صفحه 7 از 88 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Economics, Charles University, CERGE-EI, Prague

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

من تجربه بهت آور و عجیبی در روز آزمون تافل داشتم که فکر میکنم خواندن آن خالی از لطف نباشد. آزمونی که هرگز به پایان نرسید!:

بنده و دو نفر از دوستانم به زحمت توانستیم (البته با تلاش دوستانم) برای آزمون 9 نوامبر در سنتر علامه سخن ثبت نام کنیم. سنتر علامه سخن در حوالی میدان ونک قرار دارد و در واقع یک خانه قدیمی حیاط دار! است که سیستمها در یک اتاق 30 40 متری چسبیده به هم جا داده شده اند. آزمون ساعت 9 بود و هر 3 ما تا ساعت 8:15 در سنتر حضور داشته ایم. پس از صحبتای مقدماتی توسط مدیر سنتر در رابطه با آزمون و مقررات، آماده شدیم تا سر جای خود نشسته و آزمون را شروع کنیم. در همین جا چند اتفاق عجیب رخ داد که البته در قیاس با حوادث بعدی قطره ای از دریاست. نخست آنکه حتی خودکار هم نمیذاشتن ببریم سر جلسه و روی میز دو عدد مداد (البته یکی نصفه) گذاشته بودند و مسلما اگر نوک مداد میشکست یا کند میشد خصوصا سر لیسینینگ به دردسر می افتادی. برای وارد شدن به جلسه حتی به کت من گیر دادند که مجبور شدم درآورم. برای شروع آزمون از اتاق بقلی سالن آزمون افراد را تک تک صدا میزدند تا بعد از گذراندن مرحله عکس برداری! بر سر میزهای خود مستقر شوند. به این ترتیب بین نفرات اول و من حدود نیم ساعت در شروع آزمون فاصله بود. بین میزها یک تخته پلاستیکی متحرک قرار داده بودند که به اصطلاح پارتیشن بندی! شوند. خلاصه پس از این خرده اتفاقات عجیب آزمون بنده شروع شد. ناگهان در اواسط ریدینگ دوم سیستم هنگ کرد. اول فکر کردم مشکل فقط از سیستم من است اما برگشتم دیدم همه با چشمان گرد شده همدیگر را نگاه میکنند. مدیر سنتر گفت سرعت اینترنت پایین اومده بخاطر مذاکرات ژنو!!! به این دلیل اینجوری شد و ممکنه یکی دو بار دیگه هم اینطوری بشه. بعد دوباره درست شد و ما ادامه دادیم و باز سر ریدینگ سوم همین اتفاق تکرار شد. و این اتفاق بارها و بارها تکرار شد به طوری که ما بیشتر عین اوسکالا در و دیوار رو نیگا میکردیم تا مشکل حل شه به جای اینکه سوالای آزمون را جواب بدیم. خلاصه تا ساعت 2 هنوز به لیسینینگ نرسیده بودم!!! تا اینکه مدیر گهر فشاند که بالاخره با مکاتبات ما ETS قبول کرده آزمون را offline برگزار کنیم. و باز همان برنامه تکرار شد. تا اینکه مدیر پیشنهاد طلایی! خود را ارایه کرد: "امتحان کنسله، هر که میخواد بره بعدا ما یه ووچر میدیم یه تاریخ دیگه امتحان بده (این را در نظر داشته باشید که تا بعد از ژانویه تمام تاریخ ها پر است یعنی تمام ددلاین ها پر!) هر که هم میخواد امتحان بده میتونه بمونه تا ما یه جوری امتحان رو برگزار کنیم" بعد از این ما که حدود 20 نفری میشدیم ول میگشتیم!! توی سنتر تا اینا درست کنن بتونیم امتحان کوفتی رو بدیم. بعد از مکاتبات مکرر با ETS و کش و قوس های فراوان، امتحان زِکُل! کان لم یکن! اعلام شد. بعد شماره ETS را دادند و قرار بر این شد ما همه زنگ بزنیم و خواهش کنیم یه تاریخی برای ما هر چه زودتر باز کنند تا بتونیم امتحان بدیم. بعد همه اسم و شماره تماس رو گذاشتیم تا اگه خبری شد به ما اطلاع بدن!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

درود، وقتتون بخیر، من برای ازمون ۱۸ ابان (۹ نوامبر) بالاخره بعد از کلی استرس و تقبل نزدیک ۷۰۰ تومان پول ناقابل، ثبت نام ، و تنها موسسه خالی، در اون مقطع موسسه به اصطلاح "علامه سخن" بود، خب صبح اونجا بودیم و بعد از یه سری توضیحات مدیر موسسه در مورد ازمون که اصلا منسجم و منظم نبود، واکثرشون به اصطلاح تو ده پوینت نبود ( توضیحاتی راجع به نگرانیشون از قطع شدن ازمون واینکه ۱۱۰ می شید واثرات تحریم بر تغییرات ابو هواییو...) ایشون گفتند هیچ شیی داخل نمی برید، حتی خودکارتون،و یکی اسممون از روی لیست نا مرتبی که حتی توش ایمیلمون به زحمتجا می شد می خوندندو ملت وارد اکتحان می کردندو طبیعتا خوب خیلی فاصله شروع ازمون هر کس تفاوت می کرد! بالاخره شروع شد ازمون. بعد از چند تا تست دیدم که نرم افزار نمی ره سوال بعدی و گیر کرده! گفتند نگران نباشید به خاطر اینترنت و مسایل تحریم وایناست درست می شه، سرتون درد نیارم ما از ساعت ۹ تا ۱ همین ماجرا داشتیم، ضمن اینکه ای تی اس اجازه برگزاری افلاین هم نمیداد بهشون و بالاخره اینکه نزدیک بعد ظهر شد (فکر کنید تو این زمان می شد دو تا ازمون تافل برگزار بشه!) و بعد از کلی الافی در یک روز کاری ! یعنی شنبه که خیلی ها از جمله من با بدبختی و کلی ضرر مالی خالی کرده بودیم اون روز..دوستان گفتند اجازه برگزاریرافلاینو گرفتند، ازمون افلاین برگزار شد، ولی....چشمتون روز بد نبینه، دوباره مشابه همون مشکل قبلی، نرم افزار گیر می کرد...نمیدونم چی بگم،قضاوت با شما که مشکل از چی بوده و یا کی بوده...نکته جالبش برخورد و نحوه مواحه با این مشکل مدیر موسسه چقدر جالب بود....ایشون انگار نه انگار....می گفتند اونایی که می خوان بمونن تا ما مشکلو حل کنیم،(ساعت نزدیک ۳ بود الان) یا برند خونه هاشون!...حتی یه عذر خواهی و یا حتی یه راهکار خوب برای این موضوع ارایه ندادند، واخرم گفتند، پوزش‌می خوایم ولی تقصیر ما نبوده و از ای تی اس مشکل! من ازشون خواستم حداقل مسیولیت ثبت نام بچه ها برای یه فرصت دیگه رو بهعده بگیرندو رو ز ها وتاریخ هایی که حتی خارج تهرانه لا اقل بهشون اعلام کنند....ولی فقط گفتند ایمیل بزنید ای تی اس و...خب ما همون روز البته بدوپ هزینه سریعا برای یه شهردیگه زنجان اقدام کردیم،و موسسه علامه سخن امروز یعنی سه روز بعد از ازمون وخیلی دیربرای تصمیم گیری گفتند یه جای خالی تو امیر بهادر باز شده، ولی خب دیگه یه تجربه ای شد برامون....دوستان اسم این موسسه وزین "علامه سخن" رو به خاطر بسپرید...شاید که...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : آنچه در روز آزمون تافل iBT بايد بدانيم!!!

با سلام ،

من خواستم تجربه هایی که داشتم رو بگم تا باعث بشه که بقیه مثل من استرس نکشن و خراب نکن بعضی جاهای امتحان رو ،

من سنتر سنجش امتحان دادم ، اتقاقی که افتاد این بود که بعد از این که از برک برگشتم و اسپیکینگ شروع شد وسطش فهمدیم که کاغدام عنقریبه که تموم بشه !! panic بازی در آوردم و به اون مراقب زامبی ! گفتم کاغذ میخوام اونم کجا وسط لیسنینگ سوال 3 ! اون رفت و بعد از یه مدتی اومد با کاغد توی preparation time سوال 4 بودم که کاغد اورد کاغذ رو گرفتم که دیدم وایساده میگه اون قبلی ها رو بده دیگه !! بده دیگه !! ( امیدوارم تو بقیه ی مراحل زندگیش هم همین قدر پیگیر باشه !! ) خلاصه بدون پریپریشن تایم دادم سوال 4 رو و کلی این موضوع حواسم رو پرت کرد .

حرفم اینه اگه می بینی که کاغد کم می یارین قبل از اسپکنیگ به اون طرف بگین به خصوص تو سنترهای شلوغ مثل سنجش ، بعد از آزمون دوستم گفت به ما اومدن دوتا همین طوری گذاشتن رو میز ، در صورتی که ردیف ما رو یه همچین کاری نکردن ...اینه که حواستون باشه من خیلی ناراحت شدم که اسپکینگم رو یه مقدار خراب کردم به خاطر اون مراقب زامبی !

نکته ی دوم این که آخر آزمون که یه سری سوال می پرسه اگه نمیدونین چی کار کنین ، قشنگ دندون رو جیگر بذارین و دستتون رو بالا نگه دارین تا یه مراقب بیاد و به هتون بگه که اون قدر باید کانتینو بزنید تاصفحه ی ویندوز بیاد ، من یه کانتنیو آخر رو نزده بودم و همه زده بودند و یه خرده استرس گرفتم بعد آزمون که نکنه ریپورت نشده باشه آزمون من ولی خدا رو شکر مثل این که شده ، دلم نمیخواد بقیه اشتباه من رو تکرار کنند .

تافل به سلامت

Junior Member

سلام. من 26 آبان امتحان تافل داخل دانشگاه صنعتی اصفهان داشتم. همه چیز خیلی خوب بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EL master at KTH

سلام به همگیمن 23نوامبر علامه سخن امتحان دادم و امیدوارم کسی این مرکز رو تا مجبور نشده انتخاب نکنه.واقعا جای تنگ و بدی بود. آقای موسوی(فکر میکنم مدیر موسسه است) که از 8:15 تا 8:45 انقدر حرف زد سرم ترکید! اتاقش سرد بود و به بچه ها اجازه نمیداد تا ژاکت و کاپشن برن سر جلسه. حالا اینا به کنار، جاش خیلی تنگ بود، من داشتم ریدینگ رو میخوندم که دیدم پارتیشن (همین مقوایی که هست)بغل دستیم داره مدام تکون میخوره و هی خم میشه روی سر من، بعد فهمیدم یکی از این مسئولان از بالای میز خم شده به زور داره تلاش میکنه تا موس بغل دستی من رو از کیسش جدا کنه و براش عوض کنه (2-3 دقیقه طول کشید) اما نمیدونم این وسط دستش به سیم های سیستم من هم خورد-چی شد که حالا موس من گیر کرده بود و به زور تکون میخورد! به مسئول تافل(خانم ویلسن) گفتم موس من رو دست کاری کردین، گفت نه! گفتم پس لطفا یک کاری بکنید چون دیگه خوب کار نمیکنه. اونم با پررویی و با لهجه انگلیسی-فارسیش گفت: من دیگه موس ندارم!هیچی، منم با بدبختی ادامه دادم ولی زمانم خیلی سوخت چون باید موس رو 10 بار تکون میدادم تا برسونم به گزینه مورد نظر. یک ریدینگم از دست رفت.لیسنینگ هم بلافاصله شروع شد و باز با سختی ادامه دادم و باز زماننم تلف شد. 10 دقیقه استراحت به آقای موسوی که گفتم، رفت یک موس آورد!! منم عصبی شدم و گفتم الان آخه. من به خاطر دروغ اون خانم به قول خودش آمریکایی دو بخش رو از دست دادم. اونم جواب داد که میتونی دیگه ادامه ندی و به خاطر مسائل سخت افزاری آزمونت کنسل بشه!من تازه فهمیدم که این آدم اصلن نمیفهمه تافل ینی چی!!گفتم من ددلاینم 20 روز دیگست. حالا پول و وقت و ... بماند. دوباره همون خانم خارجیه(ویلسون) اومد و گفت که : تو به من گفت که موس من رو چرا عوض کرد؟!!دیگه خدا میدونه که من چه حالی داشتم! گفتم چرا دروغ میگی من گفتم موس رو عوض کن، اونم زد زیرش و گفت نه تو وسط لیسنینگ بودی و ....خلاصه آخرشم با بی شرمی گفت من امتحانت رو به خاطر رفتار بد کنسل میکنم و برو بیرون!!!بحث بالا گرفت تا اینکه آقای موسوی که فقط تماشاگر بود در نهایت با منت اومد گفت ما امتحانت رو از لحاظ فنی کنسل میکنیم ولی برو به ETS ایمیل بزن و انشااله یه جا باز میشه دوباره امتحان بدی! منم دیگه اومدم بیرون و امتحانم نصفه موند، اعصابم داغون شده بود.آقای موسوی در آخر گفت تو باید هی سمج میشدی و به یک مسئول دیگه میگفتی تا مشکلت رو حل کنه!امتحانش برام آسون بود، خدا لعنتشون کنه پول منم بالا کشیدن، معلوم نیست چی گزارش دادن دروغگوها. ETS هم که هنوز هیچ جوابی نداده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام
    در اصل من برای 16 نوامبر(مجتمع فنی) امتحان داشتم و همون جا با خبر شدم که امتحان کنسل شده(من فقط یک نگاهی داخل سایتشون انداختم، فاصله میزها خیلی خوب بود و کابین بندی کامل و سیستم ها هم جدید به نظر می رسیدن و نسبت به امیربهادر که قبلا امتحان داده بودم، خیلی بهتر بنظر می رسید.
    در نهایت، با بدبختی از سنتر تبریز که شنیده بودم سنتر خوبی نیست برای 24 نوامبر ثبت نام کردم. من این سنتر رو در دو بخش شرح می دم، نقاط قوت و ضعف(کلیه این اطلاعات بر اساس تجربه شخصی من توی یک امتحان بوده و ممکن با بقیه کاملا متفاوت باشه، امیدارم فقط کمک کننده باشده براتون). چون اطلاعات زیادی معمولا در مورد سنتر تبریز دردست نیست(من خودم هم این مشکل داشتم) تا حد ممکن با جزئیات توضیح می دم.
    قوت:
    1. برخورد کارکنان حداقل با من خیلی دوستانه بود و سختگیری زیادی نداشتن و ایجاد استرس نمی کردند(البته اول گفتن که فقط دو تا کاغذ می دن و نهایتا تا چهارتا قابل استفاده هستش ولی بعدش که من درخواست بیشتری داشتم، کاملا دوستانه کمک کردن)
    2. نور، تهویه و ... کاملا مناسب بود و صدایی از بیرونی سالن نمی یومد.(هدفن ها به نظر من نسبت به سنتر امیربهادر ضعیف تر بود و ممکن بود سر اسپکینگ مشکل ساز بشه ولی چون من دو بخش اول رو خیلی کش دادم و به پیک سپیکینگ بقیه نخوردم، اصلا صدای بقیه دوستان ازاردهنده نبود).
    3. خوشبختانه یه مدتی هستش که کابین های ام دی اف نصب کردن، فاصله ها و نوع پوشش آنها هم کاملا نرمال و مثل سایت امیر بهادر هستش.
    4. سرویس بهداشتی دقیقا رو بروی در سنتر بود(10 ثانیه از پشت سیستم تا دستشویی
    )
    5. کمد نداره و اجازه می دن کیفتون رو همراهتون ببرید و بزارید بغل دستتون(حتی اگه مثل مال من یه کوله بزرگ باشه).
    6. خوردنی از هر نوعش(تجربه من بوده) اشکالی نداره؛ فقط می گن روی میز نزاردی(من شکلات هام رو روی کیس گذاشته بودم که روی میز نبود ولی جلوی دستم بود و آبمیوه رو توی کیفام . هر موقع می خواستم آبمیوه بخورم دست می کردم تو کیفم و فوری استفاده میکردم(البته بین زمانی که direction رو می خوند))

ضعف:
    1. سیستم ها نسبتا قدیمی هستند(ولی من موردی رو ندیدم که هنگ بکنه و یا مشکلی برای کسی پیش بیاره(البته تا جایی که من حواسم به اطرافم بود))
    2. مانیتورها از همون قدیمی ها بود و تنها مشکلی که ایجاد می کرد این بود که بخش زیادی از فضای روی میز رو می گرفت و بایستی میزتون رو یجورایی مدیریت می کردید تا موقع اسپیکینگ و لسینیگ بتونید هم مانیتور رو ببیندی و هم یادداشت بردارید.
    3. کیبرودها تقریبا نصف نصف از اون قدیمی ها بودند(از همون سفیدهای ماقبل تاریخ) از شانس من هم، به یکی از اونه برخورد کردم. البته تایپ کردن باهاش زیاد هم مشکل نبود و من رو ازیت نکرد(اون قدری که ازش می ترسیدم هم ترسناک نبود
    ).
    4. سایت آزمون تقریبا مثل سایت دانشکده می مونه و بوفه و جای نشستا نداره(پس بهتره خوردنی ها تون همراهتون باشه)
    5. میکروفن سیستم هاشون گویا ضعیف بود و برای adjust کردن باید چندبار سعی می کردید؛ البته می گفتن برای اسپسگینگ مشکلی پیش نمیاره(امیدوارم این طوری باشد- این رو می شه فقط با نمره اسپیگینگ حدس زد).

در مجموع تجربه شخصی من همونی بود که خدمتنون نوشتم(با جزئیاتی که یادم بود) و امیدارم به درد دوستان بخوره.
    بنظرم تنها چیزی که باعث شد تجربه خوبی از این سنتر داشته باشم این بود که برخورد کارکنان دوستانه و انسانی بود و نه مودبانه از نوع مکانیکی و سخت گیرانه.
    ویرایش توسط Matinking : July 26th, 2014 در ساعت 09:57 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Statistics/ Allame Tabatabai University

Talking پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

از دوستانی که آمل امتحان دادن، ظاهرا کسی پست منو ندیده بود.
    من 24 نوامبر اونجا امتحان دادم. کیفیت برگزاری آزمون خیلی خوب بود. سرعت اینترنت بالا بود. برخوردها مسئولین خوب بود.
    من توی امیربهادر امتحان آزمایشی داشتم، و توی لینسنگ کاغذ کم آورد. وقتی واسم آوردن که دیگه تموم شده بود. اما آمل اصلا همچین مشکلی نبود.
    یک مشکلی که داشت این بود که، سایت پارتیشن بندی نبود. اما چون جمعیت ما کم بود، با فاصله نشسته بودیم و اصلا اذیت نشدیم. نمیدونم اگه زیاد بودیم چطور بود.
    ی بدی دیگه، از نظرم هزینه خوابگاه دانشگاه خیلی بالا بود. 80 هزار تومن.
    من که ترجیح دادم برم خونه فامیل دور و انقد پول به اونجا ندم. نگهبان دانشگاه که میگفت خیلی جاهای ارزون تر توی آمل پیدا میشه.
    امیدوارم امتحانتونو خوب بدید.
    ویرایش توسط Matinking : July 26th, 2014 در ساعت 09:58 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام به دوستان همراه

من 24 نوامبر سنتر زنجان امتحان دادم؛ مجتمع آموزشی گسترش انفورماتیک زنجان. از اسمش بر میاد که باید مجتمع عظیمی باشه اما یک طبقۀ جمع و جور از یک ساختمان 3-4 طبقه هست که اداری کردنش. فکر کنم حدوداً 6-7 تا اتاق بیشتر نداره و مرکز جمع و جوری هست.
    ما کلاً 11 نفر بودیم؛ 3 نفر خانم و 8 نفر آقا.
    برخورد کادر برگزار کننده خیلی خوب و محترمانه بود. با برخورد خوبشون به نظر من استرس زدایی میکردند؛ هم آقایی که مسئول برگزاری بود (فکر کنم اسمش حسینی بود) هم خانمهایی که منشی و دستیار جلسه بودند.
    نصف افراد توی یک اتاق بودیم و بقیه هم اتاق دیگه. سیستم هاشون خوب بود و ایراد و اشکالی نداشت. پارتیشن بندی شده بود و فضای پارتیشن ها هم گسترده و خوب بود. نور محل هم مناسب و کافی بود. هدست ها هم با کیفیت بود. موس هم خوب بود. همینطور کیبورد و مانیتور. صندلیش هم راحت بود و ارتفاعش هم مناسب.
    از سرویس بهداشتیش استفاده نکردم ولی سایر اتاق ها و سالنش تمیز و مرتب بود.
    دو تا برگه برای نت برداری گذاشته بودند که خودکار و مداد هم کنارش بود. هر برگه که تموم میشد، بدون اینکه بهشون بگیم، خودشون میومدند برگۀ جدید میگذاشتند سر جاش. کلاً اگر لازم نمیشد، تا آخر امتحان باهات حرفی نمیزدند.
    زمان استراحت از اون اتاق خارج شدیم و آمدیم اتاق دیگه ای که قبل از امتحان هم نیم ساعت همونجا منتظر بودیم. پذیرایی با چای و بیسکویت آماده بود.
    بعد که برگشتیم برای اسپیکینگ، کنار دستی من 5-6 بار تذکر گرفت که خیلی داره بلند حرف میزنه؛ خدائیش داشت داد میزد! جالب بود که نوع برخورد مسئول برگزاری هم با این بنده خدا، خیلی محترمانه و با سعۀ صدر بود.
    قبل از امتحان، موبایل ها تحویل گرفته شد اما کاپشن ها آزاد بود و من انداختمش روی صندلی خودم.

جمع بندی من از مرکز زنجان: سنتر خیلی مثبت و خوبیه. من قبلاً تجربۀ امیربهادر برام خوب و مثبت بود. به نظرم مرکز زنجان هم میتونه به خوبی امیربهادر باشه ولی در مقیاس کوچک تر.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

درود به همگی

دوستان من همین الان باید تو مرکز امیربهادر در حال امتحان دادن باشم اما متاسفانه راهم ندادن!!! ساعت 9 امتحان بود و من 8.45 رسیدم. اما گفتن پشت در بمونم تا بیان بررسی کنن. منم چون هیچ تجربه ای نداشتم و فکر میکردم الان میانو همه چی حله، هیچ کاری نکردم و منتظر موندم و بعد از من 3 نفر دیگه هم اومدن. ساعت 9 به اون منشی گفتم که ساعت 9 شد دیر نمیشه؟ نمی خواین مسولش رو صدا بزنین تا به کار ما رسیدگی بشه؟ گفت میاد الان شما بیرون صبر کنید!! تا اینکه ساعت 9.15 اومدن و کارت ملی مارو گرفتن و بردن بالا بعدش اومد گفت که نمیشه سایت بسته شده از طرف ای تی اس!!!! خوب من که نیم ساعت قبلس اومده بودم بسته نبوده مسلما! بعد گفتن برید یه پرینت از تیکت تون از ای تی اس بگیرین بیارین تا میل بزنیم ببینیم چی میگن. بعدن خبر بگیرین خودتون شاید یه ووچر بهتون بدن. همه برنامه هامو ریختن بهم میشه گفت یه یک سالی همه کارام عقب افتاد

حالا سوال من اینه که این کارشون قانونی بود؟ حق دارن همچین حرکتی بزنن؟ کسی تا حالا این مشکل واسش پیش اومده؟ بعدش چی شده؟
    امکانش هس تو یه تاریخ همین نزدیکیا بزارن یه امتحان دیگه بدیم؟ یا فقط ووچرو برمیگردونن. اصلن امیدی هس که همون ووچرو بدن؟!! ترکوندن مارو به این کارشون
    پیشاپیش سپاسگزارم...
    اگر تنها ترین تنها شوم باز هم خدا هست...

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

من سعادت آباد و سنجش را امتحان دادم.اولا بگم که تجربه دوستان که راجع به دیباگران نوشتند بخونید,کسی ناراضی نیست.سیستمش لپ تاپه برخلاف تست سنترهای دیگه.من از بین سعادت آباد و سنجش, اول میگم سعات آباد و بعدش سنجش.سعادت آباد محیط و جوش بهتره و برای من که استرس زیادی داشتم آرامش بخش بود.کامپیوتراش و مانیتورش و صندلیش و پارتیشن بندیش همه خوب بود و نسبت به سنجش خلوت تره.البته این چندوقت دیدم بچه ها نوشتند گویا تاریخ امتحاناش هی تغییر میکنه این ها را حتما چک کنید قبل از انتخاب.سنجش هم خوبه البته من زیاد با مانیتوراش راحت نیودم زیادی پایین بود و گردن درد گرفتم بعد از امتحان.ولی در مجموع تست سنتر بدی نیست.باز هم تجربه بچه ها را تو صفحات قبل بخونید تا بتونید تصمیم درستی بگیرید.خیلی هم حساس نباشید این سه تا سنتری که گفتید همه خوب هستند.
    ویرایش توسط Matinking : July 26th, 2014 در ساعت 09:55 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)