صفحه 75 از 88 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام دوستان. چطوری میتونم با مترو برم مرکز خاتم؟ یا کلا بهترین راه برای رفتن به انجا چطوریه؟ ممنون

Junior Member prueba آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط civilicar نمایش پست ها
    سلام دوستان. چطوری میتونم با مترو برم مرکز خاتم؟ یا کلا بهترین راه برای رفتن به انجا چطوریه؟ ممنون
    سلام ایستگاه مترو نزدیک خاتم نداریم...نزدیکترین ایستگاه حقانیه شما میتونید با مترو خودتونو برسونید اونجا از اونجا هم با یه تاکسی 5 دیقه ای برید تا خاتم. یا توی پایانه حقانی سوار اتوبوسای میدون صنعت بشید ایستگاه شیرازی پیاده شید برید سمت سنتر خاتم
    اگه مترو براتون مهم نیست بنظرم بهترین راه اتوبوسای BRT هست اگه ایستگاه ونک پیاده شید ده دقیقه تا سنتر خاتم پیاده روی داره از هوای پاییزی تهران هم لذت میبرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

من دیروز 15 اکتبر مرکز خاتم امتحان دادم. از هر نظر فوق العاده بود به نظرم. همون طوری که فکر میکردم. معطلی نداشتیم و امتحان سر ساعت شروع شد. کارمندانش هم خیلی خوش برخورد بودند. تجهیزاتش هم خوب بود. منظورم مانیتور و کیبورد و ماوس و کابین در کل.

نقل قول نوشته اصلی توسط civilicar نمایش پست ها
    من دیروز 15 اکتبر مرکز خاتم امتحان دادم. از هر نظر فوق العاده بود به نظرم. همون طوری که فکر میکردم. معطلی نداشتیم و امتحان سر ساعت شروع شد. کارمندانش هم خیلی خوش برخورد بودند. تجهیزاتش هم خوب بود. منظورم مانیتور و کیبورد و ماوس و کابین در کل.
    ببخشید شما چند روز قبل از تاریخ آزمون ثبت نام کرده بودید؟

خاتم تا ژانویه هیچ تاریخی برای ثبت نام نداره نمیدونم تاریخای تا اون موقع همه شون پر شدن یا اینکه ETS کم کم اونارو باز میکنه من منتظر بودم خاتم یه تاریخ اوایل نوامبر باز کنه ولی هیچ خبری نیست متاسفانه تاریخهای باز سنجش رو هم از دست دادم بخاطر این تعللم. ضمن اینکه خیلی عجیبه فقط 2 تا تاریخ توی نوامبر برای تهران باز شده یکی 4 و یکی 25 درحالیکه اکتبر یه عالمه تاریخ پشت سر هم وجود داشت...اگه کسی از روال باز شدن تاریخها توی ETS سر در میاره لطفا منو راهنمایی کنه آیا منتظر باز شدن تاریخها و مراکز مورد نظرم بمونم یا اینکه زودتر یکی از همینارو تا پر نشده ثبت نام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozita_mz نمایش پست ها
    ببخشید شما چند روز قبل از تاریخ آزمون ثبت نام کرده بودید؟

سلام دوست عزیز. من دو هفته قبل از آزمون ثبت نام کردم. البته طبق تجربه خودم که دو هفته قبل از ثبت نام هر روز چک میکردم سایت رو، اسم سنترها تند تند عوض میشد. هی یکی پر میشد بعدی باز میشد. بنظر من اگر سنتر خوبی الان باز نیست کمی صبر کنید احتمالش خیلی زیاده که سنترهای جدید باز بشن. من خودم که برای اکتبر میخواستم ثبت نام کنم، اوایل فقط معرفت بود و علامه سخن بعدش بقیه سنترها کم کم باز شدن. بنظر من اول خاتم بعد سنجش و GEMS سنترای خوبین

Junior Member

من چند سال پیش مرکز امیربهادر امتحان داده بودم و اخیرا مرکز دانشگاه صنعتی اصفهان. گفتم تجربه‌م در این دو مورد رو بگم شاید به درد کسی بخوره.

- توی دانشگاه صنعتی کلا دو نفرن که کار رجیستر کردن شما قبل از آزمون رو انجام می‌دن برای همین یه کم طول می‌کشه با توجه به تعداد نفرات و باعث می‌شه آزمون با کمی تاخیر شروع بشه. واسه‌ی ما حدود 35 دقیقه تاخیر داشت.
    - یه میز توی سالن هست که می‌تونین خوراکی‌هاتون رو روش بذارین و تو وقت استراحت ازش استفاده کنین. دستشویی هم نزدیکه و راحت می‌تونین برین. بقیه‌ی وسایلتون مثل موبایل رو هم می‌تونین بذارین توی کمد.
    - استیشن‌ها به صورت چند ردیف پشت سر هم قرار گرفتن، فاصله‌شون هم از همدیگه خوبه به نظر من. البته خلوت بود و خیلی از استیشن‌ها خالی بود. توی امیربهادر همه‌ی استیشن‌ها کنار همدیگه، دور سالن و رو به روی دیوار قرار دارن.
    - واسه‌ی ما سه تا مداد و یه تراش گذاشته بودن. توی امیربهادر خودکار می‌دادن.
    - در مجموع من از هر دو تا سنتر راضی بودم و مشکل خاصی نداشتن.

Junior Member

من 4 نوامبر امسال یعنی حدود دو هفته پیش تو مرکز GEMS-VUM امتحان دادم. مکانش لااقل برای من مناسب بود. حدود 10 دقیقه پیاده روی از میدون انقلاب یا 5 دقیقه از مترو توحید. بیرونشم پیاده روی پهنی داره که قبل اجازه ورود اونجا میتونین واستین. داخل که رفتیم یه لیست دست نویس بود که اسم اونایی بود که باید سالن B میرفتن (کلا دوتا سالن خیلی بزرگ داره) وسایلو همون طبقه همکف تحویل میدین و بسته به اینکه کدوم سالن باشین طبقه اول یا دوم تو صف منتظر میمونین تا دونه دونه عکستون رو بگیرن و کارای امضا و اینای قبل امتحانو انجام بدن. همین باعث شد امتحان تقریبا نیم ساعت دیرتر شروع شه ولی خب میتونین چرت بزنین پشت میزتون. )
    سالن واقعا عالی بود. فاصله کابین ها از هم همون 1.5 متری بود که باید باشه و تازه کابین ها تقریبا یکی در میون خالی مونده بود. مسئولایی که اونجا بودن واقعا خوش برخورد بودن. یه آقای خیلی مهربونی هی میگفت که استرس نداشته باشین این فقط یه آزمونه
    هدستاشون بد نبود اما عالی هم نبود چون صدای اطرافو کامل حذف نمی کرد. اونایی که بغل دستیاشون بلند بلند اسپیکینگ کار میکردن اذیت شدن هرچند یکی دو نفر بیشتر نبودن. علاوه بر این من میخواستم brightness مانیتورم کم شه که اولین مسئول بلد نبود دومی هم گفت که نمیشه. :|
    شنیده بودم که میزاشون کوچیکه و نمیشه یادداشت کرد ولی از نظر من اوکی بود. چون موقعی که داشتم یادداشت برداری میکردم زمانی بود که کیبرد رو اصلا لازم نداشتم و میذاشتم گوشه میز که راحت باشه جای یادداشتم. بعلاوه کاغذمم از وسط تا میکردم. اینطوری برای هر لکچر یه صفحه پر میشد که دقیقا از همون صفحه استفاده میکردم و چشمم اطلاعاتو راحت پیدا میکرد.
    آهان! توی اون استراحت 10 دقیقه ای هم از شما با کیک و آبمیوه پذیرایی میکنن توی یه اتاق کوچیک تو همون طبقه. دستشویی هم تو همون طبقه بود که اصلا لازم نبود استرس داشته باشیم که الان 10 دقیقه تموم میشه.
    کلا تجربه خوبی بود و من که قبلا تجربه امتحان توی سنجش و آزمایشی امیر بهادر رو هم داشتم میتونم بگم این جا از امیربهادر خیلی خیلی بهتر بود. امیر بهادر به خاطر سختگیری هاش استرس وارد میکنه و کابینا هم به هم خیلی نزدیکه. سنجش هم چون تعداد داوطلب خیلی بیشتری داره تاخیراش طولانی تره هر چند بقیه چیزاش مث همین GEMS خوبه.

پ.ن: خواهش میکنم حتما قبل از آزمون صداتونو ضبط کنین. اگر موقع استرس بلند صحبت میکنین واسش تمرین کنین که آهسته تر صحبت کنین. اینطوری صداتون دیگرانو اذیت نمیکنه. به فکر بقیه هم باشیم.

سلام

بنده میخواستم در یکی از مراکز آزمون تافل تبریز شرکت کنم در حال حاضر دو تا سنتر باز هست یکیش دانشکده علوم پزشکی تبریز و دومی علوم تحقیقا پایه دانشگاه تبریز هست میخواستم ببینم کیفیت آزمون تو کدوم یک از اینها خوبه لطفا راهنماییم کنید

با تشکر

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط gholipour2016 نمایش پست ها
    سلام

بنده میخواستم در یکی از مراکز آزمون تافل تبریز شرکت کنم در حال حاضر دو تا سنتر باز هست یکیش دانشکده علوم پزشکی تبریز و دومی علوم تحقیقا پایه دانشگاه تبریز هست میخواستم ببینم کیفیت آزمون تو کدوم یک از اینها خوبه لطفا راهنماییم کنید

با تشکر
    شک نکنین علوم پزشکی تبریز خیلی بهتره.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

سلام دوستان، خوبین؟ من میخواستم تو مرکز ازمون بین المللی مازندران، ساری امتحان تافل بدم. کسی تجربه شرکت در این مرکز رو داشته؟ شرایط مرکزش چطوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)