صفحه 82 از 88 نخستنخست ... 327273747576777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام دوستان، در حال حاضر بهترین مراکز آزمون تافل در تهران کدوما هستن؟ که بشه با آرامش یک آزمون خوب داد. ممنون میشم به ترتیب معرفی کنید.
    سپاس

Junior Member

مرسی از پاسختون
    میشه اگه تمایل دارید بگید سوال رایتینگ در مورد چی بود؟

مرسی از پاسختون
    میشه اگه تمایل دارید بگید سوال رایتینگ در مورد چی بود؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط muogen نمایش پست ها
    بزرگوار، چجوری بود که شبیه سوالای TPO نبود ؟
    قبلا هم نوشتم سوالات باز نبودند. (open questions)
    من انتظار داشتم بگن مثلا کتاب موردعلاقه تون چیه یا سفری که رفتید رو توضیح بدید. بیشتر حالت شخصی داشته باشند سوالاها. خودم هر طوری که دلم بخواد توضیح بدم. ولی ازمون اصلی سوال اول و دوم،خودشون دو انتخاب در مورد یه موضوع دادند و گفتند با کدوم انتخاب بیشتر موافق هستید و چرا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    راه و ترابری - دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

سلام
    من 14 اکتبر امسال در محل برگزاری آزمون تافل سازمان سنجش امتحان دادم، از محیط برگزاری آزمون و عوامل برگزاری راضی بودم.
    کارکنانش خوش برخورد بودن و هیچ مشکلی نبود. سیستم هاشم همه نو و بدون ایراد بودن، فاصله اتاقک ها ( که نیمه باز و با فضای کم هستند) هم خوب بود. محیط خوبی داره در کل
    من یه بار آزمون ماک تافل رو در امیر بهادر دادم اما در کل سنجش رو بهتر دیدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام به دوستان، سنتر سنجش کمد واسه قرار دادن وسایل دارد یا خیر ؟
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط lord67 نمایش پست ها
    سلام به دوستان، سنتر سنجش کمد واسه قرار دادن وسایل دارد یا خیر ؟
    سلام
    بله، لاکر داره. موفق باشید

Junior Member

بچه ها بین علامه سخن و زبان نگار و موسسه معرفت کدوم سنتر رو انتخاب کنم؟

Junior Member muogen آواتار ها

من ۱۰ نوامبر سنتر سنجش تافل دادم.

ساعت ۹ زمان امتحان بود. ۸ رسیدم سنتر. اول تو یه سالنی رفتم نشستم که ده دوازده نفری نشسته بودن و نیم ساعت بعد تعدادمون زیاد شد و یه آقایی اومد صدامون زد که بیایم بریم تو.
    اونجا هم لاکرا با کلیدا بودن و هرکی وسایلش میذاشت تو لاکر. من یه کوله تقریبا با طول ۴۵ سانت داشتم که با یکم زورچپونی جاشد پس میشه کوله ببرید.

با توجه به لبی که ثبت نام کردید سه کارمند اونجا تست صدا و عکس گرفتن شروع میکنن و ریجستر میشید و بعد شماره کابین رو بهتون میگن و میرید پشت کابین خودتون. یه فرمی هست که یه سری اطلاعات ازتون میگیره. روی میز ۳ تا کاغذ زرد در قطع A4 هست و دو مداد. خوراکی، آب و خودکار نمیشه ببرید تو سالن. فقط مداد امکان بردنش هست. آب سرد کن تو سالن هست و باز نمیشه آب رو ببرید رو کابین و باید همون کنار آبسرد کن بخورید. یه چیز بامزه اینکه یه چند نفری مدام بحث میکردن که چرا نمیشه آب برد. اصلا مشخصه عزیزان منطقشون نشتی داره. دیگه چه یارو داره تخلف میکنه چه قانون هست، تو اون زمان جای بحث کردن نیست و دیگه حداقل میشه گفت با اون شخص جای بحث کردن نداره.

بعد اینکه همه اومدن یه آقایی یه سری نکات رو یادآوری میکنه و در نهایت مراقبا میان یوزر و پسورد رو میزنن و شما امتحان رو با یه تست میکروفون و اینا شروع میکنید. به نسبت تی پی او به نظرم خیلی کار با نرم افزار خود تافل راحت تر و اینا بود و اگر چه خیلی شبیه به هم هستن. یک چیزی هم بگم اینکه هدفون هاش واقعا خوب هستن، من یه هدفون میدرنج از لاجیتک دارم که الان باید سیصد تا چهارصد تومن پولش باشه ولی هدفون های اینجا چندین برابر بهتر بودن و خسته و اذیت نمیکردن تو طولانی مدت. بغل دستی من یه آقایی بود که متن ریدینگ رو زمزمه وار میخوند و من بالاجبار علی رغم میل باطنی مجبور شدم هدست رو بگذارم. دوستان از این کارها نکنید واقعا ضایع‌ست.

بعد از اتمام بخش ریدینگ و لیسنینگ هم ۱۰ دقیقه زمان استراحت میده که دوباره برمیگردیم به سالنی که لاکرها توش بودن و اونجا یه آبمیوه و کیکی میدن. بعد ۱۰ دقیقه هم برگشتم و از مراقب خواستم یوزر و پس رو وارد کنه و اسپیکینگ و رایتینگ رو شروع کردم. بعداتمام امتحانم ازتون میپرسه آیا میخواید ریپورت بشه یا نه که طبیعتا اگر مشکلی نباشه باید بزنید ریپورت بشه.

در مجموع به نظرم هم محیط خوب بود و هم مراقب ها. حالا شاید مراقب ها یک مقداری خشک بودن و یا خنگ طور بودن که والا ما به عنوان ایرانی فقط پاچه مون نذارن و اینا راضی هستیم اصلا انتظار نایس بودگی نداریم. بعضی از دوستان شرکت کننده هم اصلا انگار نبودن تو باغ؛ یکی از خانوما یه حالتی اصرار داشت تلفن همراهش باید همراهش باشه))))) که اون آقا میگفت اصلا امکان نداره و برد گذاشت تو لاکر.

در مورد سر و صدا هم. به نظرم موقع اسپیکینگ واقعا سر و صدا زیاده که تا حدی حواس من رو پرت کرد ولی تجربه مشابه دوستم در همین سنتر میگفت برای اون مشکلی نداشته و تونست راحت امتحان بده. شاید یکی مثل من بهتره تو سنترهای خلوت امتحان بده.

پ.ن.۱: لب A,‌B,C رو قبل امتحان میتونید تو اکانتتون(ETS) ببینید ولی اگر هم ندیدید مهم نیست روی شیشه میزنن تو چه لبی هستید.

پ.ن.۲: وقتی وارد سالن میشید فقط دوتا دستشویی داره برای همه اون افراد که یکم تو وقت استراحت شلوغ میشه.

پ.ن.۳: سر و صدای کیبردها واقعا زیاده و به تعبیری جنگ کیبردهاست ولی باز نه به اندازه موقع اسپیکینگ. منتهی هدفون رو گوشتون باشه خیلی موثر هست.
    ویرایش توسط muogen : November 11th, 2018 در ساعت 09:05 AM
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

سلام

من با توجه به تاریخی که میخوام ازمون بدم مراکز زیر فعلا باز هست:

زبان نگار- امیربهادر-علامه سخن- NOET

کدام مرکز رو شما پیشنهاد میدید؟ کدام مرکز کابین جاداگانه دارد؟ و اینکه ایا امکان اضافه شدن مراکز دیگر مثل خاتم یا عالیان به لسیت ETS هست یا این مراکزی که اعلام شده فیکس شده اند و تاریخ و مرکز دیگری به انها اضافه نمیشود؟

من تاریخ ها رو در سایت زیر چک کردم که تاریخ هاش با ETS هم خوانی داشت:
    https://sharifvisa.ir/?page_id=845

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)