صفحه 64 از 88 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام. من 18 نوامبر سنتر زنجان امتحان دادم. محل اولیه آزمونم ارومیه آواتاک بود که تغییر دادم. سنتر ارومیه تجربه آزمون ندارم اما رفتم از نزذیک دیدم، کوچیک بود برای 20 نفر. میزها کوچیک و نزدیک بهم. کلا توصیه نمیکنم اونجا رو. قبلا هم امیربهادر آزمایشی داده بودم. خوب بود امیربهادر اما کیبرد و مانیتورش واقعا منو اذیت کرد. مانیتور دور بود و کیفیت تصویر پایین، کیبرد هم برای تایپ سریع مناسب نبود. همش باید میزدی تو سر دکمه ها.
    تو زنجان برخوزد مراقبین فوق العاده با روی گشاده و منظم. کمد میدن وسیله میذاری داخلش. یه اتاق خیلی بزرگ در حد شاید 2 و نیم تا سه برابر مکان آواتاک. و در حدودای طبقه سوم امیربهادر. اما فقط برای 7-8 نفر. میزها به اندازه کافی بزرگ بود که راحت یادداشت بنویسی. مانیتور بزرگ و بود با رزواوشن خوب. کیبرد نرم بود میشد سریع تایپ کرد. تقریییبا شبیه کیبردهای لپ تاپ. تا کاغذ یا مداد رو میذاشتی رو کیس، سریع میومدن عوض میکردن. تو وقت استراحت پذیرایی کردن. بیسکوییت، آب، چایی و شکلات. سرویس بهداشتی تو همون طبقه بود و چون با یه فاصله ای برای استراحت خارج میشدیم کافی بود برای همه. چون فاصله مون از هم زیاد بود و منم از شانس کلا جدا افتاده بودم، سر اسپیکینگ اصلا اذیت نشدم. در حالی که تو امیربهادر اصن نمیفهمیدم چی چی میگم
    خیلی خیلی خیلی راضی بودم ازین سنتر.
    شبم موندم مجتمع رفاهی فرهنگیان. تمیز و مرتب بود و از محل ازمون 5-10 دقیقه فاصله داره.

Junior Member

مرکز عالیان امتحان دادم

خوش برخورد بودند و مهربان. مراقب سر جلسه راه نمیرفت و اصلا کاری نداشت و بسیار محیط خوبی بود. هدفون‌ها هم خوب بودند و تقریبا می‌شه گفت که اذیت نمی‌شید (نسبت به امیربهادر قطعا بهتر بود). البته مسئولین گفتند که کسانی که به صدا حساس هستند رو با هدفون‌های دیگری تجهیز می‌کنیم که کاملا صدا رو محو کنه که من استفاده نکردم. امتحان سر موقع برگزار شد و سر موقع هم تموم شد. بیشتر کلاس‌های دانشگاه علمی کاربردی عالیان رو هم به خاطر امتحان تافل تعطیل کردند که سر و صدا اصلا ایجاد نشه.

موقع استراحت هم با کیک و آب میوه پذیرایی کردند که دستشون درد نکنه

اگر بخوام امتحان بدم باز هم همین مرکز رو انتخاب خواهم کرد.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شیراز

پیش فرض پاسخ : آنچه در روز آزمون تافل iBT بايد بدانيم!!!

سلام
    من دیروز امیربهادر امتحان داشتم، از شیراز هم پاشدم رفتم (دانشگاه شیراز فعلا آزمون تافل برگزار نمیکنه)، چون با اتوبوس میخواستم برم گفتم مدارک زیاد همراهم نباشه، فقط کارت ملیمو بردم، فکر میکردم کارت ملی یه مدرک معتبر تو کشوره
    گفتن قبول نیست و باید دوتا مدرک داشته باشی، هرچی گفتم بابا از شیراز اومدم، ترسیدم مدارک بیارم تو راه گم کنم، گفتن قانونه، فقط میذاریم امتحان بدی، اما به ets گزارش میدیم که شما مورد تایید ما نیستید!
    با استرس نشستم امتحانو دادم، بعد از امتحان رفتم گفتم من چیکار میتونم بکنم که تاییدم کنید؟ گفتن هیچی دیگه، گزارش رو فرستادیم ets، برو مشکلتو با اونا حل کن
    گفتن اگه میخوای برو به ets ایمیل بزن و بهشون بگو
    کسی میدونه الان باید چیکار کنم؟ چی میشه؟ من چجوری میتونم خودمو به ets اثبات کنم؟!
    خیییلی وحشتناک و باور نکردنی سرخورده شدم، واقعا هنوز باورم نمیشه این کار رو باهام کردن. اگه میخواستن میتونستن تاییدم کنن. واسه همین چیزاست که میخوام از این کشور برم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شیراز

مرکز امیربهادر وحشتناک سختگیر و خشک، با کارمندای بداخلاق، یه محیط شدیدا استرس زا
    حتما با خودتون دوتا کارت تاریخ دار ببرید تا مثل من به سرتون نیاد
    با کارت ملی میریم مبلغای میلیونی از بانک میگیریم، بعد کارت ملی رو برای یه امتحان دادن ازم قبول نکردن و با چشم گریون روونه خیابونای تهرون شدم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnazDriver نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز امیربهادر امتحان داشتم، از شیراز هم پاشدم رفتم (دانشگاه شیراز فعلا آزمون تافل برگزار نمیکنه)، چون با اتوبوس میخواستم برم گفتم مدارک زیاد همراهم نباشه، فقط کارت ملیمو بردم، فکر میکردم کارت ملی یه مدرک معتبر تو کشوره
    گفتن قبول نیست و باید دوتا مدرک داشته باشی، هرچی گفتم بابا از شیراز اومدم، ترسیدم مدارک بیارم تو راه گم کنم، گفتن قانونه، فقط میذاریم امتحان بدی، اما به ets گزارش میدیم که شما مورد تایید ما نیستید!
    با استرس نشستم امتحانو دادم، بعد از امتحان رفتم گفتم من چیکار میتونم بکنم که تاییدم کنید؟ گفتن هیچی دیگه، گزارش رو فرستادیم ets، برو مشکلتو با اونا حل کن
    کسی میدونه الان باید چیکار کنم؟ چی میشه؟ من چجوری میتونم خودمو به ets اثبات کنم؟!
    خیییلی وحشتناک و باور نکردنی سرخورده شدم، واقعا هنوز باورم نمیشه این کار رو باهام کردن. اگه میخواستن میتونستن تاییدم کنن. واسه همین چیزاست که میخوام از این کشور برم

این امیر بهادر با این نظم مزخرفش بیشتر به همه استرس میده تا کمک...
    یه بار اونجا امتحان دادم ، واقعا مزخرف بودن... الکی با توضیحاتشون استرس میدن به آدم...
    مراکز دیگه اصلا اینطوری نیستن...
    البته من قانون ETS رو نمی دونم که ، آیا واقعا باید دو تا کارت شناسایی باشه یا نه... چون من خودم هم گواهینامه بردم و هم کارت ملی و هم شناسنامه...
    ولی احساس می کنم امیر بهادر الکی داره موضوع رو حساس و امنیتی میکنه...
    تافل هم یه امتحان ساده و معمولی مثل بقیه امتحانهاست...

مخصوصا اون خانوم که تو امیر بهادر با یه قیافه جدی میگه : " همه حرفام یک بار گفته میشه و دیگه تکرار نمیشه ، پس خوب گوش کنید"...همین رفتارش به خود من کلی استرس داد

اونایی که میگن امیر بهادر خوبه ، بقیه مراکز رو ندیدن تا حالا...
    همه جای بدنمو گشتن... برگشته به من میگه تو بطری آبت ، شکر قاطی نکردی؟
    یه جوری برخورد کردن ، انگار فرودگاه نظامیه..
    اون یکی مراکز اصلا اینجوری نیست خیلی راحت و خوش با ادم برخورد می کنن

برای شما هم توصیه می کنم زنگ بزنین به ETS...خیلی خوب و قشنگ جواب میدن...فقط روزهای تعطیل نیستن...ساعت های کاریشونو تو سایت نوشته

مرکز امیربهادر وحشتناک سختگیر و خشک، با کارمندای بداخلاق، یه محیط شدیدا استرس زا
    حتما با خودتون دوتا کارت تاریخ دار ببرید تا مثل من به سرتون نیاد
    با کارت ملی میریم مبلغای میلیونی از بانک میگیریم، بعد کارت ملی رو برای یه امتحان دادن ازم قبول نکردن و با چشم گریون روونه خیابونای تهرون شدم ...

امیربهادر واقعا بد بود... اونایی که اونجا امتحان دارن استرس نگیرن... و خودشونو اماده کنن واسه استرس های الکی که قراره بهتون بدن... با اطاق های کوچیک و صدای بالا تو اسپیکینگش... با نظم زیادش رو اعصابه بیشتر

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mohaammaaad نمایش پست ها
    این امیر بهادر با این نظم مزخرفش بیشتر به همه استرس میده تا کمک...
    یه بار اونجا امتحان دادم ، واقعا مزخرف بودن... الکی با توضیحاتشون استرس میدن به آدم...
    مراکز دیگه اصلا اینطوری نیستن...
    البته من قانون ETS رو نمی دونم که ، آیا واقعا باید دو تا کارت شناسایی باشه یا نه... چون من خودم هم گواهینامه بردم و هم کارت ملی و هم شناسنامه...
    ولی احساس می کنم امیر بهادر الکی داره موضوع رو حساس و امنیتی میکنه...
    تافل هم یه امتحان ساده و معمولی مثل بقیه امتحانهاست...

مخصوصا اون خانوم که تو امیر بهادر با یه قیافه جدی میگه : " همه حرفام یک بار گفته میشه و دیگه تکرار نمیشه ، پس خوب گوش کنید"...همین رفتارش به خود من کلی استرس داد

اونایی که میگن امیر بهادر خوبه ، بقیه مراکز رو ندیدن تا حالا...
    همه جای بدنمو گشتن... برگشته به من میگه تو بطری آبت ، شکر قاطی نکردی؟
    یه جوری برخورد کردن ، انگار فرودگاه نظامیه..
    اون یکی مراکز اصلا اینجوری نیست خیلی راحت و خوش با ادم برخورد می کنن

برای شما هم توصیه می کنم زنگ بزنین به ETS...خیلی خوب و قشنگ جواب میدن...فقط روزهای تعطیل نیستن...ساعت های کاریشونو تو سایت نوشته
    سلام

دقیقا از من هم پرسیدن که آب یا انرژی زا قاطی نکردی به اب معدنیت؟
    حالا گیرم یکی قاطیم کرده باشه، میاد صاف صاف میذاره کف دست شماها؟!
    دقیقا اون خانمه که اولش میگه این موادرو من یه بار میگم و دیگه تکرار نخواهد شد اولش ادمو شوکه میکنه.
    میدونین
    حس میکنی مثلا اینا انگار عمدا میخوان امتحانتو خراب کنی دوباره اونجا بری (رفتارشون اونطوریه). ولی از اون خانوما، دو تا از مراقبینشون رفتارشون خیلی خوبه.
    دقیقا این یا کتتو اویزون کن یا بپوش هم الان دوباره برام تداعی شد یاد و خاطره ش
    موفق باشید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام
    به ای تی اس نامه بزنینو بگین من مدارک شناسایی داشتمو قبول نکردن.
    و همونجا بنویسین که اگه نیاز باشه من میتونم ترجمه مدارکمو اسکن و ایمیل کنم یا که حتی با پست ارسال کنم (یادمه سال 2014 یه کاربری اینجا ترجمه شناسنامه و کارت ملیشو فرستاد برای ای تی اس و تایید شد، تو صفحات وسط این تاپیک باید باشه).
    به هر حال اعتراضات نسبت به این مرکز زیاد هست احتمالا قبول میکنن ازتون.
    حستون برای من قابل درکه، خودتونو نگران نکنین. درست میشه ایشالا.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

<اقعن واسه من عجیبه بچهها چطور میتونن تو امیربهادر امتحان بدن من که اصلن راضی نیستم و بمیرم اونجا آزمون نمیدم آمل واقعن عالی بود اصلن حس نمیکنین سرجلسه آزمون هستین انگار یه کلاس معمولی دارین علامه سخن هم خوبه برخورداشون عالیه
    نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام

دقیقا از من هم پرسیدن که آب یا انرژی زا قاطی نکردی به اب معدنیت؟
    حالا گیرم یکی قاطیم کرده باشه، میاد صاف صاف میذاره کف دست شماها؟!
    دقیقا اون خانمه که اولش میگه این موادرو من یه بار میگم و دیگه تکرار نخواهد شد اولش ادمو شوکه میکنه.
    میدونین
    حس میکنی مثلا اینا انگار عمدا میخوان امتحانتو خراب کنی دوباره اونجا بری (رفتارشون اونطوریه). ولی از اون خانوما، دو تا از مراقبینشون رفتارشون خیلی خوبه.
    دقیقا این یا کتتو اویزون کن یا بپوش هم الان دوباره برام تداعی شد یاد و خاطره ش
    موفق باشید.

Junior Member

امیربهادر یکی از بدترین جاها واسه امتحان دادنه ... من عالیان امتحان دادم در یک کلمه فوق العاده بود. هیچ گلایه ای نمیتونم داشته باشم از برخورد مسئولین گرفته تا شرایط آزمون،کیفیت هدفون،سیستم ها و ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)