صفحه 66 از 88 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    منم دیروز سنتر دانشگاه ایران ( واقع در اتوبان همت ) امتحان تافل دادم.
    توضیحات دوستمون بسیار دقیق و کامل بود فقط من چنتا چیز رو باید تصحیح کنم .
    مسئول سنتر خارجی نبود دوست عزیز.
    من بخاطر مشکلم با میکروفون باهاش فارسی صحبت کردم اون قشنگ توضیح داد.
    کل مسئولین ایرانی بودن.
    همه چیز این سنتر عالی بود . برخوردشون هم خیلی دوستانه و محترمانه بود. فقط یه مشکل وجود داشت که فکر کنم همه همینجوری بودن و اونم صدای بلند هدست بود. کیفیت وسایلشون عالی بود.
    موس و کیبورد بیسیم بودن و سیستم های کامپیوتری هم همینطوری که دوستمون فرمودن عالی بود.
    جای قرار گرفتن پا عالی بود و خیلی جا دار و راحت بودن استیشن ها. پارتیشن بندی نداشت و کامپیوتر ها کمر به کمر هم بودن که باید بگم اصلا مزاحمتی ایجاد نمیکرد این مسئله.
    توی بریک ده دقیقه هم میتونید برید از داخل کمد ( لاکٍر) تون خوراکیتون رو بردارید ولی بهتون کیک و آب میوه هم میدن. هر چقدر کاغذ هم بخواید بهتون میدن.
    ادمین سنتر هم اول آزمون به همگی روحیه داد و گفت ما توی ایرانیم و فکر قطعی برق و اینترنت رو کردیم پس اصلا نگران نباشید چون من و تیمم بهترین تلاشمون رو برای شما انجام میدیم.
    من از این سنتر واقعا خیلی راضی ام.
    منم 9 دسامبر اونجا بودم برخوردشون واقعا خوب بود.
    سیستماشون عالی بود فقط مشکل هدفون داشت. صدای هدفون زیاد بود و کم نمیشد.

Junior Member

دوستان تبریزی سنتر تبریز فوق العاده بود. خصوصا از لحاظ اخلاق پرسنل. هیچ استرسی وارد نمیکردند. من امیر بهادر جی ار ای داده بودم. ادم یاد زندان الکاتراس میوفتاد از این راه رو برو اونجا برو این اتاق و کلی دنگ و فنگ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

دوستان من این ماه مرکز عالیان در تهران امتحان دادم.
    حرفهای ضدو نقیض در مورد این مرکز خیلی‌ زیاد بود واسه همین قبل آزمون نگران بودم چون انتخاب اولم نبود این مرکز.
    اما همه چی‌ بسیار عالی‌ و خوب بود. کاملا بر خلاف انتظارم. در پاسخ به نگرانیه خیلی‌ از دوستان
    ۱- جا برای نوت برداری کافیه کافیه، کیبورد‌ها عقب میز هست.
    ۲-صندلی‌ و سیستم‌ها کاملا نو و مرتب بودن. از همه مهم‌تر هدفون بود برای من که خیلی‌ خوب کار میکرد.
    ۳-اتاق آزمون کاملا پر بود ولی‌ من هیچ مشکلی‌ با فاصله‌ها نداشتم . آرامش این مرکز بی‌ نظیر واقعا. من چون به سرو صدا حساس بودم از یه گشگیری که مرکز داد استفاده کردم و خیلی‌ کمک کرد
    ۳-اجازه بردن خوراکی یا آب نداشتیم ولی‌ در بریک ازمون پذیرایی‌ شد و دم در اتاق آب گذاشتند.
    ۴-مهمترین نقطه قوت مرکز اینکه استرس افراد رو کاملا از بین میبرند. برخوردها و توضیحات خیلی‌ آرامش بخش.
    من حتما این مرکز رو توصیه می‌کنم. نمیدونم آزمون GRE برگزار می‌کنن یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    منم دیروز سنتر دانشگاه ایران ( واقع در اتوبان همت ) امتحان تافل دادم.
    توضیحات دوستمون بسیار دقیق و کامل بود فقط من چنتا چیز رو باید تصحیح کنم .
    مسئول سنتر خارجی نبود دوست عزیز.
    من بخاطر مشکلم با میکروفون باهاش فارسی صحبت کردم اون قشنگ توضیح داد.
    کل مسئولین ایرانی بودن.
    همه چیز این سنتر عالی بود . برخوردشون هم خیلی دوستانه و محترمانه بود. فقط یه مشکل وجود داشت که فکر کنم همه همینجوری بودن و اونم صدای بلند هدست بود. کیفیت وسایلشون عالی بود.
    موس و کیبورد بیسیم بودن و سیستم های کامپیوتری هم همینطوری که دوستمون فرمودن عالی بود.
    جای قرار گرفتن پا عالی بود و خیلی جا دار و راحت بودن استیشن ها. پارتیشن بندی نداشت و کامپیوتر ها کمر به کمر هم بودن که باید بگم اصلا مزاحمتی ایجاد نمیکرد این مسئله.
    توی بریک ده دقیقه هم میتونید برید از داخل کمد ( لاکٍر) تون خوراکیتون رو بردارید ولی بهتون کیک و آب میوه هم میدن. هر چقدر کاغذ هم بخواید بهتون میدن.
    ادمین سنتر هم اول آزمون به همگی روحیه داد و گفت ما توی ایرانیم و فکر قطعی برق و اینترنت رو کردیم پس اصلا نگران نباشید چون من و تیمم بهترین تلاشمون رو برای شما انجام میدیم.
    من از این سنتر واقعا خیلی راضی ام.
    دوست عزیز، گفتین کامپیوترها خیلی نزدیک هم بود...یعنی همه نزدیک هم نشستن؟! صدای کناری اذیت نمیکرد؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط javidshr نمایش پست ها
    دوست عزیز، گفتین کامپیوترها خیلی نزدیک هم بود...یعنی همه نزدیک هم نشستن؟! صدای کناری اذیت نمیکرد؟!!
    خیر دوست عزیز.
    میزهای با فاصله چیده شده بودن و نزدیک نبودن اما صدای هدفون ها بسیار بلند بود و به همین خاطر بسیاری از دوستان از این موضوع گله مند بودن. اما در موقع اسپیکینگ هیچ مشکلی به نظر من پیش نیومد و احتمالاً نخواهد اومد.
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Yazd University

سلام به همه دوستان

من حدود یک ماه پیش در مرکز تافل خاتم امتحان دادم. چون از تجربیات دوستان استفاده کردم، گفتم خودمم تجربیاتمو بگم:

اول اینکه برخورد مسیولین واقعا عالی بود و حتی یک مرد میانسال خوش اخلاق دم در بود که با همه شوخی میکرد تا استرس کم بشه. خیلی با نظم و سیستم ها به روز و کابین مانند بود. که هیچ مزاحمتی از طرف افراد کناری نبود. 3برگه چکنویس صورتی رنگ و خودکارو مداد گذاشته بودند، که بعد از پارت اول عوض شده بودند. سرویس بهداشتی قیمت ورودی بود و پذیرایی خوب بود. در کل تجربه خوبی بود ولی چون نمرم خوب نشد حدود 24روز دیگه دوباره تو همین موسسه امتحان دارم. دعا کنید...

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

سلام دوستان،

من واسه 22 ژانویه در سنتر علامه سخن رجیستر کردم. ممنون میشم دوستانی که در این سنتر امتحان دادن تجربیاتشون رو شر کنن.
    ممنون.
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pmaie_javad نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من واسه 22 ژانویه در سنتر علامه سخن رجیستر کردم. ممنون میشم دوستانی که در این سنتر امتحان دادن تجربیاتشون رو شر کنن.
    ممنون.

دوست عزیز خیالت راحت باشه من هم جی ار ای هم تافل توی این سنتر دادم خیلی عالی بود تو قوانین کاملا سختگیرند اما برخوردشون خیلی عالی همینوطر پشتیبانیشون همه چیز اوکی بود

سلام دوستان
    من شنبه سنتر زنجان آزمون تافل دادم.واقعا عالی بود همه چیز.پرسنل مودب که هیچ استرسی وارد نمی کردن ,فضای کافی و مناسب ,در کل عالی بود

Junior Member

سلام دوست عزیز، alireza4765
    میز و صندلی ها مثل عکس های داخل وبسایت عالیان به هم چسبیده و نزدیک به هم بود؟
    این موضوع مزاحمت برای شما ایجاد نمی کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)