صفحه 51 از 88 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی زلزله صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام دوستان
    موسسه NOET همون سنجشه؟ در کل کیفیتش چطوره؟
    از علامه سخن بد شنیدم و الان بچه ها دارن خوب میگن، بهبود داده؟
    Marefat Cultural and Educational Institute چطوره؟
    امیر بهادر چطوره؟

Junior Member

سلام
    من هم ازمون حي أر اي هم تأفل رو در علامه سخن دادم إز هر دو راضي ام با اينكه نمره حي أر ايم و نياوردم واقعا همه چيز عالي بود اول ازمون راهنمايي هاي خوبي در مورد نحوه ازمون مي كنند
    خودكار مداد و كاغد خودشون مي دن در ضمن جنس خودكاراشون خيلي خوبه همه سيستماشون ال سي دي بود كيبرداشونم جديد و عالي بود سألنش هم كاملا بدون صدا بود لاكر بداي وسايلامون بود به بوفه مجهز هم داشتن خوبيش أين بود كه سالن ازمون و بوفه و اتاق استراحت همه تو به طبقه (همكف) بود
    برخود كاركنانشون عال عالي بود تنبها سخت گيري كه دارن أصلا اجازه نمي دن چيزي ببري داخل حتي دستمال كاغذي ولي خودشون مي دن

علامه سخن به تازگی بازسازی کرده از این نظر هم که جمعیت ازمون دهنده ها کمه ارامش خاصی داره یه محیط صمیمی بدون استرس امیر بهادر خیلی شلوغ هست و باعث استرس میشه بخصوص در برک که برای دستشویی باید تو صف اسانسور هم باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraahmadiyan نمایش پست ها
    علامه سخن به تازگی بازسازی کرده از این نظر هم که جمعیت ازمون دهنده ها کمه ارامش خاصی داره یه محیط صمیمی بدون استرس امیر بهادر خیلی شلوغ هست و باعث استرس میشه بخصوص در برک که برای دستشویی باید تو صف اسانسور هم باشی
    من تو آپریل جی آر ای دادم اونجا. جوش بی استرسه ولی خیلی سرصدا توش زیاده. در این حد که بغل دستیت صندلیشو جابجا میکنه همش به چوبی که سیستم ها رو از هم جابه جا میکنه میخوره و این یعنی عدم تمرکز. ممنون میشم بفرمایید چه تغییراتی انجام شده؟ چون جوش به نسبت سنترهای دیگه آروم تره فقط داخل خود اون لب خیلی همه ی کامپیوترها به هم چسبیدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mania_R نمایش پست ها
    من تو آپریل جی آر ای دادم اونجا. جوش بی استرسه ولی خیلی سرصدا توش زیاده. در این حد که بغل دستیت صندلیشو جابجا میکنه همش به چوبی که سیستم ها رو از هم جابه جا میکنه میخوره و این یعنی عدم تمرکز. ممنون میشم بفرمایید چه تغییراتی انجام شده؟ چون جوش به نسبت سنترهای دیگه آروم تره فقط داخل خود اون لب خیلی همه ی کامپیوترها به هم چسبیدن.

الان پارتیشن ها فقط روی میز هستن و پا بهش برخورد نمی کنه سیستم هاشون رو هم جدید کردن ال سی دی کیبورد و موس ها هم خوبه منشی ها گفتن که دیوار عایق صدا گذاشتن چون واقعا از بیرون صدای داخل نمی اومد کولرش هم خنک من که خیلی راضی بودم هدفون ها همه جا یکی هست چون از خود ای تی اس ارسال شده و خوب بود

سلام به همه
    من 3 سپتامبر آزمون تافل سنتر سپاهان خیابان طیب اصفهان. متاسفانه وقتی رفتم که ببینم سنتر کجاست چیزی پیدا نکردم. با سازمان سنجش تماس گرفتم گفتن که بله چند نفری هم همین مشکل شما را داشتند و ما پیگیری می کنیم که جواب درست حسابی ای ندادند. بعد از چند ایمیلی که به ای تی اس دادم اونا یه شماره تماس از کوالالامپور دادن و گفته بودن که این نماینده ماست توی خاور میانه! کسی مشکل منو داره؟ به نظرتون چی میشه؟ میشه سنتر وجود خارجی نداشته باشه بعد توی ای تی اس ثبت بشه!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biosysem engineering

ادرسش الکیه ینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مگه میشه
    اینطور نیست
    من پرسیدم ادرس دقیقشو گفتن بهم
    فقط تنها چیزی که هست اینه که نمیدونم چطور امکانات و عملکردی داشته تا الان
    کسی تا الان ازمون داده توی سنتر سپاهان؟

دوستان مراکز تافل کرمان و جیرفت دیگه تافل برگزار نمیکنن؟

دوستان اخرش موسسه خاتم مناسب هست یا نه؟؟

Junior Member

دوستان موسسه علامه سخن چطوره؟ شنیدم تجهیزاتش جدید شدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)