صفحه 80 از 88 نخستنخست ... 3070717273747576777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط simu نمایش پست ها
    دوستان من در مورد سنتر سنجش سوالی داشتم. آیا اخیرا کسی آزمون تافل داده؟ هنوز مانیتورهایش همون مانیتورهای قدیمی بزرگ هستند یا تغییر داده؟
    سلام
    من اخیرا NOET امتحان دادم. من مانیتورهای گذشته ندیدم. مانیتورها معمولی هستند من به اینچ دقت نکردم. فقط کمی عریض هستند و سکرین درخشان هست کیبورد هم باید روی دکمه ها بکوبید چون من فقط با کیبورد تاچ کار کردم مشکل داشتم و خیلی از حروف تایپ نمی شدند مجبور شدم با مداد روی دکمه ها میزدم هنگام ریوایز. فضای باز روی میز خیلی کم هست و در قرارگیری دست و پا مشکل داشتم در نتیجه کمی صندلی به عقب کشیدم ولی چندین بار مراقب از پشت من رد شدند و من به سمت مانیتور هل داده شدم ناگهانی. در ضمن به مانیتور فرد روبه رو من تسلط داشتم و می ترسیدم تقلب در نظر بگیرند در نتیجه روی کیبورد کاملا خم شده بودم. یک هفته من خیلی درد در کمر و گردن داشتم. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    بچه ها کسی از قزوین هس که بخوتد تافل بده یا قبلا دانشگاه البرز تافل داده باشه یا شنیده باشه راجبش؟
    سلام اتفاقا سوال من هم هست
    کسی از قزوین هست که تجربیاتش رو در اختیار ما بزاره که کجا رفته امتحان داده و چیکارها کرده؟

یک سوال دیگه از بقیه دوستان دارم
    این ازمون هایی که میگید به صورت ازمایشی هست هزینش چقدر هست؟و اینکه چطور میتونیم متوجه بشیم نزدیک ترین محل به شهرمون یا داخل شهرمون برای دادن تافل ازمایشی کجاست؟

Junior Member

سلام .
    دوستان لطفا و خواهشا میتونید منو درمورد تست سنتر تبریز راهنمایی کنید ///////Markaz-e-Tahgigat-e-ulum Paye

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

سلام کسی ارومیه اواتاک تافل داده. اصلا خوبه ارومیه تافل بدیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telemark university;systems and control

سلام دوستان
    من در تاریخ 28 جولای در تست سنتر دانشگاه امام جواد (ع) یزد امتحان دادم. سنتر یزد بسیار مدرن و ساکت بود و مسولین برگزار امتحان بسیار مودب و خوش برخورد بودند و تمام سعیشون رو جهت آرام کردن فضا قبل از امتحان انجام دادند تا هیچگونه استرسی بچه ها نداشته باشند. پذیرایی بسیار خوبی تدارک دیده شده بود و برای هر نفر یک لاکر تهیه شده بود تا وسائلشون رو در اونجا قرار بدهند.
    از نظر امکانات و فضای امتحان ، یک اتاق نسبتا بزرگ با کولر گازی و تهویه مناسب وجود داشت که تقریبا برای 15 نفر ظرفیت وجود داشت اما روزی که ما امتحان داشتیم فقط 7 نفر ثبت نام کرده بودند که خیلی به آرامش محیط و تمرکز کمک کرد. مانیتورها LCD و به اندازه کافی بزرگ بودند و هدست های ویژه ETS که کاملا عایق صوتی داشتند برای هر نفر در نظر گرفته شده بود.
    در کل هیچگونه مشکل خاصی در قبل و هنگام امتحان وجود نداشت و همه چیز در حالت استاندارد و عالی برگزار شد و به نظرم تمامی کسانی که امتحان داشتند در پایان از وضعیت سنتر راضی بودند. حتی دو نفر از تهران به یزد اومده بودند که دو هفته پیش در سنتر سنجش آزمون داشتند و در حین آزمون گویا برق ها می ره و به دلیل کیفیت صدای نامناسب هدست ها، ETS بهشون اجازه داده بود که دوباره امتحان بدند و سنتر یزد رو انتخاب کرده بودند.
    امیدوارم سنتر یزد همیشه سطح استاندارد برای برگزاری آزمون رو در همین حد بالا نگه داره که زبان آموزانی که قصد امتحان در این مرکز رو دارند بدون هیچ نگرانی و مشکلی فقط و فقط روی آزمون تمرکز کنند.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein_k2 نمایش پست ها
    سلام اتفاقا سوال من هم هست
    کسی از قزوین هست که تجربیاتش رو در اختیار ما بزاره که کجا رفته امتحان داده و چیکارها کرده؟

یک سوال دیگه از بقیه دوستان دارم
    این ازمون هایی که میگید به صورت ازمایشی هست هزینش چقدر هست؟و اینکه چطور میتونیم متوجه بشیم نزدیک ترین محل به شهرمون یا داخل شهرمون برای دادن تافل ازمایشی کجاست؟
    سوال دومتون....
    این هزمونها همین تی پی اوها هستند که از همن فروم توی کتابخانه میشه دانلودش کرد. به نظر من این ازمونه رو خودتون دانلود کنید و در خونه در قالب امتحان تمرین کنید. اما میتیونید یکی یا دو تا از این ازمونها رو در سنتری که قراره امتحان اصلی بدید، شرکت کنید و امتحان آزمایشی بدید و بیشتر از دوتا هم لازم نیست. قسمت دوم سوالتون باسد سرچ کنید و توی گوگل موسسه هاس زبان قزوین رو سرچ کنید اما در مورد تهران میدونم که اکثر سنترهای مورد تایید ای تی اس، آزمون ازمایشی برکذار میکنند.

موفق باشید
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10 نمایش پست ها
    به شما اطمینان میدم که هرچقدر که امیربهادر بد باشه ، نمیتونه به اندازه ی آزمون آیلتس فاجعه بار بشه!!

به لینک زیر مراجعه بکنید متوجه موضوع میشید:

مشکلات در نمره دهی غیر عادلانه و غیر استاندارد در آزمون IELTS به همراه راه حل مشکل!!

تجارب اخیر آزمون آیلتس و تافل بنده هم به صورت زیر هستش:

2 بار آیلتس دادم اخیراً:

April 07 , 2018 - General
    Reading Speaking Writing Listening Overal
    9 6.5 7.5 9 8

February 10 , 2018 - General
    Overal Writing Reading Speaking Listening
    8 6.5 9 7 8.5

و اخیراً یکبار هم تافل دادم. قضاوت با خود شما. البته لینک رو حتما بخونید تا بهتر در جریان قرار بگیرید.

Test Test Date Reading Listening Speaking Writing Total
    TOEFL iBT Sat Mar 10 09:27:40 EST 2018 30 30 29 29 118
    البته یک کیس شخصی ور نمیشه تعمیم داد به کل پروسه.
    بنده تجربه ایلتس رو توی سالهای دور دارم ولی اخیرا روی تافل تمرکز دارم.
    اینکه کدوم رو میشه بهتر شد و کدوم رو باید امتحان داد یه بحث بی برایندیه.
    اما در کل برای نمره پایین آیلتس راحتتر از تافله مثلا 6.5 راحتتر از 85.... ولی برای نمره بالا تافل راحتتر از ایلتسه مثلا 7.5 خیلی سختتره از 100.
    اما تافل برای آمریکا و کانادا مخصوصا تاپ 20 خیلی کاراتره و جدا از نمره تافل به دلیل دارا بودن اسپسکینگ استاندار و چالش برانگیز برای گرفتن TA در آمریکای شمالی بسیار بسیار ضروریه
    بدلی سختگیری سنترها هیچوقت نوع امتحانتون رو عوض نکنید. توی تهران بیشتر 7 الی 8 سنتر فعال وجود دارد که بیشترشون با کیفیت هستند (شهستانها جای خود). سنترتون رو عوض کنید اگر از امیر بهادر و گیرهای الکی هراس دارید.....

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام،
    ممنون میشم اگر یک نفر مرکز خاتم رو با سازمان سنجش مقایسه کنه. کدوم رو بیشتر توصیه میکنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط helinus نمایش پست ها
    سلام
    من مرکز امیر بهادر امتحان تعیین سطح برای تافل دارم.
    دوستان کسی میدونه امتحان تعیین سطح به چه صورت برگزار میشه؟ کسی مصاحبه می کنه یا با کامپیوتر هست ؟
    چیزی مثل کیف که لوازم شخصی بخوام ببرم اجازه میدن همرام باشه یا خیر؟
    به نظر شما دنبال نمونه سوالات بگردم یا با همین مطالبی که می دونم برم امتحان بدم؟
    ممنونم
    سلام.شبیه تافله از نظر شکل امتحان ولی محتوایی سطحش اسونتره یکم، هر 4 تا مهارت رو داره و خب اسپیکینگ هم با کامپیوتره. فقط مداد میبرین بالا. کاغذ هم یادم نیس خودشون میدن انگار. کیفتون هم پایین تحویل میدین.

Junior Member Ensandoost آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polymer

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranD نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در تاریخ 28 جولای در تست سنتر دانشگاه امام جواد (ع) یزد امتحان دادم. سنتر یزد بسیار مدرن و ساکت بود و مسولین برگزار امتحان بسیار مودب و خوش برخورد بودند و تمام سعیشون رو جهت آرام کردن فضا قبل از امتحان انجام دادند تا هیچگونه استرسی بچه ها نداشته باشند. پذیرایی بسیار خوبی تدارک دیده شده بود و برای هر نفر یک لاکر تهیه شده بود تا وسائلشون رو در اونجا قرار بدهند.
    از نظر امکانات و فضای امتحان ، یک اتاق نسبتا بزرگ با کولر گازی و تهویه مناسب وجود داشت که تقریبا برای 15 نفر ظرفیت وجود داشت اما روزی که ما امتحان داشتیم فقط 7 نفر ثبت نام کرده بودند که خیلی به آرامش محیط و تمرکز کمک کرد. مانیتورها LCD و به اندازه کافی بزرگ بودند و هدست های ویژه ETS که کاملا عایق صوتی داشتند برای هر نفر در نظر گرفته شده بود.
    در کل هیچگونه مشکل خاصی در قبل و هنگام امتحان وجود نداشت و همه چیز در حالت استاندارد و عالی برگزار شد و به نظرم تمامی کسانی که امتحان داشتند در پایان از وضعیت سنتر راضی بودند. حتی دو نفر از تهران به یزد اومده بودند که دو هفته پیش در سنتر سنجش آزمون داشتند و در حین آزمون گویا برق ها می ره و به دلیل کیفیت صدای نامناسب هدست ها، ETS بهشون اجازه داده بود که دوباره امتحان بدند و سنتر یزد رو انتخاب کرده بودند.
    امیدوارم سنتر یزد همیشه سطح استاندارد برای برگزاری آزمون رو در همین حد بالا نگه داره که زبان آموزانی که قصد امتحان در این مرکز رو دارند بدون هیچ نگرانی و مشکلی فقط و فقط روی آزمون تمرکز کنند.
    سلام.
    موقع اسپیکینگ صدای بقیه اذیتتون نکرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)