صفحه 69 از 88 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    GEMS-VUMS - Ministry of Health and Medical Education
    این مرکز رو یکی میشه بگه چجوریاس فقط این مرکز برای تاریخ امتحان من هست
    با سلام
    میدونم که شاید دیر باشه گفتن این موضوع اما این سنتر که نوشتید ، سنتر دانشگاه ایران هست و به نظر و با تجربه ی شخصی بنده، بهترین سنتر برای امتحان دادن در ایران همین سنتره.
    از صندلی بگیرید تا برخورد مسئولین و سخت افزار و فاصله افراد و .... همه چیز بسیار عالیه

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    با سلام
    میدونم که شاید دیر باشه گفتن این موضوع اما این سنتر که نوشتید ، سنتر دانشگاه ایران هست و به نظر و با تجربه ی شخصی بنده، بهترین سنتر برای امتحان دادن در ایران همین سنتره.
    از صندلی بگیرید تا برخورد مسئولین و سخت افزار و فاصله افراد و .... همه چیز بسیار عالیه
    سلام. در سایت ETS آدرس اینطوریه:
    GEMS­ VUMS ­ Ministry of Health and Medical Education
    :Test Center Address
    Ministry of Health Assessment Organization
    Azadi Street
    opposite Avesta Park
    TEHRAN, ,
    Iran (Islamic Republic Of)
    حالا کدوم یکی درسته؟ اسمی از دانشگاه ایران نبرده
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام. در سایت ETS آدرس اینطوریه:
    GEMS­ VUMS ­ Ministry of Health and Medical Education
    :Test Center Address
    Ministry of Health Assessment Organization
    Azadi Street
    opposite Avesta Park
    TEHRAN, ,
    Iran (Islamic Republic Of)
    حالا کدوم یکی درسته؟ اسمی از دانشگاه ایران نبرده
    ایشون درست میگفتن من 2 روز پیش رفتم پیداش کردم دانشگاه علوم و سنجش اموزش پزشکیه واقع در میدان انقلاب به سمت میدان ازادی بعد از دانشکده دامپزشکی تهران و دانشکده مدیریت تهران مرکز قبل از مترو توحید روبروی پارک اوستا با مترو بخواید برید میشه ایستگاه توحید دقیقا بغل دانشکده مدیریت تهران مرکز هم پارک اوستاس طبقات دوم سوم هم انگار امتحانات برگزار میشه ولی اجازه ندادن بهم برم ببینم محیطش چطوریه

Junior Member

کسی در مرکز GEMS­ VUMS ­ Ministry of Health and Medical Education آزمون داده آیا ؟ ممنون میشم کمی توضیح بدبد راجع بهش

Junior Member

دوستان من هم میخواهم در مورد این مرکز اطلاعاتی داشته باشم. به خصوص اینکه آیا محل برگزاری همونطور که دوستان نوشته اند کتابخانه مرکزی دانشگاه ایرانه یا ساختمان وزارت بهداشت تو خیابان آزادی؟
    سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات طلائی من از آزمون تافل IBT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Reza نمایش پست ها
    از اینجا فهمیدم:
    قسمتی از فرمایشات طلائی شما " (برادر من وسط سئوال سپیکینگ که بحث نمیکنن") البته معلو مه که شما مشغول نجوا کردن بودی و بقیه صدای شما را نمیشنیدند.
    شما حکم کردی که من فقط یه کارت دارم و اونا هم باید اجابت میکردن که کردن . اینم یه دهن کچی به قانون.
    دفعه قبل که من تو سنجش امتحان دادم هر کی دستش یه کارت ملی بود میرفت تو و عکسش گرفته میشد و امتحان میداد. ولی تو امیربهادر دو بار تایید هویت میکنن. حالا فرق ادماهایی که این دو رو تایید و یا رد میکنن معلوم میشه.
    در زمان Check-in سیستم میپرسه " Have you read filled and signed the confidentiality statement" سوپر وایزر باید بزنه "Yes" تا امکان عکس گرفن مهیا شه. شما از این قسمت سنجش خوشتون میاد که بعد از عکس گرفتن به صورت سلف سرویس برکه گداشتن که هر کی دلش میخواد پر گنه وامضا کنه. در صورتیکه امضا باید در حضور سوپر وایزر باشه که مشا هم از این قسمت خوشت نماید.
    خدایا اگر قشر فرهیخته ما اینقدر قانون کریز باشه از بقیه چه انتظاری میشه داشت.
    شما وقتی Licence Agreement رو امضا میکنی به منزله اینه که کلیه مقررات و قوانین رو خوندی و امضا کردی. دیگه معنی نداره که بگید حالا یکی نمیدونسته و نیاورده. تازه من هم از همون ادمهایی بودم که بی توجه به مقررات دفعه اول بلیط ثبت نام را نبرده بودم بهم کفتن که تا شب به موسسه ئی میل کنم. این داستانها که مگید نمیدونم از کجا اومده. من به عنوان شاگرد سه ماه در این موسسه درس خوندم و با همه ارتباط داشتم و مطالبی رو که مینویسم از روی یه تجربه تقریبا زیاده و نه گذری.
    نکته دیگه این گه در هر نوبت 100 نفر در این موسسه امتحان میدن و وقتی اینها تجریبات طلائی حضرتعالی رو میخونن ار قبل دچار استرس شده و حالت تدافعی بخود میگیرند. در صورتیکه هدف از این فروم فراهم نمودن تجربه های مفید و کمک به داوطلبان میباشد.
    ارق ملی نسبت به موسسه دارین که حالا با سه ماه درس خوندن میگین اونجا بد نیست و هرچی این خانم/آقا می گه معلوم نیست از کجا اومده؟ )))))

شما با هماهنگ کردن مشکلی دارین؟ اگه طرف مجبور باشه به خاطر یک کارت شناسایی دیگه برگرده شهر دور شما میگی قانون امر الهی ه؟ اینا تحجره نه قانون مداری ... شرایطی وجود داره واسه انجام دادن هر قانون .... اگه اینجوری که شما میگین باشه باید جای قاضی کامپیوتر بزارن با انجام صفر و یک واسطون حکم صادر کنه ...

اگه قشر فرهیخته نفهمه کجای قانون اشتباهه چجوری می خوایم بفهمیم حق مون رو می خورن یا نه؟

جمله آخرتون هم که مشخص می کنه کلا گفتن بدی ها و نقد کردن رو دوست ندارین و کاری ندارین دزسته حرفه طرف یا نه ... اگه طرف به نا حق گفت یه چیز بده بعد دلیل آورد ، که قرار نیست که بگیم تو حق نداری حرف بزنی ! شما هم بیا بگو آره غلط می گی درستشو بگو .

پیش فرض پاسخ : تجربیات طلائی من از آزمون تافل IBT

با عرض سلام

من در تاریخ 20 می در سنتر دانشکده علوم پزشکی تبریز (GEMS - VUMS - Tabriz University of Medical Sciences) آزمون تافل داشتم، با توجه به اینکه قبلا در سنتر امیر بهادر تهران تجربه آزمون GRE را داشتم می خواستم تجربیات خودم را درباره این سنتر با دوستان به اشتراک بگذارم که البته عزیزانی هم قبلا زحمت این کار را کشیدن.

* رفتار کارکنان مرکز بسیار عالی همراه با آرامش و فضایی کاملا آرام بود، تمامی اقدامات به موقع همراه با توضیحات کامل انجام شد و هیچ گونه اقدامی برخلاف امیربهادر برای ایجاد استرس انجام نشد.

* کمدهایی جهت گذاشتن وسایل تعبیه شده که میتونید کلید را با خودتون به داخل ببرید. برای مدارک شناسایی یک مدرک شناسایی پاسپورت همراه با شناسنامه و یا کارت ملی کافی هست.

* سالن آزمون یه سالن بزرگ کنفرانس هست که دارای میزهای پیوسته به هم هست، با تعداد بالایی سیستم های کامپیوتری All in one که البته این سیستم ها با فاصله بسیار خوبی تعبیه شدن (حداقل 2-3 متر) و حتی نسبت به تعداد شرکت کننده به صورت پراکنده جای میدن که بر فرض شعاع 4 متری من کسی نبود. سیستم ها دارای کیبورد و ماوس بیسیم هست که کار نت برداری خیلی آسان تر میشه، مانیتورها اگه اشتباه نکنم 20-21 اینچ بودن.

* بر روی میزها، دو عدد مداد، کاغذ، آب معدنی قرار داره، که در صورت درخواست مداد و یا کاغذ اضافی سریعا تامین میشه.

* شرایط تهویه، صندلی و... کاملا مناسب بود، در زمان 10 دقیقه استراحت پذیرایی (کیک و آبموه) صورت گرفت، دستشویی حدودا 40 متر فاصله داره (20 ثانیه)

* محل آزمون در مرکز شهر تبریز هست، وقتی از فلکه دانشگاه به سمت بیمارستان امام رضا میرید، روبه روی خود دانشکده پزشکی مجتمع رفاهی و سالن کنفرانس ها هست (کارخانه سابق پشمینه) که آزمون در اونجا برگزار میشه و علایم راهنما هم به صورت مناسب تعبیه شده.

در کل با توجه به تجربه مسخره امیربهادر، واقعا قابل مقایسه با هم چه از نظر سیستم ها، فاصله سیستم ها و علی الخصوص رفتار پرسنل نیستند.

برای دوستان آرزوی موفقیت دارم.
    ویرایش توسط LHVIA : June 1st, 2017 در ساعت 04:01 PM

بچه ها من ووچر خریدم
    بین سنتر خانم و بهداشت موندم ! به نظرتون کدوم بهتره !؟

Junior Member

بهداشت خیلی خوبه. خاتم مانیتوراش کوچیکه

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    با توجه به نظراتی که خوندم به نظرم رسید که سنتر خاتم جای مناسبی برای دادن ازمون باشه. من مهر ماه تصمیم دارم ازمون بدم و الان میخوام ثبت نام کنم. تو سایت دانشگاه خاتم نتونستم شماره تماس و اطلاعاتی در مورد آزمون های ازمایشی تافل اونجا پیدا کنم. چون ترجیح میدم قبل از امتحان تو همون سنتر ازمون بدم. خواستم بپرسم کسی اطلاعی در این مورد با شماره تماسی از این سنتر داره.ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)