صفحه 3 از 88 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی از بچه هایی که وجه تافل را از طریق voucher دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    اگه کردیت کارت داشته باشید که دیگه نیازی به ووچر ندارید و تو پروفایلتون بعد از انتخاب روز و سنتر امتحان می تونید مستقیم و با کارتتون هزینه اش رو پرداخت کنید.
    آیا از داخل ایران میشه با کارت پرداخت کرد؟؟ آخه وقتی نوع پرداخت رو "از طریق کارت" انتخاب میکنم پیغام خطا میده و متوقف میشه مراحل ثبت نام

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian26 نمایش پست ها
    آیا از داخل ایران میشه با کارت پرداخت کرد؟؟ آخه وقتی نوع پرداخت رو "از طریق کارت" انتخاب میکنم پیغام خطا میده و متوقف میشه مراحل ثبت نام
    بله از داخل ایران می شه (اتفاقا دوست من هفته پیش اینکار رو کرد). من الان یه دور کل مراحل ثبت نام رو تا آخر رفتم و پرداخت از طریق کارت رو انتخاب کردم و خطا نداد و رفت مرحله بعد. راستش نمی دونم دلیل اینکه برای شما خطا می ده چی می تونه باشه.
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian26 نمایش پست ها
    گاهي با كارت اگر خود كارت ايراد داشته باشه اين مشكل پي مياد. مثلا ما يك كارت مجازي داشتيم كه بسته شده بود و نميدونستيم . هر چي ميزديم پيغام خطا ميداد. اگر مجازيه از اعتبارش مطمئن شيد. اگر اصليه از موجوديش. و در ضمن موقع وارد كردن اطلاعات صاحب كارت هم دقت كنيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض نحوه استفاده فعلها و ساختارهای متنوع دیگر برای رایتینگ و اسپیکینگ

سلام دوستان
    فايل پيوست شامل بعضي از فعل ها و نحوه كاربردشون با حروف اضافه است ، همراه با مثال كه كاربردشون رو در جمله نشون مي ده
    راستش نمي دونستم به كدوم تاپيك مربوط مي شه ، اگه به اينجا مربوط نمي شه از ادمين خواهش مي كنم به تاپيك مربوطه منتقلش كنه
    اينا شامل چيزايي كه موقعي كه خودم مي خوندم بهشون برخوردم و بعضي ها رو از فايل هاي مختلف و پراكنده پيدا كردم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: doc A.doc (44.5 کیلوبایت, 180 views)

Global Moderator

Simon آواتار ها

با ووچر فقط براي آزمون عادي ميتونيد ثبت نام كنيد. ووچر يك مقدار ثابت داره و ETS هرگز طلبكار نميومنه . تاپولشو كامل نگيره از ثبت نام خبري نيست.اگر نزديكه آزمون داريد ثبت نام ميكنيد ووچرتون رو بفروشيد و بخواهيد كسي براتون با كرديت ثبت نام كنه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

من با ووچر برای 28 اکتبر ثبت نام کرده ام. حال می خواهم بدانم چگونه می توان تاریخ امتحان را به یکی از این تاریخ های تازه باز شده تغییر داد.

ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tissaphernes نمایش پست ها
    من با ووچر برای 28 اکتبر ثبت نام کرده ام. حال می خواهم بدانم چگونه می توان تاریخ امتحان را به یکی از این تاریخ های تازه باز شده تغییر داد.

ممنون
    كرديت كارت و پرداخت جريمه ي برنامه ريزي مجدد. شادزي

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    كرديت كارت و پرداخت جريمه ي برنامه ريزي مجدد. شادزي
    ممنون از پاسختان. من در صفحه پروفایلم گزینه ای مبنی بر تغییر تاریخ ندیدم. آیا باید یک تاریخ جدید ثبت نام کنم و بعد تاریخ قبلی را کنسل کنم؟ اگر تاریخ قبلی را که با ووچر خریده بوده ام کنسل کنم پولش را ets چگونه به من باز می گرداند؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tissaphernes نمایش پست ها
    ممنون از پاسختان. من در صفحه پروفایلم گزینه ای مبنی بر تغییر تاریخ ندیدم. آیا باید یک تاریخ جدید ثبت نام کنم و بعد تاریخ قبلی را کنسل کنم؟ اگر تاریخ قبلی را که با ووچر خریده بوده ام کنسل کنم پولش را ets چگونه به من باز می گرداند؟
    تو سايتشون توضيح داده بهترين گزينه اينه كه كرديت كارت باشه و به اون واريز شه. بله بايد قبلي رو كنسل كني و مطمئن باش ي تا ميخواي جديده رو انتخاب كني پر نشه. شرايطو كه ميبيني. شادزي

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

امیر بهادر مشکل قطع برق داره. ممکنه سر 25-20 دقیقه درست بشه، و یا 1.30-1 ساعت برق نباشه و تو این شرایط گرما اذیت کننده باشه. مانیتورها هم از این قدیمی هاست. ممکنه یک کم طول بکشه چشمتون عادت کنه.
    سنجش مانیتور هاش حالت مایل داخل میز قرار گرفتند و باید سرتون در طول امتحان خم باشه که ممکنه گردنتونو اذیت کنه. برای دست چپ ها توصیه نمیشه. پارتیشن شیشه ای داره و از چند جهت اطرافتون شرکت کننده ها قرار دارند.
    به نظرم بچه ها از مجتمع فنی سعادت آباد، دیباگران، و سنتر اصفهان هم راضی بودند. یک سرچ کنید و نظرات بچه ها رو بخونید بیشتر دستتون میاد.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط Matinking : July 26th, 2014 در ساعت 10:17 AM
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)