صفحه 11 از 88 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

سلام
    من این شنبه که گذشت تو سازمان سنجش امتحان دادم. به نظر من شرایط امتحان در کل خیلی خوب بود. مانیتور، کیبورد و موس جای خوبیه ولی اگه کسی چپ دسته، با کمی جابجایی می تونه درستش بکنه.
    خوراکی نمی شه داخل برد ولی خودکار و مداد رو اجازه می دن. کاغد هم به اندازه کافی هست.
    تنها مشکلی که من داشتم این بود که پد موس یه حالت خاصی داشت که موس روش راحت کار نمی کرد. این موضوع تو ریدینگ من رو اذیت می کرد که مجبور شدم پد رو برگردونم و از پشت اون استفاده کنم که بهتر شد.
    ویرایش توسط Matinking : July 26th, 2014 در ساعت 09:39 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

راجع به مرکز جدید در مشهد تجربه دوستانو میخاستم. من مشهدم و برام اینجا خیلی راحتتره اما عکسهای مرکزو که تو سایتش دیدم کامپیوترها خیلی نزدیک به هم بود. موقع اسپیکینگ مشکل ایجاد نمیشه؟؟
    ویرایش توسط Matinking : August 10th, 2014 در ساعت 08:00 AM دلیل: آدرس لینک
    Time is gold.

Junior Member

سلام دوستان من تافلمو امیربهادر دادم و برای جی ار ای هم میخوام همونجا برم. راستش من بسیار راضی بودم چون اونها خیلی دقیق بودن. به موقع کاغذ اضافی میدادن و وقتی از صداها شکایت میشد سریع رسیدگی میکردن. من جای دیگه ای امتحان ندادم و فقط دنبال اینم که برای جی ار ای یه محیط آشنا برم که استرسم کمتر باشه. البته باید بگم که بار اول هم محیط استرس زایی نبود. در کل بسیاااار راضی بودم و برق هم قطع نشد

Junior Member

[QUOTE=AliTav;1699516]راجع به مرکز جدید در مشهد تجربه دوستانو میخاستم. من مشهدم و برام اینجا خیلی راحتتره اما عکسهای مرکزو که تو سایتش دیدم کامپیوترها خیلی نزدیک به هم بود. موقع اسپیکینگ مشکل ایجاد نمیشه؟؟

سلام دوست عزیز منم مشهدی هستم و چون febامتحان دادم مجبور شدم برم تهران و اونجا به دلیل آلودگی هوا کلی اذیت شدم. هم میگرن و هم حساسیت شدید باعث شد نمره ی بدی بگیرم. به نظر من اگه مشهد هستی به هیچ وجه نرو تهران. در ضمن اونجا هم چیدمان همینطوری بود و زیاد مشکلی ایجاد نشد برام. فقط یه بنده خدایی داددد میزد که اشاره کردم و تذکر دادن بهش. در کل از من میشنوی نرو تهران. موفق باشی
    ویرایش توسط Matinking : August 10th, 2014 در ساعت 08:01 AM دلیل: آدرس لینک

Junior Member arash00 آواتار ها

سلام. کسی در مورد سنتر تبریز ( داخل دانشگاه تبریز) اطلاعی داره که چه جوره. من 27 اپریل تو مجتمع فنی تهران(دیباگران) امتحان دادم. اونجا نسبتا خوب بود به جز اینکه فاصله میزها خیلی نزدیک بهم بود و صدای بغل دستیم خیلی اذیت می کرد. میخواستم ببینم وضعیت تبریز چه جوره. چون احتمالا مجبور بشم اینجا امتحان بدم.
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

سنتر زنجان خوب هست.من و همسرم اونجا امتحان دادیم..فقط حواستون باشه که آنها می گویند که تاریخ اعتبار کارت ملی ها تموم شده است. حتما گواهینامه و پاسپورت پیشتون باشه. موفق باشید

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

سلام دوستان. من امروز، 16آگوست 2014، امتحان داشتم مرکز سنجش. خوب بود در کل راضی بودم. دو تا مساله فقط وجود داشت یکی تاخیرشون در شروع پروسه امتحان بود. مساله دوم من که پاسپورتم رو نبرده بودم و شناسنامه و پاسپورت قدیمم رو برده بودم، بهم گیر دادن. گفتن یا پاسپورت یا کارت ملی. من هیچکدوم رو نداشتم. این موضوع یه کم هولم کرد اول جلسه. نهایتا، اجازه دادن امتحان بدم و فقط شناسنامه ام رو ازم گرفتن قرار شد با پاسپورت جدیدم برم بگیرم.
    یه چیز دیگه اینکه کابین های ردیف آخر، بعضی هاش پشت سرش اسپیلت بود که نفری که زیرش می نشست رو خیلی اذیت می کرد. این برای خودم اتفاق افتاد. همکاری کردن و اسپیلت پشت سر منو خاموش کردن. ولی توی break یکی از آقایون اعتراض کرد و اونها دوباره روشنش کردن. یه خوره این موضوع هم منو اذیت کرد. ولی در کل باقی چیزا خوب بود. مانیتورهاش، LCD فکر کنم 17 اینچه. صفحه اش نسبتا خوبه. ماوس و کیبورد و بقیه چیزاش هم خوب بود. برگه چکنویس هم سه تا گذاشته بودن (به رنگ زرد). که من فقط نصف یکیش رو استفاده کردم. در کل خوب بود.
    برای آیندگان تافل آرزوی موفقیت دارم.

Junior Member

من هم 16 آگوست آزمون دادم توی مرکز سنجش
    1. امتحان بدون هیچ توضیحی با حدود 45 دقیقه تاخیر شروع شد و حدود یک ساعت و نیم انتظار پشت در کمی آزاردهنده بود
    2. بررسی مدارک (کارت ملی و ..) چندان سخت گیرانه نبود و یکجوری راه میومدن حتی با کسایی که کارت ملی و پاسپورت نداشتن
    3. می تونین با خودتون آب سر جلسه ببرین . یک آبسردکن با لیوان های یکبار مصرف هم توی سالن بود که می تونستین پر کنین و ببرین سر میزتون
    4. کابین ها با فاصله های مناسبی چیده شدن و صدای اطرافیان چندان آزاردهنده نیست
    5. حرکت مراقبین و مسئولان توی راهرو بستگی به محل شما ممکنه کمی اذیت کننده باشه
    6. مانیتور ها ، هدفون، میکروفون، موس و کیبرد همه کاملا وضعیت راضی کننده ای داشتند البته کیبرد از نوع قدیمی و تاق تاقی میباشد که ممکنه بعضیا عادت نداشته باشن
    7. خودکارش خوب بود ولی از این ها بود که توی ادارات میزارن که تهش یه زنجیر وصله و به یه پایه متصل شده!

در کل در مقایسه با امیربهادر که آزمون آزمایشیم رو اونجا داده بودم وضعیت راحت تر و آروم تری داشت به نظرم.

سلام
    من سنتر ارومیه امتحان دادم و فکر کنم در مورد این سنتر کسی چیزی نگفته اینجا.

فاصله ها خوب بود. سنتر خودش خیلی کوچیک بود مجموعا بیست تا کامپیوتر فکر کنم نمیشه. اکثر افراد هم گویا از تبریز اومده بودن چون سنتر تبریز پر شده بود.
    تنها مشکلش این بود که مونیتور ها کمی کوچیک بودن ولی اونم نه اونقدر که آزار دهنده باشه.
    در کل همینکه سنتر خیلی کوچیک بود و اصلا شلوغ نبود خیلی کار رو راحت میکرد. (من قبلا آزمایشی امیر بهادر دادم و اونجا خیلی شلوغ میشد)

من مرکز زنجان امتحان دادم
    پرسنل فوق العاده مودب، محل آزمون مناسب، کامپیتورها خوب و کیبورد هم راحت بودم باهاش. کاغذ به موقع میارن بدون اینکه اصلا شما درخواست بدید. هرموقع یک کاغذتون پر میشه خود به خود یه کاغذ دیگه بهتون می دن. خودکار و آب هم می تونید ببرید با خودتون ولی خودکار خودشون هم خیلی خوب بود. در زمان استراحت هم با چایی و بیسکوییت ازتون پذیرایی می کنن. اصلا هم شلوغ نیست ، ما کلا 10 یا 12 نفر بودیم. آزمون هم سر ساعت شروع شد. کلا همه چیزشون عالی بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)