صفحه 85 از 88 نخستنخست ... 357576777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام وقت همه دوستان بخیر. من ی سوالی داشتم. من نوامبر امتحان تافل دادم و بعد سرجلسه مشکلی پیش اومد. بعد از اینکه نمره ها زده شد من ایمیل اعتراض زدم و بعد از چن روز بررسی retest voucher بهم دادن و نمرمو کنسل کردن. الان میخوام ووچرمو بفروشم. بعضي از دوستان میگن این ووچر نمیتونم بفروشم میخواستم ببینم تا چه حد صحت داره این موصوع?
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba0181 نمایش پست ها
    سلام. من اخیرا در دانشگاه البرز امتحان TOEFL iBT دادم. کلن 5 نفر بودیم که واسه امتحان اومده بودیم. محیط ساکت و آرومی بود. پرسنل هم خیلی مودب و کمک کننده بودن. کامپوترهای، هدفون و ... همه تازه و نو بودن. کلن هیچ مشکلی از منظر تجهیزات و پرسنل نبود. نمره تافل خود من هم خوب شد 102 . چون من خودم راجع به این مرکز اینجا دنبال اطلاعاتی بودم ولی چیزی پیدا نکردم گفتم که این پست رو بزارم.
    راستی آدرسشم که خیلی سر راسته از تو اتوبان قزوین-کرج معلومه تابلوی بزرگ دانشگاه البرز.
    موفق باشین.
    سلام
    خیلی ممنون که تجربتون رو در میون گزاشتید.
    فاصله بین صندلی ها چطور بود؟
    موقع اسپیکینگ صدای بقیه اذیت نمیکرد؟
    کلا هر گونه اطلاعات بیشتری درباره مرکز و تجهیزاتش بتونید بدید ممنون میشم. هیچ جا هیچ مطلب دیگه ای نیست.

سلام من میخوام مهرماه دانشگاه تکنولوژی اصفهان امتحان تافل بدم کسی اطلاعات و تجربه ای این مورد داره؟

سلام دوستان من میخوام برای آزمون ثبت نام کنم ولی فقط amirbahador و
    Marefat Cultural and Educational Institute داره جا میده ، به نظرتون کدومو ثبت نام کنم ؟

Junior Member

دوستان کسی در مورد سنتر البرز اطلاعاتی داره؟ بین امیربهادر و زبان نگار کدوم بهتره؟

Junior Member

سلام. سنتر خاتم هوای سالن چطوریه؟ کولر میزنن سرد نمیشه خیلی؟ لازم نیست لباس اضافه برد برای احتیاط؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razie1986 نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد سنتر البرز اطلاعاتی داره؟ بین امیربهادر و زبان نگار کدوم بهتره؟
    من دو سال پیش زبان نگار امتحان دادم، در کل راضی بودم. پرسنلش آدمای محترم و خوبی بودن، فضا آروم بود، مشکل خاصی هم به وجود نیومد. تو اسپکینگ یه مقدار صدا از اطراف میاد، اما برای من اونقدر برهم زننده نبود. من اولین میز از سمت در ورودی نشسته بودم. متوجه هیچ سر و صدایی از بیرون نشدم (با اینکه پرسنل مرتب اونجا رفت و آمد داشتند و اینو بعد از آزمون متوجه شدم)، خوبی که داشت این بود که فقط از سمت چپم یکم صدا (موقع اسپکینگ) میومد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mychance نمایش پست ها
    سلام. سنتر خاتم هوای سالن چطوریه؟ کولر میزنن سرد نمیشه خیلی؟ لازم نیست لباس اضافه برد برای احتیاط؟
    شما لباس اضافه هم با خودتون ببرید اجازه نمیدن تو تست روم بپوشید. در کل، میگن دمای اتاق مناسبه و نیاز به پوشیدن لباس اضافه نیست. شما فکر کنید وقتی ازتون میخوان ساعت و گردنبند و انگشتر رو دربیارید اجازه میدن لباس اضافه بپوشید؟؟
    حساس نباشید. زمانی که امتحان شروع شه همه چیز و فراموش می کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin17 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه جواب دادین. من یه سوال دیگه هم دارم. آیا ثبت نام با کمک این شرکت های پرداختی بهتره یا میشه آدم از یکی از دوستاش که کارت داره بخواد براش پرداخت ets رو انجام بدن؟
    چون من دیدم که این شرکت ها مابه التفاوت هزینه رو در صورت تغییر قیمت ارز تو بازار قبل از آزمون از داوطلب میگیرن.
    شما از سنجش ووچر بخرید، با هزینه خیلی کمتر از سنترهای دیگه (من خودم ووچری که از سنجش خریدم 200 هزار تومن ارزون تر از سنترهای دیگه بود)، و اینکه خود سنجش هم ثبت نام رو براتون انجام میده. تقریبا ده دقیقه بعد از خرید ووچر برای من از ETS ایمیل تایید ثبت نامم اومد.
    فقط کافیه بعدش برید تو اکانت خودتون در سایت ETS و دانشگاه هایی که قراره نمره تون ارسال شه رو وارد کنید، حالا اگر خواستید نمره تون به بیش از چهار دانشگاه ارسال شه یا تغییری در تاریخ امتحان تون بدید (که 50 دلار هزینه داره) اون موقع می تونید از شرکت هایی مثل تهران پیمنت و ... بخواید که مبلغ اضافه رو براتون واریز کنند.

Junior Member

پیش فرض سنجش یا امیربهادر؟

سلام دوستان. لطفا اگر کسی تجربه آزمون در مراکز امیربهادر و سنجش رو داره یه مقایسه بکنه. من امیربهادر آزمون دادم و به نظرم همه چیز همه چیز خوب بود و منظم به جز یه مورد مهم و اون اینکه با وجود پارتیشن بین سیستم ها ولی خیلی به هم چسبیده بودند و با توجه به کوچیک بودن اتاق طبقه آخر (که فکر کنم فقط در مواقعی که ظرفیت تکمیل میشه در روزهای آخر این طبقه ششم رو اضافه میکنند) صدای بغل دستی ها موقع اسپیکینگ خیلی نزدیک و اذیت کننده بود. شنیدم فاصله کابین ها در NOET بیشتر هست و پنل های بین سیستم ها از نوع آکوستیک هست. لطفا اگه کسی اطلاعات داره بده که بتونم برای این ثبتنام استفاده کنم.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)