صفحه 81 از 88 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telemark university;systems and control

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

نه واقعا هیچ صدایی تقریبا نمی شندیم.البته ناگفته نماند که مرکز اونروز خلوت بود تقریبا 7 نفر آزمون شرکت کرده بودند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranD نمایش پست ها
    نه واقعا هیچ صدایی تقریبا نمی شندیم.البته ناگفته نماند که مرکز اونروز خلوت بود تقریبا 7 نفر آزمون شرکت کرده بودند
    ممنون از راهنماییتون در زمینه سنتر یزد.
    سنتر یزد، کابین داره؟
    فاصله بین میزها چطوره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط HaniehAR نمایش پست ها
    سلام،
    ممنون میشم اگر یک نفر مرکز خاتم رو با سازمان سنجش مقایسه کنه. کدوم رو بیشتر توصیه میکنید؟
    سلام
    من هر دو سنتر امتحان دادم. ترافیک خاتم زیاد، پارک ماشین سخت، سنتر اکی، مسولین جوان و مودب و مسلط، لاکر ها در فضای مناسب، مانیتور خوب مدل asus بود فکر می کنم، فضای روز میز کافی، صندلی خوب نبود، پارتیشن بندی بسیار خوب، صدای دیگران در هر حال شنیده میشه، پذیرایی دارد، دکمه های کیبورد بهتر از سنجش،
    میکروفون بهتر از سنجش ولی کیفیت صدا خوب نبود و مجبور شدم کمی صدا افزایش بدم، یک مداد و خودکار دادند و برگه ها که دادند نسبت به سنجش بهتر از لحاظ روانی نوشتن، موقع تست میکروفون اگر دوستان صدا ی رسایی دارن از ابتدا دستتون ببرید بالا و از مراقب بخواهید از همون ابتدا تذکر بدهند، آرامش خوب، فقط پاسپورت از من خواستند، سیستم سرمایشی ضعیف، نور محیط سفید، دارای پنجره.
    من از سنجش در کل راضی نبودم ولی سنتر بدی نیست. نور محیط زرد، در زیر زمین، موقعیت لاکر ها بد، محل سنتر خوب، سیستم سرمایشی ضعیف، برخورد مسولین غیر مسولانه، مشکل پارک ماشین نیست، مانیتور من خیلی مشکل داشتم، صندلی بد ولی بهتر از خاتم، پارتیشن بندی ضعیف تر از خاتم، میکروفون بد، فاقد پنجره، من نیازی به افزایش صدا نداشتم، فضا ی روی میز اندک، شوخی های بی مزه برخی مراقب ها، عدم هماهنگی در شروع آزمون، مسولین میانسال و جوان و بی حوصله، فاقد پذیرایی، مداد اجازه دادند ببرم، کارت ملی و پاسپورت هر دو لازم داشتند، بی نظم تر از خاتم، سالن انتظار گرم بود و کولر روشن نبود، کیفیت برگه ها پایین و مداد کند مینوشت، کیبورد بد. آرامش ضعیف.
    من در خاتم ریتیک کردم در نتیجه میتونم بگم سنجش هم سنتر بدی نیست و فقط کمی تو ذوق من خورد. علت ریتیک من بخش ریدینگ جواب ندادم چون واقعا با سکرین مانیتور مشکل داشتم و فقط وکب زدم. رایتینگ اصلا به مانیتور نگاه نکردم و بدون ریوایز فرستادم، دو تسک دیگر کمتر اذیت بودم.
    موفق باشید و فقط به نظرات من اکتفا نکنید.

سلام مهران جان آقا من 3 هفته پیش برای شما یه پیام خصوصی ارسال کردم اما نمیدونم چرا هنوز تایید نشده هست حالا اگه امکانشو داری و وقتشو داشتی یه پی ام به آیدیم تو تل.گرام بده یه سری سوال راجب تافل 28 جولای داشتم شاید بتونیم به همدیگه کمک کنیم. #######
    خیلی خیلی لطف میکنی اگه پی ام بدی
    ویرایش توسط mistak : November 7th, 2018 در ساعت 11:55 AM دلیل: پست کردن مشخصات تماس خلاف مقرارت انجمن می باشد.

Junior Member

سلام دوستان. کسی اخیرا ( سال 97 ) تو مرکز آزمون تبریز آزمون داده؟ شرایط رو چطور بررسی می کنید؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

سلام
    من اواتاک ارومیه تافل دادم. اولین تجربه ام بود قبلا هم مرکزی نرفتم که توش تافل برگزار میکنند.پس تجربه ای از نظر مقایسه بین اواتاک و دیگر مرکزها ندارم. محل ازمون طبقه ی زیرزمین ساختمان اواتاک هستش و از نظر صدا خیلی مناسب هستش. قطعی برق و ایتنرنت نداشتم. ستاپ کامپیوترش به نسبت قدیمی بود ولی باعث دردسر نمی شد. گویا یکی از ازمون دهنده ها هم از تهران اومده بودند و بهشون گفته بودند مراکز تافل تهران خوب نیستش( شاید اینطور باشه و نباشه من نمیدونم). کاغذ برای نت برداشتن خود اواتاک داد ولی سختگیری در مورد خودکار یا مداد همراه نبود و خودشون هم گفتن از مداد و خودکار خودتون استفاده کنید. یه نکته مهم در مورد اواتاک اینه که من مثل کنکور کارشناسایی و ارشد انتظار اب معدنی و تغذیه داشتم که ندادند. پس حتما خوراکی خودتون رو بیارید. برای شناسایی هم پاسپورت کافیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام
    من هم 13 اکتبر به عنوان اولین تجربه در سنتر زنجان امتحان دادم
    همه چی عالی. چند نفر از تهران، قزوین و اصفهان آمده بودند که به خوبی گویای کیفیت بالای سنتر زنجان هست.

سلام و خسته نباشید
    بچه هایی که جدیدا امتحان دادند میتونند بگند سوالات در چه حدی بود در مقایسه با top

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehhamid نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    بچه هایی که جدیدا امتحان دادند میتونند بگند سوالات در چه حدی بود در مقایسه با top
    به جز سوال اول و دوم اسپیکینگ که مطابق top نبود بقیه مهارت ها کم و بیش در همون حد هستش.

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    به جز سوال اول و دوم اسپیکینگ که مطابق top نبود بقیه مهارت ها کم و بیش در همون حد هستش.
    بزرگوار، چجوری بود که شبیه سوالای TPO نبود ؟
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)