صفحه 72 از 88 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام دوستان.
    ظاهرا کسی سوال منو جواب نداد و سنتر ministry of health assessment organization هم بسته شد برای اکتبر.

حالا فقط دو سنتر علامه سخن و عالیان برای تاریخ من بازه .میشه لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با توجه به عکسایی که تو سایتاشون دیدم از لحاظ پارتیشن بندی خیلی با هم فرقی ندارند حالا بقیه چیزا رو دوستانی که تجربه دارن بگن لطفا تا این دو تاهم پر نشده.
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ظاهرا کسی سوال منو جواب نداد و سنتر ministry of health assessment organization هم بسته شد برای اکتبر.

حالا فقط دو سنتر علامه سخن و عالیان برای تاریخ من بازه .میشه لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با توجه به عکسایی که تو سایتاشون دیدم از لحاظ پارتیشن بندی خیلی با هم فرقی ندارند حالا بقیه چیزا رو دوستانی که تجربه دارن بگن لطفا تا این دو تاهم پر نشده.
    ممنون.
    سلام. اگه کامنتای قبلی رو نگاه کنید به صورت پراکنده شاید بتونید یه چیزایی پیدا کنید. ظاهرا خیلی از کسایی که امتحان می دن اولویتشون این مراکز نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Morgue

سلام خدمت بزرگان
    برای امتحان تافل به لحاظ خلوتی و نظم، بین علامه سخن، زبان نگار و آلیان کجا رو پیشنهاد می کنید؟

Junior Member

سلام دوستان کسی هست راهنمایی کنه در مورد مرکز دانشگاه تبریز خوب هست کلا چطوره؟
    ممنون از شما

سلام دوستان
    من هفته دیگه مرکز ministry of health assessment organization امتحان دارم
    آدرسش رو زده خیابان آزادی روبروی پارک اوستا
    ولی ساختمان وزارت بهداشت که یه جای دیگه ست
    کسی این مرکز امتحان داده؟
    میشه بگید دقیقا باید کجا بریم؟
    من تو نقشه هم نگاه میکنم اسمی از این مرکز نیست

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هفته دیگه مرکز ministry of health assessment organization امتحان دارم
    آدرسش رو زده خیابان آزادی روبروی پارک اوستا
    ولی ساختمان وزارت بهداشت که یه جای دیگه ست
    کسی این مرکز امتحان داده؟
    میشه بگید دقیقا باید کجا بریم؟
    من تو نقشه هم نگاه میکنم اسمی از این مرکز نیست
    تا جایی که میدونم آدرس این مرکز این هست:

دانشگاه علوم پزشکی ایران

اتوبان همت

دقیقا کنار برج میلاد هست

اتوبان همت بین حکیم و چمران
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

سلام دوستان
    من در دو سنتر امیربهادر و سنجش امتحان دادم و چون از تجربیات این صفحه استفاده کردم لازم میدونم توضیحاتی بدم.
    در مورد این دو سنتر خیلی توضیح داده شده منتها بعضیاشون قدیمیه من آپدیت میکنم.
    سنتر امیر بهادر:
    1. مدرک شناسایی دو تا از این چهار تا ( کارت ملی. شناسنامه. گواهینامه. پاسپورت) یکم رو عکستون حساسن که مثلا من کارت ملی جدید بود ولی شناسنامه قدیمی که اصن شناسنامه چک نکرد. گفت همین کارت ملی جدید کافیه.
    2. آب نمیزارن ببری بالا خودشون آب معدنی میدن ( دوستان چند پیج قبلی میگفتن میزارن ببری ولی میپرسن مثلا توش جرا شکر قاطی کردی و ...!)
    3. پذیرایی داره وسطش( دوستان میکفتن نداره تو همین پیج)
    4. برخورد مسئولینش خوبه به نظرم. من دو شب قبل ازمون که این پیج ها اپلای ابرودو خوندم خیلی استرس گرفتم!!
    5. روال کاریه قبل ازمون خیلی طولانیه! تقریبا 5 طبقس هی ازین طبقه به اون طبقه باید بری برا احراز هویت تحویل مدارکو ازمونو عکس گرفتنو توضیحاتو!!
    6. اینکه دوستان بعضی ها میگفتن که نگهبان و مراقب پشت سرت هی راه میره رو تا حدی قبول دارم. من Lab c دقیقا وسطش جلوی یک دری بود که رفت امدم زیاد بود اتفاقا. اما خب چسبیدم به مانیتور که نبینم کسیو و قابل چشم پوشیه به نظرم.
    7. تیکت رو نمیخاد پرینت کنیددددددددد!
    8. دستشویی ها و بوفش طبقه همکف که تا از اون طبقه های بالا بخای بیای پایین سریع باید بری تا تایم بریک تموم نشده.
    سنتر سنجش
    1. مدرک شناسایی میخاد اما اصن گیر ندادن که دوتا باشه و... مثل اینکه زیاد حساس نیستن مثل امیربهادر
    2. آب معدنی نمیزارن ببری خودشونم اب معدنی نمیدن داخل!
    3. محیطش یکم تاریکه که برای تمرکز خوبه
    4. برخورد مسئولینش خوبه مثل امیر بهادره
    5.روال کاریه قبل ازمون بسیار عالی و بهینه است.
    6. نگهبان و مراقب نمیاد دور بزنه حواستون پرت شه
    7. مراقب به کسایی که بلند داد میزنن سر اسپیکینگ تذکری نمیده عمدتا!
    8. فاصله با نفر کناری زیاده البته به قول یه اقایی تو همین پیج خیلی فرقی بین 20 سانت و 40 سانت فاصله نیست وقتی همه شروع میکنن به حرف زدن در یک تایم
    در کل
    اگر بین این دو سنتر موندید من خیلی تفاوتی نمیبینم فقط امیربهادر یکم قبل ازمونش بده. سالن انتظار نداره! بعد هی این طبقه اون طبقه میشی! اما تو ازمون خوبه. ولی من سنجش رو بیشتر دوست داشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    تا جایی که میدونم آدرس این مرکز این هست:

دانشگاه علوم پزشکی ایران

اتوبان همت

دقیقا کنار برج میلاد هست

اتوبان همت بین حکیم و چمران
    ولی تو آدرسش اسمی از دانشگاه ایران نیومده
    چطور میشه مطمئن شد از آدرسش؟
    شماره تلفنی چیزی نیست؟

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

سنتر ارومیه اواتاک، چند مورد ایراد داره، قابل توجه کسایی که میخوان اونجا امتحان بدن؛
    - رزولوشن مانیتورها پایین هست، چشم ادم وسطای متن اذیت میشن.
    - میزها کنار هم چسبیده قرار دارن، شاید تمرکزتون رو بهم بزنه نفر بغل دستی.
    - فضا برای یادداشت نوشتن کمه،

سعی کنید قبل از آزمون این موارد رو در نظر داشته باشید.
    مخصوصا رزولوشن که چشمای ادم رو در طول خواندن متن خیلی اذیت میکنه.

Junior Member

سلام
    من امروز 9 سپتامبر سنتر عالیان آزمون دادم
    اول اونکه خب با توجه به پر بودن بقیه سنتر ها ناچارا" این سنتر رو انتخاب کردم چون تعریفای خوبی ازش نشنیده بودم.

نکاتی که توی آزمون امروز بود:

1) آزمون با تاخیری حدود دو ساعته شروع شد و این مسئله به شدت روی عملکرد بچه ها تاثیر گذاشته بود. امتحان بنا بود که 8 شروع بشه و خیلیا از 7:15 توی سنتر بودن اما امتحان 10:15 شروع شد و این یعنی ما سه ساعت منتظر بودیم! دلیلش هم از طرف مسئولین مشکل در ارتباط با ETS و احراز هویت ها اعلام شد

2) در مورد برخورد مسئولین هم یک آقای میانسالی بودند که در عین جدی بودن سعی میکرد کمی با بچه ها شوخی کنه و بخنده که مسئله تاخیر در شروع زیاد تاثیر نذاره اما خوب زیاد موثر نبود یه آقایی هم بود به نام ابراهیم که حراست بود و کارای متفرقه رو اونجا انجام میداد خیلی خوش برخورد بود و توی بریک همه رو راهنمایی میکرد به سمت سرویس و در سریعترین زمان ممکن کار همه رو راه مینداخت دمش گرم

3) بعد از احراز هویت پشت کابین هامون رفتیم که مسئله اصلی اینجا بود. مسئولین امتحان تصمیم گرفتن که هرکی احراز هویت شد بره و شروع کنه امتحان رو. همین مسئله باعث شد که سر رایتینگ تسک 2 من تازه نفر کناریم اسپیکینگش شروع شه و داد هم میزد و کسی باهاش کاری نداشت

4) پس از اتمام بخش اول با کیک و آبمیوه پذیرایی کردند و همچنین اجازه میدادن قبل امتحان اگه خوراکی خاصی مد نظرتون هست بخورید یا مثلا قطره چشم یا قرص اگر نیاز دارید بدید به مسئولین و توی بریک بهتون بدن. اما اجازه نداشتید به وسایلتون دسترسی داشته باشید توی بریک.

5) نکات متفرقه: خودکار خودمون رو اجازه میدادند ببریم. توی مدرک هم زیاد سختگیری آنچنانی نبود با شناسنامه و کارت ملی یا پاسپورت و کارت ملی راه میدادند. فضای جلوی دست هم بدک نبود و میشد توی رایتینگ راحت بود. کیبرد هاش متوسط بود. کنار هرکسی دستمال کاغذی گذاشته بودند ولی آب به کسی ندادند در حین امتحان. سه تا برگه رنگی بود که دستت رو میبردی بالا برات عوض میکردن. سرویس بهداشتی هم 4 تا طبقه منفی 1 بود و یدونه هم برای موارد اضطراری طبقه ششم (امتحان طبقه چهارم و پنجم برگزار میشد).

در کل بخوام جمع بندی کنم مهمترین ایرادی که بود همین مسئله تاخیر در شروع بود که خیلی تاثیر بدی روی من و بچه ها گذاشت، اما خب من سعی کردم کنار بیام باهاش. توی ایران هیچوقت چیزی سر وقت خودش انجام نمیشه...!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)