صفحه 70 از 88 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام دوستان، کسی در مورد سنتر زبان نگار اطلاعاتی داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط boloukat نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    با توجه به نظراتی که خوندم به نظرم رسید که سنتر خاتم جای مناسبی برای دادن ازمون باشه. من مهر ماه تصمیم دارم ازمون بدم و الان میخوام ثبت نام کنم. تو سایت دانشگاه خاتم نتونستم شماره تماس و اطلاعاتی در مورد آزمون های ازمایشی تافل اونجا پیدا کنم. چون ترجیح میدم قبل از امتحان تو همون سنتر ازمون بدم. خواستم بپرسم کسی اطلاعی در این مورد با شماره تماسی از این سنتر داره.ممنونم
    سلام دوست عزیز،

گذاشتن اطلاعات سازمانها از جمله شماره تماس خلاف قوانین هست. ولی من خودم با مرکز خاتم تماس گرفتم. به راحتی میتونید از وبسایتشون شماره تماس بخش برگزاری ازمون تافل رو پیدا کنید.

یه بار دیگه خوب جستجو کنید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

I wrote the TOEFL in the GEMS- VUMS - Ministry of Health and Medical Education .
    This was my second experience in TOEFL since I wrote it 3 years ago in Amirbahador and it got expired
    The centre was very clean, quite, modern, with good personnel, and kind of new.
    Our exam starts an hour late due to some ETS technical issues so we were bitted in other exam lab till the problem was solved and we were directed to the main lab.
    The systems were all in one computers with I guess 20-24 inch screens
    The units were about 70cm far from each other and I did not experience any disturbance in that regard.
    The Acs were on and working properly
    For identification I used my passport and read a statement mentioning I am actually the test taker.
    u won't be allowed to take anything in your test station other than some scratch papers and several pencils.
    I really recommend this centre since everything was in place
    good luck

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

دوستان در مورد تجربیات خودم و دیگران موندم تصمیم بگیرم کجا برم آزمون بدم. من 2015 آزمایشی امیربهادر رو داده بودم و بعد اصلی رو رفتم سنجش دادم. سازمان سنجش دیوانه خانه ایی بیش نبود! بی نظم, بدون سکوت, کارمندهای اونجا انگار باغ دلگشا پیدا کرده بودن اونجا. وسط امتحان یهو دیدم یکیشون دوید, یا اینقدر رفت و آمد بود که کلا تمرکزم پرید. اینقدرم بلند بلند بعضی دوستان اسپیکینگ داشتن که نمیفهمیدم چی کار دارم میکنم درحالی که تو امیربهادر اینقدر نظمو سکوت بود که من آرامش داشتم. در ضمن مراقب های امیربهادر به کسایی که بلند حرف میزدن تذکر میدادن.
    الان دیدم چند تا مرکز دیگه اضافه شده: خاتم و وزارت بهداشت اگر اشتباه نکنم.
    ممنون میشم بین امیربهادر و این دو سنتر اضافه شده رو بگید کدوم رو اتخاب کنم. امیربهادر متاسفانه تاریخی که تو اوایل August باشه نداره!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    دوستان در مورد تجربیات خودم و دیگران موندم تصمیم بگیرم کجا برم آزمون بدم. من 2015 آزمایشی امیربهادر رو داده بودم و بعد اصلی رو رفتم سنجش دادم. سازمان سنجش دیوانه خانه ایی بیش نبود! بی نظم, بدون سکوت, کارمندهای اونجا انگار باغ دلگشا پیدا کرده بودن اونجا. وسط امتحان یهو دیدم یکیشون دوید, یا اینقدر رفت و آمد بود که کلا تمرکزم پرید. اینقدرم بلند بلند بعضی دوستان اسپیکینگ داشتن که نمیفهمیدم چی کار دارم میکنم درحالی که تو امیربهادر اینقدر نظمو سکوت بود که من آرامش داشتم. در ضمن مراقب های امیربهادر به کسایی که بلند حرف میزدن تذکر میدادن.
    ممنون میشم بین امیربهادر و این دو سنتر اضافه شده رو بگید کدوم رو اتخاب کنم. امیربهادر متاسفانه تاریخی که تو اوایل August باشه نداره!
    دوست عزیز،

من سنتر وزارت بهداشت رو ندیدم ولی خیلی تعریفشو شنیدم... اما خودم بین سنجش امیربهادر و خاتم قطعا خاتم رو انتخاب میکنم.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط boloukat نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    با توجه به نظراتی که خوندم به نظرم رسید که سنتر خاتم جای مناسبی برای دادن ازمون باشه. من مهر ماه تصمیم دارم ازمون بدم و الان میخوام ثبت نام کنم. تو سایت دانشگاه خاتم نتونستم شماره تماس و اطلاعاتی در مورد آزمون های ازمایشی تافل اونجا پیدا کنم. چون ترجیح میدم قبل از امتحان تو همون سنتر ازمون بدم. خواستم بپرسم کسی اطلاعی در این مورد با شماره تماسی از این سنتر داره.ممنونم
    من هم مهر ماه در همین سنتر ثبت نام کردم
    یه وبسایت دارن توش خیلی اطلاعات داره

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    I wrote my second TOEFL in "Vezarate Behdasht" in Tehran which was awesome
    my first was in Amirbahador 3 years ago which was very good too!
    good luck

دوستان میشه بفرمایید واقعا کدوم سنتر از همه بهتره؟
    من شنیده بودم امبر بهادر خوبه ولی یکی ک دیروز امتحان داده بود گفت به جای ۹ ساعت ۸.۳۰ شروع شد وسیستم ها بد بودن خیلی
    من چون از قزوین میرم تهران واسم مهمه که قبل ۹ شروع نشه
    میشه بگید کجا خوبه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    دوستان میشه بفرمایید واقعا کدوم سنتر از همه بهتره؟
    من شنیده بودم امبر بهادر خوبه ولی یکی ک دیروز امتحان داده بود گفت به جای ۹ ساعت ۸.۳۰ شروع شد وسیستم ها بد بودن خیلی
    من چون از قزوین میرم تهران واسم مهمه که قبل ۹ شروع نشه
    میشه بگید کجا خوبه؟
    ممنون
    تا اونجایی که من میدونم و خودم تجربه کردم در امیربهادر بعلت پذیرش حدود 100 نفر آزموندهنده از ساعت 8:30 هر سالنی که پر بشه درشو میبندین و آزمون اون سالن رو شروع میکنن. گروه آخر ساعت شروعش حدودا ساعت 9:15 تا 9:30 میشه. ولی شما نباید دیر تر از 8:30 اونجا باشید چون مراحل اولیه برگزاری تست زمان بر است و در برگه ای که از طرف ئی تی اس فرستاده شده ساعت Check-in رو 8:30 اعلام کرده. تجهیزات هم خوبه. کامپیوتر خراب معنی نداره. کامپیوتر های تمام مراکز از توان فنی برابر برخوردار هستند. چیزی که فرق میکنه سرعت اینترنت، کی بورد و صفحه مانیتور است که اینها هم در این سنتر خوب هستند. سنتر از نظم بالائی که در حد استاندارد ئی تی اس است برخورداره. امیداوارم این اطلاعات براتون مفید باشه.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leoneed نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم و خودم تجربه کردم در امیربهادر بعلت پذیرش حدود 100 نفر آزموندهنده از ساعت 8:30 هر سالنی که پر بشه درشو میبندین و آزمون اون سالن رو شروع میکنن. گروه آخر ساعت شروعش حدودا ساعت 9:15 تا 9:30 میشه. ولی شما نباید دیر تر از 8:30 اونجا باشید چون مراحل اولیه برگزاری تست زمان بر است و در برگه ای که از طرف ئی تی اس فرستاده شده ساعت Check-in رو 8:30 اعلام کرده. تجهیزات هم خوبه. کامپیوتر خراب معنی نداره. کامپیوتر های تمام مراکز از توان فنی برابر برخوردار هستند. چیزی که فرق میکنه سرعت اینترنت، کی بورد و صفحه مانیتور است که اینها هم در این سنتر خوب هستند. سنتر از نظم بالائی که در حد استاندارد ئی تی اس است برخورداره. امیداوارم این اطلاعات براتون مفید باشه.
    اگر یک سنتر طبق قوانین ETS کار کنه! حق نداره آزمونی رو غیر از ساعت اصلی شروع طبق قوانین شروع کنه!
    بنابراین این کارشون که تو برگه میزنن 8:30 و ساعت 9 به اونور شروع میشه امتحان بچه ها خلاف مقررات هستش. و این یعنی اینکه این موسسه در برگزاری ازمونها
    غیر قانونی داره عمل میکنه!
    به نظر بنده این موارد رو باید گزارش کرد اگر که براتون اتفاق افتاد! همون کاری ک خودشون میکنن!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)