رو زد و ما رو به اونجا راهنمایی کرد. وارد سالن که شدیم یه اتاق بود که همونجا عکس گرفته میشد و شماره کابین رو بهمون می گفتن نزدیک به همین اتاق در همون سالنی که اول وارد می شدیم دوتا کلاس دقیقا مجاور هم قرار داشت که ما تا زمانی که نوبتمون بشه تا عکس و شماره کابینمون رو بگیریم در این کلاس منتظر موندیم.
    در این کلاس آب و لیوان یکبار مصرف هم بود و سرویس بهداشتی هم یک طبقه بالاتر از این کلاس قرار داشت. یکی از کارمندا اگه نیاز به سرویس بهداشتی بود راهنمایی میکرد و تنها یک سرویس برای استفاده هم خانم ها و هم آقایون وجود داشت.
    در شروع آزمون کمی از دیدن میز آزمون جا خوردم.
    یه سکوی دو طبقه سنگی بود که طبقه بالا مانیتور و پایین هم ماوس و کیبورد قرار داشت فرم ازمون و سه برگ کاغذ هم برای نوت برداری روی میز بود.
    من کمی بابت محل کاغذ برای نوت برداری اذیت شدم. چون فضا کم بود ولی واقعا با یه راه حل ساده عوض کردن پد های ماوس و کوچکتر کردنشون به نظرم این مشکل حل میشد.
    موضوع بعدی هم لرزش میز بود که داوطلبی که کنار من نشسته بودن اگه پاشون به میز برخورد میکرد چون میزها یکپارچه اند لرزش ایجاد میشد که مثلا چند بار در حین خوندن ریدینگ این اتفاق برای من افتاد و خط رو گم کردم.
    یه موضوع دیگه هم بود که چون کیس کامپیوتر من روی زمین و کنار پام بود و دقیق در سمتی قرار گرفته بود که مانیتورم قرار داشت من برای چرخیدن به سمت مانیتور مدام واهمه این رو داشتم که پام اشتباهی به کیس نخوره و سیستم قطع نشه که خدا رو شکر این اتفاق نیفتاد.
    در بریک هم دقیقا در همون کلاس مجاور مناظر موندیم و پذیرایی یک کیک یک آبمیوه هم توسط خود مرکز انجام شد.
    من ازمونم رو در امیر بهادر ثبت نام کرده بودم اما بعد با تغییر زمان ازمون تنها این حوزه باز بود و من با اکراه این حوزه رو انتخاب کردم.
    اما با وجود تمام مسائل بالا من در کل از این حوزه راضی بودم.
    به چند دلیل.
    تمام مسائل ذکر شده تاثیری در روند ازمونم نداشت و مهمترین اتفاق کم بودن تعداد شرکت کننده ها و ارامش فضای برگزاری ازمون بود.
    اینکه تعداد داوطلب ها کم بود و از طرفی کارمندان عالیان خیلی با ارامش و راحت رفتار می کردن باعث شده بود که استرس قبل از ازمون برام وجود نداشته باشه و حاشیه ای هم نباشه.
    عالیان یک مرکز ایده ال برای ازمون نیست اما مشکلاتی که داره اصلا باعث حواس پرتی شما یا اخلال در روند ازمونتون نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)